Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

hej dziewczęta;] melduje się po dłuższej nieobecności;] ale kafe się zmieniło:D wy tak piszecie sobie o odchudzaniu a ja kupiłam sobie z teściową zaniedbaną działke i mam przyjemne z pożytecznym:D już mieszcze się w swoje stare spodnie rozm 36 (s) !! :D:D:D mały waży już 8400! i 69 długi;] wszytko dobrze się u nas układa;] później nadrobie to i owo;] buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja małej daje czasem po parę łyżeczek deserku, narazie cały czas na cycu ale powiem Wam że mam wrażenie że się nie najada jak kiedyś... wczoraj i przedwczoraj na noc dostała butle bo doiła cyca i doiła.... była marudna i zrobiłam mm i wczoraj zjadła 80 a przedwczoraj prawie 100... więc się dopycha... no ale jak by się cycem najadła to by mm nie zjadła... chciałabym karmić do końca wakacji bo to wygoda ale zobaczymy ja to pójdzie :P jak marysia zjadła butlę przed 21 tak dzisiaj obudziła się po 6 rano... wcześniej robiłam tak że jak szłam spać ok 12 w nocy to zawsze jeszcze jej cyca wciskałam ale gdzieś wyczytałam że jak się nie budzi to żeby w nocy nie karmić bo później się przyzwyczaja i chce w nocy nie tyle jeść co się poprzytulać do cyca.... w dzięn się naprzytulamy :) moja właśnie śpi a ja sprzątam na działce... masakre mamy przed domem bo to cały czas jeszcze coś się robi i burdel niesamowity... a później w chałupie ogarnę :) rottana dawno cię nie było:P widzę że mały rośnie :) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Po zdjeciach widzialam Rottana ze to slodki taki maly grubasek chyba cio :) w pon bede wiedziala ile moj wazy, ale pewnie ponad 7kg. MOj wlasnie dopirero naszego lobuza usypia. prawie w ogole w dzien nie spal. nie wiem moze za goraco. nie chce dalej mleka pic z butli, no troche pije. jak nie chce pic to robie mleko z kleikiem i lyzeczka daje i zjada :) tak go oszukuje heh a w sumie z kleikiem bardziej tresciwe jedzenie. dzis zblendowalam troche jablka i surowe dalam pojjesc. Bartek to taki smieszek orzeszek :) a i kupilam dzis od 5 mies (wcoraj skonczyl) taka kaszke z hippa na dobranoc zbozowa chyba, wiec zawiera gluten, ale napisane jest, ze jak gluten nie byl podawany wczesniej to zeby nie dawac, wiec na razie nie dalam. mozna juz z tym glutenem podawac? nie wiem co to jest w ogole. bo mozna chyba miec na to alergie tak, ciemna jestem na razie wtym temacie. maly nawet na spacerku dzis nie byl. najpeirw sprzatalam, potem zakupy i tak o nikomu sie nei chcialo isc :P jutro mamy zamiar jechac na starowke i fontanny jesli bedzie pogoda. mamucha dawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dziś cały dzień coś, mój mąż z samego rana pojechał na działkę kopać wodę i został ały dzien i na noc na rybach z kumplem... więc ja cały dzien z małym i oczywiście nic nie posprzątane :/ mój brat miał z nim wyjść na spacer to stwierdził że mu sie nie chce a po za tym to nie jego dziecko!! ale mi sie przykro zrobiło :( uśpiłam go na ogrodzie i pospał zaledwie pół godz to ogarnęłam kuchnie. o oknach nie wspomnę. muszę mojego w tyg na całe popołudnie zostawić z małym a ja wszysto porządnie wysprzątać. od 15 była szwagierka i kumpela, zjałyśmy ciacho (a co tam :D) a potem zrobiłyśmy sobie grilla i rozeszłyśmy sie po 20 :) mały ślicznie usnął sam :) głodek - mojemu małemu sie większa dziurka sama w smoczku zrobiła bo chyba za bardzo go wycyckał, zmieniłam mu na inny a potem jak zaczęłam dawać kleik to ten smoczek z większą dziurką jest w sam raz :) to twój naprawdę mało mleczka wypija.. mojego porcja stała to 150ml co 4h, teraz na noc dostał 180 + 3,5 miarki kaszki i wszystko wytrąbił. ostatnie dni budzi sie łądnie o 4 i potem dop o 8, tylko czasem sie przebudzi i trzeba wstać mu dać smoka. może twój mały więcej nie potrzebuje jedzonka?? dzieki temu że szczuplaczek to tak sie wierci bo mój grubasek jeszcze sie sam nie obraca z pleców na brzuch i spowrotem :) lilka - ja dawałam na początku po kilka większych łyżeczek, teraz już po pół słoiczka na raz rottana - odezwij sie częściej :) wiem wiem - pewnie działeczka Cię wciągnęła no i widać służy figurce :D cieszę sie bo mój mały ostatnio sie fajnie unormował i wstaje ok. 8 i potem idzie spać 10-11 na pół godz i potem już na spacer. do 8 to sdie już wyspać można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
viola now sumie neidawno to mleko dostal, ale wypil 2 puszki i mu sie nagle odmienilo;/moj smoczka tez nie wezmie glodek ja osobiscie kupilam smoczek tomme tippe do zadkiej kaszki i jest d*per, robie kasze w butelce i maly ladnie pije, nie krztusi sie.powiedzmy ze ja mam uczulenie na gluten;p u mnie w ksiazeczce napisane zeby jakos od 6 m-ca podawac hm a moze by sprobowac robic ta kasze na mleku? moze by wtedy pil to mleko lilka ja z deserow daje 1/3dziennie a z obiadow wogle nie chce jesc;/ hm moj wazy 7,560 wiec w porownianiu do Bartka Rottany mniej a starszy jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Daje jemu wlasnie na mleku kaszke lub kleik jesli mi mleka nie wypija. w ogole Rottana fajnie, ze w koncu sie odezwalas :) bo my ostatnio to piszemy ze soba ja, Lllka, Viola i kropelka, a i moje konto :) musze dopasic mojego malucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem... robie skalpel dopiero 3 dzień (dzisiaj byłby 4) ale nie wiem czy kontynuować bo zaczełam plamić....nie wiem czy to początek okresu czy co... ja karmię piersią.... sama nie wiem... zbiegło się z tymi ćwiczeniami :/ ja jestem po cc no ale już 5 miesięcy..... masakra... nie wiem co robić... jak myślicie???? to @???? i mam pytanko... bo moja mała cosik ostatnio chyba tym moim cycem nie za bardzo się najada... i chciałabym na noc podawać jej mm... i mam pytanko...jak nie dopije to ile może mleczko stać w pokoju? mogę jej podgrzać za jakiś czas... czasem nie uśnie od razu więc np za godzinkę za dwie? ile razy można mleko podgrzewać??? sorki ale jestem ciemna w tym temacie... buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Skoro plamienie to moze poczatek miesiaczki :) mozna do godziny jeszcze dac, powinno byc na opakowaniu napisane, ale ja nie zawsze sie tego trzymam i nic mojemu nie jest jak wypija np po 2h. dzis moj maluch obudzil sie 1:30, zwykle budzil sie ok 24, wiec na noc bedzie dostawal z lyzeczki mleko z kleikiem. potem obudzil sie dopiero o 5 i potem spal do ok 8:30 :) i teraz tez kima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek - właśnie miałam pytać - a ty dajesz w nocy butlę małemu w łóżeczku tak?? no a odbija wtedy jakoś czy bez odbijania idzie spać dalej?? bo ja mojego ciągle wyciągam, nakarmie, odbije i odkładam do łóżeczka. w sumie zawsze ładnie zasypia ale dlA mniej byłoby mniej wysiłku :D z tym glutenem to ja czytałam żeby zazać od 5-6 m-ca podawać raz dziennie łyżeczkę kaszki manny do mleka czy obiadku i potem stoponiowo zwiększać. ale moja kumpela swpojej córeczce poprostu po skonczeniu 6-mca zaczęła dawać troszkę chleba do żucia, potem poszły chrupki w ruch i teraz małą mając 9 m-cy zajada sie jak niewiem i żadnego uczulenia nie ma... no bo właśnie każa go wprowadzać zeby nie było tej celiakli czy jakoś tak. trza poczytać w necie :P nooo i mamucha - pamietam jak pisałaś ze małej wprowadziłaś gluten, przypomnij jak to było :)))) kropelka - noo to jes pomysła, spróbuj zrobić kaszkę na tym mleku tylko musisz mieć tą ryżową, bez mleczną do tego mleka. pewnie wtedy ładnie wypije. mój waży 8700 - to twój rzeczywiście szczuplaczek :D moje konto - hmm co do @ przy karmieniu piersią to ciężko mi sie wypowiedzieć, musiała by rottana albo lilka lub kropelka, one karmią. ale mi sie wydaje ze to plamienie to nie powinno być od ćwiczen, napewno nie dlatego ze miałas cc bo ja też jestem po cc 5m-cy i wszystko oki. poczekaj ze dzien lub dwa czy sie rozkręci czy przestaniesz plamić i bedziesz wiedziała. co do mleka to producenci zalecaja godz lub 2, ja ostatnio małemu zrobiłam w nocy bo sie kręcił a on dalej usnął wiec wstawiłam w pogrzewacz i wypił po 2,5h i nic mu nie było. zazwyczaj zostawiam w podgrzewaczu jeśli nie wypije na godzinę, potem wylewam. mój mały dziś ładnie obudził sie o 4, potem o 8 i teraz drzemie z moim na kanapie. oo właśnie słyszę ze gada :D spróbuje mu dziś dać w tej siateczce co wam pokazywałam jabłuszko ciekawe czy załapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jednak @.... w nocy się rozkręciło... dostałam rózwne 5 miesiacy po cc :P więc dzisiaj znowu zacznę ćwiczyć :) normalnie wciskam się w spodnie ale brzucho mam wystający :/ kropelka a wracając do teściów to mój teraz jest za mną ale nie wiem czy stanął by za mną przy swoich rodzicach... pewnie by się nic nie odezwał... dzięki dziewczyny za info w sprawie mm.... ja mam wrażenie że mam coraz mniej pokarmu :/ chciałam karmić chociaż do konca wakacji... zobaczymy... :/ u nas z rana byl upał a teraz zrobiło się ciemno i grzmi :/ właśnie wypiłam kawkę a mała leży w łóżeczku ale chyba jej się to nie podoba już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto ja od dwoch dni jade tylko na butli bo albo mi pokarm zaczal zanikac albo maly tak jak mowisz sie ie najadal i mala masakre z karmieiem ciagle byl zly i drażliwy wiec musial by lezec przy cycku chyba z godzine co tez go to wkurzalo. Mi wczoraj zmarla babcia we wtorek mamy pogrzeb, mam troche poczucia winy ze jej nie odwiedzilam bo chcialam zeby zobaczyla jeszcze malucha mojego, ostatnio go widziala na swieta, a tak tylko zdjecia miala. Nie zdazylam w srode pojechala do szpitala w wczoraj rano juz odesza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Tak on lezy w lozku a ja daje jemu wtedy. ma niby poduszke pod glowa, wiem, ze moze nie powinnam, ale ani razu mi sie nie zakrztusil. wypija, jak juz nie chce to odwraca sie na bok i idzie spac. dla mnie to jest niewygodne bo musze stac :P ale spoko :) dlugo to nie trwa. w nocy raczej lapczywie pije. nie biore wtedy do odbijania. w ogole ostatnio przestalam jakos brac. czasem wezme na kolana to od razu sie jemu odbije, albo jak sie przekreca na brzuch to beka :) nie ma problemow z brzuszkiem (odpukac) ani wzdetego brzuszka. zapytam jutro o ten gluten pediatry jak bede na szczepieniu czy juz moge wprowadzac. no wlasnie mamucha moglabys napisac o tym :) ja dzis zblendowalam jablsko i banana, mleka oczywiscie nie chcial z butli to zagrzalam mleko, dodalam kleiku by zagescic i do tego to jabluszko i bananka i zjadl sporo :) rano nie dopil mleka to tez mleko w miseczke cieple i kaszke bananowa i tez jadl. z butli nie chce mi nawet cherbatki wypic, a z lyzeczki lyka eh mielismy jechac na starowke, kurde a pada sobie.. no chyba ze przejdzie. lilka skoro maly drazliwy to pewnie niedojedzony. moj tak mial w szpitalu jak z cyca nic mi nie szlo. Lilka wspolczuje babci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.sorki za te literki ale wczoraj z fona nie mogłam nic napisać i chciałam zobaczyć czy już pójdzie:-D no jest pupasny ale energii mu nie brakuje. wędruje już po lozeczku, to z pleców na brzuch i odwrotnie na łóżku samego już go nie zostawiam bo strach;-) teraz byliśmy na szczepieniu to beczki go uchwaliła że ładnie siedzi i zdziwiony że ładnie stoi (oczywiście podtrzymuje go tylko dla równowagi żeby się nie gibal :-D) waga i wzrostem przekracza te ich tabelki jak na jego wiek. dalej cycem karmie, raz dziennie dostaje pół sloiczka marchewki albo jabłka albo marchew z jablkiem ;-) od 2 dni dostaje kawałek skórki od chleba xo memlania, a wczoraj dostał pierwszy biszkopcik;-) dzisiaj takiego "namoczonego" wrzuciłam do szklanki dodała swojego mleczka rozemlalam i miał deserek;-) ale mu smakowalo ;-) ją jeszcze @ od porodu nie miałam;-) po tym szczepieniu brzydko mi gorqczkowal :-/ ale pociesza się tym że na razie koniec potrojnych szczepień;-) dopiero w 18 mc będą znowu 3;-) viola---> ją na.szczęście przy swoim mogę zrobić wszystko. i da posprzątać, i gotować no i na działce popracować hihi;-) też się unormowań chodzi spać w przybliżonych godzinach, w nocy wstaje jak w zegarkiem w ręku do jedzenia także nie narzekam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto - to tak jak ja, w spodnie sprzed ciąży sie mieszcze ale ten brzuch... lilka - wyrazy współczucia :( głodek - aa tak to robisz z tym karmieniem :) ja to bym soebi krzesło przystawiła koło łóżeczka bo mój butle pije w nocy powoli ok. 10 min :D i co sie dowiedziałaś na temat glutenu?? rottana - oo czyli już jesteś po pierwszym wprowadzeniu glutenu :) tak poprostu?? doradzałaś sie komuś czy sama tak zaczęłaś dawac?? hmm to pozazdrościć takiego grzecznego synusia :) Mój mały już śpi, zaraz idę ćwiczyć, dziś biore sie za killera :)) jutro jedziemy do dermatologa z tą skórą Filipa, mam nadzieje żę coś nam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka współczuje :( viola daj znać jak po killerze... ja jeszcze przy skalpelu zostaje :P moja mała leży obok i próbuje usnąć :) rottana ja też mam robotę na działce ale u nas cały czas pogoda do kitu... jak na chwilę wyjdzie słońce to idę z małą na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
sluchajcie mojemu piotrkowi pokazal sie ząb:)) rozpiera mnie duma za to obrazilam sie na wszytskie zupki i inne sloiczkowe wynazalki, bo mam przez to nieprzespane noce;/ co malego uspie i poloze to sie pojawiaja pruty i on w placz;/ dzis mi zajelo usypianie 1,5gdz;/ moje konto ja tez dzis rano plamilam i myslalam ze to okres ale teraz juz czysto;/ wiec nie wiem ocb;/ moze sprobuj herbatki herbapolu na laktacje? u mnie swego czasu zdzialala cuda viola zrobilam ta kaszke, wypil troche i od razu wszytsko zwymiotowal;/ w sumie nie dziwie mu sie bo to mleko naprawde jest niedobre;/ odstawiam je i kupie mu enfamil, zobaczymy czy mu pojdzie tak piszecie o tych nocach, ja to moge pomarzyc zeby mi tak przesypial, pobutka co 2h jak nie czesciej;/ ciekawe co tym naszym dzieciom sie stalo ze nie chca nic z butli. moj tez. teraz jakos na maxa ciagnie ta piers, nic innego nie chce lilka bardzo mi przykro:( współczuję. ja tez ciagle mam takie poczucie ze za malo odwiedzam dziadkow. musze sobie postanowic ze bede do nich chodzic raz w tyg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
sluchajcie mojemu piotrkowi pokazal sie ząb:)) rozpiera mnie duma za to obrazilam sie na wszytskie zupki i inne sloiczkowe wynazalki, bo mam przez to nieprzespane noce;/ co malego uspie i poloze to sie pojawiaja pruty i on w placz;/ dzis mi zajelo usypianie 1,5gdz;/ moje konto ja tez dzis rano plamilam i myslalam ze to okres ale teraz juz czysto;/ wiec nie wiem ocb;/ moze sprobuj herbatki herbapolu na laktacje? u mnie swego czasu zdzialala cuda viola zrobilam ta kaszke, wypil troche i od razu wszytsko zwymiotowal;/ w sumie nie dziwie mu sie bo to mleko naprawde jest niedobre;/ odstawiam je i kupie mu enfamil, zobaczymy czy mu pojdzie tak piszecie o tych nocach, ja to moge pomarzyc zeby mi tak przesypial, pobutka co 2h jak nie czesciej;/ ciekawe co tym naszym dzieciom sie stalo ze nie chca nic z butli. moj tez. teraz jakos na maxa ciagnie ta piers, nic innego nie chce lilka bardzo mi przykro:( współczuję. ja tez ciagle mam takie poczucie ze za malo odwiedzam dziadkow. musze sobie postanowic ze bede do nich chodzic raz w tyg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemano u nas po staremu tylko zalatana jesten. Matyska coraz kniej wyglada jak niemowlak a coraz bardziej jak dziecko. Troche schudla :) pocieszam sie ze mal rottany tez pulpet. Pytacie o gluten -glodek chyba wiem o ktorym sloiczku piszesz ja bym dawala ale jako dodatek na piczatku tzn pol porcji. Ja tym glutenem sie nie przejmowalam jakos i najpierw epakowalam malej sloik a dop pizniej doczytalam ze ma gluten-jakos jej nic nie bylo ile razy dziennie wasze maluchy dostaja mm? Bo Matyska o 6 -7jak sie obudzi i o ok 19 jako wieczorna butla a tak yo o ok 11-duza porcja owocow z owsianka, ok 15 obiadek ok 17 deserek -owoce 19mm i 22-23 kaszka manna. Mniej wiecej tak schemat jej zarcia wyglada. Uwielbia miesko i jak cos na waszym miejscu bym sie nie patyczkowala i jak cos tez dawala-ta zawartosc slioczka mniej wiecej skonstruowane tak ze raczej nix nie zaszkodzi no chyba ze uczula ale to inna bajka. Ide spac. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka gratulaczeje dla piotrka :) ząbek... ja czekam bo maryśka trze dziąsła ale nic nie widać :) ja wczoraj położyłąm się na chwilę obok marysi i padłam... zasnęłam.... miałam wstać zrobić skalpel ale nie chciało mi się już.... moja mała teraz śpi więc wstawiłam zmyware i pranie.... muszę kupić sobie chyba elektroniczną nianie...żebym mogła bez problemu zejść na dół albo iść na góre jakona śpi.... bo tak się lękam i wole być przy niej :P polecacie jakieś?? miłego dnia.... u nas znowu leje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto - niestety nie zrobiłam kilkera bo tam jest za dużo ćwiczeń skaczących a ja jak pisałam mieszkam na poddaszu i wszystko sie strasznie trzęście jak sie mocniej tupnie a co dop jakbym zaczęła biegać :P tylko jakoś teraz ten skalpel już nie wyciska ze mnie takich potów jak na początku, ale może systematyczność przyniesie efekty :) ale u ciebie ostatnio pogoda nie ładna, u nas odpukać fajnie, dziś większy wiaterek ale dzięki temu nie jest gorąco. ja też muszę kupić nianie elektroniczną i trochę sie spóźniłam bo koleżanka miała na sprzedaż nową nie używaną BabyOno ale sprzedała. p[atrzyłam na allegro i chyba z tej firmy kupię - ok. 100zł bo ja też małego czasem mogłabym zostawić sobie we wózku na ogordzie i iść do domku a tak muszę koło niego stać. kropelka - gratulacje, Piotruś pierwszy po Matyldzie ze ząbkiem :) a może te pobudki w nocy to ze względu na zęby?? nie może łądnie pospać. mamucha - mój jak narazie dostaje 5x dziennie mm, i gdzies czasem między porcje wcisnę jakies pół obiadku czy deserku. narazie nie traktuje tego jako pełnego posiłku, ale chciałabym zeby mały już zaczął ładniej jeść te stałe pokarmy i właśnie powoli wprowadzić obiadek i deserek zamiast mleka. dziś zrobiłam mu kaszki na gęsto na tym nutramigenie i kropelka - rzeczywiście ta kaszka ohydna ale mój sporo zjadł, chyba dlatego że do mleka przyzwyczajony. teraz usnął, a niedługo musimy zbierać sie do dermatologa - ciekawe co nam powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Hej dziewczyny, nie pisalam, bo bylam u rodzicow, a tam kompa nie mieli. Maly wazy ok 7400. dobrze przybiera na wadze, a ze taki szczuply to przez to, ze taki r***liwy, spala kalorie :) gluten wprowadzac mam, ok 5-6 mies sie wprowadza, dzis dalam 1 lyzke (bo tak mi powiedziala ta pediatra) kaszki mannej z glutenem do mleka i kleiku. jutro dam juz 2 lyzki i tak dalej.. az w koncu bede dawala juz kaszke z tym glutenem. dzis Bartek sprobowal pol sloika dyni z kurczakiem-dobre to i on tez sie zajadal, jutro dostanie wiecej na obiadek. i pediatra mi powiedziala bym dawala ta wit d codziennie, ale chyba bede co 2 dzien chociaz w sumie malo mi teraz tego mleka pije. ja kurde w weekend nie cwiczylam, wczoraj i dzis tez nie, bo nie mialam kiedy. jutro zaczynam znowu, ale chyba bede zumbe cwiczyc w domu z malym :P Po szczepieniu w sumie ok, od razu mial oklady zrobione, lezal w nich, wiec tak go nie bolalo jak zwykle wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki ja w weekend robie sobie 2 dni przerwy na cwiczenia tak jak mowila ewka zeby zostawic czas na spalanie w poniedzialek zamulilam i jakos mi zlecial dzien ze tez nie zrobilam terningu wczoraj dla odmiany zrobilam skalpel i pokrecilam tylkiem w hula hop. Nie odywalam sie wczoraj bo pojechalismy na porzeb babci a pozniej byl obiad u mojej cioci, zjechala sie rodzina i jak wrocilismy bylo juz pozno. Maly zostal z dziadkami bo nie chciala go ciagac na takie ceremonie- za maly jest. glodek wy robiliscie chrzciny maluszka? Dostalas rozgrzeszenie od ksiedza? kropelka- wczoraj gadalam z siositra cioteczna i mowila ze jej pierwszemu synkowi wyszedl pierwszy zabek jak mial 4,5 mca :) My w przyszly wtorek na szczepienie jedziemy i zrobie odrazu wywiad na temat rozszezania diety a w czwartek po szczepieniu ortopeda kontrol. U nas ladna pogoda tylko trochechlodny wiatr wieje. Dobrze ze nie ma upalu bo bede testowala krem do golenia nóg i musze wloski zapuscic :P a dzisiaj akurat jest ostatni dzien :D Maly spi chyba tez sobie drzemke zrobie bo mnie ostatnio budzi o 7,30 :( Na noc daje mu butle z kaszka, dosypuje mu 3 miarki te co sa w mleku i spi od 21 do 3-3.30 czasami sie przebudzi bo mu sie cos przysni to go tylko zalulam i spi dalej a kolejna butla o 9. Moj sie zajada sloiczkami :) zupki, deserki wciaga w mig :) a kasza sie zajada az smoczek w butli świszczy :D jesli we wtorek pediatra mi pozwoli to bede sloiczek traktowala jako jeden posilek i zaczne mu juz sama gotowac bo sa mlode marchewki ziemniaczki to bede miksy robila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Lilka jeszcze n ie robilismy chrzcin, we wtorek mamy isc do proboszcza spytac dopiero czy nam ochrzci dziecko. a co LIlkaa Tobie nie dal rozgrzeszenia? :P niech mi laski nie robi, ze mi nie ochrzci, jak cos pojde do innego kosciola. ile placilyscie za chrzest? niby co laska, ale podobno mowia ile kto daje czyli co nie laska heh przygotuje 200zl i niech spadaja, bo chyba tak daje sie teraz co. Moj maluch w nocy jakos spac nie mogl, krecil sie, nie chcial mleka zbytnio pic, dopiero za drugim podaniem. nie wiem czemu. teraz odsypia chyba. Ja rezygnuje z tej Chodakowskiej chyba. Bardziej podoba mi sie zumba. Wlaczylam dzis na you tubie zumbe i zaczelam tanczyc przed Bartkiem hehe jaki wpatrzony byl, jak w obrazek :P smiac mi sie chcialo jak patrzyl co glupia matka wyrabia :) a ja tylko spalic kalorie chce. wazylam sie wczoraj i mam caly czas te 5-6 kg do zrzucenia by wrocic do wagi sprzed ciazy, oczywiscie chcialabym wiecej, z 9-10 :D ale to trudne i wymaga duuuzo wyrzeczen, a ja lubie zjesc :/ powiem wam, ze czekam teraz na okres jak na zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Moje konto ja akurat wpisalam w google zumba i tam duuuzo Ci sie wyswietli, ja akurat tanczylam przy tym: http://www.youtube.com/watch?v=Vf0q6qtThF4, a potem gangnam style zumba. pelno tego jest w necie. ja powtarzam po nich, przynajmniej probuje i sie mecze :) lubei tanczyc i sprawia mi to frajde, bardziej niz te cwiczenia-dla mnie sa nudne i nie moge sie doczekac kiedy skoncze, a tu moge i moge dopoki Bartek mi pozwoli :) Wlasnie padl. zmeczony byl, ze nawet jesc nie chcial, ale troche zjadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki problem z moimi małym tzn. sama niewiem, dziś dałam mu pół słoiczka ziemniaki ze szpinakiem i dołożyłam 120mm a on za 3,5h krzyk bo głodny i zjadł 180ml mm i humorek :) i sama niewiem - jak ja mu dam cały słoiczek jako posiłek jeden to na jak długo mu to starczy??? czy sie naje?? jak jest u was?? głodek - a kupiłaś taką manne dla dzieci??z bobovity czy nestle?? i taką podajesz do mleka?? ja nie daje wogole wit d, bo mój pije dużo mleka a tam jest sporo tej wit. my za chrzciny płaciliśmy 100 albo 150zł - już nie pamiętam :D też u nas jest co łaska. kurcze też bym sobie poskakała a nie mogę :/ bo u tej ewy chodakowskiej te ćw tez są dla mnie trochę nudne ale co zrobić... hehe na okres?? ja też czekałam :P ale dostałam. wczesniej kręciło mi sie kilka razy w głowie a mój stwierdził że piersi zrobiły mi sie pełniejsze i wariowałam... lilka - mój też na noc butla z kaszą i śpi do ok. 3.30, ale następne mleczko o 8. czyli narazie słoiczka nie traktujesz jako posiłku?? podajesz pomiędzy?? kurcze gubię sie w tym rozszerzeniu diety. u nas też dziś super pogoda, upał normalnie aż niewiadomo jak sie ub rać. został mi ten brzuchol jeszcze i jakoś do krótkich spodenek nie mogę sie przekonać. mały już spi a ja ide poćwiczyć kurdę chociaż bym sobie z chęcią piwko wypiła zamiast :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
głodek ja płacilam 200zl. stawka ustalona z gory. dzis mlody mi sie obudzil o 5;/ ja o tej porze jestem zupelnie nie przytomna. nie spal do 9;30 i pozniej razem sie kimnelismy. u mnie jakas ogolna szarówa. niby w malzenstwie dobrze ale jakos tak nie do konca. z tesciami sie jeszcze nie pogodzilam. mamy tak inne spojrzenie na zycie ze jakos nie potrafie i chyba nie chce sie z nimi dogadac. Piotrek wymaga coraz wiecej uwagi a ja mam jakos coraz mniej sily;p musze sie wziac w garsc pocwiczylabym z wami ale waze juz ok 45kg wiec nie moge wiecej gubic. przeciwnie. znowu przydaloby sie zlapac pare kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka - to tak jak u mnie... coś sie w małeżenstwie psuje :( niewiem co jest, niby ok, ale mnie wszystko w mężu czasem denerwuje, czepiam sie, on też jest jakiś inny... już nie ma między nami takiej 'chemii' jak kiedys.. jedziemy nad morze w lipcu - mam nadzieje że bedzie dobrze, ze jakoś sie odbudujemy bo męczy mnie ta sytuacja. próbuje z nim rozmawiać ale już tak jakoś nie umiemy jak kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×