Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

WYGRALISMY!!! Dudek skazany na 6mc w zawieszeniu na 2 lata!!! hihihi a o odszkodoeanie musze zlozyc pozew cywilny. teraz czekanie czy sie odwola czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana- gratki :) ja nie mam czasu zeby cos napisac. Wzoraj maly caly dzien nie spal tylko busowal :P non stop sie patrzyl i smial albo rozgladal. Wieczorem poszlismy do znajomych bo mieli urodzinki to dal taki koncert e mielismy juz wracac do domu ale sie uspokoil i zasnal ladnie w foteliku :P ja juz chalupae na swieta mam ogarnieta jeszcze tylko kosmetyka. Mialam sie wziac za porzadkowanie szafy dzisiaj le mlody znowu ma wlaczony tryb dzienny i nie spi :P a nocka ladnie :) usnal mi na lozku podczas ubierania po kapieli i spal do 4 rano :D bez butki tak padl heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w koncu mam i wolna chwilke i wolny komp , bo tak mąż zajmuje kompa w poszukiwaniu pracy ... Dzwonilam do pediatry jakiejs Polskiej i wizyte mam na wtorek. Strasznie szkoda mi Julii kurde juz dwa tyg sama kupki nie zrobila bez mojej pomocy i pomocyczopka( ale nie wkladam go do konca tylko ze tak napisze''przepycham rowek'',''robir miejsce'')on tam nie jest ale jeden chyba ciul chyba ale ona nie ma zatwardzenia bo robi normalnie ;/ ale jak mam kurde jej nie pomoc jak robi i prezy sie po pare godzin az nerwy jej puszczaja i placze cholera zawsze cos musi byc;/Tak poza tym coraz czesciej sie usmiecha i kumata sie robi i typiara silna jak jakies 3miesieczne dziecko a ona ma dopiero 6 tyg. Ja dalej krwawie;/ tez tak dlugo mialyscie??? Byl wczesnie temat sexu ja juz dwa razy sprobowalam jak wiedzialam , ze malo krwawie i powiem Wam ze bylo spoko ...po takiej przerwie hehe, na szczescie maluszek nam nie przeszkadzal, pomimo , ze nie spala;)ale ja uzywam gumek;/ bo nie chcenastepnej dzidzi dopuki nie schudne 20 kg!!!, malo jej uwazam jak cholera a ja dalej gruba:( mamucha patrzylam na tefilmiki z tymi cwiczeniami spoko chyba zaczne cos dzialac . a co do chrzcin to my na wakacjach zrobimy , moze poczekam az siostra urodzi w czerwcu i zrobimy podwojne ona syneczja a ja Juleczke ;), bedzie lato jakis gril bo ja nie robie biby , typu restauracja , tyko rodzice i chrezsni no irodzenstwo. bedzie cieplo wystroje w jakas lole;) Rottana----- gratuluje , pewnie sie cieszysz , choc domyslam sie ze to i tak zadna rekompensata , za Wasza strate i cierpienie ;( mini ---powodzenia ja z ok 2 tyg przed porodem mialam bole jak przy miesiaczce i juz nie raz myslalam ze rodze:) no ja tez slyszalam , ze tuz przed porodem sie krwawi a mi czop odpadl w szpitalu ale to byla taka garaleta , zreszta mi to sie pare godzin wody saczyly bo nie bylo takie chlust :) wiec wszystko sie mieszalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana- super wiadomosc! i oby teraz odszkodowanie kropelka- no ty masz troche gorzej bo twoj piotrus gorzej znosi nadmiar bodzcow ja jestem po tym treningu i padam na pysk....ale z 2 str super sie czuje : mloda spi od 20, przewalilam ja na brzuszek i ja spadam od kompa bo cokolwiek spakowac sie musze bo jutro jedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wlasnie poszedł spac, mam nadzieje, ze na dobre. Mamucha ja to nie dam rady na tym treningu, poza tym nie mam warunków by w domu cwiczyc tak-za male mieszkanie, a tez nie miałabym kiedy-caly czas jestem z dzieckiem w domu. wieczorem bylam na fitness-dala nam wycisk, a i od dziś zaczelam brac linea detox. no i grane było solarium znowu-7 minutek. okres mam od wczoraj-niezły potok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
A i ciesze sie mamucha na nasze spotkanie. Wzielam opcje z osoba towarzyszaca - bede z mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek, mamucha - fajnie macie że sie spotkacie :) rottana - GRATULACJE!! :) wiedziałam że wam sie uda!! niech ten człowiek wie ze zrobił coś złego... mamucha - jak tam sie sprawdziła pani do sprzątania?? kropelka - no ja na swojego narzekać nie mogę, bo zajmię sie nim zawsze i tak dobrze jak ja :) ale co to za tekst: ty jesteś matką?? wiadomo że i tak spędzasz z małym wiecej czasu ale on jest tatusiem i raz na jakiś czas mógłby sie swoim synkiem zając co nie?? ja byłam wczoraj na basenie, popływałam, ręce mnie bolą. przyjechałam przed 21, m,ąż już synusia wykąpał i uśpił. w nocy mały słyszałam obudził sie po 3, zrobił kupę i poszedł dalej spać :D nawet nie chciałam go budzić zeby przebrać, wstał o 5.30 i wtedy go przebrałam, zjadł i zrobił drug,ą kupę :D i znów przebieranko. teraz siedzi w leżaczku i ogląda dzien dobry tvn :) ja idę sprzątać i gotować, i dziś i jutro więc jak znajdę chwilkę to sie odezwę ale może to być czasem jutro :) miłego dnia kobietki a mamucha szerokiej drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana gratuluje. to naprawde duży sukces , czy taki wyrok oznacza więzienie? czy że będzie pod ścisłym nadzorem?viola wczoraj postanowiłam nie mówić tylko działać i jak mój wrócił do domu to w 4min się ubrałam i wyszłam do mamy i do kumpeli. nie było mnie 2h. nie było też telefonów od męża więc stanął na wysokości zadania. teraz będę częściej wychodzić dla higieny psychicznej. lilka wiesz juz cos o warsztatach z chust? brzoskwinka straszna lipa z tymi kupkami;( biedactwo. ciekawe co powie lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka ---super czesciej takie wychodne:) Czasami to My mamy robimy sobie źle, bo nie chcemy wychodzic bo dziecko, tatusie tam nie maja takiego dylematu bo jest mamusia!! a my musimy sie nauczyc , ze jest tatus;) ja ostatnio tez wyszlam ale na 4 godz bo zakupy robilam i szukalam ciuchow dla siebie (oczywiscie neic nie znalazlam) ale kurcze na szczescie albo i nie mala caly czas przespala i tatus nie mial za wiel nic do roboty :) heheale trezba zcesciej zostawiac dziecko z Nimi wtedy nie maja wyjscia i zajac sie musza:) kurcze kobitki widze fitness areobiki baseny mamucha za trening sie wzielas a ja tylko narzekam ale jakos nei mam czasu a jak juz mam chwile to chce odpoczac bo padam na pysk , no wczoraj to brzuszki robilam :P hehe ...''fest'' biore sie za pieczenie szarlotki a saladki i cisik u taty przygotuje w sobote zeby nie jechac 50km z garami , a tak tylko w poniedzialek mam jednych gosci u mnie wiec przeleci .A spobie robie zdrowe ciastka owsiane i saladka hawajska bo bez majonezu a wszyscy beda jesc a ja ??!!! wiec znalazlam rozwiazanie troche mniej kalorycznych przyjemnosci a batoniki i ciastka owsiane sa pyszne polecem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam robie sobie "wolne" w swieta :P i będę jadla, ale z umiarem. rottana ja tez gratuluje. mój poszedł wczoraj ladnie spac przed 22 i spal gdzies do po 4, dalam jedzonko i polozylam spac i potem przed 7 przewinelam i spaliśmy sobie do 10 :) teraz tez kima, tym razem w leżaczku. ja jeszcze na zakupy musze jutroo jechać i będę wtedy robic, ale tylko salatke jarzynowa (to co Jarzynki lubi najbardziej :)) i sledzie pod pierzynka, a i ciasto-na razie umiem tylko napoleonka na krakersach :P z moim wczoraj znowu była klotnia, ale powoli spor się lagodzi.. także jade do jego rodziny na sniadanie i obiad, a na kolacje chyba do moich rodzicow i będziemy nocować. Przyszla nowa wieksza wanienka-zamowilam na allegro za 19,99, w głupim Tesco ponad 50zeta i mate. wiecie co mam obok siebie ciuchlandy i tam zaopatruje się ostatnio w ubranka dla dziecka, ostatnio była wyprzedaz i za 3 bluzki zaplacilam 1,95zl :) naprawdę ciuszki sa ok, niektotre firmowe, a wiadomo, ze dziecko szybko wyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no u nas przygotowania pełną parą... upiekłam mięsa a teraz piecze się sernik, później zrobię rafaello :) jutro przyjdzie mama to pomoże mi już stół ustawić i talerze poukładac :) rottana GRATULACJE... oni niech wiedzą że są bezkarni.. no ale szkoda że i tak swoje przeszłaś :/ mój do domu zawitał o 1 w nocy :/ zła byłam na niego jak cholera.... kazałam mu spać na kanapie :P w sumie nie był pijany wypił 3 piwka tylko ale sam fakt... mógł zadzwonić i po co obiecywał że będzie o 21 :/ mój m mi pomaga przy Marysi :) jak przychodzi z pracy to i ją przebierze, pobawi się z nią.... lubi ją kąpać ale już nie za bardzo z ubieraniem bo jak jakiś ciuszek przez głowę to boi się że jej cosik zrobi :P ja wyczytałam że u nas w Radomiu są zajęcia na basenie dla niemowlaków.... jak mała skończy 3 miesiące to pomyślę i może zaczniemy z nią chodzić :) mi też zrobi to dobrze :) tylko my mamy jakieś 20 km do basenu.... no ale jak się cieplej zrobi to damy radę :) no idę dalej do roboty... powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
witajcie, ja sie troszkę martiwe bo nie dość że obniżył mi się brzuch już, to od kilku dni mam bule brzucha jak na okres ale bardzo bolesne, wczoraj tak mnie bolał że oddychać nie mogłam ale przeszło. a niestety dziś teraz nie mogę chodzić bo mam kłucie w dole brzucha ale bardziej tam w c...e, nie moge chodzic:( jak siedze to jest ok. w srode zaczął mi się 36 tydzien, a dodam że moja mama rodziła 3 razy i tylko ja byłam urodzona w terminie, a starsza siostra 2 tyg wczesniej, młodsza 3 tyg wczesniej.a wizyte u gin mam dopiero w czwartek. co o tym myślicie napiszcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazwsx1991- spokojnie takie bole moga jeszcze potrwac :) powinnas sie cieszyc ze malucha bedziesz miala jak cos szybciej :) u nas trasa spoko, troszenke sniezylo. Moj maz wczoraj siedzial do 4 w nocy i dzis byl nieprzytomny wiec cala trase ja prowadzilam- na szczescie nie byla ona jakas strasznie dluga bo 250km. A niunia grzeczna byla nic nie plakala ale b malo spala w sumie caly dzien od 5 rano to moze 2h sie uzbieralo i mi dzis o 19 padla ciekawe jak nnocka na nowym mmiejscu..... jutro z ciocia idziemy do lumpexy jej znajomej ktora ma ciuszki po 1-2 pln dla maluchow i caly wor nam odlozyla i jutro bedziemy wybierac dla niuni bo w wawie te lumpeksy to wszystko drogie na maksa :) maz mi prawie nic nie pomaga przy malej tzn ostatnio troche lepiej ale i tak musi popracowac jeszce :) viola= babeczka super sie spisala jeszcze chyba nigdy nie mialam chalupy tak wysprzatanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka - tak jak brzoskwinka pisze - tatusiowie dylematu nie mają że wychodzą, ze dzieci zostają z nami, czy płaczą, czy są grzeczne i ja też juz kilka razy skorzystałam z 'prawa' wyjścia samej... i tatuś sobie poradził i ja psychicznie odpoczęłam. także na przyszłośc wiem ze mogę go z nim zostawić i sobie wyjść :D głodek - w tesco takie drogie wanienki?? kurcze, fajnie że masz takiego lumpeksa koło siebie, u nas jest kilka ale nie ma w nich ciekawych rzeczy dla dzieci... haha Jarzynka - no tak, to jak sie obejść bez sałatki jarzynowej :P moje konto - to śniadanie u was?? kurcze mi sie cieżko ogarnąć teraz z małym więc podziwiam przygotowania :) co do obiecywania męża o której przyjdzie jest tak samo... najbardziej wkurza mnie to że jak ja wychodząc powiem ze wróce za 2h to zrobię wszystko i wróce... a on zawsze powie mi jakąś godzinę a wraca później o 2-3h, i tyle razy mu już tłumaczyłam że jak nie wie o której bedzie to niech nie obiecuje bo ja potem jak głupia na niego czekam około tej godziny i jestem coraz bardziej wkurzona jak nie przychodzi. co do zajęć pływania do maluchów to ja też właśnie wczoraj na basenie wyczytałam że takie są od 3m-ca właśnie. trwają od października do czerwca więc tak sobie myślę że teraz już nie ale od października chciałabym z małym zacząć jeździć, tylko niewiem jaki koszt... a u ciebie jaki jest?? ja mam do basenu 15km - wiec też nie za blisko qazwsx1991 - ja też miałam straszne bóle krocza właśnie mniej wiecej 4tyg przed końcem, a i tak urodziłam 12 dni po terminie :D Ja na świeta robie placek 3bit, sałatkę z kurczakiem, ryżem i ananasem i dziś już zrobiłam roladę serową. a mój zrobił wczoraj bigos, aha no i jakieś mięsko upiekę :) a na śniadanie idzemy do moich rodziców - daleko nie bo zejdziemy schodami na dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka ja ostatnio jadłam takie domowej roboty ciasteczka, pychotka:))do do ćwiczeń to mnie możesz zaliczyć do twojego klubu nie-ćwiczących bo tez się jakoś nie mogę zabrać. narazie kończy się na codziennym oglądaniu swojego brzucha przy porannej toalecie hehe głodek ja tez się zaopatruje w ciuchach. i mi tez wczoraj przyszła przesyłka z allegro, wszystko super jakości za 1/3 ceny. mamucha le suuper prezent dostalasz ta babeczka, a przede mna dopiero sprzatanie..chociaz juz nie duzo zostalo, ale zaraz sie biore poki maly kima viola ja sie za mojego wczoraj wzielam i przebierał, usypiał, bawił sie i dzis tez tak bedzie bo musze pojechać na miasto:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka....dziewczyny ale wam zazdroszczę....cieszycie się świętami a jasmucę bo to pierwsze święta od 9lat bez mojego:( ale pocieszam się tym,że malutka jest ze mną.Ja posprzątałam pokoik swój a siostrzyczki resztę domku noi jedzonko też one zrobiły:)wkoncu mam aż 3 siostrzyczki:):) właśnie wybieram się z małą ze święconką do kościóka:):)miłego dnia i wesołych i niezapomnianych świąt życzę..>buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolych swiat dziewczeta;-) my na swieta i chrzczciny mamy wsio zrobione. jutro przed kosciolem tylko ziemniory obrac i kuraka wstawic trza. zmeczona juz jestem. ale oby tylko jutrzejszy dzien przetrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolych wesolych ja sie pojawie pewnie jutro kurde pelno zarcia tu mamy...odchudzanie chuj strzeli bo: 3 polmiski miecha gdzie na kazdym po ok 15 dewolai, ok 20 schabowych i z 20 kurczakow wieklka miche sosu grzybowego, pelno wedlin, kielbas zoltego sera, 5 ciats 1kg bialych michalkow i 1kg normalnych 1kg cukierkow- galaretek, ok 1kg sliwek w czekoladzie troche cytryn i jablek..- dodam ze to dla 4 osob no powiedzmy ze nawet 3 bo babcia prawie nic nie je :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha piękne menu przygotowałąś na święta.....i faktycznie z diety nici:):)hehe Wesołych Świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie Panie!:)) ja we wtorek skończyłam opakowanie tabletek anty KONTRACEPT. Teraz mam zamiar odstawić tabletki bo bardzo chcemy mieć z narzeczonym dziecko. Tabletki brałam prawie 7 lat z jedną przerwą. Jak myślicie jakie jest prawdopodobieństwo, że zajdę w pierwszym lub drugim cyklu? Dziękuj za każdą DOBRĄ radę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wesołych, Radosnych, Pogodnych i rodzinnych Świąt, Bogatych zająców dla Waszych maluszków i mokrego dyngusa :) Nie miałam czasu wczoraj wejść, cały dzien coś robiłam, popołudniu byliśmy jeszczew u mojego męża brata bo mój naprawiał im komputer. mamucha - ale menu świąteczne!! na 4 os to rzeczywiście sporo :D jak dacie rade to zjeść to szok :) my byliśmy na spacerku, zimno jak na Wigilię i snieg :/ parodia :/ zobaczymy jak reszta dnia nam zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny udanych i obfitych świąt:p ja sie obżeram na całego a co tam:p dziś byliśmy u moich rodziców a jutro biegniemy do teściów:) u nas tez śnieg leży na ulicach. a jak wasze dzieciaczki przezywają świąteczny czas? mój Piotrek w gościach bardzo grzeczny a jak przekroczymy próg domu...to lepiej nie mówić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo. my juz po chrzcinach i cos wam powiem. NIGDY WIECEJ TAKIEJ DUZEJ IMPRREZY W DOMU! (19osob). padam na pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki- ja tego nie przygortowalam tylko ciotka. Jak by to bylo moje menu to by byly 2 saladki, jakis lekki obiadek, saladka owocowa i ewentualnie lody :PPP rottana- gratuluje udanych chrzcin dobrze ze to juz za toba :) Mala dzis na brudasa bo w samochodzie usnela i nie bylo opcji na dobusdzeie. Bylismy u rodziny i byla przenoszona z rak do rak (obrzygala 2 ciotki)- ciekawe jak to bedzie pozniej w domu jak niunia tak ciagle na raczkach :PPP i ciekawe jak ta zmiana czasu wplynie na maluchy DZIEWCZETA, ZDROWYCH RADOSNYCH SWIAT ZADOWOLENIA Z MALUCHOW I OGOLENIE SAMEJ RADOSCI ZE WSZYTSKIEGO (a dla judytki- nowej kolezanki szybkiego zajscia w ciaze bo po zaprzestaniu braia tabletek to roznie bywa albo super szybko bo organizm nadrabia produkcje hormonow ale troszke dluzej- grunt zeby do tego podchodzic na luzie i sie nie spinac zwlaszcza w trakcie seksu :PPP) trzymajcie sie i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już u siebie, ja też sie dziś obżarłam :) tyle pyszności było na stole :P a Filip też bardzo grzeczny był, a to trochę na rękach a to we wózku, a to na spacerze i dzień zleciał. ale kąpaliśmy go dop przed 21 czyli wg starego czasu przed 20 i teraz coś nie chce usnąć. krzyczy w łóżeczku - niewiem czy mu sie jeszcze spać nie chce czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczeta w sniezny poniedzialek:-D ale mnie glowa boli:-/ zakupilam dzisiaj na allegro lozeczko turystyczne;-) wydaje mi sie ze bedzie lepsiejsze niz drewniane. no coz zobaczymy;-) bo z kolyski jeszcze troszke i wyrosnie. trza bedzie sprzedac teraz kolyske. mlody lula. ja dzisiaj bede miala dzien lenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Hej dziewczyny, swieta swieta i juz prawie po swietach. my wczoraj bylismy na sniadanku u siostry mojego, poznali niekotrzy w koncu mojego Bartusia, on poznal sie ze swoim malym kolega (4 dni mlodszym) i bylo porownywanie. oczywiscie moj ladniejszy :P ale byl grzeczny, nawet tam kimal. zauwazylismy, nie wiem czy wasze dzieci tez tak maja. moj Bartek jest czesto noszony jak do odbicia i zaczal sie tak wyginac ciagle do tylu, jest taki sztywny. siostra mojego zauwazyla to, ze niby jej corka (wczesniak) tez miala wylew 1 stopnia i chodzila ze wzgledu na to na rehabilitacje. ze moze takie dziecko potem nie chciec siadac? jak bierze sie go do odbicia to rzeczywiscie jest taki "prosty" jak deska, nie chce pyszczka polozyc na ramieniu, tylko sie wygina do tylu i glowke ciagle podnosi i trzyma w gorze. jest bardzo silny, czy to zle? oczywiscie zapytam lekarza przy najblizszej wizycie, ale mnam dopiero 23-04 jak na szczepieniu bede to zapytam pediatry. zaczelam go nosic przodem by mial podkulone nozki tak jakby do siadu i czasem sie prostuje, bo mu niewygodnie. przyzwyczail sie chyba. bo tak w kolysce zazwyczaj jemu nie dobrze i nie chce tak. na wieczor pojechalismy do moich rodzicow i jeszcze tu jestesmy. Bartka wlasnie dziadek usypia. dzis wracamy. mam lenia i diete oczywiscie chuj strzelil. od jutra bede miala co spalac na silowni. ale zajebista babke makowa moja mama zrobila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny, ja juz w domu, bylismy u dziadkow meza, bo tam cale swieta spedzalismy,a potem tesciowa i dziadkow wzielismy na kwe do sebie. objadlam sie jak bak, wczoraj zdychalam wieczorem, bo niby duuzo nie zjadlam ale jadlam bigos, i kupe innych rzeczy i chyba namieszalam. dzis juz lepiej sie czuje ale chcialam skorzystac poki moge bo przy karmieniu piersia to nie poszaleje, szczegolnie ze Malutki ma byc z nami juz na prawoslawne swieta i juz nie zjem czego dusza zapragnie. a swoja droga to jzu nie mozemy sie doczekac dzidzi, a z drugiej strony nie mozemy uwierzyc ze juz zaraz rodze. oo jejku! czas strasznie szybko leci i nawet nie wiem kiedy toz lecialo:) no coz, nie ukrywam ze czuje sie juz jak torba, slonica i puchna mi nogi, nie mam w co sie ubrac a sukienka ktora trzymalam na swieta zawisla mina wysokosci szyi;p heheheh, komedia:) przytylam narazie 17 kg ale juz i tak za miesiac czasu to duzo mi nie przybedzie. nowa kolezanko - nie martw sie i na sile sie nie starajcie, po prostu kochajcie sie, na sile nie celujac, w innym watku kobietki pisza ze strasznie chca itp, spinaja sie, wyliczaja dni plodne, cykle, mierza temp. , kupuja teleskopy do badania dni plodnych ze sliny... ja mysle ze to z nerwow cos idzie nei tak(przyanjmniej w wielu przypadkach). ja trzymam za was kciuki i obys nas tu uraczyla niedlugo mila wiadomoscia:) my staralismy sie 1 cykl, tzn w pierwszym cyklu (w noc poslubna) p heheh, na drugi dzien mialam okres wiec wiedzialam ze nic z tego ale co tam,ale po okresie juz sie udalo:) i nie uwierzysz ale juz PO lezalam z nogami na scianie a glowa na lozku (tzw.swieca) nie wiem czy pomoglo ale nie zaszkodzilo;p hehehehe,ale sie rozpisalam, pozdrawiam was babeczki i wasze maluchi:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×