Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość rottana
lilka---> ja oglądałam to właśnie na kinomaniaku. a na twoim miejscu czy będzie grzeczny czy też nie i tak bym poszła na l4 i tak, bo teraz może być ok a za mieisąc zrobi ci jakieś jazdy... po co ci ryzykować i się wkurzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie ściągam ten filmik :) z chomikuj - mam nadzieje że wersja będzie dobra :) głodek daj znać jak po rozmowie - będzie dobrze!! trzymamy kciuki :) mnie kość ogonowa nie boli jak narazie, za to jak dłużej chodzę to pobolewa mnie w prawym boku na dole... lilka - tak jak pisze rottana, idz na zwolnienie odrazu a nie licz na jego dobroczynność. bo raz już pokazał jaki potrafi być "dobry". Daj znać co tam na rozmowie. Ja jem zaraz obiadek i jedziemy z teściową na zakupy :) i po drodze zachaczymy o pepco, może coś tam wybiorę dla maluszka. Dziś w lumpku kupiłam pajacyk biały za 4,90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No łóżeczko pełen wypas :) jeśli myślisz o łóżeczku 'ala' turystycznym to warte zastanowienia. Tak myślę czy te dwa poziomy nie będą przeszkodą?? bo w tym drewnianym co my kupiliśmy są 3 poziomy podnoszenia ale tak tylko pytam... a tak po za tym to fajne że ma przewijak w zestawie i ta wibracja maluszka też będzie uspokajać... no i nie drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
lilka---> no łóżeczko wypas:) kiedyś też myślałam żeby kupić takie ale w sumie ja nigdzie do rodziny nie jeżdżę i nie będzie mi potrzebne turystyczne więc zostaje przy standardowym drewnianym. a w razie czego jak będzie potrzzebne za rok to się dokupi:) tródno się mówi:P ja zaraz do lekarza wychodze. tylko czekam na mojego. pewnie tak chwile po 15 wyjdziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violka jak sciagnieta wersja nie bedzie dobra to obejrzyj sobie na kinomaniaku zero logowania ttlko wchodzisz i ogladasz. Chyba zrobie tak jak mowiccie bo jak zawsze moja dobroc i podejscie do pracodawcy okazaly sie za bardzo wykorzystane. Nikt teraz tego nie docenia i nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
tez ogladalam "jak urodzic i nie zwariowac" b fajne i zdecydowanie dla ciezarnych sluchajcie wypuscili mnie!!! na tydzien- kwasy spadly wiec spoko wracam tam za tydzien jak beda dalej spadac to siedze na obserwacji do 22.10 a jak nie lub wzrosna to w nast pt zakladaja cewnik :) i ozliwe ze na weekend bede mila moja coreczke :) dobrze bo to juz bedzie 37 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Ciezarowka gratulujemy:-) swietna wiadomosc ze juz duzo lepiej na spokojnie bedziesz mogla sie przygotowac do powitania malenstwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka, łóżeczko fajne moja siostra takie sobie kupiła ale nie wiem dla czego ona nie była zadowolona , nie wnikałam dlaczego bo jakoś nie siedziałam wtedy jeszcze w tym temacie :) mówiła ze jak do domu, jak nigdzie się nie rusza najlepsze standardowe a tamto używała jako mały ''kojec'' wrzucała zabawki i się bawił maly, ale ile ludzi tyle opini sama muszę się zorientować bo dość często jeżdżę do rodziców na weekend a jak bedziemy juz w trojke to bedzie to bardziej skomplikowane ze spaniem . A co do pracy jak się człowiek nie upomni o swoje to każdy wykorzysta maksymalnie , wiec musisz sie poszanować , bo Ciebie On na pewno nie poszanuje nawet wiedząc , ze jesteś w ciąży , a prawa masz wykorzystuj puki mozesz i możesz wykorzystać pozytywnie swoj ''błogosławiony stan '' tyle naszego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ciezarowka---> gratuluje wyjscia do domku. wszedzie dobrze ale jednak w domu najlepiej:-) ja juz dotarlam do domku. maluszek ok, ladnie sie rozwija. jaki juz papusny jest:-) wszystko ladni bylo widac, nawet paluszki od raczki mozna policzyc bez problemu:-) i te malenkie stupki:-) chetni juz bym go wycalowala:-) zanioslam wymaz do posiewu w kierunku paciorkowca. jak cos bedzi to dostane odrazu antybiotyk. pani doktor mnie uspokoila, zapewnila ze bedzi przy porodzie nawet jak nie bedzie miala dyzuru. wspomnialam jej ze chetni bym si rozsypala przed swietami to niestety stwierdzila ze chlopcow najlepiej donosic do 38-39tygodnia bo zazwyczaj maja wieksze problemy z dojzewaniem pluc ale jakby co to cos pomyslimy takze jest nadzieja:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie 39 tc wypada przed swietami :) a ja bym chciala jednak w terminie urodzic, czyli juz tego 3-01 :) na spokojnie jeszcze swieta spedzic z rodzina :) a dzidzie przywitac po nowym roku :) Juz po rozmowie hehe wiecie co jaka wtope popelnilam :D bo kupilam jej kwiaty (bardzo lubi kwiaty), a nie znam sie na kwiatach i spodobaly mi sie takie, wzielam 3 galazki, zolte, biale i niebieskie z przybraniem, potem mi ta mama mowi, ze to chryzantemy :D nie takie "normalne", ale chryzantemy heh Po rozmowie ok, ona sie zawiodla na mnie, nie pomyslala, ze tak sie zachowam, w sumie to bardzo czesto stawala po mojej stronie jak z chlopakiem sie klocilam czy on sie odezwal nie tak jak trzeba. w kazdym badz razie mam to za soba i ulzylo. Obejrze sobie ten film na kinomaniaku w takim razie. Ciezarowka fajnie, ze juz wyszlas, teraz przygotowania u Ciebie to juz w ogole pelna para :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Kwitami !! wow to gratuluje odwagi I udanej wizyty Glodek86 ( nie zważywszy jakie to kwiatki byly) hehhe:):) dziewczyna za miesiac mam pierwsza rocznice ślubu i nie mam pomyslu na jakis prezent niespodziankę , nie chodzi mi tu o kupna jakas rzecz typu perfume czy cos tylko cos orginalnego macie pomysly?? co mozna fajnego zorganizowac na ten dzien ??? ja mma pustke w glowie , moj men nie jest romantyczny;/ wiac ja nie mam co liczyc na wielkie wow pewnie jakas kolacja wiec nie możemy sie z dublowac i zaprosić sie na wzajem na kolacje :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
brzoskwinka- hehehhehe pokaz tanca erotycznego :-) z brzuchem :-) glodek- gratuluje kwiatkow :-) a ja w domu meza z zaskoczenianwzielam i nic mu nienpisalam bo by panikowal ze sprzataniem mieszkania :-) hehhee tragedi nie ma ale szalu tez nie dzis musze podjechac do ikei po komode dla malej i pomjescze jakies deobne akcesoria domdomu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
głodek---> dobrze że się ułożyło, teraz trzeba pilnować żeby kolejna kłótnia nie wybuchła:P ciężarówka---> ledwo cię wypuścili a aty już szalejesz:P hehe:P a mja dzisiaj miałam zły sen, śniło mi się że ząb mi wypadł bo był popsuty... jeden z najgorszych omenów... mam nadzieję że się nie spełni... w końcu to tylko sen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka-super ze Cie wypuscili,oszczedzaj sie :* co do prezentow dla faceta to nie moge pomoge bo zawsze mam ten sam problem co tu kupic .. :/ wczoraj bylam w lidlu bo fajne ciuszki byly dla maluchow ale udalo mi sie tylko kupic bluze z misia z kapturkiem za 25zl :) bo reszta wymieciona byla, Ci ludzie sie normalnie prawie bili o to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo kochane u was wszystko sie uklada idzie po waszej mysli jeszcze tylko mnie czeka dzisiaj rozmowa z szefem :) najlepsze jest to ze chyba sie na mnie obrazil i sfochowal bo nie dzwoni do mnie do srody a zawsze ma jakies pytania i prolemy ktore mu pomagam rozwiazac. Ale z druiej strony przeciez mi nie moze nic zrobic jesli do srody wlacznie mam umowe podpisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Hej dziewczyny. ja dzis jestem zla bo niespodziewanie pojawil siie u nas moj niedoszly tesc a jak juz pisalam nie utrzymujemy z nimi kontaktu no i wydalo sie ze jestem w ciazy "tesciowa" tez juz wie przez tel jej powiedzial. No i nawet nie pogratulowali niby nie zalezalo mi na tym ale przykro mi sie zrobilo. Wczoraj pofarbowalam wloski i odrazu lepiej sie czuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
brzoskwinka---> kup sobie cos sexi i po kolacji na którą weźmie cie twój facet zaprezentuj się:) "miły" wieczór to zawsze dobry prezent nie tylko dla faceta:P lilka---> nawet jeśli by ci umowe rozwiązał to masz prawo się od tego odwołać i musi ci przedłużyć do dnia porodu. będzie dobrze ale nie pomagaj już mu więcej. widać że on już wydał na ciebie "wyrok"... papi---> fakt wystarczy że napisane jest "promocja" to ludzie się żucają, to nic że gdzie indziej jest to samo i tańsze:P znam przypadki że w gazetce się pojawi artykuł z "gratisem " ale w rzeczywistości jest droższy dany artykuł to ludzie biorą pęczkami no bo gratis:P to nic że płaca za ten gratis powiedzmy 5 zł:P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
A i tesc w miare sie cieszy jak na niego patrze ale tesciowa wciaz przez tel ze jeszcze niewiadomo czy zostanie babcia ze najpierw musi sie urodzic itp normalnie jakby ktos mi w pysk strzelil ze to jeszcze za wczesnie zeby mowic ze bedzie babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
agusia---> musisz ich też zrozumieć, pewnie poczuli się urażeni tym że ich nie poinformowaliście. większość par informuje rodzinę tuż po pierwszym trymestrze kiedy ciąża jest już bezpieczna a jeszcze nie widać brzuszka... no cóż na pewno im przejdzie, ale pewnie będą przez jakiś czas obrażeni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
agusia---> a teść mówił w którym miesiącu jesteś? może teściowa nie skumała że jesteś prawie w połowie i że to dopiero początek ciąży...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Wiesz tylko oni nigdy sie nie interesowali co u nas i wogole. A tam zrobie sobie herbatke i na pocieszenie ciasteczka sie do mnie usmiechaja:-) moze ja tez zbyt emocjonalnie na to wszystko reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Rottana no wlasnie mowil ze w 6 i ze juz bardzo widac a ona cos w stylu ze nawet jakby wczesniak to dopiero za miesiac mialby jakies szanse. To mnie najbardziej zabolalo chyba wszystkiego sie po niej moglam spodziewac ale ten tekst sobie mogla darowac wiedzac ze to slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
agusia---> no faktycznie niezbyt miło;/ ale może to był odwet za to że dopiero się dowiedzieli? ciężko powiedzieć bo nie znam ich... ale ty powinnaś bardziej się orientować czy to typowe zachowanie u niej czy w ramach zemsty... ale fakt nie powinna mówić takich rzeczy, żadna ciężarna nie chciałaby takich słów usłyszeć od nikogo a tym bardziej od rodziny. a twój men nie zareagował na to ani teściu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
No tesciu powiedzial jak juz tyle donosila to juz teraz doniesie ta ciaze. A moj nic. I kolejny raz moje przeczucie zeby powiedziec dopiero jak urodze sie potwierdzilo no ale nie zanudzam was juz moimi zalami-ide zrobic z siebie ciasteczkowego potwora:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) dobre ciasteczko to lekarstwo na wszystko. ja ide obiadek w końcu robić bo za półtora godziny głodna chołota przybędzie:P ale jakoś nie mam ochoty... nie chce mi się nic. w poniedziałek będzie u mnie położna to się jej wypytam co i jak to w końcu jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och nie wiedzialam ze az takie nieczukle kobiety sa na swiecei nawet jak jest zadowolona to z tego faktu to powinna pewne rzeczy zachowac dla siebie a nie mowic na glos takie rzeczy zebys sie stresowala. rottana nawet jak by mi dal wypowiedzenie to chyba je musze najpierw podpisac a jak cos to lece do szpitala albo do jakiejs przychodni prosic o wsteczne L4 bo do 3ech dni wstecz da rade wystawic jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i dziewczyny ''odwarze '' sie ubrac na moje większe ciało sexi bielizne chodź dla mnie to nie jest sexi;/ ale wiem ze kobiety inaczej patrza niz facet , moj nawet nie wiedzial co to takiego cellulitis dopóki mu nie wyjasnilam (a mogl żyć w nieświadomości) :):):)z myślą ze ma ''idealna zonę'' hehe:):P agusia - nie przejmuj sie choc łatwo tak tylko napisać , pewnie jak wnuczka czy wnuk sie urodzi może wszystko sie zmienic!mysle , ze lepiej dla Ciebie a gorzej dla Nich będzie jesli pomyślą , ze wcale Cie nie zranili tym i będziesz udawać , ze wszystko jest ok i z czasem zdadzą sobie sprawe , ze Cie ranią bo jak zaczeniecie sobie oddawac, i drzeć koty ze sobą nawet słownie , to bedzie to bez konca ...a jeszcze jak kobita mściwa albo uparta to bedzie czakac na jakiesz nieznanej przyczyny przeprosiny czy cos, a tak Ty sumienie bedziesz miec czyste a ona moze sobie kiedys uswiadomi , ze zle slowa wyplywaly tylko z jej strony bez powrotnie ...Powodzenia trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nic niewiadomo czy sie wszystko ulozylo :) czekam na wiesci. bo przez ta klotnie niewiadomo czy bedziemy mieli gdzie mieszkac, bo matka nam miala odstapic swoje mieszkanie i pojsc do mniejszego obok. Dzis moj maluszek leniwy, mniej sie rusza niz zwykle az zaczynam sie martwic heh ma takie delikatne ruchy dzis :P Ciezarowka tez wypatrzylam sobie komodke dla malego w Ikei :) fajne sa i niedrogie. Mysle tez nad imieniem Kacper :) Rottana mi tez w ciazy sie snily zeby, nie martw sie :) a dzis to w ogole kataklizm - traba powietrzna, deszcz, ze gaz wybuchal i butle przez okno lecialy, a ja uciekalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×