Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria__

Moja mama ma miażdżycę i nadciśnienie

Polecane posty

Gość Bagi 69
Aronox - jedyny suplement, który ma klinicznie potwierdzone działanie obniżające ciśnienie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
tak tylko samo mierzenie to za mało,trzeba jeszcze skutecznie wyleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cyrk
świetna reklama argi coś tam 9 moglibyście to robić dyskretniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządna dieta
Cholesterol można obniżyć dietą,moja mama miała duze problemy łacznie z zawrotami głowy,przez jakis czas stosowała dietę zleconą przez lekarza,na pewno całkowicie wyeliminowała tluszcz,reszty nie pamietam.Ciotka z kolei stosowała dietę opartą na kaszy gryczanej,bardzo dobre efekty. Ludzie zrozumcie,że to nie suplementy tylko prawidłowe żywienie jest w stanie wyregulować organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Prawidłowe zywienie jak najbardziej,ale sa suplementy które włąsnie maja w sobie to prawidłowe zywienie,tylko trzeba za to słono płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do i tak
Mam też ponad 60 lat,ale od co najmniej 10 nie jem czerwonego mięsa,za to bardzo dużo ryb i warzyw,cholesterol mam idealny,jestem nadal w swietnej formie ,nigdy nie stosowalam suplementów,przede wszystkim jak najbardziej naturalnie i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jachowicz-a
suplementy z argininą są dobre, najlepiej tzw. kompleksery argininowe. nie będę nazw podawać, bo znów jakas małapa napisze, że rekalma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
do i tak,no dobrze,przeciez ja nie napisałem,ze prawidłowe odzywianie jest złem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu sekta sie przeniosła
Proargi atakuje już nie tylko wielonikowo ale i wielowątkowo. Tak kupujecie suplementy i czekajcie na cud. Zamiast karnetu na basen czy aerobik, zamiast zdrowego odżywiania, kupujcie proargi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKIKIKIKIKI
Polecam wziąść mamę na badanie metodą Dr.Volla, wykonać test obciąż organizmu w Małopolskim Centrum Promocji Zdrowia i poddać się terapii w celu usunięcia przyczyn schorzeń. www.mcpz.pl, www.instytutvolla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynnnaaa
Ja na problemy z nadcisnieniem polecam wybrac sie na badanie oraz na pozniejsza terapie do Instytutu dr Volla. Obecnie jestem w trakcie terapii i udalo mi sie pozbyc bakterii chlamydii, ktora byla przyczyna ,moich problemow z nadcisnieniem. Po usunieciu jej, czuje sie zupelnie inaczej, nie mam juz zadnych problemow z cisnieniem, a oprocz tego pozbylam sie z oragizmu niepotrzebych bakterii i pasozytow. Gdyby ktos byl zainteresowany to naprawde polecam http://www.instytutvolla.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynnnaaa
Znam metode walki z tymi schorzeniami. Ja na problemy z nadcisnieniem i innymi dolegliwosciami polecam wybrac sie na badanie oraz na pozniejsza terapie do Instytutu dr Volla. Obecnie jestem w trakcie terapii i udalo mi sie pozbyc bakterii chlamydii, ktora byla przyczyna ,moich problemow z nadcisnieniem. Po usunieciu jej, czuje sie zupelnie inaczej, nie mam juz zadnych problemow z cisnieniem, a oprocz tego pozbylam sie z oragizmu niepotrzebych bakterii i pasozytow i odstawilam wszystkie leki. Gdyby ktos byl zainteresowany to naprawde polecam http://www.instytutvolla.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos stosowal proargi9plus? Pytam, bo po stosowaniu una czczo bolal mnie zoladek,zaczelam pic po sniadaniu,dzis po 3 tygodniowej kuraccji dostalam biegunku,nie jest to sprawa zatrucia,bo moja znajoma ma to samo, Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikefAKEchybapadne
mam 44 lata, świetne wyniki,zero nadwagi i nadcisnienie!biorę loozap,ale nie bardzo mi pomaga. przebadana jestem wzdłuż i wszerz,wykryto u mnie jeszcze zwyrodnieniową chorobę stawów. mam tez niestety stresującą i odpowiedzialną pracę i pewnie to też się przyczynia do mojej choroby.eh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proargi9plus po 3tygodniach rozregulowany zoladek,biegunka po kazdym posilku, Ma to takze moja znajoma,szkoda, ze nikt nie uprzedza o dzialaniu ubocznym,jednych bola kosci innych nogi, mnie wysiadl zoladek,wiec koniec z proargi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikefAKEchybapadne
chyba po prostu cudownych lekarstw nie ma i tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dertygana
A mnie proargi zaszkodziło. Ciśnienie mi podskoczyło zamiast spaść. Nie dość,że szalenie drogie,to jeszcze do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaaa111
Felek11, rikefAKEchybapadne, dertygana - jedna i ta sama osoba mająca na celu zdyskredytowanie produktu i firmy. Zamiast wziąć się do roboty, z zawiści pisze się wymyślone komentarze, żałosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiscie,wszedzie szpiedzy hahahhahaha, kto nie z nami ten przeciwko, moje uwagi odnosnie proargi sa uczciwe i bardzo przestrzegam przed dawkami polecanymi przez producenta,,sa zdecydowanie za duze,odrobina rozsadku jeszcze nikomu nie zaszkodzila,nie mozna ludziom wciskac pro... Myslac tylko o kasie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice sa w podeszłym wieku, oboje po 70. Jakieś półtora roku temu jedno z nich usłyszało od lekarza, że w związku z miażdzycą i nadcisnieniem mozna spróbować pobrać argininę. Jedyne, co było dostepne w aptekach, to medargin. Kupowali więc i zaczęli przyjmowac. Najpierw mama a potem ojciec. efekty były odczuwalne, choc nie jakies rewelacyjne. okazało się szybko, że zalecana na opakowaniu dawka jest stanowczo za mała. żeby był dobry efekt trzeba było brać nawet 10 łyzeczek na dobę, a to było trudne do przełknięcia, bo medargin jest paskudny w smaku (słono-gorzki) i wręcz skłania do wymiotów. ktos znajomy powiadział ojcu, że to jest sól argininy a nie czysta arginina, dlatego kiepsko się przyswaja i co gorsza - działa tylko 3-4 godziny od przyjęcia. zaczęłam grzebac w necie, znalazłam sporo preparatów z argininą dla sportowców/pakerów, ale... rodzice powiedzieli, że nie będą sie truć. zreszta mają rację, bo wiekszosc tych "odżywek" jest wyjątkowo i podejrzanie tania. prawdopodobie jednak zanieczyszczona róznymi świństwami, bo nikt tego nie bada. natrafiłam też na proargi 9, ale to dla odmiany było bardzo drogie. cena rzędu 370 złotych za opakowanie na dwa tygodnie do miesiaca była kosmiczna. jednak po ok. pół roku dowiedziałam się, że te ceny spadły a poza tym mozna sie zapisać do klubu dystrybutorów tego preparatu i kupować za dosłownie pół ceny, na dziś jest to 185 złotych (pakiet dwóch sztuk kosztuje 87 euro). zapisałem się i zakupiłam dla rodziców dwie puszki (pakiet startowy), zapałaciłam za to łącznie cos 420 złotych (99 euro), w tym 50 za przystapienie do dystrybutorów. rodzice zaczęli przyjmować tą nowośc zgodnie z zaleceniami producenta - 1 miarkę na czczo. tata brał dodatkowo pół miarki wieczorem. efekty były niemal natychmiastowe, tzn. cisnienie krwi spada nieco juz pierwszego dnia stosowania. po tygodniu, dwóch tata odstawił dwa leki nadcisnieniowe, zostawił tylko betalok (coś 30 mg). mama tez czuje sie dobrze, sama twierdzi, że juz bardzo dawno tak się nic czuła. dzś będzie juz dobre pół roku, jak kuruja się proargi. nadal są zadowoleni, tata twierdzi, że wróciła mu chęc do życia, zreszta to widać, bo zaczął dużo chodzić. oboje mają dobre wyniki badań krwi - mama ma niski cholesterol mimo, że zrezygnowała z jednego leku przeciwcholesterolowego! ojcu mniej dokucza wątroba, z która miał "przygody" od dawna. jest wiec to bardzo dobra rzecz, na pewno godna polecenia. uważam, że w tej chwili ta cena jest znosna, zwłaszcza kiedy widzi sie efekty. ze zwykła, czystą "argininą", np. tym medarginem nie ma co porównywać, bo to działa znacznie lepiej. zresztą tam jest kilkanaście składników! aaa, no i zapomniałam napisac, że ma całkiem dobry smak, jakby lekko owocowy. takze jesli tylko kogos stać na te 180 złotych na miesiac, warto popróbować. od znajomych (którzy tez uzywają) wiem, że nawet ludzie w gorszej formie niż moi rodzice też dochodza do siebie, najwyżej muszą brać tego nieco wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki35
Witam, czy kotoś ma moze osprzedać Nortivan 160 mg ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam uważne przeczytanie tego hancom.pl/content/11-choroby-cywilizacyjne-nadcisnienie-tetnicze-choroba-wiencowa-otylosc-cukrzyca a potem o diecie na tej samej stronie Nie zawsze się sprawdza ale często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie na watrobe preparat z KARCZOCHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek76
Witam, polecam ProArgi+9 ponieważ to działa i efekty widać bardzo szybko, ktoś kto się zainteresuje i poczyta o tym sam dojdzie do wniosku ze np. Felek i drużyna piszą bzdury... tylko dlaczego??? przecież skoro może to pomóc komuś w pokonaniu choroby to nie piszcie takich głupot że masz problem z żołądkiem...żałosne że ktoś kto pisze pozytywny komentarz jest posądzany o sektę.... Życzę zdrowia wszystkim z nadciśnieniem i miażdżycą Radek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,,,,ja 9 miesięcy temu miałam operacje woreczka zolciowego,,,,było sporo kamieni,,,,mam diete jeszcze,,,,ale chce się dowiedzieć czy mogę zazywac ,,Arginine,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby wspomóc leczenie nadciśnienia polecam zadbanie o odpowiedni poziom potasu. U osób cierpiących na to schorzenie i przyjmujących moczopędne leki, które je leczą, niedobory tego pierwiastka są bardzo częste i utrudniają opanowanie problemu. Dlatego warto pomyśleć o odpowiednim suplemencie (ja przyjmowałam dostępny bez recepty Katelin+).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arniks
Miąższ aloesowy w chorobach układu sercowo-naczyniowego W cytowanych powyżej badaniach klinicznych dowiedziono, że miąższ aloesowy leczy układ sercowo-naczyniowy. Z 5000 pacjentów objętych badaniami klinicznymi 2100 osób (w większości mężczyzn) cierpiało na nadciśnienie i chorobę niedokrwienną serca. Po zaledwie 2 tygodniach leczenia miąższem aloesowym u pacjentów stwierdzono pozytywną reakcję: ustąpienie objawów dusznicy bolesnej, obniżenie ciśnienia tętniczego oraz poprawę ogólnego samopoczucia. Po 3 miesiącach kuracji u większości (z wyjątkiem 348 osób) elektrokardiogram (również tzw. wysiłkowy) był w normie. Miąższ aloesowy działa na układ krążenia kompleksowo i wszechstronnie: ◾wyrównanie poziomu cukru we krwi, równoznaczne z zapobieganiem cukrzycy, zmniejsza aż 4-krotnie ryzyko chorób serca, ◾na obniżenie ciśnienia tętniczego wpływa enzym bradykinaza oraz arginina (powstaje z niej tlenek azotu) zapobiegając zwężeniu naczyń krwionośnych – również podczas stresu; podobnie działa cytrynian wapnia, który dodatkowo zapobiega arytmii mięśnia sercowego, ◾kwas salicylowy, podobnie jak aspiryna rozpuszcza blaszki miażdżycowe blokujące przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, ◾antrachinony a także kwas salicylowy likwidują stany zapalne naczyń krwionośnych, ◾związki mineralne, pierwiastki śladowe oraz witaminy intensyfikują metabolizm, przyspieszają procesy regeneracji i odnowy komórek śródbłonka naczyniowego. Chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×