Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ostra4

pomoc w dobobrze butów na wesele.

Polecane posty

Witam. Załączam zdjęcie sukienki, którą kupiłam na wesele. Niestety mam problem z doborem butów, poniewaz nie umiem chodzic na obcasach dlatego buty typu sandałki na obcasach odpadają, a nie chce zawieść chłopaka i chciałabym włożyć jakieś inne buty na obcasie. Doradzicie mi jakiś konkretny model i kolor? sukienka: http://zapodaj.net/abe5750fd19e.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_Kasienka
Fatalna ta kiecka :| ale jesli Tobie się podoba to ok :) Kup buty w kolorze nude, bo do kolorystyki kiecki pasowałyby albo identyczne jak sukienka albo biale, ale to na pewno dobrze wyglądać niee będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_Kasienka
Fatalna ta kiecka :| ale jesli Tobie się podoba to ok :) Kup buty w kolorze nude, bo do kolorystyki kiecki pasowałyby albo identyczne jak sukienka albo biale, ale to na pewno dobrze wyglądać niee będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba czegoś nie rozumiem. Skoro nie umiesz chodzić w sandałkach na obcasie, to w innych butach na obcasie również, więc dlaczego mamy polecić Ci buty na obcasie? To w końcu nie umiesz chodzić tylko w sandałkach czy w ogóle na obcasie? Jeśli w ogóle, to może jakieś na koturnie? Co do koloru, to również wydaje mi się, że jaśniejsze jakieś byłyby dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obcasie w miare umiem, ale nie w butach typu sandałki, bo nie mogę w nich zbytnio utrzymać równowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak, jak pisałam, albo koturny, albo peep toe (czy jak to się tam pisze) lub ewentualnie bardziej zabudowane sandałki, dobrze trzymające w kostce i na niższym obcasie np. 5 - 6 cm, a nie 9 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×