Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rzuku

Jaki prezent na komunię dla chłopca?

Polecane posty

Gość gość
pismo święte każdy w domu ma więc po co kupować jako prezent...tak samo medalik,kto go będzie nosił,teraz dzieci i młodzież nie są ''świętoszkami'' żeby pomykać w medaliku matki boskiej :O...i tak go później sprzeda..takie g*******e prezenty dajecie...jak jakieś stare baby....chcecie takie goowna dawać to lepiej nie idźcie wcale na te komunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezent za 2000 tys,chyba was pogięło...jak chce komputer to niech sobie na niego uskłada z pieniędzy otrzymanych z komunii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jakie ma pasje. Na Prezent Marzeń macie np. kurs tenisa, tańca i innych tematów. Coś sobie na bank dopasujecie, aby tylko tym prezentem zrobić duże wrażenie. Optymalnie moim zdaniem celować w zainteresowania takiej osoby. Wtedy będzie optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwa
Już zaczęłam powoli się rozglądać za prezentem dla chrześniaka i powiem że to będzie ciężki orzech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakirra
W maju mój chrześniak będzie miał komunię i planujemy kupić mu drona na e-oko.pl .Myślę ze to fajny prezent, tym bardziej ze rower i komputer juz ma, a taka "zabawka" zostanie mu na długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martlina
też mam ten sam dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaroo
może jakieś fajny tablet??? dzieciaki uwielbiają takie gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite, polecacie samą elektronikę dla dzieciaków. Potem rodzice mają problem jak ich odkleić od ekranów i zmotywować do znalezienia pasji, albo prościej po prostu do nauki. Kupujcie dzieciom książki, na komunię jest duży wybór. I niekoniecznie Biblię, bo tego dzieciaki nie czytają. Fajne są personalizowane książki, np. od booksle.pl https://www.booksle.pl/prezent_na_komunie,12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę z innej beczki, ale jak ktoś z Was zna problem z kiepskim zasięgiem polecam przetestować sieć nju. Polecam najpierw przetestować na startówce z nju za 5 zł tu możecie zamówić starter: https://link.do/1HUcx przyjedzie do domu, dostawa za friko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może rower elektryczny dla dzieci firmy Askoll? Oryginalny i wyjątkowy prezent dla chłopca i dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay123
Wydaje mi się, że najrozsądniej jest kupić rower. To tradycyjny prezent, o którym nie powinno się zapominać. Ich duży wybór oferuje https://www.rowerzysta.pl/rowery-na-komunie.html - myślę, że najrozsądniej byłoby zdecydować się na zakup roweru firmy Romet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jora
Laptopa za tyle kasy hmm trochę przesada, można kupić coś tańszego, dziecko również będzie zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam bratankowi z mobalu.pl tablet i zapłaciłam nieco ponad 200zł. Do tego na pewno jeszcze coś upamiętniającego ten dzień i myślę, że będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do jakiej kwoty? Może warto wybrać jakiś gadżet elektroniczny, coś z czego będzie zadowolony, sprawdź na www.Bravis.pl gdzie teraz maja fajne, ciekawe promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
easy, rowerki indiana z serii x-rock. dobre pare lat na nich pojezdzi, sprzet jest naprawde dobrej klasy a i na przecenie w mediaexpercie aktualnie modele 1.6 i JR 24. takze, no, polecam, sam na takim jezdze od lat i sie sprawdza, a ze jestem przy okazji osoba oszczedna to na bierzaco z promocjami stoje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTVARTA
Hej, jeśli szukacie oszczędności choćby na prezent komunijny, to zastanówcie się nad swoim budżetem domowym. Zacznijcie oszczędzać choćby na abonamencie telefonicznym. W OTVARTEJ, nowym operatorze telefonicznym, abonamenty są już od 7,99 zł miesięcznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×