Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rzuku

Jaki prezent na komunię dla chłopca?

Polecane posty

Gość gość
Rower jak najbardziej, ciekawym pomysłem jest także coś trochę bardziej niskobudżetowego jak te zestawy rolek -> http://www.rolki.net.pl/zes.... Pozdrawiam, fajny art:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupujemy gitarę, żeby dziecko mogło rozwijać nową pasję :) chrześniakowi bardzo podoba się jak ktoś grał i rodzice przyznali rację - z pewnością będzie zadowolony. Instrument w sumie już wybrany, w sklepie muzycznym music concept pracownicy doradzili jaka gitara na początek nauki będzie najlepsza i zostajemy przy tym wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkanajka
klocki sa fajne, jak nie jestes chrzestna ani nikim z najblizszej rodziny. kupilam w zeszlym roku kuzynowi i byl zadowolony:) w tym roku niestety chrzesniak mial komunie, co troszke nadwyrezylo moj portfel, ale kupilam mu rower (Indiane x Pulser). i skakal z radosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę wejść do takiego Media Expert, dotknąć towaru, który mnie zainteresuje, a nie wybierać czegoś czego jeszcze tak naprawdę nie widziałam. Poza tym elektronika to prezenty popularne również wśród dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzedniczką, też wolę iść do sklepu i zobaczyć co i jak. Wydawało mi się, że jestem pewna co do aparatu,a w sklepie jednak skusiłam się na panasonika, bo okazał sie o wieeeele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kritsa
zdecydowanie coś z elektroniki, może ebook? tak żeby chociaż trochę pożyteczne było:) ja dla swojego siostrzeńca wybrałam pocketbooka w sferisie i faktycznie młody więcej czyta niż przedtem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od budżetu jaki posiadamy na zakup prezentu z okazji komunii, jednak z punktu widzenia organizatorów, pamiętajmy o tym aby wybrać zaproszenia na tą uroczystość, polecam zerknąć na www.mm-concept.pl gdzie mają szeroki wybór wielu wzorów zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na swoją komunię dostałam zegarek, zwykły rower i byłam bardzo szczęśliwa. Gdy mąż spytał się swojego chrześniaka co chce na komunie powiedział, że laptopa. I to nie zwykłego, wybrał jakiś z bajerami co ja nie wiedziałam, że takie istnieją. Na szczęście na electro.pl były promocje i tanio nawet wyszło. Ogólnie tam kupuje zazwyczaj prezenty, bo często mają promocję i szybko wszystko dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że fajnym prezentem, nie tak oklepanym jak większość będzie coś ze sklepu modelarskiego. To hobby idealne dla chłopca, nasze dziecko się w to wciągnęło, więc ze swojego doświadczenia wiem jakie to potrafi być fajne i rozwojowe. Nasz ulubiony sklep to internetowy http://www.modelmaking.pl/ Ma fachową obsługę a rzeczy szybko stamtąd dochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wybór różnego rodzaju gadżetów i prezentów jest tak duży, że czasem faktycznie ciężko wybrać coś odpowiedniego. Ja sama miałam podobny problem w tym roku. A może jakiś upominek z grawerem ? To może być ciekawy dodatek do prezentu głównego. Ciekawą ofertę tego typu produktów znajdziesz w http://www.grawernia.pl/k34,chrzest-komunia-slub.html. Moim zdaniem takie prezenty grawerowane na komunię to świetny pomysł i pamiątka na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zegarek z telefonem ostatnio u nas dzieci mają na to szał. Sama się interesowałam i widziałam Watchy Lamax - ktoś ma zna widział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Customer123
Klocki lego byłyby dobre, jednak mamy 2017 rok, dzieci chcą mieć jakiś telefon lub tablet, ja zastanawiałbym się nad kupieniem w dobrego telefonu, mój siostrzeniec miał komunię w tym roku, chciał telefon, bo uwielbia grać w Angry Birds i inne, fajne gry na telefonie, zakupiłem takowy na stronie Alletaniej.pl, cena do możliwości telefonu jest idealna, oraz powala sam czas dostawy. Jak najbardziej polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Smartfon flow 4 + Silver Kruger&Matz 5 genialny telefon służy mi już jakiś czas , ani razu mi się nie zaciął , na pewno ucieszył by chłopca. Posiada on 3GB ramu oraz 16 GB pamięci czyli całkiem nieźle jak za cenę do 800 zł . Kupiłem go na stronie alletaniej.pl szybka wysylka do 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta s
Ja ustaliłam z siostrą, że kupię biurko i fotel taki normalny obrotowy. Przyznam, że najeździliśmy sie z mężem po różnych sklepach, ale nic ciekawego i godnego kupna nie znaleźliśmy. Dopiero w sieci na meblehot.pl mąż znalazł bardzo fajne biurko i porządnej marki fotel. Przyznam, że nawet nie sądziłam, że chrześniakowi aż tak się spodoba prezent. Trochę był zaskoczony prezentem i formą wręczenia, bo zamówiłam dowóz bezpośrednio do nich, a siostra powiedziała, że przywieźli mu jakieś paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bira
W tym roku swojemu siostrzeńcowi kupiłam urządzenie wielofunkcyjne HP w sferisie, stare odmówiło posłuszeństwa a do szkoły teraz jest bardzo potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze prezenty to te praktyczne w życiu codziennym. Na electro.pl jest bardzo duży wybór takich rzeczy i świetne ceny. Ja tam zawsze kupuje i prezenty dla dzieci jak i dla dziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam coś prostego, co na pewno pozostawi uśmiech na jego twarzy i czym będzie mógł się pobawić. Moim pomysłem byłby jakiś model RC na przykład z tego sklepu http://sklep.modelarnia.pl - mają bardzo duży wybór i produkty wysokiej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Często w prezencie komunijnym lub z innej okazji kupuje się rower i to jak to młodzież mówi wypasiony. Dlatego warto go ubezpieczyć np przd kradzieżą. Zobaczcie artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/abc_rowerzysty/16666/przeglad_jakie_ubezpieczenie_rowerowe Z niego dowiecie się jakie są możliwości ubezpieczeń roweru. Mnie zainteresowała opcja przed kradzieżą i NNW od niebezpiecznych wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×