Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość medytacja

zauwazyliście że grube osoby w upały ciepło się ubieraja

Polecane posty

Gość gość
współczuje grubasą szczegulnie latem wiem jakie to przykre sama kiedys ważyłam ponad 80 kg ale schudłam i teraz mam 57 kg i jest extra mogę sobie prawie na każdy strój pozwolić i jestem szcześliwa z tego powodu. Pamiętam jak się męczyłam i nie wiedziałam w co się ubrac i dzie kupować i wolałam nie wychodzic z domu ale czasem trzeba było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...medytacja zauwazyliście że grube osoby w upały ciepło się ubieraja czy aż tak bardzo się wstydzą, jesli tak to czemu nic ze sobą nie zrobią?... I znowu głupek chciał komuś dołożyć, a wyszedł na głąba :D. W największe upały NALEŻY SIĘ CIEPŁO UBIERAĆ :D . Wie o tym każdy, kto w takich warunkach musiał często funkcjonować. Jeżeli temperatura powietrza, jest wyższa od temperatury ciała, to ciepłe ubranie "chłodzi" :D, izolując przed gorącem i ryzykiem przegrzania. Ważne jest też, co bezpośrednio dotyka skóry. Taka tkanina musi dobrze wchłaniać pot. Jak widać: ludzie, którzy ciepło ubierają się w największe upały, są po prostu mądrzejsi od tych, którzy narażają się na odwodnienie lub słoneczny udar :D . Dobrze, jeżeli ktoś pomyśli o tym, podczas zapowiadanych gorących dni :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×