Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Natt_18

Jak pozbyc sie tłuszczyku z bioder,ud i posladkow??

Polecane posty

Mam pewien problem.... mianowicie figure typu gruszki. Mam ok. 5 kg nadwagi . Mój brzuch pomimo tego że pozostawia wiele do życzenia ale to nie jest najgorsze. Mam strasznie szerokie biodra i bardzo masywne uda. nie jest to u mnie w rodzinnie dziedziczne . Mam w rodzinie raczej sczuple wysokie osoby. Niestety nie jestem w stanie ustalic sobie co dokładnie będe jeść i o której godzinie poniewaz chodze do szkoly. Słyszalam że blonnik wspomaga odchudzanie... ale w czym on dokladnie sie znajduje?? Znacie jakies fajne ćwiczenia które moge wykonywac w domu aby spalic tluszczyk z ud, bioder i posladkow ?? Z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgjgfdac
tłuszcz nie spala się miejscowo tylko z całego ciała, więc nie ma znaczenia jakie ćwiczenia robisz i generalnie żeby go spalić to potrzebna dieta redukcyjna, ćwiczenia cardio, ćwiczenia siłowe. co do błonnika jest go dużo w owocach i wazywach albo w razowych produktach, chleb, makaron, ryż. Poza tym błonnik na odchudzanie nie pomaga tylko na trawienie, co też jest korzystne przy odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje sobie sprawe że miejscowo tluszczu spalic nie można... Ile czasu potrzeba żeby była widoczna róznica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgjgfdac
tego ci nikt nie powie, ale może być tak że najpierw zejdzie ci tam gdzie tego nie potrzebujesz, czyli ramiona, łydki, szyja, twarz, a tam gdzie tłuszczu jest najwięcej będziesz musiała czekać dłużej na efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak masz taką figurę to chyba niewiele na to poradzisz może warto byłoby się w ty momencie zastanowić na tym, jak dobrać ubrania, żeby podkreślić to co masz najpiękniejsze?? A co do błonnika to wiem, że na pewno sporo jego jest w brokułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można można schudnąć
aeroby by spalić tłuszcz a dodatkowo ćwiczenia wzmacniające klatkę piersiową i ramiona by "góra" za bardzo nie szczuplała damskie pompki, ćwiczenia z ciężarkami na ramiona, a z aerobów np rowerek, rolki, jogging lub orbitrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym mogę wspomagać spalanie tluszczu?? Słyszałam że czerwona i zielona herbata sa dobre przy odchudzaniu ale podobno tez czerwona ma jakies szkodzace wlasciwosci... Wiecie może jakie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bright.side
Raczej jak już spalasz, to z całego ciała równomiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmonka
http://super-sylwetka.pl/jak-schudnac-menu/62-informacje-ogolne/524-rola-hormonow-w-odchudzaniu "Nasz pierwszy winowajca, odpowiedzialny głównie za otłuszczenie ud i pośladków to żeński hormon płciowy - estrogen. Oprócz otłuszczania tych "strategicznych" partii przyczynia się on także do otłuszczenia tricepsu, a u mężczyzn do odkładania tkanki tłuszczowej na piersiach. Oczywistym jest że najczęstszymi "ofiarami" estrogenu są panie i że to właśnie one mają największe tendencje do otyłości w rejonie ud i pośladków. Odkładając na bok temat antykoncepcji hormonalnej, możemy stwierdzić, że osoby obserwujące u siebie taki typ otyłości powinny szczególną uwagę zwrócić na te czynniki dietetyczne, które przyczyniają się do wzrostu poziomu tego hormonu. Jak na ironię, zalecana powszechnie w odchudzaniu soja i jej przetwory podwyższają poziom estrogenu i nie powinny być przez takie osoby stosowane. Dieta osób z otyłością ud i pośladków powinna być bardzo bogata w białko i warzywa. Naturalnym "wrogiem" estrogenu, hormonem niwelujacym najłatwiej negatywne skutki jego działania jest testosteron - męski hormon płciowy. Osoby o otyłości w rejonie ud i pośladków znaczącą część swoich ćwiczeń powinny realizować w formie podnoszącej poziom testosteronu, czyli w postaci treningu siłowego. Czyż nie ironią jest to, że osoby takie (pomimo iż są to głównie panie) powinny ćwiczyć krótko i ciężko - stosując mało serii, mało powtórzeń i relatywnie duże ciężary. Nie wzrost ciężarów powinien być jednak celem takich osób - dużo skuteczniej poziom testosteronu zwiększa trening ukierunkowany na wykonanie wiekszej ilości pracy w jednostce czasu. Doskonałym przykładem takiego treningu jest między innymi EDT Charlesa Staleya"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutuzow
Z pośladków i ud spoko, z bioder jest ciężko bo tam się najbardziej magazynuje tłuszcz. Na pewno warto połączyć z treningami dietę, bo nie oszukujmy się, samym treningiem najwyżej utrzymujemy status quo ilości tłuszczu. Do tego warto zastosować jakieś suplementy, np. spalacze tłuszczu, chociazby taki jak ten http://www.kupuje.to/platform.php/aukcja/47927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasiasrasai
wiesz co ? pamiętraj o wzmocnieniu mięśni nóg, ud itp. polecam filmiki z youtube http://www.youtube.com/watch?v=4yslVQXd-b8 bardzo fajna instruktorka, bardzo fajne ćwiczenia może się nie chudnie miejscowo- ale zrost mięsni wypycha tłuszcz i tam, gdzie jest więcej mięśni jest mniej tłuszczu- bo tłuszcz spalany jest w mięśniowych mitochondriach. Polecam Ci kefir bez tłuszczu- ale nie owocowy- bo to podbija kalorie. Kefir ma sporo białka, można nim zastąpić jeden posiłek (kubkiem 400g)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasiasrasai
ogólnie -więcej białka w diecie, warzyw- ogórki, rzodkiewki, sałata... do każdego posiłku dwie garście warzyw. Pomaga zabić trochę glód no i zredukować kg. Nie poddawaj się- 4 dni diety to pół kilo tłuszczu mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam serdecznie SKAKANKĘ !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boleczka
Ja sama ćwiczę z hula – hop. Może to się komuś wyda śmieszne, ale dzięki temu udało mi się wyszczuplić talię. Oczywiście same ćwiczenia nic nie dały. Stosuję też dietę i wspomagam się takimi tabletkami na odchudzanie http://www.nuvialab.pl/odchudzanie/acai-berry/acai-berry-select/ Dzięki temu już teraz mam 7 kilo i 6 cm w pasie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liposukcja ultradzwiekowa pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larwa888
Jak się najpierw żre jak wieprz miesiącami a później chce się tłuszcz zrzucić najlepiej w tydzień to gratulacje. Sama tak robiłam więc wiem o czym mówię. Po 22:00 wjeżdżała lasagne, sphagetti, pizza i inne g***a. Jak się zorientowałam że mnie "dużo" było za późno. Teraz walczę sama ze sobą. ćwiczę regularnie. Widać efekty. Póki co marne ale w tym przypadku potrzeba i czasu i systematyczności. Kilka dobrych miesięcy przede mną ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larwa_888
Jak się najpierw żre jak wieprz miesiącami a później chce się tłuszcz zrzucić najlepiej w tydzień to gratulacje. Sama tak robiłam więc wiem o czym mówię. Po 22:00 wjeżdżała lasagne, sphagetti, pizza i inne g***a. Jak się zorientowałam że mnie "dużo" było za późno. Teraz walczę sama ze sobą. ćwiczę regularnie. Widać efekty. Póki co marne ale w tym przypadku potrzeba i czasu i systematyczności. Kilka dobrych miesięcy przede mną ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a próbowałaś kriolipolizy? ja tak, w Laser Studio 4 Bydgoszcz i jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekLew

Na początek biegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaZ

Jeśli jesteś szczupła ale denerwują się mankamenty jak oponka czy boczki, to warto się zastanowić nad zwiększeniem aktywności, spacery, rower, aerobik może basen. Oczywiście ograniczenie słodyczy, fast foodów czy tłustych przekąsek. Warto pomyśleć także o środku przyspieszający proces redukcji np: o Efedrynie, środku, który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Ja zawsze zamawiam od Ady (kom.731 154 299) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się mięśnie, nie ma efektów efektów jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka95

Lato blisko a pupa wielka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Mi tak bardzo nie zależało na ładnym wyglądzie jak na tym aby w końcu czuć się lepiej i zdrowiej.Slimunox  bardzo mi w tym pomógł.Waga spadała regularnie czyli co tydzień ok.1,5 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqqqa

Tylko naturalne sķładniki np. Młody zielony jęczmien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shannon

Myśle że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze. Z czystym sumieniem mogę polecić Adę kom. 731 154 299, u nij znajdziesz to czego szukasz. Z mojej strony mogę polecić Phen375. Tabletki zawierają najwyższa dostępna dawkę  fenterminy, która wykorzystywana jest w leczeniu nadwagi i otyłości w krótkim okresie. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, przyspieszenie metabolizmu jednocześnie dając kopa z rana by przetrwać pierwsze ciężkie godziny w pracy :p Z początkiem marca miałam 72 kilo na liczniku, a teraz  62,3 kg, efekt bardzo fajny, czekam na dalszy rozwój sytuacji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruss

Ok dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspira

Na rynku w większości są niestety tylko cudowne suplementy diety, które jak wiadomo różnie działają. Na mnie osobiście te cudowne środki z reklam czy inne wywary ziołowe nie skutkują. Pewnie nie tylko na mnie. Na ten moment zaczęłam kurację tabletkami Biphasic Slim i efekty są lepsze niż przy wszystkich suplemementach jakie kiedykolwiek brałam.. Kapsułki zawierają dwie substancje czynne tj fentermine oraz orlistat, króre się uzupełniają wzajemnie, dając maksymalne korzyści w jak najkrótszym czasie. Kuracja trwa 6 tygodni i po tym czasie wymarzona sylwetka staje się faktem. Zamawiałam od polecanej dziewczyny z forum - Moniki - 517 906 693 . Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qaswader

Sport to zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicita M

Ja mam ten sam problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×