Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

I po świętach... bardziej one były zimowe niż wiosenne, teraz byle do wiosny :P my byliśmy na spacerku, teraz mały spi we wózku u mojej mamy :) rottana - noo to sporo osób jak na imprezę domową :) ja też zastanawiam sie nad łóżeczkiem turystycznym ala kojcem ale żeby wstawić je do moich rodziców bo dosyć czesto tam przebywamy i mały jest albo na rękach albo we wózku... głodek - mój też jest strasznie wyprostowany jak go trzymam do odbicia, czasem przytuli buźkę do ramienia ale teraz częściej się rozglada i jest 'sztywny'. też go noszę przodem bo uwielbia patrzeć na wszystko dookoła :) anusiak - hehe my staraliśmy sie 8 cykli i w ostatnim w którym sie udało też 'po' leżałam z nogami do góry :P więc może coś w tym jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieta swieta i po swietach mala oglonie grzeczna ladnie u kazdego na rekach :) ...super ale na szczescie w bujaku tez siedzi dziewczyny b dobrze ze maluchy sztywne- mocne kregoslupy maja i nie beda kombinowac z lezeniem na brzuchu (najprawdopodobniej) my jeszcze w gosciach dzis oblatalam lumpeksy i nakupowalam malej ubranek z czego najfajniejsze sa buty w pszczolki i fioletowy beret :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane nawet nie mialam czasu wejsc na kafe przez swieta ani zyczen Wam nie zlozylam :( w sobote mialam tu jeszcze zajrzec na chwilke wieczorem ale padlam jak karmilam malego i obudzilam sie dop o 4 na kolejne jedzonko :P U mnie swieta leniwe pierwszy dzien u tesciow drugi u moich rodzicow. Wczoraj sie wazylam i musze jeszcze 4 kg zrzucic- tzm musze zaczac cos robic ze swoim cialem bo narazie to tylko plany sa ale wszystko ladnie mi sie wchlania jak widac :P Dzisiaj juz sie pokurwialam ze swoim, czasami sie zastanawiam czy nie bylo by mi lepiej samej bez niego, ale nie chcialabym zeby dziecko sie wychowywalo bez ojca. Chyba ze poznam kogos innego... wczesniej myslalam jeszcze o slubie ale z tyg na tydzien zaczynam co raz bardziej odbiegac od tej mysli. A po za tym dostaje juz pierdolca od siedzenia w domu i robienia tego samego. Pranie, sprzatanie, gotowanie i tak do znudzenia. Mam chyba kryzys!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa co do dzieciaczkow to moj ma w piatek dop skonczyc 2mce a juz ze 2 tyg sie nosi prosto. Glowka prosta jak na ramieniu to glowka prawo lewo. a jak przodem to tez malo mu sie nie ukreci taki ciekawski. Glowke na ramienu kladzie tylko wtedy jak jest zmeczony albo senny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mój wlasnie jest taki sztywny, ze nie wiem. jak się go wezmie to jak deska prosty. i nawet jak prosto z nim "siedze" to ciagle podnosi dupke do góry i jak lezy na pleckach to zaczyna tak jakby mostek robic zaraz :P i nie wiem czy to wszystko ok. mamucha a gdzie bylas w tych lumpkach? w ursusie czy gdzies indziej? ja tez dziś bylam i kupiłam 2 bluzeczki tylko, ale ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ale tu cisza po świętach. U mnie dziś śnieżyca więc na spacer na pewno nie pójdę z Kuba. rottana-piszesz o tej kołysce, ja tez niedługo będę się rozglądać za łóżeczkiem bo to moje małe juz wyrasta powolutku. zrobił mi się na oku jęczmień, juz zapomnialam jakie to upierdliwe jest bo ostatnio miałam go jakieś 15 lat temu.Moje dziecko właśnie leży na łóżku i bawi sie w najlepsze patrząc za okno a ja korzystam z okazji i piję kawę poranną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie . Przyjmiecie mnie ? Mam termin na 5.09.2013 , zauważyłam , że jest jedna mama też z tą datą porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no świeta swieta i po świetach :P u nas robiliśmy chrzciny w domu, było nas 14 osób... no ogólnie ok... ale roboty i sprzątania potem... obżarłam się za wszystkie czasy... chyba przytyłam z 10 kg :P muszę się wziąć za siebie.... właśnie pije kawe i jem sernik :P :P:P masakra.... lilka mnie też dobija to siedzenie w domu.... no ale mam nadzieję że już niedługo skończy się ta pieprzona zima.... i wtedy na spacerki będę mogla chodzić do rodziców... jakieś 30 minut... bo teraz na taką zawieruchę to z małą tylko kawałek przed dom i wracamy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja za godz idę do fryzjera na farbowanko - w końcu bo już na swoje włosy patrzeć nie mogę :D a mały zostanie z moją mama i wyjdzie z nim na spacer. u mnie na szczęście nie pada :) Kurcze od kilku dni coś Filipowi sie pozmieniało i nie chce zasypiać w łóżeczku...tzn zaśnie ale po długich krzykach i czasem nawet kilkunastu wkładaniach smoczka :/ ani w dzien ani wieczorem (na szczęście w nocy jest ok). tak jak lubił sobie leżeć i patrzeć na karuzelę tak teraz zupełnie na odwrót. ledwo go położe to minka w podkówkę i płacz... a jeszcze w pt. przed świetami, sprzątałam łazienkę, on zaczął ziewać, zaniosłam go od łóżeczka, włączyłam karuzelę i chwila moment spał... teraz właśnie usypia ale przy włączonym odkurzaczu bo tak był krzyk. dobrze że go chociaż ten odkurzacz uspojaja, najwyżej będziemy go słuchać kilka razy dziennie :D tylko wtedy tv nie słychać :) niewiem czy to zmiana czasu na niego wpłynęła czy co... ooo właśnie patrzę śpi... ale musi być jeszcze wieża włączona bo sie obudzi jak przestanie wyć :D a u mnie nie ma takich fajnych lumepksów :/ jest kilka w sumie w których nigdy nie byłam ale jakoś nie zachęcają do wejścia... moje konto - dobrze że chrzciny sie udały, teraz trzeba pozjadać resztki :D więc nie możesz mieć wyrzutów sumienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pogoda jest dobijająca. u mnie pada snieg. Maly wczoraj poszedł spac dopiero ok 23:30 tzn wcześniej po 20 zdrzemnal się z pol godz i nie chciał spac, ale pospal do 7 :) i potem do 10 :) ciagle bierze lapki do buzi. wczoraj go nagrałam jak dzwigal swoja glowke, czasem się dziwie ze jemu się tak chce. Niedlugo mamy wizyte u kardiologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baloniki witamy:) u mnie jakaś zamułka, chyba już tesknie za wiosna a za oknem siarczysty snieg;/kupilam dzis ladne ubranko na chrzciny za 35zl wiec mi sie udalo nadal jestem bez kompa bo moj mnie nie chce wypuscic z domu;/ehh mohe konto ja tez sie obzarlam ale zaraz i tak wsune jeszcze kawalek ciasta:p viola piotrek się nauczyl zasypiac przy suszarce, tylko wlacze i po minucie spi, ale ostatnio sie moj ze szfagrem zgadali zeby mu nie wlaczac tak czesto tej suszary bo mu sie słuch stępi, nie wiem ile w tym prawdy ale troche sie wycofalam z takimi glosnymi dzwiekami głodek mój tez ciagle złapkami w buzi, hehe to chyba taki okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też ciągle pcha łapki do buzi, czasem to próbuje całą pięść włożyć że aż sie smieje z niego :D, a czasem palce tak głęboko wkłada że sie zakrztusi :) chyba rzeczywiście taki okres. kropelka - hmm sama niewiem, ja mu też jakoś bardzo głośno nie włączam tej wieży ale jeśli coś w tym jest?? głodek - mój dop teraz tak naprawdę zaczyna trzymać główkę wysoko... a jak sie czasem denerwuje jak chce podnieść a już nie ma siły :) ja już po fryzjerze, w końcu mam odświeżony kolorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj od urodzenia trzyma raczki w buziaku, juz w szpitalu ma nawet jedna foe jak mietoli dlon :P kropelka- z tymi warsztatami z chust to Agata ma mi dac znac jak sie dowie. Ale powiem Ci ze by mi sie przydaly bo bardzo czesto jest tak ze mam cos do zrobienia i akurat maly sie budzi wtedy i wtedy chce na rece sie przytulac, a chusta by byla idealnym rozwiazaniem. Moje dziecko sie na buteke obrazilo, juz chyba 4 noc z rzedu ryczy jak chce go na noc nakarmic mm. Jak nie chce t nie trudno, wazne ze spi tak samo dlugo po cycku jak po mm. Pierwsza nocna drzemka to zawsze 5 godz :D a pozniej pobudka co 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co taka cisza? mój wczoraj poszedł spac ok 21:30 i spal do 6 ladnie. potem chwila zabawy i spal do 10 i tak zje, chwilee się pobawi i kima. kiedy probuje się sadzac dzieciaczki? wiem, ze dla mojego to jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no cisza cisza.... my dzisiaj byłyśmy na szczepieniu... pożarla rotawirusy a później ją karmiłam i wtedy jej dala zastrzyk w nóżkę.... chwilkę krzyknęła i zajęla się dalej jedzeniem... teraz leży w bujaku i chyba niedlugo uśnie... waży 6070 i ma ok 67 cm :) więc duża pannica mi rośnie... już bym chciala słonce i wakacje....!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto fajny sposob, my mamys zczepieniu za 2 tyg a jutro do ortopedy na kontrole u nas noc ładna lilka moj dostawal raz na noc butle na lepszy sen ale wczoraj obiecalam sobie ze z tym skoncze bo nakarmie go a co mam pozniej z cyckami zrobil? on zje o 20 a budzi sie o 1 na nast karmienie a ja mam cycki jak glaz a odciaganie ani mile ani przyjemne;/ wiec od dzis na wieczor normalnie cycek i zobacze ile bedzie spal w koncu zawiozlam laptopa do naprawy..ciekawe mały spi a ja musze isc ogarnac chalupe chociaz tak mi sie nie chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) pisałam ostatni raz tydzien temu, wystapilo u mnie to plamienie.. stesty niestety nic od tego czasu sie nie wydarzyło, szyjka jest juz miekka, lozysko III stopnia, rozwarcie minimalne. We wtorek odstawiłam magnez i no-spe no i wczoraj wieczorkiem coś zaczęło się dziać. :) a mianowicie przez okolo 2. godz miałam ból jak na okres, skurcze (aż sama byłam zdziwiona) naprawdę dość mocne jak na przepowiadajace (tak mysle ze to te, no bo rodzić nie zaczęłam :P), zmiana pozycji nie sprawiała ulgi. Takie bóle powtarzały się co 10min, czasem co 15 aż w końcu ze zmęczenia zasnęłam. Budziłam się jeszcze pozniej z bólu. Ciekawa jestem, ile to jeszcze moze potrwac az nadejdzie godzina 0! Bardzo chciałabym mieć Malutką przy sobie:) Do terminu zostalo mi rowno 2tyg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
mini93 a ja myślałam ze u Ciebie już po wszystkim:) ja dziś ide na wizyte, wczoraj mi sie zaczał 37 tydzień więc już niedługo. często mam bóle jak na okres i kłucie i bole w pachwinach, w dole brzucha a wczoraj miałam skurcze w pachwinach po prawej stronie tak ze nie mogłam chodzić. ciekawe co mi lekarka dziś powie. na szczescie nie mam paciorkowca, ale w moczu wyszło ze jest glukoza, ale pierwszy raz mi tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazwsx1991 niestety ja wciąż w dwupaku:) Jak tak to całą ciązę byłam na lekach na jej podtrzymanie, obawiałam się że urodzę wcześniaka a tu wyjdzie jeszcze tak, że przenoszę :D też mam takie bóle, że się podnieść i chodzić nie mogę, jak staruszka :D Napisz co i jak u Ciebie po wizycie! Ja mam następną za tydzien, ale nie ukrywam, ze chcialabym do tego czasu juz urodzic Maleńką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaajeje
Hej, zainsapirowansa wymiankami postanowilam stworzyc podobna grupe ale z dzieciecymi bo zbliza sie wiosna i chcialabym obkupic core i pozbyc saie tych zalegajacych rzeczy:) Jesli masz ochote dolacz i zapros inne mamy :) https://www.facebook.com/groups/391868417578775/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dziewczynki mini, qazwsx wezscie sie zbierzcie i wydajcie potomkow na swiat :) w koncu jakies poruszenie bezie bo my caly czas o kupach, karmieniach itp piszemy :P Moje male wczoraj padlo o 23. pozniej sie jakos wybudzal strasznie co 10 min, nie mogl zalapac rytmu w kolysi i cos go budzilo non stop. A jak bralismy go na ramieto gasl momentalnie w konc polozylam go do wozka postawilam obok lozka i tak zasnal az do 5 rano wi pospal ponad 5 godzinek, pozniej cycek i znowu spac i tak do 7,30 po czym znowu cycek i pobudka o 10 :) pozniej 2 male drzemki po 10 min a teraz spi juz od godziny we wozku :) Dzisiaj jade sale na chrzciny zaklepywac, fakt ze dop na koniec lipca ale jest bardzo malo wolnych terminow wiec sie teraz juz wybieramy. Termin juz wybrany 28 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
Myślałam ze jest jakaś nadzieja ze szybciej urodze, ale raczej nie:( mam nieznacznie skróconą szyjke, mała waży około 3kg. kurde tak bym chciała szybciej urodzić. mam już dokumenty do szpitala, termin mam na 28 kwietnia a najpóźniej o ile nie urodze mam się zgłosić do szpitala 6 maja. a tak w ogóle to ja chce rodzić w wodzie bo u nas jest taka możliwość. rodziła tak któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini ale sie fajnie czyta twoje wpisy:) az by sie chcialo na chwile wrocic do tego czasu:)ja tez tak mialam jak ty i urodzilam tydzien pozniej, ale u ciebie moze bedzie szybciej;D gazwsx mi tez wyszla glukoza w moczu nawet 2x i to tak bardzo duzo, ale jak 3raz powtorzylam badania lecz wczesniej nie jadlam slodyczy przez 3dni to juz bylo ok, moze czesto jadlas duzo slodkiego? moj cos nie chce jesc z cycka;/ jje max 5-10in i koniec;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no ciezarowy rozpakowywac sie! bo ja tu jestem juz nastawiona na 2-gi rzut sensacji a nie rzyganie i kupy Wrocilismy z podrozy wczoraj podroz masakryczna bo ja sie fatalnie czulam i ledwo na oczy widzialam, goraczka. lmanie w kosciach itd chcielismy szybko wrocic wiec sie nieegdzie nie zatrzymywalismy a mala 1-sza polowe drogi darla sie i rzygala pozniej zwalila kupe, dostala mleka i poszla spac :) teraz mi nr wyciela i po kapaniu zapakowana w pidzamke i spiworek polozylam do lozeczka i polecialam pedem po mm wracam a ona spi i mam nadzieje ze juz na dobre i ze wkoncu ladnie przespi noc a nie jak ostatnio noc jak noworodek i pobodka na karmienie co 3h!!!! ide robic te moje massakryczne cwiczenia na szczescie dzis rozciaganie :P kropelka jak to nie hcche cyca? a duzo mm dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha tylko raz przed nocnym spaniem 120ml mm wiecej nie wypije a przy cycku jje krótko chyba go wszystko rozprasza, tak jak pisalas, swego czasu ze pozniej dzieci gorzej beda jesc bo sie nie beda mogly skupic, moj zamiast jesc to sie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazwsx1991, mini - trzymam kciuki za was :) abyście już były upragnionymi mamusiami i mogły z nami dzielić sie swoimi rozterkami i wątpliwościami a także swoimi malutkimi szczęściami :) qazwsx1991 - nie u mnie nie ma takiej możliwości ale jakby była napewnio bym skorzystała. to podzielisz sie z nami wrażeniami :D mój mały już śpi od pół godz. dzisiejsza noc była oki, mały spał od 20 do 3.20 i potem do 6 i przed 7 do 9 :) co niektóra noc mojemu synkowi zdarza sie taka że przesypia całą do 5 lub 6 ale wtedy to jestem wyspana :D mamucha - a jak samopoczucie?? już lepsze?? to powrót mieliście z atrakcjami :) lilka - to twój maluszek będzie juz starszy jak będzie chrzczony prawda?? my mamy za tydz 13.04, a 12 Filip kończy 12 tyg także już też spory chłopaczek będzie z niego :P głodek - co do sadzania to niewiem kiedy można, ale ja mojego czasem jak siedzimy na kanapie i on jest wpatrzony w tv to trzymam go tak w pozycji siedzącej. a od kilklu dni to mały uwielbia patrzec w tv!! - patrzy jak zahipnotyzowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki po dluzszej przerwie:-/ jakos nie mialam czasu wejsc na forum ostatnio wiec nawet wpisow nid nadrobilam. Natalka spi od dobrej pol godz pewnie miedzy 24 a 1 pobudka bedzie. Kupilam ostatnio mate i lezaczek bujaczek i mala zachwycona chociaz woli mate bardziej. Pograzam sie w lekturze waszych postow-chociaz kilka poczytam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola- dzieki ja lepiej ale za to maz teraz przyszedl chory :) goraczka itd...masakra jaksa RZYGAM SNIEGIEM I TA POGODA!!!!!!!!!! kropelka- a gdzie go karmisz? w sensie ma w pokoju duzo bodzcow? bo ja mala karmie zazwyczaj w pokoju w kaciku gdzie nie ma za bardzo gdzie sie ogladac bo wtedy massakra- tzn pierwsze 70ml spoko bo wtedy glodna jest a jak juz ten najwiekszy glod minie to jest kiepsko chociaz zdarza jej sie zjesc ladnie w miejscu publicznym- np knajpie Matyska zaczela siadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czekam tak samo jak Wy niecierpliwie :D zeby zdać tu już relacje! wczoraj wieczór byl jeszcze gorszy, ból jak na okres, twardnienie brzucha co 10 czasem co 15 a zdarzyło się dwa razy co 8 min! No i cholerka było to wszystko bolesne, trwało ok. 3 godz, pozniej jak ręką odjął się uspokoiło i poszłam przed 24 spać.. Nie chce sie tak meczyc teraz codziennie przez nie wiadomo ile czasu.. W ciagu dnia znów wszystko bedzie ok żeby złapać mnie po 20. Cholera jasna! :D Niech Mała już wychodzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini- to wez sie za jakies domowe roboty jakies odkurzanie czy cos i pochodz po schodach zeby ci sie przyspieszylo no i slyszalam o olejku rycynowym. u nas noc nawet zarcie o 19/23.30/8 ale o ok 3 mala zaczela wyc poszla na rece, dosala smoka i kima. Maz mi sei rozchorowal i caly wieczor i noc mega sranie- jakis wirus, izoluje go od malej. Bylam z mala w przychodni zwazyc ja i zmierzyc: 9kg i 70cm :PPPPPP niunia za 2 tyg konczy pol roku!!!!!! smiesznie bo czekalam z nia na reku w kolejce za nami facet (przystojny) a mala do niego z usmiechami, gadka, strzelal oczami :PPP kurde na podryw jej sie zebralo az babki w recepcji sie smialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×