Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

viola ja pamietam jak dziś 21 maja jak robilam test aptekowy a nastepnego pędziłam na betę :) to było tak niedawno hehehe :D kurcze tak sobie wlasnie pomyslalam urodzic 14 lutego mojego synka, pewnie niezły lowelas by z niego był w przyszlości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewuszki, witam nowe koleżanki :) ja mam problem, dzisiaj z rańca był seksik i po nim poszłam się umyć... a tu krew... nie było może jej jakoś strasznie dużo, ale przestraszyłam sie, nie wiem co robić, czy iść od razu do lekarza czy co... teraz leże w łóżku i póki co nie mam zamiaru z niego wyłazić, przed chwilą byłam siusiu i jest czysto narazie... zaczełam wertować interenet no i niby powodem może być szyjka a drugim nadżerka, ja mialam przed ciążą dużą, no i lekarz mi powiedział że jak zachodzimy w ciąże to zrobimy z nią porządek po urodzeniu dzidzi, sama nie wiem, wizytę mam dopiero 6 listopada, dzisiaj będę caly dzień gnić w łóżku, czy myślicie że powinnam isć do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto---> spokojnie, po obserwuj się, po seksiku się zdarza takie plamienie.... ale w razie jakby jeszcze coś się działo kolejne plamki to w tedy idź do lekarza. teraz mamy tam wszystko bardzo ukrwione i w ogóle... gdyby nasze chłopy częściej się z nami kochali to by tak nie było!! a tak miesięczne przerwy i o... lilka---> tak słyszałam że po okscytocynie są silniejsze skurcze, sama coś o tym wiem bo mi też tak przyśpieszyli poród. skurcze są ugh dużo boleśniejsze ale nie ma tego złego, przynajmniej wszystko w trymiga idzie. chyba lepiej poleżeć ze silniejszymi skurczami przez godzinke niż naturalnymi przez kilka godzin, a te naturalne w cale nie są przyjemniejsze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszedł nowy tydzień i trzeba zaktualizować naszą tabelkę laseczki:) STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6............30.12.2012............32............chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 30........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........27.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........30............c hłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. .......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12..............31. ....dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............25 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ................... brzoskwinka2220...2.........13-15.02.2013.........23..... .dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to za niedługo się ogarnę i idę podokupywać kilka rzeczy dla Bartusia. tak myślę że kupie dzisiaj tetry, pokrowiec na przewijak, prześcieradło albo ceratę bo w sumie jedno prześcieradełko mam i płyn do płukania i będę mogła zacząć sobie pomału wszystko prać bo trochę tego jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - ja pamiętam jak test zrobiłam tak sobie 'od niechcenia' 28 kwietnia i szok ale pozytywny :) i drugi teścik 30 kwietnia a 1 maja moja mama pobrała mi krew na bete i 4tc :D rottana - ale energia od samego rana :) ja też muszę sie zebrać i iść pokupować smoczki, buteleczkę, szczoteczkę do włosów i nożyczki. no i poszperać na allegro i zamówić wanienkę, pokrowiec na przewijak i ten duży sudocrem co widziałam. Tetry już mam - nawet dosyć sporo. Narazie czekam za wypłatą, pewnie zabiorę sie za to w przyszłym tyg :) moje konto - leż sobie spokojniutko, obserwuj i jak to było tylko to chwilowe plamienie to pewnie poprostu za bardzo sie 'tam' w środku coś obtarło. tak jak pisze rottana - za rzadko sie faceci zabierają do seksowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6............30.12.2012............32. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 31........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........27.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........30............c hłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. .......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12..............31. ....dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............25 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ................... brzoskwinka2220...2.........13-15.02.2013.........23..... .dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola bo ja od 7 nie śpię to i zdążyłam się już obudzić:P ja mam do kupienia to co napisałam i pampersy, husteczki, płyn do kąpieli szampon oliwka aspirator do noska, roztwór soli fizjologicznej, octenisept, gaziki jałowe no i na samym końcu łózeczko. także jeszcze troche kaski... ale co raz bliżej końca:P też bym musiała na wypłate czekać tylko że babcia wczoraj stówke dała do łóżeczka to moge kilka rzeczy kupić;] a za łóżeczko już powiedziałam w całości tatuś kupi bo wyjął pieniądze ze słoika więc nikt mu się dorzucać nie będzie, a nawet nie ma mowy nie pozwole na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje konto ja tak niedawno mialam. (pisalam nawet o tym :D ), wieczorem seksik, a potem plamienie i poszlam do lekarza, zeby sie uspokoic i bylo wszystko ok. Jesli czujesz ruchy dziecka i nie ma jakichs wiekszych skrzepow krwi, tylko plamienia to nie powinnas sie martwic. tez plamilam po seksie, zabolalo mnie przy wlozeniu czlonka, cos tam sie obtarlo, bo wlasnie za rzadko sie teraz bzykamy i o nasza cipeczka slabo nawilzona :P Moje przeziebienie poszlo do przodu, tzn katar jest teraz, nadal stosuje domowe sposoby, dzis zrobie syrop z cebuli, nie ma tragedii, ale bede siedziec dzis w domu i jutro. w srode tylko wyjde na usg. Wczoraj pojechalam popatrzec na kurtki dla mnie czy te ponczo, nawet przymierzylam plaszcz wiekszy i pasowal, zapielam sie i ladny byl, ale kosztowal ponad 100 i szkoda mi bylo kupic na te 2 mies, bo nie wiem jak bede wygladac po porodzie (mam zamiar schudnac :P ), a tez nie wiem czy ten brzuch mi nie urosnie tak, ze w grudniu np juz sie nie zapne w ten plaszcz i nie kupilam. i nie wiem co z ta kurtka, bo przeciez nie moge chodzic rozpieta.. Seksu w koncu nie bylo w weekend, ale tym razem to ja zaniemoglam heh przez to przeziebienie nie czulam sie na silach, a i nie chce jego zarazic. Czekam do wyplaty, mam upatrzona lampke w Ikei, a dla dziecka kupie w list chyba proszek do prania czy plyn do plukania?pokrowiec na materac tez potrzebny?tak to chyba nie bede juz nic kupowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - też bym chciała wstawać o 7 ale jakoś nie mogę :P godz 9 to najwcześniej :D no własnie miałam zapytać - czy kupujecie mydełko do mycia tylko czy taki płyn do kąpieli i szampon z żelem 2w1 bo takie coś widziałam z nivea baby?? koleżanka mi dziś przyniesie pościel ponieważ kupowała dla swojego synka łóżeczko turystyczne i pościel z normalnego łóżeczka praktycznie nie używaną chce odsprzedać za pół ceny, jeden komplet już mam, to będę miała drugi. octenisept i chusteczki nawilżane już mam, ale resztę to co napisałaś też muszę kupić :) ojj czuję że jak wybiorę sie na zakupy to troszkę z portfela ubędzie... wczoraj oglądaliśmy wózki i nadal nie wiem na jaki sie zdecydować... głodek - ale Cie trzyma to przeziebienie noo, tak jak piszesz leż i nigdzie nie wychodz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek jak masz chlopaka to pewnie przechodzisz, z nich sa leie straszne i sie im nie chce wychodzic z maminego brzuszka bo tam cieplo i wygodnie :) Ja to chyba zaczne dzisiaj powoli pakowanie bo juztro juz wtorek a tak na łapu capu to nie lubie jak sie musze ogarniac, a po za ty musze wszystko ladnie poukladac zeby malo miejsca zajeło. Tak patrze za okno i sobie mysle jak fajnie by teraz bylo jak by za oknem swiecilo slonko i mozna by bylo pojsc na fajny spacerek po parku, a tu jedynie balwana mozna lepic :P A co do poscieli i zakupow, ja kupuje do łóżeczka tylko przescieradelka podklady na materac i kocyki no i ochraniacz na lozeczko. Rozmawialam z kilkoma osobami i mi mowily ze kolderka jest totalnie niefunkcjonalna, poduszka dopiero od 3 mca zycia dziecka pod glowke, a z rozka niemowlecego mozna zrobic kolderke jak sie wyciagnie wklad usztywiajacy, a na dodatek jak sie mieszka w bloku tempaeratura w mieszkaniu jest stala wiec nie ma sensu przegrzewac dziecka pod kolderka i wystarczy sam kocyk. Aha no i do wozka nie kupuje jakichs specjalnych kolderek, wozek wybiore odrazu z wmontowanym zamykanym spiworkiem. dzieciaczka na cebulke ubiore i gruby wlasny koc na malego i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już po zakupach:) w sumie dużo nie wydałam a już mam prawie wszystko kupione:) zostały pampersy, chusteczki, sól fizjologiczna, octenisept, gaziki no i łóżeczko. ale to już groszowe sprawy, z 100zł (nie licząc łóżeczka:)) a dzisiaj wydałam 100 jak w morde szczelił a troche rzeczy kupiłam a nawet pare więcej niż miałam:P smoczek jeszcze wpadł mi w ręcę:P głodek---> jestem pełna podziwu że jeszcze nie odwiedziłaś apteki:P takie przeziębienia nie są za bardzo bezpieczne dla naszych pociech... to osłabia twój organizm i jesteś bardziej podatna na różne wirusy i zapalenia itp... ja mam i proszek do prania i płyn do płukania:) w jednym się pierze a w drugim płucze:P pokrowiec na materac? ja nie mam nie wiem jak inne dziewczyny. viola---> ja reczej też leniuchuje do 9 w łóżku, to przez te przestawienie czasu...;/ ja kupiłam płyn do kąpieli 2w1 właśnie z nivea:P lilka----> zawsze to jakieś zajęcie i przynajmniej będziesz miała wszystko porządnie spakowane no i nie będziesz miała wile roboty jutro:) a co do pościeli i zakupów widze że bardzo praktycznie do tego podchodzisz:P ja tam lubie mieć kilka bajerów więcej:P ja też mieszkam w bloku i mam stała temperature ale i tak będę kłaść małego pod kołderką:) podusie to i tak takie płaskie są że nie zaszkodzą:) a do wózka lepiej mieć coś w zapasie w razie jakby jedno się zapaskudziło to będzie 2 i nie trzeba będzie się martwić że nie moge iść na spacer:P jak widać każda z nas do wszystkiego podchodzi inaczej:) ale najważniejsze w tym wszystkim jest to żeby nasze pociechy były zadowolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zakupów to ja mam tylko ubranka jakieś, cześć dostałam od kuzynki, no i mam kocyk i ręczniczek z biedronki :P i narazie tyle... moja siostra ma mi przywieźć trochę rzeczy, jakiś rożek, pościel itp. będzie chyba teraz na wszystkich świętych wiec ogarnę się co mam a co mi potrzeba i zacznę zakupy od polowy listopada, mam nadzieje ze kaska z Zusu już mi przyjdzie :) a ja leżę i odpoczywam, mała się rusza :) byłam siusiu to mi poszło trochę śluzu z krwią ale to chyba resztki z rana, jak będzie cosik nie tak to zadzwonie do mojego lekarza, narazie wypoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwiedzilam wczoraj apteke :D ale kupilam tylko szalwie do plukania gardla i wdychania :) a co ja moglabym kupic w aptece? jestem sceptycznie nastawiona do jakichkolwiek lekow w ciazy. nie czuje sie az tak zle, troche mam katar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od srody przytyłam 1,5 kilograma heh jak bede miala dalej takie tempo to nie wiem ile jeszcze przybiorę :) No tak ja podchodze do wszystkiego bardzo praktycznie bo nie widze sensu wydawania pieniedzy namarne a jak bedzie mi cos trzeba to podskocze szybko do sklepu czy marketu bo mam doslownie rzut beretem, aby przez ulice przejsc. Wole wydac tą kasiorke na jakas zabawke albo pieluszki. Myslalam ostatnio o zalozeniu mojemu maluszkowi lokaty dlugoterinowej w banku, na jakies 20 lat zeby mial zabezpieczona przyszlosc jak juz pojdzie na studia. Powiedzmy 100-200 zł miesiecznie to nie duzo a sie jednak uzbiera no i nie bede sie musiala martwic pozniej na zapas, ze moje dziecko kasy nie bedzie mialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;* powyzej cos mi sie wcislo przypadkowo:P weekend i po weekendzie..ale te dni uciekaja...ani sie nie obejrzymy a bedziemy miec swoje pociechy przy sobie :) widze ze zakupy u niektorych pelna para :D fajnie :) ja teraz czekam na kase z zusu i tez sobie pokupuje to co mi pozostało :) Ale mroz sie na dworze zrobil :/ u mnie na szczescie nie ma sniegu. a wlasnie co lepiej plyn czy proszek do prania dla maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze aktualizuje :) STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6............30.12.2012............32. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 31........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........27.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........30............c hłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. .......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12..............31. ....dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............25 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............30 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ................... brzoskwinka2220...2.........13-15.02.2013.........23..... .dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - to najważniejsze że zakupy udane :) i kolejny krok do przodu w przygotowywaniu wyprawki :) aha, no ja własnie też myślę że kupię taki płyn 2w1 do kąpieli zamiast mydełka. a powiedz jaki płyn do prania i płukania będziesz używac?? lilka- widziałam u mojej kumpeli że też na początku rzeczywiście nie używała kołderki tylko malutka spała w rożku albo była nim przykryta, ale zdecydowaliśmy sie na kupno kompletu pościeli, myślę że po pół roczku sie przyda, bo wtedy taka kołderka z rożka będzie już za mała :) ale do wózka też nie kupuje pościeli ponieważ mam taką długą poduchę od teściowej, mama ma na nią poszewkę i tym bedę synusia przykrywać, a na wiosnę i latem to już tylko kocyk :) co do lokaty to nawet szczerze jeszcze o tym nie pomyślałam, to rzeczywiście dobra rzecz, ale najpierw chciałabym żeby synek zdrowo przyszedł na świat a potem będę sie zastanawiać. moje konto - to pewnie z rana było jeszcze, jak malutka szarżuje to napewno wszystko ok :) noo to troszkę Ci jeszcze do kupienia zostało :) papi - u mnie dziś cały dzień straszna mgła, świata nie widać ale śniegu nie ma tylko bardzo zimno,,, brrr :/ no właśnie już rottanę pytałam na temat proszku albo płynu do prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka---> no misie wydaje ze ja kupuje to co najbardziej potrzebne bez zbednych pierdulek i to z czego bede kozystac... viola---> ja to na poczatek kupilam proszek i plyn do plukania "dzidzius". w cale nie drogi a jakby wyszlo ze malemu ni pasuje tosprobuje "lovela" troszke drozszy ale tez podobno dobry i ladnie pachnie. papi---> heh tak sie zastanawialam czy to ty czy nie ty tamto napisalas:-D:-D u nas w dzien na szczescie nie bylo zle, teraz na wieczor zimnica sie zrobila. ja tez gdyby nie babcia i prababcia nie robilabym zakupow tera tylko do wyplaty czekala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - fajnie że babcie tak się zaangażowały, ja jak narazie to liczę tylko na moją wypłatę, bo w sumie teśiowa sama jest więc zbytnio kasiorki nie ma a i u moich rodziców nie jest super... siostra na studiach, jeszcze młodszy braciszek ciągle na coś wyciąga kase... Widziałam własnie że tych płynów i proszków jest sporo także w razie co można poprzebierać, moja koleżanka używała jakiś Jelp ale on to chyba dosyć drogi jest. a to kupować osobno do białego osobno do kolorów czy tylko jeden??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana- tak jak napisalas wczesniej kazdy indywidualnie podchodzi do zakupów, Tobie moze sie przydac to co moze byc dla mnie zbedne i odwrotnie :) ja to sie zastanawiam czy tesciowie sie cos szarpną i moi rodzice czy raczej bedziemy zdani na siebie bo jak narazie to cisza, nikt nic nie mowi na ten temat. No ja jak narazie tez zbyt wiele nie mam: kilka bodziakow z dlugim i krotki, kilka spioszkow, czapeczki, skarpetki, sliniak i rekawiczki dla malego. Troche ma mi kolezanka dac tylko musze sie przejechac do niej zeby wybrac to co mi sie podoba. walsnie jak bedziecie prały? wszystko razem czy kolorowe oddzielnie i białe oddzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez zaktualizuje :) STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6............30.12.2012............32. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 31........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........27.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........30............c hłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. .......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12..............31. ....dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............28 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............30 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ................... brzoskwinka2220...2.........13-15.02.2013.........23..... .dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> ja na swoja rodzinke ni moge liczyc, to rodzinka ze strony mojego mena bardziej si angazuje bo jego mama si dozucila do wyprawki i jego babcia a z moim tata nie utrzymuje kontaktu z jego winy a mama nie zyje wiec wiesz jak jest... ale jak kapletowalam wyprawke dla Wiktorii to sie tak jego rodzice nie angazowali chyba ze jego tata ale teraz jak jedna wnuczke stracili to na wnuka beda chuchac i dmuchac i wszystko ze mna przezywac:-) oj marnie to widze, nasz synus bedzie rozpieszczony:-) a jeap czy jak to tam sie nazywa nalezy do srodnich cen, ani nie za drogi ani za tani... wiesz z proszkami to tak jak z kremami i innymi trzeba znalesc odpowiedni ktory nie bedzie uczulac i tyle. dla tego tez nie zaczynam od najdrozszych. ja to nigdy nie zwracalam uwagi w jakim proszku piore. ale dla malego mam do koloru bo kolorowych rzeczy mam duzo wiecej, bialych pare sztuk nagle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - no tak pisałaś wcześniej że z tata nie masz za dobrych kontaktów... może po urodzeniu Bartusia się Wam relacje poprawią?? moja teściowa też jest rozwiedziona z moim teściem, nie mamy z nim żadnego kontaktu ponieważ to alkoholik i trochę krwi mojemu Bartkowi w młodości napsuł :( a przez to nie mamy też kontaktu z babcią od strony ojca Bartka bo ona za wszystko wini moją teściową... nie mogę powiedzieć że teściowa wnuczce od Bartka brata niczego nie kupuje, jak tylko może to zawsze coś dla niej ma, a tu będzie pierwszy wnuczek więc pewnie też coś tam nam kupi :) Twoi teściowie tak jak piszesz, pewnie byli poruszeni stratą wnuczki i teraz chcą to jakoś i Tobie i malutkiemu wynagrodzić i ojj pewnie będzie rozpieszczany :D moich rodziców to będzie pierwszy wnuk więc myśle że też go trochę rozpieszczą chociaż mój już mówi że on nie pozolwi na zbytnie rozpieszczanie :P zobaczymy jak mu to wyjdzie :) He he ja do pewnego czasu też wszystko prałam w proszku do kolorów :D dopiero jak kupiliśmy pralkę i dostaliśmy gratis proszek do białego to zaczęłam rozdzielać :P no właśnie musze przejrzeć ciuszki ale chyba też mam wiecej kolorów, białych jest troszkę ale nic sie chyba nie stanie jak wypiore w kolorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie dziewczyny tak odbiegajac od tematu proszkow i wyprawki. Po jakim czasie dostajecie kase z ZUS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola ---> to tez nie macie kokorowo... ja ojcu bewnie bym wybaczyla ale rodzina mojego mena watpie... o alkoholikach tez co nieco wiem bo moja mama lubila grzac... ale ciesze sie ze ja wyszlam na ludzi, mam ukochanego faceta a niedlugo pojawi si drugi i to jest najwazniejsze:-) wole nie rozmyslac o przeszlosci:-) lilka---> ja kase mam zawsze tak jak powinnam dostc wyplate. jak 10 wypada w tygodniu to 9 po poludniu kasa juz jest na joncie a jak 10 jest w niedziele to w piatek po poludniu sa pieniazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - ja własnie czekam za pierwszym przelewem z zus, fakt będą to grosze bo tylko za kilka dni ale sama jestem ciekawa kiedy je dostane... ktoś mi mówił że przysyłają na ten dzień na który sie normalnie dostawało wypłatę ale czy to prawda... może reszta dziewczyn sie wypowie które już dostają od nich kasiorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - no nie jest kolorowo ale rzeczywiście nie ma co rozmyślać o przeszłości... cieszę sie bardzo że mój mąż pomimo takiego ciężkiego dzieciństwa ma takie podejście do życia, zawsze sam na wszystko zapracowywał i tak robi do teraz i widzę że za nic w świecie niechciałby takiego życia dla swojego synka jakie on miał... bo jego brat niestety poszedł troszkę za ojcem i lubi sobie wypic :/ lilka - no widzisz czyli coś w tym jest że dostaje sie na dzień wypłaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×