Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona cukinia

WYSOKIE I ZDESPEROWANE !!! 10 KG MINIMUM!!!!

Polecane posty

nie straszyłaś tylko pisałaś czy się nie boję efektu jojo ale jednak nie dałam się jojo heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
sukienka fajna, ale ja bym jej nie zalozyla na wesele, a np. na wyjscie do knajpy. nie wiem, jakos mi na wesele nie za bardzo pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
zauwazylam, ze jest wiecej sukienek, zaraz obejrze wszystkie i ci powiem, ktore bym brala pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cholerka, może i ja
Zielona cukinia, to może najwyższy czas?;)..Toż swe długie nogi trzeba odsłaniać!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
Gość Pani Dż...
cukinia, ale jak schudniesz, to czemu nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cholerka, może i ja
Jak będzie 10 kg. mniej to i "zwałów" nie będzie:P Swoją drogą, mam podobny problem, po tym przytyciu :o. Łydki są naprawdę ok, ale od kolan w górę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka moze i ja no ja mam okropne uda i kolana, wyglada to baaaardzo nieapetycznie.... jeszcze w jakichs czarnych rajstopach czy gertrach, ujdzie, ale w lecie, gole nogi? nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
odkiedy przytylam, to mi sie tez porobil cellulit, a jeszcze 2 lata temu smigalam w krociutkich spodenkach hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam okropny, odziedziczylam to niestet po mojej mamie... Czesto widze dziewczyny, ktore maja wiecej kg niz ja, i bardziej masywne uda, a bez cellulitu.... a ja? szkoda gadac ... zaniedlugo zmykam na jakis obiad... pewnie skonczy sie na warzywach i salacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
ale moja mama tez ma okropny cellulit, ale ja poki sie nie zapuscilam, to nie mialam, mam nadzieje ze teraz jak schudne to mi znowu zniknie. rob peeling z kawy, masaze z kremem anty-celu, no i sport,sport, sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peeling z kawy robie, na takie kremy nie wyrzucam kasy bo to bzdura.... dokladnie, dieta i ruch.... to jest to co pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
no sam krem nic nie da, ale jako dodatek to czemu nie? a masaz przy okazji smarowania to chyba tez nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kobietki za opinie skoro tak mówicie że na wesele nie pasuje to pewnie z niej zrezygnuje Pani Dż----------ta jest fajna http://www.modome.pl/odziez-damska-17/sukienki-5/mini-20/asos-elegancka-sukienka-koronkowa-1889 a ja odpukać po ciąży nie mam ani rozstępów ani cellulitu także jest ok i jak jest upał to śmigam w spodenkach tylko ja mam problem ze stopa niestety rozmiar 41 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kurcze tam sa takie wyciecia że jak tu ubrac biustonosz po spód i jaki hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm a bez masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, ja w takie kremy nie wierze, dlatego :-) one ujedrniaja moze troche skore, ale nie zwalczaja cellulitu, bo niby jak ? Dlatego ja mam swoje wyprobowane balsamy do bardzo suchej skory, i to mi starcza :-) :-) Ale to moje zdanie :-) niech sie kazda smaruje czym chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cholerka, może i ja
Zielona cukinia, widzę, że mamy podobnie. Ja też odziedziczyłam po mamie :o. Bogu dziękuję, że nie doszły do tego jeszcze żylaki, za to "dostała je w spadku" moja młodsza siostra. W swoim życiu sportu dość sporo uprawiałam, a on i tak i tak był (cellulit). No teraz to wiadomo, dodatkowo się powiększył, bo i ja się powiększyłam :o. Ze 4 lata temu zaczęłam zażywać Cellasene (tabletki na cellulit) i muszę przyznać, że faktycznie efekty były. Wiadomo, że nie znikł całkowicie, ale skóra naprawdę zrobiła się jędrniejsza i cellulit troszkę się "wyprasował":). Jeśli co, to polecam! W ogóle tabletki na cellulit są efektywniejsze od jakichkolwiek balsamów, a stosowanie tabletek + balsam to jeszcze lepszy efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
ja mam 40 i zyje hehehe, moja tesciowa ma 160cm wzrostu i tez ma 40 i zyje . 41 to chyba tez jeszcze sa w zwyklych sklepach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×