Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

kobiety to ukryte frustratki i furiatki schowane za maskami ;)

Polecane posty

dlatego tak ciężko z nimi się dogadać lub żyć w późniejszym okresie .... wszystko jest ok do pewnego momentu , w którym zaczynają się ukazywać ze swoją prawdziwą maską .... dotyczą one głównie wymagań i zmian - a po bliższym poznaniu okazuje się , ze ich druga , trzecia czy czwarta maska wygląda inaczej niż pierwsza -pokazowa...ilość masek zależy od ilości zmiennych stanów emocjonalnych i humorków...mężczyzna oczywiście musi to wszystko znosić i rozumieć - najczęściej w miarę stabilny facet ma z tym problem , bo nie wiadomo , co w danym momencie kobieta wymyśli lub odstawi i o co może mieć pretensje (oczywiście facet ma się tego sam domyśleć )... zawsze jednak może tym spowodować śmiech faceta z niej samej lub zjebać totalnie tym nastrój lub pójść w ostatecznie w odstawkę.... dlatego ewenement stanowi kobieta stabilna emocjonalnie....czyli taka , jakiej prawie nigdzie nie ma...[cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
I za to właśnie uwielbiasz kobiety, czy za coś innego?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooooooooooooooooo;)
o jej, Amerykę odkryłeś? Kobiety zazwyczaj podchodzą do większości spraw z większymi emocjami niż mężczyźni, ale skoro oni nie są w stanie zrozumieć tych uczuć, to niech spierdalają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku tu nie chodzi tylko o ciotkę luka za coś innego - bo to mnie WK tak samo jak WSZYSTKICH INNYCH MĘCZYZN!!! Oooooooooooooooooo;) to nie są żadne uczucia - tylko pajęczyna emocjonalna p.s. dlaczego ktoś kasuje moje odpowiedzi , co? drugi raz to musiałem napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
Eeee znam takich którzy potrafią w momencie rozchwiania emocjonalnego wziąć za rączkę, pogłaskać po głowie i powiedzieć "nie głupiej" i wtedy wszystko mija:P Chwila refleksji z jej strony, że coś robi nie tak i jest dobrze. Mężczyzna powinien umieć radzić sobie z kobiecymi słabościami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka gdyby za każdym razem mężczyzna miał brać za rączkę i się litować - to ile razy musiał by zostać się ogłupiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghguio
to wez sie za faceta:) jesli mowimy facetowi o co nam chodzi -jest żle ,jesli chcemy by facet się domyslił także facetowi jest zle.Hello więc kto ma coś z deklem kobiety czy mężczyźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
Litować? No co Ty rev? Napisałam, że powinien być wyrozumiały, ale nie z litości. Ja też przymykam oko na drobne typowo męskie "zboczenia" nie kręcę się w czasie meczu przed telewizorem np, bez gadania zbieram brudne skarpetki rzucone przy łóżku itd. Więc i ja oczekuję zrozumienia dla moich babskich słabości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzunia 22 lata
rev, obwarzanku witaj :D ty sie po prostu boisz emocji? :D mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzunia 22 lata
nie bój się emocje są dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghghguio wy najczęściej mówicie dopiero , gdy już was krew zalewa , kiedy my się nie domyślamy - oczywiście wybuchy z pretensjami... luka ileż można rozumieć ? wiesz co to jest cierpliwość? Pyzunia 22 lata nie boję się dziurko - raczej ubolewam nad ich ilością....potem sie dziwicie , ze facet daje wam kopa i woli mieć chwilowy spokój , by ponownie szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przenocować Go
nie wszystkie ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
Wiem, właśnie o tym pisze, że ja ją mam. Zachowujesz się jak mizogin:P Zresztą wydaje mi się, że ze mną się da wytrzymać, jestem całkiem miła w obsłudze, jak to jest z innymi nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko?... a Wy Panowie tacy jesteście ,,łatwi" w zrozumieniu??..no nie zawsze... fakt-ja jako kobieta mam miliony nastrojów-ale to nie znaczy,że mniej kocham nawet gdy mam ochotę zabić swojego faceta...a że czasem trudno wytrzymać?..no cóż..jak się kocha to się wybacza ,rozumie i dogaduje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka nie mizogin , tylko wręcz przeciwnie - martwię się o was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka poza tym okazuję wam" łaskę" , że wywalam kawę na ławę bez ogródek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..interesantka.. masz ochotę zabić z miłości? rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
O łaskawco, co w ramach wdzięczności możemy dla Ciebie zrobić?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mam-stety lub niestety.bywa. ale też staram się zrozumieć Was mężczyzn.szanuję.nawet kiedy nie jest tak jak ja to widzę.wszyscy jesteśmy ludźmi.każdy jest inny-bez względu na płeć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzunia 22 lata
rev, jeszcze raz nazwiesz mnie dziurką i dam upust negatywnym emocjom seksisto :D :P przeczytałam gdzies takie mądre zdanie... jesli emocje traktujesz nie jak przyjaciół którzy informują cię o twoich potrzebach/preferencjach/chęciach bądź awersjach a jak niewolników to prędzej czy póxniej czeka cię bunt tychże niewolników :D cos w tym zdecydowanie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
O nieee, masz u nie kopa:P Ja i maski? Nadstawiaj dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..interesantka.. pomyśl jaką ulgę by poczuł , gdybyś to zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzunia 22 lata ok niech będzie dziura...a więc dziuro...ja mam tyle emocji , ze nawet nie mam zamiaru obarczać nimi wszystkimi kobiety -nie planuję robić z kobiety niewolnika , jak to starają się zrobić w drugim kierunku , pewne emocjonalne wiedźmy , zwane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghguio
wy najczęściej mówicie dopiero , gdy już was krew zalewa , kiedy my się nie domyślamy - oczywiście wybuchy z pretensjami... pociesze cię kiedy uczucia już zgasną gdy do związku wtargnie się nuda zapada cisza ,brak emocji,brak rozmów. tego chcesz?taki związek ci się podoba?spokojnie,nie rozmawiaj ze swoją lalą to za pare lat bedzie miała w dupie to czy ją rozumiesz czy tez nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka tak przy wszystkich? nie wiem na co masz ochotę....ale sie domyślam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghghguio to nie można czasem zapaść w zwyczajną ciszę ? mieć jakąś przerwę w nadawaniu i podsycaniu ? czy zawsze musi być harmider ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
No nie, nie przy wszystkich, chyba, że lubisz publiczność. Tylko żeby rano Twoje skarpetki nie walały się obok mojego łóżka, bo tego nienawidzę :P Żartowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×