Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

kamilki mi tez glowa peka od dwoch dnia i to az tak ze mi zachodzi na oczy az mnie pieka i bola, zastanawiam sie czy to przypadkiem nie zatoki bo zawsze mialam z nimi problem w okresie jesienno-zimowym. Ja tez juz w koncu z moim bede moze nie od sooty ale juz od przyszlego tygodnia :) nie moge sie doczekac zwlaszcza przeprowadzki bo wtedy bede miala co robic i jakos dni beda mi lecialy szybciej-cos posprzatac, pukladac :) co do śluzu to chyba nic nie poradzimy trzeba sie przemeczyc. Zastanawiałyście sie nad sposobem antykoncepcji po porodzie? Ja gadalam ze swoja kolezanka i mi poleca spiralę. Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Hej dziewczyny:-) My juz po wizycie-z szyjka wszystko dobrze ladnie trzyma,serduszko slicznie bilo dostalam zapisana mocniejsza nospe tzn forte 3xdziennie i jednak ten sluz byl niepokojacy bo mam jakies zapalenie i dostalam tabletki dopochwowe 2xdziennie i od tego ta plamka mogla byc.mam bardzo duzo lezec i sie oszczedzac pozatym skierowanie na wyniki i 14-tego na usg:-) Odwiedzilam dzis lumpiki i pokupowalam sliczne ciuszki i niebieskie i rozowe:-D a i dostalam probki z johnsons baby wreszciie listonosz przyniosl fajniutie sa i chyba zamowie drugie na adres siostry he milego dnia kobietki a i o antykoncepcji nie myslalam za bardzo tylko uswiadomilam mojego ze po ciazy nie da bez:-D a on nie znosi gumek he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Lilka bedzie dobrze:-) ja dzis do mojego szefa dzwonilam ze L4 zostawilam to byl mily ze by mi w dupe wlazl frajer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia dobrze ze wyniki dobre i wszystko jest ok, a tymi infekcjami i grzybami sie nie przejmuj w ciazy to normalne jedno sie wyleczy to drigie cie moze dopasc i tak w kółko. No ja juz po rozmowie własnie wrocilam. O dziwo moj tez byl mily i sie z nim nawet nie klocilam. Dalam mu te dokumenty powiedzial ze je przesle do ksiegowosci bo sam nie moze tego wypelnic i zadzwoni do mnie w przyszlym tyg, i jeszcze dodal ze nie wie czy bede mogla sama zanosic zwolnienia bo to jego obowiazek. Dalam mu jeszcze jeden dokument wypelniony na wzór przez Pania w ZUSie oraz nr tel w razie jakicjkolwiek pytan. Teraz trzymac kciuki zeby wszystko sie dobrze skonczylo. A co do wynagrodzenia za wrzesien. W przyszlym tygodniu, czyli tak jak myslalam poczeka na ostatni dzien miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis pierwszy raz w nocy sie obudzilam z glodem ze musialam wstac i sobie cos zrobic hehe :P Byłąm z pieskiem na dlugim spacerze,obiad zrobilam i teraz laba :) Ja tez co chwila mecze sie z jakims zapaleniem grzybicznym jak wylecze to za miesiac z powrotem :/ a co do antykoncepcji po porodzie to wracam do tabletek :) ciekawe co tam u mamuchy jak tam jej macierzynstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia9759874
hej dziewczyny jestem w 5 mc ciazy . mam do was takie pytanie bo troszke sie martwie , poniewaz przytylam do tej pory 1 kg czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo laseczki mania---> spokojnie. teraz zacznie sie tycie:-) ja tez dlugo nic nie przytylam a przyszedl taki moment ze mialam w 3 tygodnie 3 kilo do przodu:-D:-D papi---> o szkodaze wam si biznes posypal... zawsze to jakis dochod byl... a teraz sprzedaz i co prawda bedziesz miala wiecej czasu ale pozniej trzeba bedzie szukac pracy i byc na lasce pracodawcy... lilka---> przynajmniej tym razem nie musialas sie stresowac... no i jak bedziesz miala swojego przy sobie to bedzie mogl cie wspierac i towazyszyc ci przy spotkaniach z szefem. kamilki---> tylko nie zapomnij sie wydepilowac hehe:-D:-D:-D hihi:-) glodek---> pod kolderke siupaj i przejdz sie do apteki. widac ze herbatka i mleczko same moga ci, potrzebne jakies leki... ja na razie odpukac nie mialam zadnej infekcji. i mam nadzieje ze obejdzie sie bez juz do konca. a co do antykoncepcji to bedziemy sie kochac tak jak do tej pory. tzn do czasu przed staraniami:-D czyli nie dochodzil we mnie i tyle. kupe lat tak robilismy:-) no ale zobaczymy, moze pomysle o tabletkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minia ja jestem w 7 mcu na poczatku i przytylam dopiero 5 kg wiec spokjnie kazda ciaza rozwija sie inaczej. Ja lece niedlugo na szkole rodzenia ciekawe co nam ciekawego dzisiaj powiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba tez bede stosowala ta metode antykoncepcji :) czyli stosunek przerywany :) albo gumka. mam dosyc brania tabletek, juz sie nabralam ladnych pare lat. ciagle mnie gardlo pobolewa, ale nie ma tragedii, a nie chcialo mi sie dzis z domu wyjsc :P zeby do apteki isc. Nie zapne sie teraz w zadna kurtke :/ musze jednak chyba kupic cos na zime, jakies ponczo czy cos takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze z moim przedyskutuje jaka metode wybrac moze mi doradzi albo wspolnie podejmiemy decyzje. No ja juz po zajeciach. Dzisiaj podpisalam deklaracje i po porodzie bede miala odwiedziny poloznej w domu zeby zobaczyla czy wszystko ok ze mna i z malym i czy sobie radze ewentualnie jakies rady dac :) dzisiaj czesc dalsza o porodach co nas moze spotkac jakie leki nam moga dac czego mozemy nie przyjac i ogolnie jak sie zachwywac w szpitalu i na co zwracac szczegolna uwage. Bylo tez kilka smiesznych sytuacji z zycia wzietych z sal porodowych wiec duzo smiechu i wiedza ktora sie nam przyda :) jedno jest pewne nie zaluje ze zdecydowalam sie na szkole rodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam sporo śluzu i bez wkładki na dzień sie nie da... ale moja gin mnie juz na początku uprzedziła że będzie go coraz więcej Papi - szkoda interesu ale teraz takie czasy że tak naprawdę to niewiadomo co można otworzyć żeby sie utrzymało... u nas w miazsteczku jest ok 2/3 sklepów na stałe i 1/3 takich które co chwilę zmieniają branżę... kamilki - miłego i gorącego dnia jutro :D lilka - my chyba też zostaniemy przy metodzie przerwanej bo też stosowaliśmy ją przed świadomym zajściem w ciąże kupę i lat i zdawało egzamin :) chociaż ostatnio słyszałam o takim nowym krążku domacicznym który zakłada sie na 3 tyg i potem tydz przerwy. Na spiralę bym sie chyba jeszcze nie zdecydowała bo zakłada sie ją bodajże na 5lat a jakbym w tym czasie jednak chciała drugie dziecko to trzeba by wyjmować wcześniej... agusia - to super że wszystko dobrze, a infekcję da sie pokonać :) ja też ostatnio zamówiłam sobie próbki z johnsona i teraz czekam, jak sie okażą takie fajne jak piszesz to zamówie sobie drugie na adres teściowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - to fajnie że w szkole rodzenia jest ok, ja nawet niewiem gdzie w mojej okolicy jest a jak jest to napewno musiałabym dojeżdzać ok 15km... głodek - ja sobie ostatnio kupiłam w lumpku taką siwą ala bluzo-kurtkę. Za grube to nie jest ale dopinam sie i narazie sie napewno będę dopinać więc w tym chodzę - do tego botki i już :) ale już przymierzałam u teściowej taki płszczyk zimowy czarny i też mam jeszcze luz więc pewnie na Wszystkich Świętych go ubiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a z jakiej strony zamawiacie te próbki? moze i ja bym sie skusila. Ja to w sumie mogla bym zamowic i do siebie do domu i do faceta i do kolezanek trzech :D to bym zaoszczedzila na poczatku na kupnie kosmetykow heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana depilacja to podstawa...już gotowa....czekam na mężusia może koło 5 już się zjawi i będzie na ciepłe nóżki buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
https://www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html ja zamawialam z tej stronki wszystkie 4 i dwie sa w mini buteleczkach a dwa w tubce a spodziewalam sie jakis zwyklych jak w gazetach dlatego jestem pozytywnie zaskoczona. Ja juz nie moge spac jak zawsze zreszta zaraz moj do pracy wychodzi i zostane sama:-( dziewczyny a liczycie ruchy maluszkow? Mi polozna wszoraj dala karrte ruchow i kazala liczyc i wpisywac. No ja napewno nna spirale sie nie zdecyduje jak juz gumki ale nie zawsze he po tabletkach tylam no chyba ze moj bedzie chcial inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia - no właśnie też miałam sie dziewczyn zapytać czy liczą ruchy?? mi nic położna nie dawała, ani nie mówiła tylko w internecie wyczytałam że od 28 tc powinno sie liczyć ruchy. znów moja koleżanka liczyła dopiero od 39 tc do rozwiązania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta:-) w koncu!!! ustalilismy imie dla naszego synka:-) bedzie maly Bartosz:-) w koncu bede mogla sie do niego po imieniu zwracac:-D:-D i tesciowka mnie milo zasjoczyla:-) przyszla dzisiaj pytala sie co bedziemy kupywac dla malego jeszcze to pokazalam jej liste i zaproponowala ze z 2 stowki mi dolozy bo z niemiec przyszedl zwrot podatku i zeby na byle co nie poszly te pieniadze to min mi sie dozuci do zakupow:-) czyli wyjdzie na to ze kupi dla Bartusia kaplet poscieli a mi zostana same kosmetyki. tylko musze isc polukac ceny u nas w sklepie jakie sa czy zamowic z allegro. lilka---> to fajnie jest na tych zajeciach:-) tez bym chetnie chodzila ale w sumie nie jest to dla mnie tak wazne bo we wszystkim sie orientuje co i jak przy porodzie:-) ale kilka ciekawostek pewnie by sie przydalo ale zawsze moge polozna swoja podpytac:-) kamilki---> no depilacja to podstawa ale u mnie juz nie tak prosto, juz nic nie widze i zawsze cos pomine i musze poprawiac na czuja:-D:-D glodek---> jak gardelko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wstaje rano a tu snieg heh, a teraz pada deszcz ze sniegiem i wieje i jest srasznie nieprzyjemnie brrrr. Obym nie musiala wychodzic dzisiaj z domu bo az sie nie chce patrzec za okno. No moj mały to mi buszuje w brzuchu tak srednio raz na godzine czasami częściej. Zawsze jak sie budze to mi robi powitanie na dzień dobry :) no mi na razie lekarz nie dawal ttakiej karty ale slyszalam ze w 3 trymesterze kaza liczyc i zapisywac, albo zapamietywac ruchy dziecka. Dzisiaj mialam kolejna serie durnych snow, snilo mi sie ze miala takiego strasznie brzydkiego i grubego faceta, takiego az nieproporcjoalnie obleśnego feee- moj tez do najszczuplejszych nie nalezy bo nie lubie takich szczypiorkow, a ponadto mojemu to pasuje, ale tamten byl okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
No wedlug mnie to za szybko ta karte mi dala bo moj maluszek rusza sie tak ja mu sie podoba-dosc pozno zaczelo malenstwo kopac wiec ja za bardzo nie bede narazie liczyla tylko tak orientacyjnie zaczne wpisywac. u nas dzis zimno ale bez sniegu jak narazie i mam nadzieje ze tak zostanie bo jeszcze kozaczkow nie kupilam a nie wiem jak tam moje zeszloroczne sie czuja w razie czego. posprzatalam dzis troche w domku bo przez to lezakowanie zaleglosci mialam powiem wam ze ta silniejsza nospa chyba zaczyna dzialac brzuch jesli twardnieje to tylko na chwileczke. ulozylam dzis ciuszki maluszka i juz sporo tego jest chyba narazie nic nie kupuje najwyzej dokupie jesli poznam plec trzeba sie wziasc za gotowaanie pomidoroweczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a czemu trzeba liczyc te ruchy?nie raz robimy cos i tak sie nie odczuwa, dopiero jak sie usiadzie czy polozy, przynajmniej tak u mnie jest. Ja juz dawno te probki otrzymalam :) Gardlo juz nie boli, teraz nadeszlo u mnie odkaslywanie. snieg u mnie pada od rana, taka sniezyca. no ja bede musiala kupic cos na siebie, wypatrzylam nawet fajne ponczo na allegro.eh nie wiem sama.potem nie bede pewnie tego nosic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana u mnie ma byc Bartosz :) lub Kacper, ale mojemu Kacper nie bardzo sie podoba, wiec pewnie zostanie Bartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
No niby zeby bylo wiadomo czy z malenstwem wszystko dobrze. I tu chodzi o pierwsze 10 ruchow po tym jak sie przebudzimy zeby sprawdzic w jakim czasie sie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
A Bartosz sliczne imie. Mojej znajomej synek wlasnie takie ma. My narazie mamy tylko teoretycznie imiona wybrane i dla chlopca i dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis mowilam do swojego i pokazywalam mu snieg :) mowilam "o patrz maluszki jaki snieg, pewnie jak wyjdziesz to zobaczysz na wlasne oczy" tak na glos hehe w czw mam usg, w koncu Go zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zastanawiam nad trzema imionami Kuba, Stasio i Kaspian. Bartek nie moge mu dac na imie bo tatus sie tak nazywa. Jak sie Go pytalam czy sie zastanawial nad wyborem imienia to powiedzial ze ciagle mysli, zobaczymy co wymysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaspian? :) nie slyszalam takiego imienia :) z tych trzech ja bym wybrala Kuba. sama bym sie zastanawiala nad tym imieniem, ale siostrzenica mojego tak nazywa swojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hej :) wkocu zlapalam chwile na kompa :) mm jeszcze ok 1h luzu o ile mala nie bedzie plkac :) bycie mama to ciezka sprawa ale piekna:) mala musze karmic co 3h mamy prblem z cycem- w szpitlu ja do butli przyzwyczaili troche i protestuje ale pracujemy :) mala grzeczna hehehe potrafi warczec w nocy se maz moj prestraszyl co to bylo i ze co z dzieckiem jest hhehe maly diabelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam przeglądać Skarbczyk imion i kilka wypisałam, raz strzeliliśmy Filip i mój mąż przy tym obstaje, ja chce jeszcze sie zastanowić ale czuje że i tak zostanie Filip :D lilka - NAsi mają tak samo na imię :D :D mi z tych trzech podoba sie Kuba i Kaspian też - takie oryginalne :) głodek - moja koleżanka liczyła pomiędzy 10 a 12 i pomiędzy 18 a 20 i wtedy malutka musiała sie poruszyć 10 razy, ona odznaczała na karteczce i jak sie tyle razy poruszyła to więcej liczyć nie musiała... ale tak jak pisalam to bylo przed samym rozwiazaniem mamucha - super że u Ciebie wszystko OK!! do cyca sie przyzwyczai napewno a pokarm masz?? najważniejsze że sie zdrowo chowa :) a jak Ty sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×