Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rzuku

Jaki prezent na komunię dla chłopca?

Polecane posty

Gość gość
może mnie zabijecie, ale Tablet? ja mam dla mojej malej tablet i wsadzam tam kartę i działa jak duży telefon, zainstalowałam jej aplikacje duolingo, jakieś do nauki, wcale nie gra za dużo. Tylko że to ja robie z nią często, poświecam jej uwagę i oglądamy jakieś filmiki na jutubie czy netflix kids. Pomyślałam ze to dobry pomysł, nie chciałam brac numeru dla niej bo to jeszcze chyba za wczesnie, kupiłam mobile vikings i mam 15gb internetu, wiec mala może siedzieć i siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my młodemu wymieniamy plejaka w ME na wersję pro, bo promo rzucili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo mega fajna oferta, zaraz przegadam z mężem choc znajac zycie bedzie na tak, ech ci facecii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia424242
A co to za promo, trzeba spełnic jakies konkretne wymagania czy tak o wymieniaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, dzieki, fajna promocja. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, meeeega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antekkdf
Moim zdaniem dobrym pomysłem jest kupno sprzętu elektronicznego. Moi rodzice zamawiali tablet na komunię na którą szli, na http://bestcena.pl/ mieli akurat najtaniej i tam też zamówili. Wysyłka szybka, maluch cieszył się z prezentu bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogus7u90
ja kuupuje playstation - oddaje swoje stare ktore stoi i sie kurzy i wymieniam na najnowsze ps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataleczka1
Też ważne że to nie sam plejak tylko też jest bon na akcesoria o wartości tego oddanego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam, skorzystałem w media ekspert z czegos takiego ostatnio i bardzo sobie chwale, w sumie łącznie zyskalem 1000zl na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak już będziecie w ME, to weźcie rower lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio kupowałem dla swojego chrześniaka rower indiana xrock i chłopak był przeszczesliwy :D w medexpercie mają teraz na nie fajną oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym i trafionym prezentem na tę okazję jest album ze zdjęciami - dużo się ich robi podczas komunii świętej, a trzeba je gdzieś przechowywać - zajrzyjcie na www.Sklep.Fokus.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zdolnego muzycznie brata i uznałam, że kupię mu gitarę https://www.megascena.pl/chord/chord-cc12-classical-guitar-gitara-klasyczna-1-2.html Niech młody się szkoli od małego. Ja zawsze chciałam grać na gitarze ale rodzice jakoś sceptycznie nastawieni byli. Młodsze rodzeństwo mam wrażenie zawsze bardziej na lajcie jest traktowane i więcej się im oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś kupowało się klasyczne zegarki na rękę, a teraz kupuje się smartwatche. I tutaj wybór jest ogromny, zerknijcie - http://www.empik.com/smartwatch-mykronoz-zeround2hr-premium-mykronoz,p1200297122,elektronika-p Koszty jeszcze na tyle rozsądne, że coś takiego nadaje się na prezent. Chociaż decydujące jest to, ile zamierzacie wydać na prezent. Też nie przesadzajmy z tymi wyborami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś dostawało się zegarek czy rower, teraz dzieciaki dostają konsole, komputery i inne. Jeśli ma to być już elektronika to lepiej zainwestować w konsolę do gier, nie będzie żadnych problemów ze sprzętem, wszystkie najnowsze gry będą płynnie chodzić i nie trzeba się martwić o aktualizowanie sprzętu jak w komputerze. Polecam poczytać ten artykuł: http://czyjtonr.pl/zabawa/konsola-z-grami-jako-dobry-prezent/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastka
my się zastanawiamy nad konsolą albo wypasionym smartfonem dla chrześnicy. Teraz raczej takie prezenty sie kupuje , albo te elektryczne deskorolki. Już się rozglądałam i chyba w bestcena.pl zamówimy, jednak dużo taniej u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamildes

Jasne, że rower 🙂 Każdy dzieciak chce mieć fajny rower. My kupujemy synowi rower polskiej marki Northtec bo poczytałem sobie  specjalistyczne opinie i wychodzi z nich, że to porządna marka. Rower kupuje online na nrowery.pl bo mają konkurencyjne ceny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byśmy dostawi rower a dziś to pewnie laptop albo tablet 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vatera

Ja moge z doświadczenia polecić bardzo ciekawe zabawki i tym podobne rzeczy ze sklepu Toyroom.pl - sprawdzają się doskonale na takie okazje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pektus

Na Empik Foto mają takie specjalne, okazjonale fotoksiążki. Musisz tylko dopasować pod dziecko, dać odpowiednie zdjęcia i będzie z tego znakomita pamiątka. Tak, możesz dać kasę, ale zrób też coś takiego, co będzie rzeczywiście godne zapamiętania. Dawanie typowo materialnych prezentów nie trafia do mnie przy takich okazjach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur

a może srebrną albo złotą monetę, one nigdy nie tracą na wartośći 

https://www.coininvest.com/pl/ tutaj jest największa cena i dostepność od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnawalkaa

Nie zapominajmy, że to w końcu pierwsza komunia święta i ma ona ogromny związek z wiarą i kościołem. Dlatego warto pielęgnować to w dziecku i nie zasypywać go tylko i wyłącznie elektroniką. Zerknij na księgarnię katolicką Dobre Słowo. Mają mnóstwo książek katolickich, filmów DVD, płyt z muzyką, a nawet krzyże czy kadzidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zytka

Jeszcze trochę czasu do komunii mojej siostrzenicy ale stwierdziłam, że warto się już rozejrzeć za prezentem. Myślę żeby kupić smartwatcha firmy Garett bo sama mam opaskę z tej firmy i jestem z niej zadowolona. Co myślicie o takim prezencie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutu22

Myślę, że to świetny pomysł, sam mam opaskę od garetta i świetnie się sprawdza, ma dużą baterię i jest świetnie wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×