Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozwodnica eks nie wdowa

celowe ukrywanie dochodów a alimenty

Polecane posty

skoro ty postanowilas sie wyprowadzic i zabralas facetowi rodzine to zostaw mu chociaz te pieniadze. twoje dzieci mialy takie mozliwosci za pieniadze ojca nie za twoje bo sama napisalas ze zarabiasz duzo mniej niz twoj maz, wiec to on dal mozliwosc waszym dzieciom osiagania tych drogich sukcesów. ty zostawiasz faceta, zabierasz mu rodzine ale niechcesz ponosic konsekwencji. a konsekwencje musicie poniesc wszyscy, ty ze stracilas luksusy i wynajmujesz mieszkanie, twoj maz ze zostal sam i twoje dzieci bo je zabierasz od ojca ktory byl w stanie zapewnic im duzo wiecej niz ty. moze lepiej zostaw mu JEGO DZIECI, przy nim beda bardziej spełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" [zgłoś do usunięcia] Pedorita skoro ty postanowilas sie wyprowadzic i zabralas facetowi rodzine to zostaw mu chociaz te pieniadze. twoje dzieci mialy takie mozliwosci za pieniadze ojca nie za twoje bo sama napisalas ze zarabiasz duzo mniej niz twoj maz, wiec to on dal mozliwosc waszym dzieciom osiagania tych drogich sukcesów. ty zostawiasz faceta, zabierasz mu rodzine ale niechcesz ponosic konsekwencji. a konsekwencje musicie poniesc wszyscy, ty ze stracilas luksusy i wynajmujesz mieszkanie, twoj maz ze zostal sam i twoje dzieci bo je zabierasz od ojca ktory byl w stanie zapewnic im duzo wiecej niz ty. moze lepiej zostaw mu JEGO DZIECI, przy nim beda bardziej spełnione. http://www.voila.pl/233/wqy8v/?1 http://www.voila.pl/280/jqfvp/?1 """" Ona tego nie zrobi. Ona chce i musi mieć wszystko . A dziecko to tylko parawan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety,sweety
dokładnie-ona chce mieć wszystko dla siebie dlatego sądy przyznają alimenty na dzieci aby frajerstwo musiało płacić-gdyby te głąby miały mózg na swoim miejscu to by walczyły o przyznanie opieki nad dziećmi właśnie im i miały te same możliwości co oni ale skoro frajerstwo umywa ręce zmuszone jest jedynie do finansowania potrzeb opiekujących siś dziećmi matek z debilami po prostu trzeba rozmawiać na ich poziomie -przyznać im racje i robić swoje że tez chce im się tworzyć dzieła które mało kto czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety,sweety
Pedorita proponuje poćwiczyć styl,gramatykę i ortografię a i nad napisaniem czegokolwiek trochę sie zastanowić - ta metoda zapewne spowoduje nie narażanie sie na pośmiewisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""" sweety,sweety Pedorita proponuje poćwiczyć styl,gramatykę i ortografię a i nad napisaniem czegokolwiek trochę sie zastanowić - ta metoda zapewne spowoduje nie narażanie sie na pośmiewisko """" Ja się nie śmieję , popieram zaś jej wypowiedź. Dlatego proszę nie wypowiadać się w imieniu wszystkich ...w tym w moim. Nie generalizować . Generalnie to może wypowiadać się generał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jeden to mądrzejszy
Ja się nie śmieję , popieram zaś jej wypowiedź. Dlatego proszę nie wypowiadać się w imieniu wszystkich ...w tym w moim. Nie generalizować . Generalnie to może wypowiadać się generał. ....NARAŻANIE SIE NA POŚMIEWISKO.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego wyprowadziłaś się z dziecmi z rodzinnego domu? pytam, bo z boku wygląda to tak, że ty organizowałaś a mąż sponsorował i jakoś to działało dopóki razem mieszkaliście a teraz ty się wyniosłaś, on został sam i ma robic za bankomat, bo ty stwierdziłaś, że poziom życia dzieci się nie powinien obniżyc..już się obniżył - nie mieszkają w rodzinnym domu, nie maja ojca na codzień - nie pomyslałaś, że pieniądze na zajęcie dodatkowe to tylko połowa tych potrzeb? czy mąż przypadkiem nie usiłuje ci się w ten sposób pokazac, że nie chce dłużej pełnic w rodzinie roli bankomatu tylko byc poprostu ojcem? wygląda na to, że do tej pory on poprostu bez słowa finansował każdą zachciankę (twoją, żeby dzieci się mogły rowijac) ale od reszty był kompletnie odsunięty, a wyprowadzką dobitnie pokazałaś mu, że właściwie jest to jedyna rola do której go potrzebujesz popełniłas klasyczny błąd nikt nie lubi czuc się nie potrzebny, a tu wyraxnie potrzebne sa tylko jego pieniądze, bo facet sam w sobie już niekoniecznie - ani jako mąż, ani jako ojciec konsekwencje niestey zawsze są takie same - facet się buntuje (a jakże!) i tracą na tym dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" [zgłoś do usunięcia] a ja uważam a dlaczego wyprowadziłaś się z dziecmi z rodzinnego domu? pytam, bo z boku wygląda to tak, że ty organizowałaś a mąż sponsorował i jakoś to działało dopóki razem mieszkaliście a teraz ty się wyniosłaś, on został sam i ma robic za bankomat, bo ty stwierdziłaś, że poziom życia dzieci się nie powinien obniżyc..już się obniżył - nie mieszkają w rodzinnym domu, nie maja ojca na codzień - nie pomyslałaś, że pieniądze na zajęcie dodatkowe to tylko połowa tych potrzeb? czy mąż przypadkiem nie usiłuje ci się w ten sposób pokazac, że nie chce dłużej pełnic w rodzinie roli bankomatu tylko byc poprostu ojcem? wygląda na to, że do tej pory on poprostu bez słowa finansował każdą zachciankę (twoją, żeby dzieci się mogły rowijac) ale od reszty był kompletnie odsunięty, a wyprowadzką dobitnie pokazałaś mu, że właściwie jest to jedyna rola do której go potrzebujesz popełniłas klasyczny błąd nikt nie lubi czuc się nie potrzebny, a tu wyraxnie potrzebne sa tylko jego pieniądze, bo facet sam w sobie już niekoniecznie - ani jako mąż, ani jako ojciec konsekwencje niestey zawsze są takie same - facet się buntuje (a jakże!) i tracą na tym dzieci nie próbuj uczyć świni śpiewu - stracisz czas a świnię zdenerwujesz """" No, wręcz niemożliwe. Ja znowu muszę się z babą zgodzić. Kolejnego przypadku nie przeżyję . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweety,sweety Pedorita proponuje poćwiczyć styl,gramatykę i ortografię a i nad napisaniem czegokolwiek trochę sie zastanowić - ta metoda zapewne spowoduje nie narażanie sie na pośmiewisko cwicze, cwicze codziennie na kafe hahah daj spokoj dziewczyno z tymi komentarzami nie na temat. posmiewisk to na kafe jest duzo, niebede palcem pokazywac, szczegolnie na "rozwodnicy, ex..." i ja do nich nie naleze. na poprawna ortografie moja nie-polska klawiatura mi nie pozwala, a i bez gramatyki dobrze mnie wszyscy zrozumieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopyta nie ogolone
napiszę po krótce !!!!! A więc.Ha tak własnie wygląda sprawa iż,Rozpieścilaś bachory i teraz gnojki nie umieją żyć na gorszym poziomie.I tak właśnie jest.Rodziców kiedys zabraknie a dzieci sobie do dupy nie trafią bo nie będą umiały nic w życiu bo mamusia z tatusie srali kaśa na nich.Ale to twój problem nie mój hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Ja znowu muszę zgodzić się z babą. Czy Wy chcecie mnie uśmiercić? Litości.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
zgadzam sie z tymi co sa przeciw: kobietom dzieciom zdrowemu rozsądkowi jestem homoseksualistom stąd moje przekonania i głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski uśmiech
ty wynaturzony smieciu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
a ty to chyba damski jestes ale bokser!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski uśmiech
zZ - mamy wspólnego podszywa. To na 100% baba - szukamy jej? Ale jak znajdziemy i okaże się brzydka - to ty ją rżniesz pierwszy. A jak okaże się ładna - to ty ją rżniesz jako jedyny. Umowa stoi? p.s. Nie bój się - na pewno nie jest ładna. Głupie są zazwyczaj brzydkie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się - na pewno nie jest ładna. Głupie są zazwyczaj brzydkie nawet tu sie nie zgodzę - zresztą faceci zawsze lepiej widza niz słyszą dlatego dla nich ładna oznacza mądra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" damski uśmiech zZ - mamy wspólnego podszywa. To na 100% baba - szukamy jej? Ale jak znajdziemy i okaże się brzydka - to ty ją rżniesz pierwszy. A jak okaże się ładna - to ty ją rżniesz jako jedyny. Umowa stoi? p.s. Nie bój się - na pewno nie jest ładna. Głupie są zazwyczaj brzydkie """" To prawda jest podszywa. Moim pseudonimem też ciągle się bawi. Wcześniej bylem Z Zniecierpliwiony. To jakieś żenujące i debilne stworzenie. A co do rżnięcia , ......nie jestem w takiej desperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×