Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość Drodzy zwolennicy MLM
Drodzy dystrybutorzy i zwolennicy świetnego biznesu działającego w branży mlm. Zasada jest taka nigdy ale to przenigdy nie wchodzić w żadne polonizacje czy kłótnie z głupkiem gdyż zawsze sprowadzi Was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. My wiemy swoje oni wiedzą swoje i chociaż nie jestem z tą firmą w żaden sposób związany, pracuję w innym networku znam bardzo wile pozytywnych opinii na temat produktu a także firmy. Dajcie sobie spokój ze wszystkimi osobami na tym forum którzy mają zerowe pojęcie na temat MLM. Nie będziecie komentować nie będą mieli satysfakcji odpowiadać no chyba że sobie samym. Dlatego ja nie wdaje się w takie dyskusje. Piszę pierwszy i ostatni raz. Zamiast spędzać czas tutaj zajmijcie się swoim biznesem. Zamknijcie ten kibel, niech wszystkie większe g...wna i te mniejsze spłyną a zaraz za nimi cała gnojówka tego forum. A jak ktoś działa w fm czy innej branży gdzie dostępne są kosmetyki to porządnie radzę się umyć i użyć produktów które promujecie i pokazujecie innym. Tyle w temacie żegnam to szambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Witam Wszystkich zainteresowanych współpracą z MV zapraszam do mojej grupy proszę o kontakt e -maill: mona_vie@o2.pl lub strona http;//pl.monavie.com/rep/jaro . pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne inwektywy... Chyba można już w tym momencie mówić o nienawiści do sceptyków monavie. Czyż MLM nie opiera się na trosce o drugiego człowieka, na relacjach między ludzkich? Na jego wspieraniu, motywowaniu, pokazywaniu mu właściwej drogi gdy zbłądził? A więc kochani dystrybutorzy. My sceptycy, jesteśmy winni! Nasza wina to brak wiary w opisywane przez monavie zalety soku. Otwórzcie nam oczy i pokażcie DOWODY NAUKOWE byśmy mogli dołączyć do Waszej społeczności i cieszyć się dobrym zdrowiem na długie lata. Nie obrażajcie nas, nie dokuczajcie nam, oświećcie nas kojącym światłem nauki. Czekamy dalej... niestrudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyk MLM
Nie tylko inwektywy...ale szczrzymy zęby, ostrzymy noże i siekiery a nienawiść aż nas zniewala i nastawia do frycka pozytywnie. Szykujemy sieci aby Cię złowić a jak zarobisz jako Gold Exekutiwe swoje srebrniki w kwocie ok 10000 miesięcznie i darmowe wczasy na Maladivach :http://www.youtube.com/watch?v=JOIm7wqojek to może i soczek posmakuje. Puki co darujemy Ci życie oferujemy zdrowie i dobrą zabawę w miłym i sympatycznym towarzystwie. A jakie piękne u nas dystrybutorki.......????????? i bryczki dają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfcmvrc
Ech, naiwni kretyni próbują wciągnąć w to szambo kolejnych naiwnych kretynów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyk MLM
DO mfcmvrc: Oj człowieczku bardzo nie ładnie obrażać to świadczy tylko o Twoim poziomie. Widze że z kulturą jesteś na bakier a ineligencja gdyby miała skrzydła to szybowałaby ja gołębica. Nawiasem to w tym "bagnie" są znacznie inteligentni i kultralni ludzie o bardzej szerszych horyzontach. Pamiętaj że nikt nie jest w necie anonimowy akurat tak się zdarza że pracuję zawodowo w takiej specjalnej firmie która tym się zajmuje. A moje hobby to MLM a nie ryby czy chlanie wódy na ogródkach a do kretyna mi daleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa czyli kolejny wynalazek, póki szukam info na temat tej jagody wszędzie widnieje napis mona vie, to chyba jedyna strona. Tylko dlaczego społeczności tubylcze Amazonii zabijane są przez nasz katar skoro mają w pożywieniu tak cudowną jagodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie sobie spokój z tym całym Monavi. Znam mechanizm działania firmy, ale najbardziej mnie dziwi to, że ludzie którzy są biedny dają się w to wciągać i wydawać 700 złmiesięcznie. Nie lepiej zagrać w totolotka za to? To było by sporo kuponów :). Można też iść do wróżki, nawet kilka razy. Efekt ten sam :). Pytanie jest następujące na ile jeszcze sposobów można wydać 700 zł niż na kilka butelek wody z sokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dystrybotor MV: Link, który podajesz to: AIBMR Life Sciences, Inc. - prywatna firma konsultingowa, specjalizująca się w opiniowaniu produktów na życzenie firm. Główny wodzirej ten firmy to Alexander G. Schauss i to on podpisuje się pod wszystkimi badaniami dotyczącymi monavie jakie spotkałem i jakie poleca monavie - wszędzie ten sam człowiek. Z oczywistych powodów wiarygodność takich materiałów jest bardzo niska. Więcej informacji na ten temat również tu http://www.juicescam.com/monaive-aibmr-only-research/ - jedyni badacze nad monavie, firma Aibmr Czekamy zatem na rzetelne DOWODY NAUKOWE potwierdzone/uznane przez organy regulacyjne lub niezależne instytuty badawcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Tomku skoro znasz mechanizm działania firmy to czy mógłbyś mi wyjaśnić ? A czy znasz osoby które palą 1 paczkę dziennie papierosów czyli ok 300 zł na m-c na 1 osobę i są są na bezrobociu (prawie jak 1 karton MV na osobę) i nie krzyczysz do firm tytoniowych nie wciskajcie ludziom kitu bo to niezdrowe. Czy 400 zł na papierosy czy na MV to dużo czy mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Cyt.ze strony którą podałem w oryginale The new RVL Nutrition Shake Mix is based on a formula that I submitted as part of an International Olympic Committee (IOC) sports nutrition program that I'm a part of. Around the same time that I submitted this formula to the IOC program (May 2012), we were also in the process at MonaVie of updating the 2.0 RVL Shakes. So, when my IOC program colleagues came back with such positive feedback on the formula I submitted (top score based on overall balance from among approximately 100 submissions from around the world), I figured, that if it's good enough for the IOC, and good enough to recommend to the worlds top athletes, then it's probably a great place for MonaVie to be as well. So, we decided to use this same formula as the basis for our RVL 3.0 Nutrition Shake update. To też marketingowy chłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Nadal czekam na komentarz To również są kłamstwa ? http://www.monavie.com/company/scientific-res earch cyt. z tej strony Scientific Overview Draw upon millions of dollars in clinical research Supported by more than 60 independent scientific studies 10 published studies in national peer reviewed journals 4 U.S. patents

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dystrybutor MV- jak się nie ma argumentów to oczywiście przerzuca się dyskusję na co innego... w tym przypadku na papierosy :). Uspokoję Cię, jak najbardziej nie jestem za paleniem papierosów jednak to jest wątek "Monavie- kto został oszukany", czyli wydaje mi się, że nie o papierosach :). Swoją drogą trochę przekręciłeś pytanie na końcu (zresztą tak jak wszystkie "fakty" na temat MV), bo 400 złna papierosy to jednak ciągle mniej niż 700 na wodę z sokiem :). Jednak tutaj muszę przyznać Ci rację, biorąc pod uwagę papierosy i Twój sok z wodą, to jednak ten napój jest zdrowszy, nie ma co ukrywać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Chciałeś faktów to masz Powiem dokładniej 777 zł na 2 kartony , a 1 karton to dla 1 osoby 388,50 zł bo na tyle starcza przez 1 m-c. Dlatego moje porównanie do papierosów. Wydajesz 777 bo chcesz mieć większa premię i to wszystko , a jeżeli chcesz tylko dla siebie to kupujesz 1 karton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz NL
z czystej ciekawości dałem się skusić na jagódki acai, ale o wiele tańsze od soczków MV : http://www.pure-acai-berry.nl/ chciałbym posłuchać teraz wykładu specjalistów z MV, o wyższości ich soczku nad ww tabletkami ... wykładu popartego wiedzą naukową , a nie opowiadanie bajek, z jakimi ja się zetknąłem podczas prezentacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika84Wawa
Ktoś napisał wcześniej, że RVL jest jedynym "wybranym" spośród setki produktem diety olimpijczyków z USA. KŁAMSTWO:( Problem z angielskim? W tym cytacie jest napisane, iż to ludzie z Monavie wzorowali się na formule jakiejśtam (serwowanej sportowcom) i dodali ją do RVL. Brak danych o tym co to za formuła i jak dużo RVL skopiował (pewnie niedużo bo wszędzie są prawa autorskie). Pozostałe dowody? Cóż, to że jagody są zdrowe i działają antyoksydacyjnie jest często dowodzone. Nie jest to jednak zasługa Monavie, które tylko je zrywa z krzaków. Problem rozchodzi się o stężenie procentowe acai w MV oraz o bajońską cenę, która pewnie jest 20 krotnym przebiciem kosztów produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dystrybutor-gratuje porównania i udowodnienia, że twoją wodę z sokiem można porównać do papierosów. Pytanie tylko po co, ale widocznie stawiasz te dwa produkty na równi. Do Janusz NL- w tym temacie było sporo przykładów takich samych produktów, czyli wody z sokiem z jagód acai, które można kupić jakieś 20x taniej. Wystarczy przeszukać kilka stron wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz NL
jako chemik profesjonalista oczekuję fachowego wytłumaczenia, a nie kilku zdań wyuczonych na pamięć podczas spotkania sekty MV - wytłumaczenia, w czym soczek MV jest lepszy (lub nie) od produktu zakupionego przeze mnie ...? no i ja nie zakupiłem soczku, a jednak kapsułki :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Sorki, wymiękam z dyskusją na temat jakości soków MV. We wcześniejszych wpisach informowałem o tym aby nie przekręcać moich słów co nagminnie robicie. Nie mówię o tym że papierosy są o.k.- to tylko przykład, o tym że Polacy potrafią wydać kasę na inne używki ale na sok z witaminami cennymi dla ich zdrowia to już za drogo, albo ktoś kogoś naciąga.Chcieliście dowodów .Podałem . Oczywiście też wam one nie odpowiadają bo nie i koniec . Cytat wycięty jest z większej całości a ta reguła odnosi się do poprzednika RVL 3.0 czyli RVL mix proszę przeczytać całą informację z linka którego podałem. Jeżeli ktoś jest przeciwny czemuś to chociaż na 100 faktów pozytywnych znajdzie się coś negatywnego w sieci to i tak jest źle. Tacy są hatersi. Będą udowadniać że mają rację. Ja was do tego nie przekonam bo tacy jesteście nawet nie będę się starał bo i tak powiecie że jestem zakręcony, zmanipulowany itd , itp. OK życzę wam wszystkiego najlepszego zdrowia i powodzenia i mniej nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dystrybotor MV: Odnośnie tekstu o suplementach dla olimpijczyków wyjaśniła Ci to przed chwilą Weronika84Wawa. Co do dalszych badań podanych na stronie monavie które zaprezentowałeś to z częścią już się zapoznałem (a czy Ty również?) i wygląda to następująco : http://www.nutraingredients-usa.com/Research/Acai-reverses-age-related-cognitive-decline-in-rat-study - testy na szczurach. Nie są to badania nad sokiem monavie a nad świeżymi jagodami Acai. Przy 20 różnych badaniach podany jest ponownie ten sam badacz czyli Schauss AG (pracujący na zlecenie firmy monavie). http://shawntalbott.files.wordpress.com/2012/05/talbott-eb2012-fucoxanthin-poster.pdf - badanie na temat spalania tłuszczu na podstawie jakiejś tybetańskiej księgi ziołowej - ani słowa o monavie. . www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?term=20022468 oraz http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0308814612000817 - badania nt. jagód acai, ani słowa o monavie. http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/jbio.201100122/abstract - kolejne badania w których nie ma ani słowa o monavie, tym razem dotyczą antyoksydantów. Podsumowując. Na stronie monavie jesteśmy zarzuceni kilkudziesięcioma linkami do różnych badań. Wchodząc jednak głębiej widzimy, że w większości nie są to badania nad sokiem monavie, a nad samymi jagodami, antyoksydantami, etc. Jedyne badania nad sokiem na jakie się natknąłem na stronie monavie są to badania prowadzone przez pana Schauss AG. Jest to człowiek zarządzający prywatną firmą konsultingową, która na zlecenie firm bada i opiniuje ich produkty. Oczywiście jest to delikatnie mówiąc mało przekonywujące. Nadal czekam zatem na konkretne DOWODY NAUKOWE potwierdzające zapewnienia marketingowe monavie o niezwykłych właściwościach ich soku. Dowody potwierdzone/uznane przez organy regulacyjne lub niezależne instytuty badawcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Do Janusz NL Skoro kupił Pan tabletki to dokonał Pan wyboru tzn przeanalizował Pan wszystkie za i przeciw . Porównał Pan MV z tabletkami pod względem składu, ceny i jakości produktu itp. Jak mogę Pana do czegoś przekonać skoro Pan podjął decyzję. Gratuluję . Najgorzej jest gdy człowiek nie może podjąć decyzji i szuka odpowiedzi u innych . Pan podjął decyzję i to jest najważniejsze a resztę pokaże przyszłość czy to była dobra decyzja czy nie. Nie mnie to oceniać. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Do Fryckiem Przepraszam że to powiem ale wiedziałem, że to napiszesz i że podważysz każdą informację podaną przez dystrybutora . Sorry nie zafunduję Ci wyjazdu do USA abyś mógł w siedzibie firmy obejrzeć dokumenty , certyfikaty itp. Będziesz podważał każdą informację, każde słowo . Każdy ma prawo do własnej opinii . Widzę że nic Cię nie przekona do MV i takie twoje prawo. Dzięki temu świat idzie do przodu. Są naukowcy ,którzy znajdują doskonały owoc i który badają przez 10 lat i odkrywają ich zalety. Są również biznesmeni którzy mają wizję i widzą w tym niepowtarzalną okazje do zrobienia biznesu. Niektórzy dzielą się tą wizją z innymi .I tak to się wszystko kręci. Niektórzy to widzą inni nie. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że to nie my nie potrafimy zrozumieć tylko Ty wpadłeś w to bagno i nie możesz (nie chcesz?) wyjść. Wierzysz w te wszystkie "zapewnienia" jednej osoby, czy jednej firmy? Wierzysz tylko dla tego, że ktoś Ci tam powiedział, albo gdzieś przeczytałeś? Ja Ci znajdę stronę gdzie jest napisane, że ziemia jest płaska, albo na świecie żyją zombi itp. jest też sporo ludzi którzy w to wierzą. Prawda jest taka, że im szybciej się wycofasz tym mniej stracisz- pieniędzy, znajomych, zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema ściemę pogania
To jest tak, jak dla firmy Winiary niektóre produkty produkuje Nestle (zwłaszcza zupy w proszku), dla Kucharka Prymat, dla Knorr Unilever, niektóre produkty z Biedronki sygnowane znakiem dyskonta też produkują różne czołowe polskie koncerny spożywcze, tak jest z pewnością w przypadku MonaVie, że jakaś firma, która wypuszcza swoje soki na rynek pod własną marką produkuje je dla innych firm. Jestem pewna, że w przypadku MonaVie jest tak samo, z tą różnicą, że MonaVie jest przedsięwzięciem czysto biznesowym. Tam chodzi o biznes i wkręcanie w niego mrówek robotnic, które będą pracowały na dochody szefów tej firmy. MonaVie nie ma własnych laboratoriów, a wchodząc na ich stronę pierwsze co się rzuca w oczy to oczywiście „profity biznesowe, kto otrzymał nagrodę i za jaki wkład, liderzy biznesowi, itp, itd. Poważna firma, która oferuje coś innowacyjnego, wyjątkowego po wyższej cenie posiada przede wszystkim swoje laboratoria (jedna z popularnych w Polsce firm oparta na piramidzie dystrybutorów, posiadająca laboratoria to Avon). MonaVie ogranicza się tylko do zachwalania swoich produktów, „udowadniając ich skuteczność badaniami nad poszczególnymi składnikami, w dodatku badania są wyjęte z jakichś informacji dostępnych w internecie, nie ma żadnych konkretów. Większość strony internetowej MV jest poświęcona biznesowi i temu jak wkręcać nowych naiwnych, którzy będą charować na dobrobyt szefów, o produktach jest tylko jeden dział i kilka produktów. Wszystko mówi samo za siebie. Lider na amerykańskim rynku? Uśmiać się idzie. Zwykły Polak, który posiada jakiś kapitał, mógłby coś podobnego zrobić. Po prostu wystarczy zawiązać współpracę z firmą produkującą załóżmy soki, następnie wymyśleć własne logo, opatrzyć soki wyprodukowane dla nas odpowiednimi etykietami, a następnie stworzyć stronę internetową, katalogi, bla bla bla i szukać osłów, którzy będą na ciebie pracować, a własne soki reklamować jako wyjątkowe i podeprzeć to badaniami z internetu nad poszczególnymi składnikami. Z tym że w Polsce może ciężej byłoby się przebić, bo to w końcu byłby produkt, który nie ma poparcia w amerykańskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ściema ściemę pogania: Otóż to. Badania jakie do tej pory zostały tu pokazane dotyczą poszczególnych składników soku nie zaś samego soku. Podpowiedź dla szefów monavie - można by dołożyć jeszcze na stronie wyniki 20 badań nad witaminą C. Do Dystrybutor MV: Nie podważam każdej informacji podaje przez dystrybutora. Podałeś nam hurtowo dużą listę linków do różnych badań, które nie są badaniami soku! Jedyne badania soku jakie widziałem są podpisywane przez tego samego człowieka, który prowadzi firmę doradczą i która to firma przeprowadza badania na zlecenie między innymi monavie ! Tutaj mamy opisane na czym polegają badania naukowe: http://pl.wikipedia.org/wiki/Badanie_naukowe . Polecam zapoznanie się z sekcją "Prawdziwość wyników". Im większy konflikt interesów, tym większe prawdopodobieństwo otrzymania fałszywych wyników. Czy oczekujemy za wiele ? Firma monavie chwali się miliardowymi obrotami i niezwykłymi właściwościami swojego soku, za który każe sobie płacić nie małą jak na polskie realia cenę. Jako potencjalny klient jestem w stanie zapłacić nawet 2 razy więcej, ale proszę o przedstawienie mi RZETELNYCH BADAŃ NAUKOWYCH potwierdzających reklamowaną skuteczność soku. Nie interesują mnie badania poszczególnych składników tego soku. Wszystkie poszczególne składniki są ogólnie dostępne w produktach spożywczych jadanych każdego dnia. Poproszę o badania naukowe, w których będzie przebadana grupa ludzi przez jakiś okres czasu. Jakie korzyści lub straty na zdrowiu ci ludzie uzyskali spożywając sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak cos pije to przynajmniej widze efekty dzialania ....no i rano kac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×