Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Rottana, chyba nic z tego znów nie będzie. Wczoraj beta niska, mimo, że ciążowa... A dziś dostałam "@"... Szkoda gadać...Mam już dość... Testy wychodziły coraz jaśniejsze, czyli pewnie beta spadała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana, lilka mi też sie podoba ten wózek, ale oczywiście jeszcze poszukamy innych :) ciezarowka_83 oby pierwszy wariant się spełnił, a napewno tak będzie i wtedy już sobie w domku na spokojnie poczekasz na rozwiązanie :) Właśnie słyszałam że w Pepco są takie tanie ciuszki dla dzieciaczków, u mnie w mieście dopiero sie buduje, tzn już wykańczają więc może w paździrniku otworzą to będę miała gdzie chodzić :D i właśnie taki zestaw chciałabym kupić - bo coś ładnego i na wyjście ze szpitala i na spacerki sie przyda, a za taką cene to tym bardziej, ciekawe czy w naszym pepco będą... Głodek widzę że u Ciebie zakupy pełną parą :) już sobie zapisałam tego sprzedającego do Ulubionych sprzedających i może w przyszłym tyg sie zmobilizuje i zacznę coś zamawiać. Ja jeszcze o kosmetykach nie myślałam, narazie kompletuje ciuszki, dzś byłam w "lumpku" i kupiłam 2 pary bodów, polarek i bluzę z kapturkiem za 8 zł Ja też już bym chciała być ze swoją kruszynką w domku :) moja koleżanka po cesarce dziś właśnie wróciła ze swoją córeczką do domku, nam te 3 m-ce też pewnie zlecą tak że sie nie obejrzymy. rzeczywiście trzeba zacząć kompletować wyprawkę :D agusia18204 witaj :) głodek- ja też nie miałam zleconego badania na cytomegalię, może to nie wszyztkim ciężarnym zlecaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia18204 dopiszę Cie :) : Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.............08.01.13...............2 6...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13...............27........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013......................... .. Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........24............chłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012................. ........dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............27 ..........dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............17 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............25 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2012.............23...................... Rzeczywiście teraz ta tableka przejrzała, dobry pomysł Rottana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Viola dziekuje bardzo. No mnie juz tez zakupowe szalenstwo dopadlo najczesciej kupuje w lumpku i musze takie neutralne kupowac ale i tak mam wiekszosc niebieskkich he.pozatym mam juz butelki oliwke wanienke nosidelko i takie pierdolki a wciaz mi sie wydaje ze to malutko. mi lekarz nawet nie wspomnial o tym badaniu a wizyta za mies dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie uspokoilam, ze nie tylko mi nie zlecil lekarz tego badania. Ta kolezanka jak zadzwonila do mnie i mowila o tym, ze zle wyszlo, to napomniala, ze musialas miec, bo to obowiazkowe badanie w ciazy, a jednak nie. To jest jakias choroba zakazna, nie wiem dokladnie, mozna bylo ja sie zarazic w dziecinstwie albo przed ciaza, przez sline, sperme, choroba przechodzi raczej bezobjawowo - tyle co wyczytylam w necie o tej cytomegalii. ale nie bede panikowac, gdyby lekarz widzial potrzebe to pewnie by zlecil to badanie. Fajnie, ze sie do czegos przydalam :P i ja tez jestem zadowolona z tych rzeczy, ktore zamowilam, niedrogo, szybko mi przyslali i ladne, dobre gatunkowo. Ta kolezanka od cytomegalii mi polecila :P Na razie kosmetykow niee kupowalam, mam tylko probki z Johnsona, oliwke. Pokupuje pewnie w listopadzie-grudniu, tak jak i pampersy-nie mam ani jednego :P przewijak pozyczy mi kolezanka, a tak zostana jeszcze pierdoly oprocz lozka (ktore zamowie w przyszlym tyg) i wozka. Jakos wole teraz powoli kupowac niz potem na szybkosci :) a tez jakos pieniedzmi sobie gospodaruje po malu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję: Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.............08.01.13...............26...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13..............27........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013......................... .. Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........24............chłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. ........dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...........27 ..........dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............17 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............25 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2012..........23 ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.............08.01.13...............26.. .........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13..............27........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013......................... .. Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........26............chłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. ........dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...........27 ..........dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............17 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............25 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2012..........23 ...................... o tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie wołałabym kupować w każdym miesiącu coś żeby wszystko nie zbiegło sie na grudzień gdzie jeszcze są święta :) Łóżeczko i materacyk już mamy no i sporo ciuszków, teraz chciałabym pościel, rożek, kocyk i ręcznik do kąpieli z kapturkiem. Przewijak widziałam w komisie za 15zł gdzie nowe na allegro kosztują 40zł. Dokupie tylko pokrowiec i by było :) na następny miesiąc jakaś wanienka itd a w grudniu to już takie ostatki za które pewnie wyjdzie najwięcej kasiorki :D agusia18204 nie ma za co :):) proszę bardzo :) Co do imion to jak narazie podoba nam sie Filip, wzięłam już od mamy skarbczyk imion i mam zamiar go przejrzeć ale jakoś nie mogę sie zabrać. chociaż może i zostaniemy przy Filipie. Bartosza mam męża więc odpada :P a dajecie jedno imię czy dwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej cytomegalii tez pierwsze slysze .. w ktorym tygodniu robi sie na to badanie? hmm co do imienia to jedna wielka nie wiadoma... najbardziej co mi sie spodobalo to Alan albo Alex ale moj M nie moze podjac decyzjii bo najlepiej jakby byl maly junior z jego imieniem hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daję 1 imię. Filip też ładne. a Alan czy Alex - wybrałabym Alan :) Cytomegalię robi się chyba w 1 trymestrze. z tego co widziałam w karcie ciazy mam takie badanie, ale nie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
No my imienia jeszcze nie wybralismy ale dla dziewczynki pewnie Natalia albo Zuzia a dla chlopca moze Szymon. Nie nakrecamy sie na te imiona dopoki plci nie poznamy o ile wogole nam to sie uda. Filip rowniez mi sie podoba. Wogole pelno tych imion i jak czlowiek ma wybrac to trudni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez podoba sie Szymon, ale mojemu nie. I pewnie zostanie Bartek, bo z tym razem sie zgadzamy, a dla dziewczynki bardzo ladne Natalia. Mnie sie podoba Klaudia lub Angelika. W ogole dzwonili do mnie dzis, ze wyniki moczu mam zle, zebym zglosila sie do lekarza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też bardziej z tych dwóch podoba sie Alan, dla dziewczynki to np. Amelia, Lena, Zuzia. Natalia też ładne :) Głodek ojj co to z tym moczem może sie dziać?? Napewno to nic poważnego, ale do lekarza musisz sie wybrać... pewnie dop w poniedziałek nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieżarówka trzymaj się tam... mam nadzieję że cie szybko wypuszczą :) ja dzisiaj padam... idę już spac :) tego sprzedawcę z allegro tez zapisałam :P poprawiam tabelkę i uciekam :) dobre nocki :) Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.............08.01.13...............26.. .........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13..............27........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........23.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........26............c hłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. ........dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...........27 ..........dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............17 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............25 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2012..........23 ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja zaktualizuje :) Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.............08.01.13...............2 6.. .........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13..............27........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........23.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........26............c hłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. ........dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...........27 ..........dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............22 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............25 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2012..........23 ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Hej ja dalej w szpitalu dali nam laske do sali ktora przywiozla TV heheh i jest wielkie ogladanie :) My tez mamy wybrane imie i jz do brzucha od jakiegos czasu tak mowwimy- Matylda Wogole sorry za literowki pisze z tableta jakiegos na maksa niewygodnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
No to chociaz jakas rozrywka:-) Trzymaj sie tam cieplutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka zawsz to jakaś rozrywka...i czas szybciej leci:) MY już też imię dla naszej małej wybraliśmy....Zuzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, więc u mnie sprawa wyglada tak :) 1 beta z 27 wrzesnia wyniosła : 673,70 mIU/ml 2 beta z 29 września wyniosła : 1476,00 mIU/ml czy ja mogę rozumieć iż wszystko jest ok ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Iloska wyglada na to ze trzeba ci pogratulowac ciazy :) dbaj o siebie duzo odpoczywaj i bierz kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dreaminggirl---> no co ty:( a to taki normalny okres? czy może plamienie? a dużo beta spadła? bo wiesz że czasem można mieć @ i być w ciąży... ilośka85---> możemy ci już chyba pogratulować:) ja tam imienia nie mam wybranego... dla dziewczynki byśmy mieli a dla chłopca jakoś nie możemy;/ aleee... dzisiaj jestem zadowolona, uśmiechnięta i "wyżyta" :D:D:D:D zaciągnęłam swojego pod prysznic i nie ma że boli:P hihihi:) ile można pościć bez przesady... tym bardziej że nie mamy zakazu:) ale grzybków nazbieraliśmy dzisiaj... a nogi to mi w pupę wchodzą...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Iloska gratuluje:-) no my teraz poznajemy seks na nowo he prawie caly czas mielismy zabronione i dopiero w czwartek nam pozwolil lekarz bo lozysko juz u gory. chyba wszystkie dzis odpoczywacie w koncu weekend bo taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
agusia--->tu w weekend przewaznie jest taka cisza:-) kobietki zajete sa swoimi facetami:-D:-D chociaz ten weekend im sie nalezy:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastał weekend i fatycznie ciszaaaaa :) no ale piękna pogoda to co sie dziwic :) jutro sie rozchula dyskusja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Lilka zazdroszcze ladnej pogody u mnie zimno i ponuro jakos a jeszcze w pracy do 17-tej niestety jestem. Dobrze ze dzis ostatni dzien bo to juz na moje zdrowie nie jest. a jak tam u wasz siara? Ja juz mam jej dosc cale koszulki mokre jak rano sie budze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
no to fajnie masz lilka. u mnie pogoda byla do 9 rano. a teraz wiatrzycho jest okrotne... agusia----> ja siare mialam i to dosc sporo, tez sie budzilam z mokra koszulka ale na razie sie uspokoilo. tylko cyckonosz czasem mam lekko poplamiony. ale za to nie mam okrotnej krechy na brzuchu. bo z Wiktoria mialam szybko widoczna i strasznie ciemna i strasznie dlugo. teraz to co mam to chyba pozostalosc po pierwszej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Ja mam b delikatna te kreche tala b cieniutka Pogoda tez tu ladna ze ucieklam na ok 30min ze szpitala z laska z pokoju na spacerek A poza tym bez zmian Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×