Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

viola---> ten piesio to ze 3x wiekszy jest:-D 2 lata temu pod choinke od mojego dostalam bo zawsze chcialam miec takiego duzego pluszaka a jak dostalam to nie bylo gdzie go polozyc hihi:-D no Bartolini tez czesto jak rak;-) albo sie turla a to w ogole smiesznie wyglada hahaha:-D glodek----> nie czuj sie tak! nam tez nalezy sie wychodne! tylko ja malego nie zostawiam z nikim bo sie boje ze bedzie plakal bo.. a mie wiem czemu;-) taka rozdarta jestem;-) chcem miec dzien dla siebie ale nie potrafie go zostawic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek nie mysla w te sposob ze jestes wyrodna matka jak ja bym miala okazje wyskoczyc na piwko z kumpelami albo na jakas imprezke to z checia bym skozystała rottana- gratki z postepow Bartka :) moj umie sie tylko przewracac z brzucha na plecy i z plecow na brzych, chpdzic do tylu i krecic sie w okolo swojej osi hehe no i siedzi oczywiscie :) ale jeszcze sam nie potrafi sie podniesc viola ja ugotowalm marchewka, selera i pietruszke zmiksowalam i dorzucilam dopiero szczupaka samo miesko dodalam 2 lyzeczki koncentratu pomidorowego i znowu zmiksowalam i wyszedl mi z tego taki fajny gesty obiadek :) Kurcze tak mi sie mani szarlotka dzisiaj a tak mi sie nie chce ciasta kr***ego zagniatac heheh :P lenia mam. Teraz gotuje zupke z kalafiora ale najlepsze jest to ze bedzie bez ziemniakow bo bylam swoecie przekonanan ze mam w chalupie a okazalo sie ze ich nie ma a maly spi wiec nie mam jak na rynek skoczyc po zakupy :P a po za tym pada deszcz. A na drugie burito bedzie :D Wczoraj maly mi sie budzil od 21 do 24 co 10 min myslalam ze oszaleje, posmarowalam mu dziaselka ta mascia gozdzikowa i za cholere nic nie daje, jednak ta Camillia jest o niebo lepsza dla nego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa kropelka u nas np dzisiaj wyglada tak harmonogram karmienia 7- mleko wypil moze ze 120 ml 10- mleko 150 ml 13 -obiadek 200 g 16- mleko ale malo wypil moze z 60 ml bo byl senny Teraz jak wstanie dam mu moze trszke mleka okolo 18 i okolo 19 troszke deserku jakies jablko czy banan. 20,30-21- mleko z kasza ryzowa bobovita 210 ml i na tym spi do rana nie karmie go w nocy. W zasadzie to staram sie zawsze tak wycyrklowac zeby jadl obiad o stalej porze ale jak spi to go nie budze jak wstaje to wtedy je. I srednio co 3 godz w miedzy czasie jakis deserek, jogurt, biszkopt, chrupek czy kawalek chlebka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j tam nie potrafie menu mojego szkraba opisac:-D je jak ja jem (bo jakby to byko jakbym sie nie podzielila) + xycek. a teraz o 19 zaczol dostawac kaszke. no i moj maluch raczkuje:-D na wieczor chodzil po wyrku;-) ale na podlodze ni hu ja nie chce:-D moj maly dziwaczek:-D :-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek - ja też bym wyszła na jakąś imprezkę :D a najpewniej zostawić mi Filipa z moim mężem... lilka-mój mały też kręci sie wokół własnej osi jak niewiem, najfajniej sie patrzy jak próbuje dosięgnąć coś co jest przed nim, tak kombinuje z obrotami z brzucha na pleci i na odwrót i chodzeniem wspak ze da w koncu rade :) aha dobrze wiedzieć jak zrobiłaś rybkę, skorzystam napewno :) mój jadł dziś ogórkową, nawet sporo jej zjadł :) nie karmisz małego w nocy?? to jak sie przebudza to co - smok i śpi dalej?? mój jeszcze bez jedzenia w nocy nie wytrzymuje. kiedyś mamucha wklejała jak oduczyć nocnego karmienia, miałam skopioweać i zapomniałam. Ma któraś to?? rottana - chwila moment i zacznie na podłodze. dla niego to nowość wiec pewnie najpierw musi sie oswoić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola tak jak mowisz jak sie budzi i ma wyplutego smoka to mu daje do buziaka i spi dalej ewentualnie chwile przy nim posiedze ppglasiam po glowce czy cus takiego zeby sobie spal dalej Ja dzisiaj gotowalam ta kalafiorowa na obiad i tez ze mna jadl :D Mnie napierdziela glowa strasznie wzielam juz proszek ale srdenio mi pomogl spadam zaraz spac tylko sobie na mleko wode przygotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
kupilam dzis kilka nowych rzeczy, zaczynam wprowadzac jogurty no i w koncu rybe;p Piotrek dalej zasuwa na czworaka, najbardziej go interesuje lazienka i psia karma w kuchni;/ ale za to ladnie siedzi, nie moge sie napatrzec glodek bylam dzis w rosmanie, tez mam ta karte, wydalam 5dych;] rabat 17zl ehh hehe viola noto ladnie ze ci sie Fifi budzi tylko raz w nocy, ja chyba jutro tez tak sprobuje..dac kasze z butli, ciekawe czy wypije tyle co mleka a ile ty kaszy robisz? bo moj teraz mm na noc wypija 180ml a kaszy to chyba mozna max 150ml tak na opakowaniu napisane, masz podobny harmonogram jedzenia co ja, tylko rano daje kasze i na obiad prawie caly duzy sloiczek lilka ale u nas szarówa za oknem nie? mam nadzieje ze pogoda sie poprawi..ja tez kupie ta camilie tylko czekam na wyplate, w tej aptece calodobowej kolo leclerca jest tanio. faktycznie twoj je co 3h, moj to w sumie tylko 4x dziennie. ale chyba jednak dzis w nocy zrobie mu kasze, moze mi przespi do rana. moj smoka nie uznaje wiec to odpada:( rottana moze mu za twardo na podlodze hehe, mzoe kolanka bola, kto wie;) no wlasnie tez by mi sie ten tekst od mamuchy przydal, trzeba na fejsie do niej napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
mNIE sie wydaje ze chodzi o podawanie wody czy picia w nocy a nie mleka i tak poiwinno sie chyba dziecko odzwyczaic od jedzenia w nocy-chyba to tak bylo :P ale moj nie pije w dzien mleka, tylko na wieczor, w noci rano kasza na mleku takze nie przeszkadza mi jak raz wstane i dam mleko. dluzej mi wtedy spi chyba. Bartek siedzi obok mnie i trudno mi sie pisze, sam by chetnie cos popisal :P Bartek dzis wstal najpierw obok szafki, a potem szuflady od komody sie trzymal i odsuwal szuflady heh tak juz sobie chodzi przy lozku, male kroczki robi sam. Kropelka ja tez 50zl wydalam, a kupilam 2 mleka bebiko tylko te 350g, kaszke, 2 opakowania serkow baby dream, pare sloikow i 4 soczki. Ja w sob nie ide imprezowac, ale z bratowa troche sie odstresuje i napije :) Pogoda beznadziejna, pada, zimno, wiec siedzimy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
u nas kasza w nocy nie poszla;/ on wogle nie uznaje smoczka ani kaszy z butelki;/ takze skonczylo sie na mm i jadl 4x ;/;/;/ dajcie spokoj..i doszlam do wniosku ze on chyba za malo je w dzien skoro az tyle w nocy, oprócz kaszy, obiadu i deseru musze mu jeszcze conajmniej ze 2x przemycic duza butle mleka i moze wtedy nie bedzie mu sie chcialo jesc w nocy;/ glodek ja o soczkach nie pomyslalam, a szkoda bo faktycznie moglam kupic. juz probowalam dawac wode w nocy zeby odzwyczaic, wypil troche i byl taki placz jakiego jeszcze u niego nie slyszalam;/ az nie dostal mleka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Kropelka widze ze maly szantazysta u Ciebie :)) Moj maly dal mi dzis w kosc, a raczej myslalam, ze marudzi bo marudzi i bylam niegrzeczna dla niego heh nerwy mi puszczaly, a tu chyba kopka w pieluszce go meczyla. zazwyczaj od razu wyczuwalam, a dzis zrobil takie ze dwie bezsmiardne :P marudzil mi i marudzil, potem krzyczal, ze nie wiem, az nie otworzylam pieluchy, a tam prawie ze po plecy rzadka, ze 4 czy 5 zrobil dzis, az mial czerwona pupke. wysmarowalam go, zmienilam i obrot o 180 stopni. az potem mialam wyrzuty sumienia, ze taka bylam dla niego heh.a ze placze z byle powodu. normalnie jadl, ladnie nawet dzis. on mi spi w dzien w gondoli bez wozka (przyzwyczajony, zle mi bedzie odzwyczajac), poszedl spac i ja sie zdrzemnelam, slyszalam, ze juz sie obudzil, wiec szlam go wyjac, patrze a on stoi sobie przy fotelu. jak sam wyszedl z tej gondoli to ja nie wiem. bez zadnego placzu, jekow. SAM WSTAL ze spania hehe niedlugo bedzie mi przychodzil rano jak juz wstanie :P nie bede musiala ja wstawac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek moj tez w dzien spal bardzo dlugo w dzien w woku ale w koncu stwierdzilam ze czas przestawic dziecko na lozeczko, myslalam ze bedzie problem ale zasnal mi w 5 min za pierwszym razem :) My dzisiaj sobie zrobilismy taki spacer ponad 3 godzinny jak wrocilam myslalam ze mi nogi w tylek wejda :Pu nas dzisiaj maruda na sen zjadl malo kaszki. Zaraz sprobuje mu dac na spiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie eksperyment :P wczoraj na noc nie zrobiłam mu kaszki bo jadł w dzien na gęsto to mówię, nie bede już drugi raz robić, dostał samo mm i jak usnął to obudził sie dop na karmienie, bez żadnego przebudzania itp. no i tak sobie pomyślałąm że może to kaszka za ciężka na noc dla niego i zalega w brzuszku że sie budzi?? wiec dziś też nie zrobiłam i zobaczymy, jak narazie śpi od 20 i ani razu sie nie przebudził. głodek - no gorzej będzie jak mały już bedzie za długi na gondole i bedzie musiał sie przestawić na łóżeczko :D może sie trochę buntować. ja też byłam zła na mojego malucha, bo czasem płakał nie wiadomo czemu, ale potem też mam zawsze wyrzuty jak sie na mnie spojrzy takimi zapłakanymi oczkami...:( ale masz fajnie że twój maluszek już taki r***liwy :) ja jutro od rana biorę sie za okna, póki pogoda dopisuje a mąż bierze małego na spacer. mój wcozraj był na piwie po popołudniówce i wrócił o 1.30! ale byłam zła na niego, miał byc o 24 wiec karą było że nie spał ze mną w łóżku :P ide sie myć i spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
kupił dziś mąż camilie, jak bedzie potrzeba to dam malemu w nocy. na przeciwko mojego mieszkania urodzilo sie dziecko i tam cisza jak makiem zasiał a u nas ciagle krzyk, az mi glupio;/ dzis tez osiwecilo mnie ze musze kupic inny smoczek bo karmienie z butli trwa zazwyczaj z pol godziny. Piotrek ma juz 8 m-cy wiec kupilabym 6+ ale z kolei do tej pory pil tylko z 0+ to tak od razu z wolnego przejsc na szybki przeplyw? czy moze na 3+ na sredni? co myslicie glodek szantazysta jak nie wiem;D nauczyl sie wszystko upraszac placzem. smiac mi sie chce z tej kupy bartkowej hehe. ach te nasze dzieciaki, powiedzialyby o co im chodzi ale nie potrafia jeszcze;D wiec tylko marudy i marudy;D viola ja tez sie musze wziac za okna, juz sobie od dawna obiecuje;p ja ostatnio ku swemu zmęczeniu wymyslilam ze jak moj gdzies polezie i wroci tak pozno(zazwyczaj po 3 w nocy) to nastepnej nocy ja sie zwijam do rodzicow i bede sie rozkoszowac w pelni przespana noca bez ani jednego obudzenia co nie wystapilo w moim zyciu od 8 miesiecy;p a on? bedzie se musial poradzic, odgrzac dziecku mleko w nocy to nie problem;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek----> hahah nam tez sie tak zdqzylo z kupa:-D ja juz zla bo tak zle tak nie dobrze marudzi i marudzi a tu kupsztal bezzapachowy:-D no i oczywiscie tez glupio mi bylo:-( zdolny Bartula;-) Tak sie w koncu stanie ze otwierasz oczy a tu synek kolo ciebie:-Dhihi;-) moj maluch tez postepy robi;-) wspina sie gdzie tylko moze;-) ale po podlodze dalej raczkowac ne chce... no chyba ze w pokoju mnie nie ma. disiaj wyszlam nastawic wode na kawe patrze a on se do kompa idIe lobuz;-) zaliczylam dzisiaj fryca;-) o 15 jeszcze na brewy ide. zalapalam sie dziiaj na Elblag za pok ceny;-) i zaniast 25zl zaplacilam 12zl za strzyzenie hihi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
A Bartkowi wyrznela sie 3 u gory. to ja tak przezyl biedny, chyab ze jeszcze cos wyjdzie :P na razie to widzialam. to nie tak dziwnie, ze 3 a nie jedynki? :) u dolu ma jedynki obie, na gorze na razie nie. tylko troja. Nudzilismy sie dzis w domu, tesciowa byla z Bartkiem moze z 50 min bio deszcz zaczal padac, a ja wtedy posprzatalam, a ze nie mam duzego mieszkania to sie wyrobilam szybko :D Bartus ogolnie to nie jest taki by sie przytulic co mnie czasem denerwuje, bo biore na kolana, chce przytulic, a on odpycha rekami. a dzis tak fajnie sie przytulal, ah jak mi slodko bylo, smokiem sie z nim bawilam, spokojnie lezal i na mnie patrzyl :) a ja tulilam i calowalam :P pogaworzyl sobie i poszedl ladnie spac :) Siedze i pije piwo, wkurzona jestem. z 4 siatami do domu z zakupow przyszlam, prawie mi lapy odpadly, a tamten po mnie nie przyjechal..... w ogole patrze w historie, a on sobie czyta znowu nasz temat eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Lilka dobrze, ze w koncu sie wyrznela, bo goraczkowal przeciez i jeesc nie chcial.. aa zapomnialam was spytac, bo wczoraj zauwazylam u malego taki "guziczek" w mostku, na srodku klatki piersiowej, jak wciagnie powietrze, ze zeberka widac to i to widac, czy wasze maluchy tak maja?bo nie wiem czy to normalne... Dzis Bartek rano wstal, przebralam go, poszedl na podloge,potem wzielam go do jedzenia, a on caly dekold w czerwonych plamach, takie biale mial tez place jakby ukaszenia, na raczce jeden taki babel i potem pod brodka. zeszlo po jakiejs godzinie. ja mam czasami/rzadko takie czerwone plamy i schodza, moze po mnie odziedziczyl? nei wiem, mi wyglada to na jakies uczulenie.. ale po czym? nic nowego nie dawalam, proszku nie zmienialam... wyszly te plamy tam gdzie mial odkryte cialo. w tyg zauwazylam tylko na raczce z 1 takie jakby ukaszenie i myslalam, ze cos go zacielo, potem schodzilo. nei wiem czym jest przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodek - a może uczulenie na coś czego dotyka tym odkrytym ciałem?? np. płyn do mycia podłóg, albo poprostu na kurz?? możliwe.. co do tego guzka to nie zauważyłąm u mojego małego ale poobserwuje. GRATUKLCJE trójeczki :) hehe 1 wyjdą pewnie później, u mojej koleżanki też wyszła najpierw 2 Fifi też sie średnio lubi przytulać, jak chce sie z nim trochę potulić to siadam na kanapie i biore go przodem do siebie i sie wygłupiamy to potem sie zawsze przytuli :) jak ja to uwielbiam :D Filip mojemu mężowi przy przewijaniu pierwszy raz sam usiadł :) na podłodze jeszcze tego nie zrobił. wogole jak sie go położy na ziemię to zwiedza wszystkie kąty, lubi sie bawić na kocu z któego szybko 'schodzi', próbuje d*pkę podnosić do raczkowania ale za ciężka jak narazie :P mam do Was pyt - podajcecie nadal wit D?? ja przestałam jak już całkiem zaczęłam dawać mm, i sama niewiem czy dobrze zrobiłąm Ide robić obiad, maluch śpi a u nas pogoda barowa = deszcz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
viola ja nadal daje ta wit d i trzeba ja podawac, ja podaje mniej wiecej co drugi dzien. to uczulenie juz dzis nic nie mial, wiec nie wiem co to bylo :/ kupy Bartek strzela, dzis chyba z 6 zrobil eh nie wiem czy kolejny zab idzie czy jak, tak na raty robi tez moze. Bylam wczoraj na wieczor u bratowej, wypilysmy we dwie pol litra i poszlysmy do sklepu po jeszcze :P ale tej drugiej to juz troche ruszylysmy i poszlysmy spac. wrocilam do domu ok 16 dopiero, bo jeszcze zakupy zaliczylysmy, wiec troche odpoczelam od domu:) Bartek jakos nie mogl zasnac, dluuugo go usypialam. wlasnie zaczal sie ladnie przytulac. tez to uwielbiam. bylo mi smutno, poszlamdo niego, bo sie obudzil, wzielam na rece, a on tak milusio sie przytulil do mnie ojej, potem znowu...czasem potrafi byc taki slodziasny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek viola ----> j juz od hmhm 4mc nie podaje wid D... od kadzaczelam.wprowadzac jedzonko. a dzieci na mm to w ogole chyb nie powinny brac wit D bo jest dodawana do mleczka. bym musiala spojzec na wypis ze szpitala bo tam bylo napisane do kiedy podawac wit D. mam nadzieje ze.nie.nabroilam;-) w ogole ze lba mi to wypadlo:-D jakos sie skonczylo mialam isc kupic i nie kupilam do tej pory:-D ale mnie dzisiaj suki z sadu w****ily. bylam poltora tygodni temu zlozyc wniosek zeby wydali mi wyrok bo jest mi potrzebne zeby te szkolenia zrobic no i soe dzisiaj wnerwilam bo jeszcze nie dostalam to dzwonie i sie pytam.co jest grane. babk mi mowi ze do ich wydzialu zaden wniosek nie wplynal!!!!!! no i muialam pisac jeszcze raz i zanosic!!!!! rozumiecie to?! ale z*****am te suki co przymuja te papiery a byly 2te same. k*******. jak mog gubic takie zeczy? zarzadalam potwierdzenia ze przyjely i dopisala sobie ze jest to pilne. alez sie nabuzowalam... w ogole.dzisiaj od rana mam fatalny dzien... mysle o mojej corci. dzisiaj skonczyla by 2 lata.... tak duzia dziewuszka by biegala;-) ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek viola ----> j juz od hmhm 4mc nie podaje wid D... od kadzaczelam.wprowadzac jedzonko. a dzieci na mm to w ogole chyb nie powinny brac wit D bo jest dodawana do mleczka. bym musiala spojzec na wypis ze szpitala bo tam bylo napisane do kiedy podawac wit D. mam nadzieje ze.nie.nabroilam;-) w ogole ze lba mi to wypadlo:-D jakos sie skonczylo mialam isc kupic i nie kupilam do tej pory:-D ale mnie dzisiaj suki z sadu w****ily. bylam poltora tygodni temu zlozyc wniosek zeby wydali mi wyrok bo jest mi potrzebne zeby te szkolenia zrobic no i soe dzisiaj wnerwilam bo jeszcze nie dostalam to dzwonie i sie pytam.co jest grane. babk mi mowi ze do ich wydzialu zaden wniosek nie wplynal!!!!!! no i muialam pisac jeszcze raz i zanosic!!!!! rozumiecie to?! ale z*****am te suki co przymuja te papiery a byly 2te same. k*******. jak mog gubic takie zeczy? zarzadalam potwierdzenia ze przyjely i dopisala sobie ze jest to pilne. alez sie nabuzowalam... w ogole.dzisiaj od rana mam fatalny dzien... mysle o mojej corci. dzisiaj skonczyla by 2 lata.... tak duzia dziewuszka by biegala;-) ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie moja koleżanka która córkę też karmiła mm pojechałą do lekarza (takiego super fajnego i dobrego, naprawdę z powołania, u nas okoliczne miejscowości sie do niego zjeżdżają a przyjmuje do 3-4 w nocy jak jest potrzeba.) i jak usłyszał że daje mm i wit D to powiedział że po co dublować skoro już jest w mleku i że ma przestać podawać... rottana - no u nas tak samo, skończyło sie opakowanie, miałam kupić i wyleciało mi z głowy. teraz znalazłam próbki d i k i sobie właŚNIE przypomniałam o niej no to rzeczywiście memeje w tym sądzie, same przyjmują a potem zgubią... najważniejsze że sie sama zainteresowałaś bo tak byś sie nie doczekała... To dziś rocznica... Wki byłaby już dużą dziewczynką:) a teraz masz małęgo rozrabiakę :D u nas wczoraj byli znajomi popołudniu, nas wypili a ja z kumpelą po 3 piwka, później po wykąpaniu i uśpieniu małego zostawiłam go z tatusiem i poszłam jeszcze do tej kumpeli... a dziś rano czułam sie tak... :/ dobrze że Fifi pospał do 8 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaje Wit D caly czas bo moja lekarka powiedziała ze dziecko musiałoby wypijać litr mleka dziennie żeby uzupełnić zapotrzebowanie na tą Wit, jedynie w lecie w bardzo słoneczne dni można było opuścić bo słonko to naturalnie witaminy. Ponadto Wit d zmniejsza występowanie alergii u dzieci. Byliśmy wczoraj na basenie moje dziecko polowe zajęć przeplakalo a kolejne pol bawili się dmuchaną zaba i miał w nosie ze trzeba robić to co pani każe :) w sobotę byliśmy cały dzień na wsi. Wczoraj byli u nas moi rodzice i pozabierali trochę rzeczy kuby stare ubrania, kołyskę, gondolę itp. Jutro idę na tą rozmowę o pracę a maly zostaje z nianią. Sama nie wiem czym będę się bardziej stresowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Ja tez podaje caly czas wit d, na kazdej wizycie pediatra sie mnie pyta czy podaje, zebym teraz w okresie letnim podawala co drugi dzien, bo tak ze slonca dostaje. tak wiec robie. zreszta moj malo wypija teraz mleka (tylko wieczor, noc i rano) takze pewnie by mial za malo. kolezanka moja ktora ma prawie 2 letnia corke-nadal podaje ta wit. wit k to juz dawno nie daje, ale d jak najbardziej. ale chyba co pediatra to inna opinia. ale rzeczywiscie ta wit podobno chroni przed alergiami, nowotworami....tak przynajmniej tez w necie pisza :P Moj maly dal mi dzis w kosc, w ciagu dnia bylo spoko, ladnie sie bawil. tylko wymusza mi na rece, zebym go nosila, zabierala wszedzie ze soba, bo tak ryczy. juz mnie reka boli, o kregoslupie znowu nie wspomne :P na noc nie chcial mi zasnac, podalam ta camilie, bo strasznie marudzil, nie wiem co zrobilam, ale chyba podrapalam niechcaco w usto jak to podawalam-tak mi plakal, ze nie wiem, tzn w sumie chwile, bo jakos go zajelam czyms innym, ale mial taki tik nerwowy znowu :( tak glowa az ruszal w jedna strone chwile, powiem o tym lekarzowi, ze tak ma. 2 raz tak sie zdarzylo. dziasla ma biale, a 3 lub 2 wychodzi heh bo chyba zle podpatrzylam, ale nie wiem do konca :P w ogole mi w dzien nie spi teraz Bartek. wstal dzis ok 7:30. spal potem od ok 9 do 10:30 i potem drzemka z 20 min ok 15 i potem ok 17 z 50 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia 212121
Witam :) Tydzien temu dowiedziałam sie że jestem w ciazy 6 tydzien dopadly mnie okropne mdlosci i wymioty, nic nie jadłam nie dało sie poprostu. Dlatego chce sie z wami podzielić moim sposobem. Nic nie działała przynajmniej u mnie , żadne domowe sposoby kupcie sobie w aptece mamarin to witaminy b6 + imbir naprawde pomaga :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamucha czesc dziewczeta;) Dosc dawno mbie nie bylo ale zalatana jestem. Matycha super. Na razie 2 zeby ale 3 ida jednoczesnie i jakos wyjsc nie moga. Jak na rqzie wzglednie spokojnie to przwzywa. Lata po calym salonie i kuchni. Najbardziej lubi papiery, kable i kocia karme :) Nadal na te rehabilitacje chodzimy ciekawe ile jeszcze. Sporo mowi- mama, tata, baba, pupa, da (daj) i nie :) ladnie buziaki przesyla, papa, brawo itd ale tylko wtedy jak ma ochote.z owocami, 14-15 Strasznie duzo dajecie maluchom tego mm....Matycha dostaje tylko o 7 rano. A rak to o ok 11-owsianka ok 14 obiadek ok 17 deserek o 19.30 kaszka i tyle. W ciagu dnia jakies ciasteczko, wafel ryzowy no i picie. Ciesze sie bo od 2 m-cy mala nie miala w buzi sloiczka sklepowego. Sama gotuje i mroze. Moja mama tez narobila pelno obiadkow i desetkow i mam zapas. Zona mojego taty tez jakies sosiki w sloikach do zageszczenia i zupki (np barszcz ukrainski wersja dla niowlat :p). Poza tym czesto- zw zupy to z nami nasze "dorosle" je. A co do deserkow to tez mie kupuje- jest teraz tyle owocow sezonowych, ze szkoda by bylo. Sama rabie sliweczki, jablko, obrane wypestkowane winogrona, gruszki itd. I fajnie bo sie usamodzielnia z jedzonkiem. Bananow nie daje bo tych sezonowych jest duzo. W sobote bylismy na imprezie ( moj tata z zona mial babysitting) zrobilam sie jak prosie ( 1-dna butla wina) ze tata po nas musial przyjechac i jak wracalismy to pier dolilam takie glupoty ze mi teraz wstyd do taty sie odezwac :) pijana mamuska trzymajta sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamucha jeszcze sie pochwale, ze malej tez biszkopty sama pieke :) dorwalam fajny, latwy przepis. Jak ktoras chce to na FB napisze bo tu nie chce mi sie juz z komory klepac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja juz po rozmowie czeka mnie jescze jedna i bede wtedy wiedziala na czym stoje :P niunio przezyl dzien z niania rewelacjnie, ani razu nie plakal, a jak sie obudzil i do niego podeszla to sie zaczal do niej usmiechac :) mamucha ja poprosze ten przepis na fb. Co do mleka to ja dzisiaj wprowadzilam kasze i wyrzucilam jedno mleko wiec tak naprawede zostaje nam tylko mleko z kasza na noc, i mleko w ciagu dnia albo po poludniu. Czytalam ostatnio ze po pierwszym roku zycia powinno sie juz odstawiac dzieci od mleka modyfikowanego bo sa najczestsza przyczyna otylosci u maluchow. kropelka zmien koniecznie piotrkowi te smoki, ja juz 2 razy zmienialam, teraz mamy juz 3ci rozmiar i oddzielny do kaszy taki specjalny. W****il mnie dzisiaj moj facet bo powiedzial ze opieka nad dzieckiem nie jest meczaca i pewnie jak aly spi to ja tez spie w dzien- d*pek jeden, bo on chodzi do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×