Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość ciezarowka_83
Sonia 27- ja ciebie tez pamietam- tzn mietam twoje wpisy zanim ja sie zaczelam udzielac na tym forum, mam ndzieje ze tym razem u ciebie bedzie wszystko i pamietaj ze masz sie oszczedzac i przede wszystkim Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie. Przedluzyl lekarz zwolnienie bez problemu, dal recepte na leki na nadcisnienie, posluchalismy tetna i bicia serca. Te serduszko to troche szukal i szukal az w koncu znalazl, bo juz sie zestresowalam. Zbadal, z szyjka macicy ok. Morfologia super, nie zmienila sie od poczatku ciazy. Ogolnie lekarz powiedzial: "nic pani nie rosnie, brzucha nie widac". Az po wizycie zaczelam sie zastanawiac czy wszystrko wporzadku :P od ostatniej wizyty przytylam tylko pol kg, czyli przez 4 tyg. brzusio maly, troszkie widac, no jak sie najjem to wiekszy. Czekam teraz do usg, juz za tydzien w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
glodek---->a czemu tak dziwnie ze na jednej wizycie badanie i serduszo a na innej usg? prywatnie chodzisz czy na nfz? mi wszystko kontroluje na jednej wizycie... sonia---> koniecznie sie oszczedzaj, przynajmniej ten pierwszy trymestr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia no to moje gratulacje :) strasznie się cieszę :P tak jak mowią dziewczyny uważaj na siebie... jedz owoce itp.... viola mnie tak czasem pobolewa... ale mnie z lewej strony :P może przez to że rośnie? u mnie niestety te bakterie w moczu i też może od tego takie uczucie w boku miałam... może od pęcherza... daj znać co ci lekarz powie :) rottana trzymam kciuki za pracę twojego mena :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana tak ja chodze prywatnie tzn mam abonament medyczny w prywatnej opiece. Tam sa oddzielnie konsultacje lekarskie (bez usg) i oddzielnie badania. Mnie to pobolewa w prawym boku, ale tak wyzej pod zebrami tak jakby, nie wiem czy kamien mnie nie kuje, ze tak promieniuje, nie wiem. Powiedzialam dzis lekarzowi, powiedzial, ze to nie ma znaczenia dla dziecka. Co do moczu, a oddajecie mocz tak, ze wstajecie, podmywacie sie, 1 sik do klopa, a kolejny do pojemnika? Ja tak oddaje i nie mam problemu wtedy z badaniem moczu, wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pewne wątpliwości. Zacznę od tego ze pod koniec stycznia poroniłam. Ale teraz mam wątpliwości czy aby nie jestem w ciąży. Okres miałam 6-10 lipca...cykle mam 31 dniowe zazwyczaj. Od 10-24 lipca byłam na wakacjach w Egipcie..i podejrzewam ze zmiana klimatu miala jakiś wplyw na cykl. Otuż stosunek odbył sie 27 lipca.. Ale teraz okres spoznił mi sie 2 dni i trwał od 8-10, był mniej obfity no i krutszy niz zwykle, i nie cały dzień tylko z takimi przerwami, a na wieczór go juz nie było. Od 2 dni bola mnie piersi, ciagle mi sie spac chce, a stojaco przysypiam,ciągle mi sie chce siku, a od dzisiaj mam takie dziwne zawroty glowy.. Przed tym krwawieniem w tym miesiacu tez ciagle chodzilam siku i bylam przemeczona. Nie robilam jeszcze testu. Chcialabym was zapytac czy w takim przypadku byłaby możliwa ciąża, pomimo tego 3 dniowego krwawienia.. Czy któraś z was miała? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam 2 dni skape plamienia kiedy mialam miec miesiaczke, to tylko byly plamienia w ciazy co sie pote okazalo. nie lepiej zrobic test, badanie z krwi i sie dowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Dokladnie test albo najlepiej beta i bedzie wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek ja też tak robie... wstaje podmywam się itd.... i teraz niestety dupa.... jakies bakterie itp... mam nadzieje że będzie lepiej na kolejnym badaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj zrobic badania marfologia i mocz a w czwartek do lekarza juz sie nie moge doczekac na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hello laseczki. jak tam wasze brzuszki po weekendzie? a jak tam postępy u naszych starających się pań? mnie tak od kilku dni sutki strasznie bolały... a dzisiaj polała mi się siara... a zaczęłam dopiero 21 tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja te siry wogole nie mam ale za to robi mi sie poprzeczna prega na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ciezarowka w cale nie musisz miec tej krechy. a nawet sie ciesz tym. po porodzie dziwnie wyglada i strasznie dlugo schodzi. z Wiki szybko mi si pojawila, za miesiac minie rok jak urodzilam a jeszcze do konca nie zniknela. a siara moze ci sie pokazac przed porodem albo nawet w dniu porodu... niestety nie mam takiego szczescia. mam nadzieje ze pokarm mi sie nie pojawi, teraz bede musiala uwazac na piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
Witam:) dołączam do Was i gratuluje wszystkim:) my z mężem staraliśmy się tylko jeden cykl a już dziś robiłam test i wyszedł pozytywny dwie kreseczki bardzo mnie ucieszyły bo druga była mocno widoczna(kilka dni temu też robilam testy ale wyszla malutko widoczna kreska) to dopiero 2 tydzien od stosunku i dlatego chcialam się was zapytać kiedy najlepiej iść do lekarza??? podpowiedzcie, prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten upalny dzień :* na dworze jest jakas masakra,ledwo dycham..;/ brzuszek juz coraz bardziej widoczny ;) i ruchy dzidzi tez coraz intensywniejsze :D ja za tydzien w czwartek do lekarza :) juz sie nie moge doczekac !!:) na przyszly tydzien zaczynam 20tydzien i pomyslec ze to bedzie polowa za mna hehe jak ten czas leci buziaki :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyszłe mamusie piszę do was ponieważ dziś potwierdziła mi Pani doktor ciąze 5 tydzien moge wię dołaczyc don pogaduch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no mój brzuszek już coraz bardziej widac... tylko się nie mogę doczekać kiedy jakieś ruchy poczuje :P rottana mnie przez ostatnie 2 noce tak sutki bolały że masakra.... aż się budziłam :/ nawet podkoszulek mnie obcieral... qazwsx1991 no ja byłam 3 tygodnie po zapłodnieniu czyli w 5 tygodniu ciąży od ostatniej @ ale tylko po to by sprawdzić czy ciąża się dobrze zagnieździła bo u mnie było podejrzenie niedrożności jajowodów... ale myślę że tak ok 8 tygodnia może 9?? papi no u mnie też straszna duchota :/ a jutro ma być jeszcze cieplej.... ja jutro zaczynam 18 tydzien.... szybko czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
na początek witam nowe mamusie:) qazwsx1991----> jak chcesz zobaczyć maleństwo to najlepiej po 6tc i echo zarodka już widać w tedy o ile się nie myle:) bożka2930---> może opowiesz coś o sobie? moje konto---> och o koszulce to ja nic nie mówie, jak optarła mi koszulka to miałam wrażenie jakbym pokaleczone wszystko tam miała... ale na razie nie boli, tylko leci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
dzięki za odpowiedź:) to poczekam jeszcze troszke ale liczyć od momentu kiedy był stosunek czy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki? a czy wy też na początku miałyście zgage, ja mam malutką ale po wszystkim:( a dzś w nocy obudziłam się bo było mi baaaardzo niedobrze:( ale i tak się ciesze ze już są dwie kreseczki na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze juz piszę jestem mama Paulinki ma 3 latka w listopadzie idzie do przedszkola od wrzesnia a ja w stanie błogoslawionym na luteinie i z nakazem leżenia tak bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
bożka 2390 mam pytanie jak pani doktor liczy twoją ciąże? od pierwszego dnia ostatniej miesiączki? bo zastanawiam sie kiedy iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
aha:) to ja też teraz jestem w 5 tygodniu:) to ide w tym tygodniu dp lekarza:) ale się cieszę:) poprostu jestem przeszcześliwa. a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hej nowe ciezarne :) gratuluje bradzo- dbajcie o siebie na maksa- kwas foliowy i najlepiej gdzies w 6-tym tyg do gina- oni zazwyczaj licza ciaze od daty rozpoczecia sie ostatniej @ rottana- wiem ze siara niby moze pojawic jeszcze ale mam do tego aktualnie obojetny stosunek caly czas sie przejmuje tym bolacym kroczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia - GRATULACJE, bardzo szczere ale cichutkie :) daj znać jak sie czujesz i w ogóle :) moje konto mam nadzieje że to dlatego że dzidzia rośnie, pojutrze do lekarza, już sie doczekać nie mogę : ja nadal też nie czuję żadnych wyraźnych ruchów dzidzi a już sie doczekać nie mogę!! Mama mi dziś wróżyła z obrączki i wyszło że pierwszy będzie syn a druga córka :D a potem chcieliśmy sprawdzić czy pokaże dobrze ile miałam lat jak wyszłam za mąż i rzeczywiście pokazało że 25 tak jak było :P rottana mi też sie pokazuje taka leciusieńka kreska pionowa na brzuchu... a z piersi czasem leci jakiś płynm, nie dużo bo nie dużo ale na staniku widać plamki - to ta siara?? nowe przyszłe mamusie - gratulacje :) dbajcie o siebie i piszcie jak samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze robilam dzisiaj morfologie i mocz i zadzw do mnie z przychodni ze mi badanie krwi nie wyszlo i musze jutro powtarzac. Myslicie ze jest sie czym martwic czy po prostu byla źle pobrana krew do badania? Sama nie wiem co myslec ale w czwartek sie widze z moim ginem to sie okaze wszystko. Ja bym na twoim miejscu poszla do gina okolo 6 tyg zeby potwierdzic ciaze i zobaczyc czy sie prawidlowo zagniezdzila im wczesniej tym lepiej :) no i Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dzis w nocy bardzo zle mi sie spalo, nie umialam znalezc wygodnej pozycji. Mysle ze najlepiej pojde w czwartek do ginekologa i sie wszystkiego dowiem. Mam nadzieje ze wiesci beda dobre. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
viola---> tak to jest siara, tylko ja mam jej od cholery;/ nie hartuj sutków czasem bo ci się powiększy ta ilość albo nawet można laktację przyśpieszyć a w tedy będziesz musiała bawić się w odciąganie mleka chyba że chłopa będziesz poić:P:P qazxsw1991----> nie zamartwiaj się na zaś. musisz wyluzować, będzie dobrze:) i nie stresuj się. a pozycję czemu nie mogłaś dobrać? boisz się że maleństwo przygnieciesz? lilka1987----> ja się jeszcze z czymś takim nie spotkałam że próbka była źle pobrana... jak można źle krew pobrać? jakaś moda bdźiągwa ci pobierała czy ślepak? ciezarowka_83---> bolące krocze... nie jest to jakieś nie do wytrzymania przecież... poboli i przestanie... jeszcze zależy czy będziesz nacinana czy nie... ja tam nie miałam czasu leżeć się wietrzyć czy okłady sobie robić, popylałam po mieście bo pełno spraw do załatwienia. tylko w samochodzie w pierwszy dzień najgorzej było (bo ja wyszłam 12 godzin po porodzie na własne rządnie żeby być z córka w tym 2 szpitalu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
rottana sama nie wiem było mi we wszystkich pozycjach niewygodnie. ogólnie niefajnie się czuje, cały czas mi niedobrze, a jestem glodna bardzo czesto :( mam nadzieje ze z kazdym tygodniem bedzie lepiej. pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×