Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria__

Moja mama ma miażdżycę i nadciśnienie

Polecane posty

Gość gość
Mama jest pod stałą opieką kardiologa i chirurga naczyniowego (http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/)? To podstawa, bo niestety przy takich dolegliwościach powinna być pod stałą opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj.Przelotem i przypadkiem tylko,ale jeśli chodzi o naturalną medycynę-zainteresuj się ziołami z peru.Wiem,że można w Polsce dostać,choć mieliśmy z peru bezpośrednio.Moja mama miała wrak wątroby gdy trafiliśmy na te specyfiki.Kora drzew,jakieś gałęzie.Trzeba było się w tartak zabawić i pić w specjalnej,ściśle określonej serii.Po 3 miesiącach wyniki wątroby zszokowały lekarzy.Jak nówka.:-)Niepradopodobne naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka młoda osoba i już miażdżyca. Co to się dzieje na tym świecie. Wychodzą łajdactwa z przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na miejscu Twojej mamy spróbowałabym obniżyć ciśnienie ziołami, polecam: np. korzeń mniszka pospolitego jest ziołem na nadciśnienie, które ma działanie moczopędne. Korzeń, ziele, kwiat i liście zioła na nadciśnienie wspomagają usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii z organizmu. http://ziola-na.net/nadcisnienie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiecie, ale miażdżycę można leczyć też pijawkami. Wiem, że metoda ta jest dosyć niekonwencjonalna, ale przynosi niespodziewanie dobre skutki. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie naturmedic.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze uzdrowisko? moja mama bardzo polecala te placowke www.uzdrowisko-swieradow.pl wlasnie zrobila tam Duzy postep w walce z miazdzyca i nadciśnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy miażdżycy i nadciśnieniu warto zażywać kąpieli w żywej soli magnezowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna forma leczenia takich chorob sa wyjazdy do uzdrowisk, moge polecic bardzo dobre ktore zajmuej sie leczeniem wlasnie miazdzycy, jest to www.uzdrowisko-swieradow.pl wedlug mnie sa swietni, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miażdżycę polecam pić sok z marchewki, buraka, cebuli, brukselki i rzeżuchy. Piję taki sok od jakiegoś czasu i mi pomaga. Przepis znalazłem na terapiasokami.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Louis Ignarro, autor książki pt: *Nigdy więcej chorób serca*, otrzymał nagrodę Nobla za badania nad l-argininą. Polecam przeczytać bardzo ciekawy artykuł i obejrzeć jego wypowiedź. Wszystko jest opisane na stronie http://synergypoland.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×