Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość używacie????????????

dzbanek filtrujący wodę-warto kupić czy szkoda kasy?

Polecane posty

Gość tutifruttti
Jak byś obejrzał/obejrzała wyżej wstawione filmiki z YouTube to by wszystko było jasne ;) JAK NAJBARDZIEJ MOŻNA PIĆ TAKĄ WODĘ BEZ PRZEGOTOWANIA JAK Z BUTELKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowałam taki dzbanek przed świętami. Pani w sklepie doradziła mi dzbanek z niższej półki. Podobno większość z nich nie różni się niczym, tylko firmą za którą płacimy więcej. W związku z tym wybrałam ten, którego filtry kosztowały najmniej. Dodatkowo dowiedziałam się, że nie ważne ile litrów przelejemy przez dzbanek, filtr wystarcza na miesiąc - czy to prawda, niestety nie wiem jeszcze. ps. według mnie smak wody z takiego dzbanka nie różni się niczym od wody mineralnej z butelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a który kosztował najmniej? ja kierowałam się podobną filozofią dlatego kupiłam Dafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a który kosztował najmniej? ja kierowałam się podobną filozofią dlatego kupiłam Dafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam filtrów i dzbanka z firmy Dafii i jestem z nich bardzo zadowolona, woda jest zdecydowanie lepsza i nie ma wogole kamienia. Jak nie uzywalam filtrów to musisałam co tydzień odkamieniać czajnik, a teraz jak używam filtry to odkamieniam czajnik przy zmianie filtra czyli raz na 1,5-2 miesiące. A smak wody przefiltrowanej tez jest zdecydowanie lepszy. Po co kupowac wode w butelkach skoro tanszym kosztem mozna miec taka sama wode z kranu usmiech :-) Zapraszam na mojego bloga usmiech :-) www.kuchniaipodroze.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan jedzenia
Widzę, że jesteś blogerką kulinarną (w połowie). Dla takich jak Ty (znających się na smakach) dużo ciekawszym rozwiązaniem jest filtr Stella. Dla pozostałych, mniej świadomych ludzi dzbanek na jakiś czas wystarcza. Gdyby nie to, że utrzymanie jest droższe to ludzie by pozostawali przy dzbankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan jedzenia
Tak, dokładnie o tym. Szczerze polecam i widzę dodatkowo, że teraz jest promocja, co oznacza, że przepłaciłem ponad 300 złotych! Niech to szlag!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cougaretta
Tego pana z filmu na youtube zaprasza do mnie na osobisty montaż. Jeśli przyjedzie właśnie on i zamontuje co trzeba to serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam filtry i dzbanek dafi i nigdy podczas stosowania nie zauwazylam żeby pojawi mi się kamien. Smak jest zdecydowanie lepszy, gotuje również na bazie takiej wody i np. zupy. Slyszalm już wiele kiepskich opinii o aquaphorze, może tam tej mieszaniny co jest w srodku tego filtra jest mniej i przez to tak kiepsko filtruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podirytowana
Idźcie w czort z tymi dzbankami. Mam dość tego szmelcu! Wczoraj wylądował w koszu na śmieci. Zamówiłam właśnie tego ft lajna którego tak wszyscy polecają. Obym się nie zawiodła. Dzięki za info o kodzie rabatowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam zelmera koło 30 zł kosztował i jest spoko, zero kamienia w czajniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wkłady do tego zelmera kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki jak na początku , w tym samym sklepie około 20 zł kosztuje wkład zelmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszt eksploatacji dzbanka
Czyli w ciągu roku wydajesz koło 250 na wkłady dzbankowe?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałem dzbanek Maxtra to za wkłady rocznie płaciłem koło 300zł, bo po 3 tygodniach miałem już kamień w czajniku (woda w Warszawie ja bardzo twarda!). Teraz zmieniłem dzbanek na lepsze - filtr pod zlew. Szukajcie na allegro lub tu 100zł taniej http://kupon.ftline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusiowa
Co to za reklama? Ja też już używam innego filtra, ale nie chcę reklamować. Kupiłam na allegro chińską osmozę za 400 zł i nie polecam. Lepiej dorzucić trochę do czegoś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myslicie o czymś takim http://www.aqua-logic.pl/ ? Mamy w pracy na razie te dzbanki, ale to jest mega duzy koszt, wymieniac te filtry i zastanawiamy sie cyz nie kupic takiego dystrybutora. Chyba lepsze rozwiązanie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tandecie stanowcze nie
A co to w ogóle to aqua-logic? Mi to wygląda na jakiś no-name. Do firmy takie coś? Już lepiej postawić na renomowany i zachwalany Binature zajmujący 5 razy mniej miejsca. Cenowo pewnie podobnie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 pln za wkład do dzbanka? :/ tyle to ja płace za dwa filtry dafi... czteropak kupuje za 38 zł. przepłacacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w kuchni filtr z osmozą Bregusa jestem zadowolona. Naprawdę dobre urządzenie produkowane w Niemczech ( więc nie jakieś podróbki). W ogóle bez porównania z dzbankami, które są raczej wątpliwym rozwiązaniem i jak dla mnie to wkładanie pieniędzy w błoto, chyba, że filtruje się wodę dla picu, a nie faktycznie, żeby uzyskać dobry efekt. Teraz mam całkowitą pewność, że nie ma w niej żadnych bakterii i zanieczyszczeń, a minerały uzupełniam za pomocą dodatkowego mineralizatora. Woda zawsze czysta, świeża, o co przy użyciu dzbanków raczej trudno, bo jeżeli zostawiasz dzbanek na działanie światła (powietrza też) to woda zaczyna "zakwitać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numer 1 na polskim rynku *FILTRY DO WODY PURICOM STELLA* Atuty: - Filtrowana woda kranowa jest czystsza - Filtrowana woda kranowa lepiej pachnie i smakuje - Węgiel aktywowany redukuje z wody wybrane pestycydy oraz zanieczyszczenia organiczne - Przygotowywane na bazie filtrowanej wody potrawy i gorące napoje są smaczniejsze - Filtrowana woda kranowa jest pozbawiona chloru oraz metali ciężkich - Taniej jest pić filtrowaną wodę kranową niż wody butelkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
↑ Zgadzam się ↑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jestem zawsze wierna naszemu POLSKIEMU Dafi. Mam nie tylko cudowny dzbanuszek, ale też pojemniki próżniowe :) a co ciekawe właśnie mój mąż kupił nam do ogrodu kratkę trawnikową Dafi!!!! Wiedzieliście, że je robią? Moim zdaniem rewelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy dużej rodzinie jak u nas dzbanki nie są dobrym rozwiązaniem. Ciągłe dolewanie wody itd. było już dosyć męczące. Nasza kranówka była koszmarna i dodatkowo miała brzydki zapach, jedząc dużo owoców i warzyw musiałam wszystko myć w przegotowanej wodzie. Zamontowaliśmy w domu filtr pod zlew firmy bregus i to na prawdę się opłaca! Jest dużo wygodniejsze i nie musze co chwila na zmianę dolewać do dzbanka i przegotowywać wody. Moim zdaniem świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka44
Ewelina, ja również mam stelle. Widzę, że coraz popularniejsza jest. Jestem bardzo zadowolona zarówno ze smaku wody jak i OSZCZĘDNOŚC****eniędzy, bo nie kupujemy już wody butelkowanej do domu. O znacznie lepszym smaku kawy i herbaty nawet nie wspomnę. Dostałam niedawno kupon rabatowy 10% dla obecnych klientów sklepu (ultrafiltracja.pl), w którym kupiłam ten filtr. Jest tam napisane, by nikomu nie przekazywać, ale pewnie i tak nikt się nie skapnie. Kupon to START10. Ja kupiłam w pełnej cenie, ale może Wy zaoszczędzicie jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie dziala
Wroclawianka mi ten kupon nie dziala. Moze byl na niego jakis termin? A moze po prostu ja jestem ciemna ale nie umiem go uzyc a chcialam akurat kupic wklady do mojego filtra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucieszona
A mi zadziałało! Bardzo dziękuję Wrocławianko! Udało się zaoszczędzić 10% :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dafi zdecydowanie. Jak robiłam podsumowanie cenowe filtrów i dzbanków to zastanawiam si,ę po co ktoś wydaje 20 zł za jeden filtr, skoro można kupić za połowę mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×