Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość używacie????????????

dzbanek filtrujący wodę-warto kupić czy szkoda kasy?

Polecane posty

Gość wspieram polskie a nie ruskie
Można dać mniej. Można też kupić jeden wkład na cały rok i fikcyjnie zaoszczędzić wydatek przez 11 miesięcy. Można kupić wkłady słabej jakości. Możesz kupić polskie Dafi, a możesz też coś podobnego od producenta z Rosji. Ja rosyjskich produktów nie polecam, więc nigdy nikomu nie polecę wkładów aquaphor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze napisane :D popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku uważałam to za zbytek, ale teraz nie wahałabym się ani chwili nad jego zakupem. Nie trzeba dzwigac mineralki, do napojów i potraw świeża i czysta woda jest zawsze pod ręką. Jak się jeszcze wahacie to sobie przeczytajcie ten wpis, podzielam zdanie autorki. Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę "dzbanek filtrujący dafi kalista" niestety nie mogę podac linka bo jest uznawany za spam...szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Dafi. Dzbanki są tanie, ale dobre. Nie mam zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morlinowy
Dołączam się do powyższych opinii odnośnie dzbanków Dafi. A co sądzicie o ich pojemnikach próżniowych? rozważam zakupienie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmiennaKobieta
Twarda woda jest bee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlonbrandon
morlinowy ja mam pojemniki próżniowe Dafi. Wiesz no pojemniki jak pojemniki... grunt, że działają i spełniają swoją funkcje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corinellia
Ja też mam pojemniki dafi, ale dzbanka już nie mam, bo wymieniłam (a w zasadzie narzeczony wymienił) na większy sprzęt pod zlewozmywakiem. Zielona naklejka z napisem Stella, więc podejrzewam, że to nazwa owego urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kupic filtr do wody odwrócona osmoza. Sam mam taki i zero problemow z nerkami, żołądkiem. Polecam sklep waterfiltr.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogogogogogog
nie zgadzam się z powyższymi wpisami... przerabiałam to i dupa. nic ciekawego. natomiast dzbanek jest bardzo fajny. Mam Britę, ale widzę, że mogłam kupić Dafi, bo tańszy, a jakościowo to samo. no i filtry tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak wole hiszpański produkt niż tandetę z chin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jest hiszpańskim produktem, a co tandeta z chin? ja wybieram produkty polskie - jak np Dafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stella spoko, Dafi spoko, Brita spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepłaciłam
Też mam FT LINE 3 od ponad pół roku. Bardzo sobie chwalę. Szkoda, że kupiłam w droższym sklepie. Zaoszczędziłabym 30 złotych. No cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, a powiedzcie mi czy dzbanek filtrujący zelmera jest dobry? Mogę wziąć sobie w prezencie, ale że nigdy nie miałam to nie wiem czy to dobra rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto!! kupiłam kiedyś dzbanek w polomarkecie służy mi do dziś, zaoszczędzam na kupowaniu wody mineralnej bo do soków w lecie dodaję właśnie taką przefiltorwaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LimkaK
Jasne, że warto. Widziałaś wodę przed i po przefiltrowaniu? Duuuża różnica. Ja używam dzbanka i filtrów Dafi http://www.dafi.pl/ i szczerze polecam. Woda bez kamienia, świetny smak, dzbanki szybko filtrują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam. Sama nie byłam przekonana, ale kupiłam sobie taki: http://www.conrad.pl/?websale8=conradπ=425810&channel=conrad-pl&queryFromSuggest=1&refKey=mmOgvLay0 i jestem bardzo zadowolona, herbata smakuje dużo lepiej przy takiej przefiltrowsnej wodzie, czuć różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkaax
Ja nie ufam tym dzbankom,dlatego zdecydowaliśmy się z mężem trochę zainwestować i kupić sobie porządny filtr. A wybraliśmy taki z odwróconą osmozą http://sklep.osmoza.pl/filtr-do-wody-odwrocona-osmoza-ro7-tds-p-50.html i sprawuje się bardzo dobrze. teraz mamy pewność,że woda,którą pijemy jest czysta i zmineralizowana. Także myślę,że ta inwestycja naprawdę nam się opłaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już ktoś musi używać dzbanków to ze swojej strony polecam DAFI. W innym przypadku lepiej postawić na coś tańszego i wygodniejszego - FT LINE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskie znaczy dobre
a ten ftline to co to takiego niby jest? znam dafi ale czy ftline to również polski produkt jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaszeJestNasze
Produkt z kraju gdzie króluje corrida ,flamenco ,barwne korowody uliczne ,fiesta ,siesta ,piękne plaże i piękny melodyjny język :D TO ZNACZY Z HISZPANII!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×