Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Natt_18

Jak pozbyc sie tłuszczyku z bioder,ud i posladkow??

Polecane posty

Gość Magda43

Jak pozbyc sie tłuszczyku z bioder,ud i posladkow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do diety trzeba podejść z głową. przede wszystkim Regularne posiłki, dużo wody i ruch 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
Dnia 29.04.2012 o 18:12, Natt_18 napisał:

Mam pewien problem.... mianowicie figure typu gruszki. Mam ok. 5 kg nadwagi . Mój brzuch pomimo tego że pozostawia wiele do życzenia ale to nie jest najgorsze. Mam strasznie szerokie biodra i bardzo masywne uda. nie jest to u mnie w rodzinnie dziedziczne . Mam w rodzinie raczej sczuple wysokie osoby. Niestety nie jestem w stanie ustalic sobie co dokładnie będe jeść i o której godzinie poniewaz chodze do szkoly. Słyszalam że blonnik wspomaga odchudzanie... ale w czym on dokladnie sie znajduje?? Znacie jakies fajne ćwiczenia które moge wykonywac w domu aby spalic tluszczyk z ud, bioder i posladkow ?? Z góry dziekuje 🙂

Mało jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 
Ja również borykam się z tłuszczykiem w tych miejscach 😉 
Niestety nie ma magii i trzeba zacząć od zdrowego odżywiania, eliminacji złych nawyków, dopiero później dieta i do tego aktywność fizyczna. Sama wiem po sobie jaka to długa droga.
Niestety nie chudnie się z wybranej partii ciała, a z całości i często to na czym zależy nam najbardziej chudnie na końcu 😞
Mi jest jeszcze ciężej, ze względu na siedzący tryb pracy, ale znalazłam rozwiązanie i ćwiczę w domu z Pauliną Walczewską, mam też od niej dietę i zauważam efekty 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×