Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona cukinia

WYSOKIE I ZDESPEROWANE !!! 10 KG MINIMUM!!!!

Polecane posty

Gość Pani Dż...
a masz wlosy takie na chlopczyce czy boba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cholerka, może i ja
41 przy Twoim wzroście to masakra?:) No nie żartuj! Stopa jak najbardziej proporcjonalna! A i z kupnem butów w tym rozmiarze nie ma problemów! Ja mam 40 i nie płaczę:P Stopę mam szczupłą, a że mam 179cm to moja 40-stka w niczym mi nie przeszkadza. Mam koleżankę, która ma 168cm. i rozmiar buta 42, druga ma 164cm, a but 41. U nich to kiepsko może wyglądać, ale nie u Ciebie, nie u nas!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny doradźcie coś pliiiiiiiiiiisssssssssssssssssssssssss a poza tym tak z netu kupić nie wiadomo jak będzie leżeć hmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam rozmiar buta 40/41... przy naszym wzroscie to normalne :-) ale czasy gdzie nie mozna bylo ladnych butow kupic juz na szczescie sie skonczyly, no i dzieki bogu za baleriny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fakt, to dopiero kiepsko wyglada, jak niska dziewczyny ma taka gire :-D ja lata mialam kompleksy z powodu stop, ale mi przeszlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
moja kolezanka kupowala sukienki z asosa i mowila ze sa super. a zobacz moze cos ci sie spodoba na www.answear.com , tam szybko wysylaja kurierem za darmo i jak cos ci sie nie podoba, to odsylasz i odrazu oddaja kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam tak że osobiście mi to nie przeszkadza ale zawsze jest problem w sklepach i wkurza mnie to na maksa że większość butów robią do 40-tki a ja gdzie mam sobie kupić wtedy jak mi się podoba a 41 już nie ma a coraz więcej kobiet ma teraz taką stopę i co mają zrobić ehsssssssssss a co do fryzury to mam typowa na chłopczycę:) i do tego rude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mussa ja napisalam, ktore mis ie podobaja :-) z neta bym takiej sukienki nie zamawiala, bo koniecznie bym chciala zmierzyc.... na tych modelkach kazda wyglada przepieknie, ale na "normalnych" kobitkach juz niekoniezcnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mi też się podobają te z asos powiedz mi czy ta twoja koleżanka kupowała przez internet bo ja nie mam gdzie w sklepie tej firmy kupić one są w ogóle angielskie i u nas chyba ich nie ma wcale chyba że w większych miastach a jak rozmiarówka tak jak podają wymiary to sa zgodne ???????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
ona zamawiala na asos.com, tam chyba tez free delivery , ale sie placi karta kredytowa . a propos mango, tam tez jest duzo ladnych sukienek, daleko masz do wiekszego miasta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
a co do rozmiarowki asos, to ona ma biodra 95cm i biust sredni i mowila ze rozm 10 angielski pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam daleko ale jakos sobie nie przypominam żebym się gdziekolwiek spotkała z sukienkami asos w sklepie zawsze na necie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
asos nie kupisz w sklepie w Pl, chodzilo mi o Mango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Mango tak wiem że są chodziło mi o Asos właśnie a napisz mi jak z ta rozmiarówka z asos czy tak jak podaja na necie to sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
to wybierz sie do mango,moze tam cos ci sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
a jakie masz wymiary??? jezeli mialabym sie sugerowac waga to pewnie dla ciebie byl by dobry 10-12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiarami się tu nie będę chwalić haha z tego co patrzyłam to na mnie to tak S-M ale bardziej M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu miec rozmiar 38
Hej dziewczyny....ja tez sie do Was chce dołączyc.....i wychodzi na to,ze jestem najnizsza i najgrubsza....176/84...... Ale juz od tygodnia czasu jezdze codziennie na rowerze po 20 km no i dieta.....juz dawno nie byłam tak tłusta...wazyłam kiedys 65 kg...z przyjemnoscią do Was dołącze jak mnie przyjmiecie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu miec rozmar 38 Witaj 🖐️ pewnie ze przeyjmiemy, co to za pytanie :-) W kupie sila :-D :-D ooohhhh 65 kg.... to byly czasy :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu miec rozmiar 38
Nom...ale dwa razy w zyciu udało mi sie schudnąc po 25 kg....nigdy nie byłam szczupła,zawsze ciezko walczyłam o swoją wagę...Ale widzicie nie kazdy moze byc szczypiorkiem ....Ja chyba musze miec inne walory..ha,ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
mussa, no to M, to jest 10 z asosa. ja sama nie kupowalam, kolezanka tak jak pisalam ma biodra 95cm, czyli m, to kupowala 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cholerka, może i ja
Znowu miec rozmiar 38 :)🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja walsnie na odwrot.... zawsze bylam chuda.... zaczelam tyc od kiedy zaczelam pracowac w biurze prz ykompie.... aleeeee 10 kg musi minimum zejsc ! koniec kropka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×