Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona cukinia

WYSOKIE I ZDESPEROWANE !!! 10 KG MINIMUM!!!!

Polecane posty

ja dzisiaj na kolacje znowu jakis bialy serek i rybke planuje... juz sie boje weekendu, bo w weekend ZAWSZE polegalam, ale tym razem sie nei dam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
cukinia, moze masz ciezkie kosci??/ albo duzy biust, bo ja mam chyba lekkie i maly biust, dlatego wazac 68kg, mam wszedzie tluszczyk, a jak waze 60-62 jest super. kiedys wazylam nawet 56 ale wtedy juz brzydko to wygladalo. a ja nie wiem ci dzisiaj jeszze zjem... najlepiej to nic hehehe ale pewnie bedzie mi sie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
no to do uslyszenia, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ! 🖐️ Kawa i jogurt naturalny z owocami na sniadanie :-) wczorajszy wieczor udany, na kolacje bialy serek, troche sledzika i male pomidorki. Troche stepper i brzuszkow. Nie jest zle :-D A jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolusik
hej, a u mnie wczoraj dzien nie udany ;/ goscie, jedzenie, goscie, jedzenia tak to jakos było :) troche zaduzo ciasta zjadlam no ale trudno.... postaram sie dzis wiecej pocwiczyc to i wiecej spale :) az tak sie nie bede martwic bo widac organizm potrzebowal slodkiego a jakos samo patrzenie mu nie wystarczalo :) no ale juz teraz musze sie opamietac :) mam na sniadanie serek i troche warzyw, jogurty a ze jestem w pracy to mi to wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolusik czesc 🖐️ Ty juz tak ladnie schudlas, ze raz na czas mozesz sobiepozwolic na jakies grzeszki ! Ja tez w pracy... dzeiki bogu dzisiaj piatek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to dopiero trzeci dzien gdzie tak rygorystycznie sie trzymam, ale mam wrazenie ze tym razem mi sie uda :-) weekend bedzie cieeeeeeezki, ale zesraj sie a nie daj sie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolusik
dlatego az tak sie tym mocno nie przejmuje :) tylko przyzwyczailam sie chodzic spac z pustym brzuchem i jak tak najem sie wieczorem przed spaniem to zle sie czuje, o zasniecie mowy nie ma... ja nie lubie weekendow ;/ jakos w ciagu tyg mam wszystko ulozone, pogodzone z praca, a jak mam wolny dzien to mam tyle czasu a nic nie potrafie zrobic :) do cwiczen musze sie zmuszac a w tyg to wiem co o ktorej i lepiej mi.... i co najwazniejsze jest sie zajetym wiec do jedzenia nie ciagnie. a skad wogole jestes?? ja z wilkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zasypianie z pelnym brzuchem nie nalezy do najprzyjemniejszych ... Pozatym jak sie rano budzisz to od razu masz wyrzuty sumienia :-) Ja lubie weekendy, nawet jezeli polegaja tylko na leniuchowaniu, i no czytaniu :-) Pochodze ze Slaska, ale mieszkam w DE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
witam!!! moja sniadanko dzis nie bylo za ciekawe, bo zjadlam tosty z serem i pomidorem, z racji tego ze po gosciach mi zostal chlebek tostowy, no i szkoda bylo wyrzucic hehe, tak to jem ten ciemny fit. dzis planuje 2h fitnessu. ja bym chciala do konca maja miec minus 5kg, zeby moj maz jak wroci, to zobaczylby mnie szczuplutka, ale zobaczymy jak mi pojdzie...na obiad planuje ciemny makaron ze szpinakiem sobie zrobic. na kolacje sobie zrobie koktajl proteinowy. ps. a mieszkam w zachodniopomorskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
sluchajcie, moja tesciowa bardzo schudla od kiedy pije siemie lniane 2 razy dziennie, na czczo i wieczorkiem. i chyba tez sprobuje, bo ponoc tez jest zdrowe na cere i wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tez bardzo chciala minimum 5 kg do konca maja... w czerwcu jade do pl, i do tego czasu chcialabym schudnac tak duzo jak to tylko mozliwe.... zobaczymy co z tego bedzie :-) Nie mam pomyslu na obiad, zobacze co bedzie w kantynie, moze zjem sama salate, tak jak wczoraj.... ma jeszcze ze soba maly bialy serek, i dwa jablka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
cukinia, Tobie na pewno bedzie latwiej schudnac 5kg niz mi, bo startujesz z wiekszej wagi, a jak waga jest powiedzmy w granicach bmi, to ciezko jest sie jej pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Dz to prawda, ale z drugiej strony juz sie odchudzalam, i ogranizm sie na pewno troche przyzwyczail,. i nie bedzie reagowal tak jak za pierwszym razem... pouzatym mam lekka niedoczynnosc tarczycy, i obawiam sie zeby to nie pokrzyzowalo mi planow... No ale jak nie sprobuje to sie nie dowiem. Poki co odpedzam od siebie negatywne mysli jak moge najdalej, choc nie jest latwo. Osttanio zobaczylam siebie na zdjeciach z grilla, i sie zalamalam jak strasznie wygaldam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
na pewno az tak tragicznie nie wygladasz, bo jestes wysoka, poza tym jak masz spory cycek, to tez inaczej wizualnie sie wyglada. ja ostatnio robilam porzadki w szafie i kurde nie wchodze w wiekszosc letnich ciuszkow, masakra!! teraz niby ma byc ochlodzenie, wie moze mi sie uda do lata co nieco zrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Dz wiesz co, patrzac w lustro tez tak myslalam, bo tyje w miare rownomiernie, badziuch, uda, tylek...ostatnio nawet rece... Ale patrzac na zdjecia, i widzac siebie z innej perspektywy, po porstu sie zalamalam. Wiesz, jak sie jest wysokim i ma sie kilka kg za duzo to od razu wygladasz jak wielka szafa... No ja w kazdym razie nie cierpe na chwile obecna atrzec w lustro, Zwlaszcza, ze jeszcze nigdy w zyciu tyle nie wazylam... No ja w polowe swoich ciuchow tez nie wchodze... najweikszy problem z jeansymi, bo niektore zatrzymuja mi sie w polowei ud :-O :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
moja kolezanka ma 165cm i wazy 90kg po porodzie, wiec na pewno gorzej nie wygladasz :) w sumie moja matka wazy cos kolo 85kg, nie chcialabym tyle wazy, ale ogolnie, az tak tragicznie nie jest. jak chcesz to daj fote z zamazana twarza. pewnie masz rozm. 42??? chyba kazdy siebie sam ocenia bardziej krytycznie, niz to robi otoczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, po porodzie to jest normalne, ze ma sie wiecej kg, a ja sie tym usprawiedliwiac nie moge, bo dzieci nie mam :-P Zdjecie nie dam zadnego, bo jestem w pracy, i nie mam jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po obiedzie, byla micha zielonej salaty i kilka paskow piersi z indyka... i troche bialego sera... ujdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka pupencja
Pozwolicie,ze bede zagladac? Mam 180cm wzrostu i waze 118kg.Karmie piersią 5 miesieczna corke wiec odchudzam sie bardzo pomału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki29
przlaczam sie;) 178 cm, 86kg;/ waga podskoczyla mi o 10 kg po hormonach przed zajsciem w ciaze, w ciazy tez sobie pofologowalam i mam 20 kg na plusie.. moja stala waga kiedys to 64 kg..wiem ze juz tego nigdy nie wroce, nie mam az tyle samozaparcia, ale wlasnie te 10 kg byloby super:) przy 75 kg nosilam rozmiar 40/42, co akurat mi pasuje:) kurcze jakby chciala schudnac do lipca:( od 2 tygodni jestem na diecie MZ i ubylo mi narazie 2 kg, startowalam z 88kg.., najlepsze jest to ze nikt mi nie wierzy ze ja tyle waze..daja mi maximum 70 kg , a co by bylo gdybym wazyla te 75 ahhhh:D jak to dobrze byc wysoka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki29
pozjadalo mi niektóre literki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki , witaj 🖐️ zapraszamy :-) widze, ze masz podobne wymiary jak ja... Damy rade, ja tez walcze ! bede szczesliwa z akazdego kg mniej ! ale 10 kg to moje marzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to kiedy spisalam na jednym topiku tutaj odchudzaczkowym, i teraz jak tam zagladam i wdze jak dziewczyny potracily 5- 10 kg to az mnie zazdrosc zzera :-P Tez chce ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki29
zielona cukinia, dzieki;) oj kochana mnie od ciebie w danej chwili dziela 4 kg, a to juz sporo..od 82 tylko 3 kg do 79;] nie wiem czy ktos juz wysunął może taka propozycje, ale co Wy na to zeby wpisywac tu nasz dzienny jadlospis?? wszystkie grzeszki bed monitorowane;) u mnie dzis na sniadanie 50 gram platkow owsianych, z mlekiem 0% na drugie sniadanie 2 ciastka owsiane ( takie dla dzieci, bez cukru, podkradlam corce;) jedno ma tylko 32 kal:) w miedzy czasie psiknelam sobie odtluszczona o 50% bita smietane;] na lunch - zupa ogorkowa na kostce rosolowej, z warzywami, pol miski na podwieczorek, losos wedzony, musze skonczyc bo pewnie do jutra sie zepsuje, i 3 kromki wasa z serkiem bialym 0% i herbata, i pewnie to bedzie na tyle, nie wiem czy zdążę z kolacja, bo dzis musze isc spac o 19..mam na 4 do pracy, kurcze najbardziej sie boje o moje menu wlasnie w pracy, bo mam taki zaperdziel przez pierwsze 6 godzin, ze czlowiek chwyta do reki cos malego i kalorycznego zeby sie tylko zapchac, ciezkie sniadanie o 2 . 30 jakos nie za bardzo mi podchodzi..brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoponczek
Ale z was paczki :o Ja mam 176 cm waze 57 kg i zamierzam schudnac do 50 :/ Nie chce wyobrazac sobie jak musicie wygladac przy 80... Jak czolg - nie dosc ze wielkie to do tego spasione :o jak sie jest wysokim to tym bardziej trzeba trzymac wage zeby nie wygladac jak babochlop ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki, no ja mniej wiecej pisze co jadlam, na wieczor wlasnie nie mam zadnego pomyslu, nie chce mis ei nic przygotowywac, i na nic konkretnego tez nie mam ochoty... no noc, zobaczymy, poki co siedze do 17 w pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki29
popopnczek ze osraj sie czasem;] stwierdzam, ze masz cos nie tak z glowa, przy takim wzroscie chcesz zejsc do 50 kg?? cos tu musi byc nie halo..;) zielona cukinia, od wczoraj prowadze dziennik kalorii na dieta.pl, dzis zrobilam taka pyyyyyyyyyszna salatke z tunczykiem, razowym makaronem, kukurydza, salata, ogorkiem , pomidorem, i majonezem..majonez zwykly a salatka dla calej rodziny..takze nie bylo wyjscia..zapakowalam juz sobie w pojemniczek do pracy;) zastanawiam sie tylko ile to moze miec kalorii hmm , zjadlam na kolacje pol takiej miseczki:) kurcze, teoretycznie juz powinnam spac..ale cos moj sen nie przychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×