Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

do gościa piszącego w dniu 12:50 Dziękuję za wyłożenie powodu, dla którego nie warto z Tobą dyskutować :) Zresztą nawet nie wiadomo z kim bo nie zaszczyciłeś nas swoim podpisem. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ferdka frycka cz jak ci tam
bez odbioru agencie i tu nie ma o czym dyskutować masz racje walka z wiatrakami i zrozum w końcu nie zmienisz nic w podejściu innych ludzi do monavie narka i niech moc będzie z nami http://www.youtube.com/watch?v=Lpf646zgKJc&sns=fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do piszącego z dnia 15:01 Oczywiście mylisz się w całej rozciągłości swojej wypowiedzi, ale nikt ci nie broni pozostawać we własnym świecie iluzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do piszącego z dnia 15:01 Mylisz się pisząc, "niech moc będzie z nami". Uświadom sobie,że nie ma żadnego "nami", czy "my". Tz. jest ale tylko dla tego, że wpłacasz 700 zł miesięcznie za kilka butelek wody z sokiem. No i najważniejsze, że chwalisz produkt i namawiasz do niego innych. Gdyby nie to to nie było by żadnego "my". Ta cała sympatia i przyjaźń jest bardziej iluzoryczna niż Ci się zdaje. Tym wszystkim ludziom z "samej góry" leży, żebyśzasuwał na ich prowizje, a oni muszą tylko uśmiechać się i pokazywać jak jest pięknie. Cała patologia tego systemu i za razem ironia polega na tym,że o szybciej i lepiej zarobisz w każdej innej firmie niż tam. Tak na prawdę szansę zarabiania dużych pieniędzy, czy w ogóle jakiś normalnych pieniędzy,żeby się utrzymać dostaje kilka osób na 1000. W normalnej firmie co najmniej kilkadziesiąt osób na 1000 zarabia na prawdę dobre pieniądze. Tak jak jużpisałem, jedynie dobry biznes to jest dla założycieli i ewentualnie dla tych co sąna samej górze i wszędzie gdzie sięnie pokarzą to szczerzą zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mcfky >do "nowyMV" jak możesz przy odrobinie szczęścia mieć te soki za darmo? Mialem na mysli dochod pasywny, ktory bedzie pokrywal moje wydatki na sok, a ktory przy odrobinie szczescia i wysilku uda mi sie zbudowac. Co do cen, to zajrzalem dzisiaj na Allegro i soki z jagod acai innych producentow sa czesto drozsze od MonaVie to po co przeplacac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monavie vs Reserve
A ja mam coś lepszego jak Monavie. Nie jest może najtańszym suplementem diety, ale mimo wszystko 50% taniej jak soki z monavie. Wystarcza na cały miesiąc (30 saszetek). Nie znam planu marketingowego Monavie wiec nie będę go porównywał do Jeunesse Global. Jak byłby ktoś zainteresowany to zapraszam. Link bezpośredni do produktu - http://www.info.magiasukcesu.com/R1538 Rejestracja jest w pełni bezpłatna do niczego nie zobowiązuje i w każdej chwili można usunąć swoje konto, gdyż nie jest to rejestracja, jako dystrybutor a jedynie nasze zaplecze biznesowe, które udostępnia szereg bezpłatnych narzędzi. Istnieje również wgląd w Plan marketingowy. Zauważyłem że niektóre osoby bardzo wnikliwie badają skład soku, więc jeżeli będziecie mieli czas i ochotę możecie (oczywiście nie musicie) porównać go z Reserve i napisać swoją opinie. Temat jest o monavie ale również składnikiem w Reserve jest jagoda acai a właściwie jej wyciąg. Podstawą jest Resveratrol, oraz szereg innych składników łącznie (16) Pozdrawiam i zapraszam osoby zainteresowane tematem. Ps nie próbuję nikogo rekrutować chcę jedynie pokazać ze są również inne dobre suplementy nawet tańsze i świat nie kręci się tylko wokół monavie, jak zauważyłem to na super firmach reklamowych pokazujących mały procent ludzi którym się udało. Pozdrawiam czytających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już mówimy o innych sokach z Acai, to cenowo bije je wszystkie na głowę sok V8, dostępny np w Amazon.com: http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B0014EOU8E/mactest3-20 Zestaw 8 butelek, każda po 1,3 l w sumie ponad 10 litrów za 26 $ czyli ok. 78 zł. Miks witamin, różnych owoców (z Acai), antyoksydanty, etc. za 13 % ceny monavie :) Ciekawe, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
DO WSZYTSKICH Każdy dyskutuje na temat MLM i MV ale niestety nikt nie ma pojęcia czym jest ten biznes . Proponuję kupcie sobie książkę "Biznes XXI wieku" R.Kiyosakiego może to otworzy oczy i przestaniecie mówić o piramidach itp. Niestety świat zmierza w tym kierunku . Co do ceny i sytemu rozliczenia. Właśnie dzięki wprowadzeniu tych zasad okazuje się że w MV zarabiają ludzie którzy się w to angażują . Nie wystarczy się zarejestrować i patrzeć jak inni pracują i z tego mamy korzyści . Wszystkiego trzeba pilnować i obserwować . A jeśli się zbuduje grupę klientów to nawet jeśli jednego miesiąca nie wpłacisz tych 700 zł to w następnym tygodniu wpłacasz 700 i znowu dostajesz prowizję. Myślę że fryckin przeanalizował cały system pod swoim kontem i to wciągu 1 godz. nie był na spotkaniu z liderami i nie zadawał im żadnych pytań. Zapraszam na kolejne spotkanie do MV i zadawanie tych pytań na spotkaniu . Jeżeli chcesz przyjść to wejdź na oficjalną stronę MV .Jest terminarz spotkań w Polsce i wtedy zadasz im te same pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeży w MonaVie
Wstąpiłem do MonaVie wczoraj i to na najdroższy pakiet. Dziś grzebiąc w necie natrafiłem na to forum. Przestudiowałem od strony 1 do ostatniej i jeszcze bardziej umocniłem się w swoim przekonaniu do MonaVie bo w rzeczywistości to forum to wspaniała reklama dla MonaVie. Być może taki zamiar miał modrator tego forum, pewno jest dystrybutorem. A jeżeli nie to nieświadomie nam się przysłóżył. Teraz rozsyłam link do osób które chcem pozyskać i już dwie osoby zainteresowały się MonaVie co utwierdziło mnie że forum jest wspaniałą reklamą. Serdeczne dzięki dla założyciela forum. Będę usilnie działał aby MonaVie nagrodziło jakimś darmowym wyjazdem np. Maladivy owego założyciela. Być może zeżrą go rekiny jeżeli będzie miał niecne zamiary do MonaVie. Serdeczne dzięki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki są firmy płaczące za polecanie ... tak czy w inny sposób ... np. zamieszczając na swojej stronie reklamę zainteresowanej firmy .... i tak nic nie kupując dostajesz $$ a jak to wygląda ja ustnie polecamy? klient przychodzi i mówi kto polecał? oki nieważne.... "Zatem z punktu widzenia przedsiębiorcy stwierdzam, że model biznesowy monavi jest REWELACYJNY." trudno mi zaprzeczyć:) co do tracenia wszystkich dokonać ... to nie tak ... z tego co wiem ... jeśli zapomnisz po upływie miesiąca kupić kolejnej "działki" a zrobisz to dzień /dwa itd. po tracisz tylko prowizje z danego tygodnia + nagromadzone w zapasie ... (pieniądze są płacone co tydzień / nie co miesiąc), co prawda niewiele ... ale zawsze .... i to nie prawda, że 700zł ... 420zł - żeby być aktywny na 100 (aktywność na 200 - za 800zł daje nam 100% premii z bonusów - aktywność 100 daje 50% z bonusów - nie z obrotów !! - REGULAMIN) dlatego wprowadzili coś takiego jak auto wysyłkę, która automatycznie pobiera ci kasę z karty kredytowej i paczka dochodzi na czas ... produkty są przez to tańsze ... jak by nie patrzeć sztab ludzi siedział i myślał nad regułami ... sprytne :) no i teraz perełka: czytając regulamin - każdy to powinien zrobić przez przystąpieniem - i klikając TAK wyrażasz zgodne na reguły gry - Tobie nie podoba się regulamin, produkt i dlatego nie jesteś klientem/dystrybutorem. Co do liofilizacji wszystko się zgadza ... wymyślili ją nasa czy wojsko, żeby ułatwić transport ... jak wiemy woda waży i jest wszędzie :] wiec po co ją dźwigać:) lecz liofilizacja to też zachowywanie właściwości odżywczych. jak wyczytałem świeże asai ma 150 ORAC i spada z czasem a liofilizowane 1000, wiec zło konieczne korzyścią podparte dwukrotnie (transport i orac) i to różni inne tego typu soki. Dzienna dawka (120ml) wstrzykuje w nas 5000 jednostek ORAC - bo takie jest dzienne zapotrzebowanie. Nie wiem ile dostarczamy ORAC przy tradycyjnym odżywianiu - nie mogę doczytać - ale raczej mało. "By móc wykorzystać liofilizowaną jagądę w soku należy ją uwodnić, więc wraca ona do swojego pierwotnego stanu" sugerujesz, że po uwodnieniu zaczyna tracić? czyli liofilizacja powoduje pauze? a woda start? - nigdzie o tym nie piszą - chętnie o tym poczytam - jaki ma wpływ uwodnienia liofilizowanej żywności w odstępie czasu. piłem ten sok ... i ma konsystencje - ciekawą - "płynno-mączną" wiec ta "mąka" to ten proszek z asai? to, że ludzie wchodzą w ten biznes nie czytając regulaminu, bez znajomości MLM to tylko ich wina jak i nieodpowiedzialnych dystrybutorów. Dystrybutorzy robią sobie jak i swoim "podopiecznym" krzywdę. Sobie - bo zamiast wybrać odpowiednie osoby do swojej siatki, które będą budować kolejne struktury - idą w ilość i kuszą niczego sobie nieświadomych ludzi rządnych łatwego zarobku - przeważnie nic nie robią bo się wycofują - biznesu na tym się nie robi - na ludzkiej naiwności. Wiec zanim wejdziesz w ten biznes ZASTANÓW się dwukrotnie ... czy podołasz ciężkiej pracy. a Ty drogi dystrybutorze przedstaw wszystkie fakty ... oprócz jasnej - również ciemną stronę tego biznesu ;) przynajmniej ja tak będę robił;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
do Piotra 100% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcfly
to jeszcze jedna sprawa, monavie jest na rynku Polskim od bodaj 2008r, czyli działa już przeszło 4 lata, przez ten okres ilu liderów w naszym kraju powstało? Cały czas widzę i słyszę te same osoby: Piotr Mosio, Artur Rdzonek, Olechna, Gotowicki, wymieniłem osoby, które coś zarabiają a co z resztą tysięcy ludzi w to wkręconych? Czy to nie za mało na 4 lata działalności? Co to pokazuje? Jakie wnioski się nasuwają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mcfly
http://pl.monavie.com/pl/story/opportunity można przewinąć w prawą stronę szarym kółkiem oprócz tych osób jest też sporo polaków zagranicą którzy mają rangi kierownicze np Agnieszka Czarnecka Mazur Z Dublina i wile innych osób nie ma sensu ich wymieniać. A dlaczego się słyszy te same nazwiska nie mam pojęcia, może że to są najwyższe rangi w Polsce, lub reszta osób jest mniej medialna nie lubią aż takiego rozgłosu, ciężko powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz NL
Wczoraj bylem na pokazie zorganizowanym nie w Polsce, ale dla Polaków (mieszkam na stale z rodzina w Holandii). Pani prezentator, czy jak ją nazwać, przyjechała do nas z Niemiec. Gratuluje firmie pomysłu na biznes i daru przekonywania niczym pewien Tadeusz z Torunia, znany radiowiec i idol starszych pan. Jestem chemikiem, doktorem chemii, śmiać mi się chciało z poziomu wiedzy owej pani. Nie musi znać chemii , to przecież nie jest wymóg, ale niech bzdur chociaż nie pieprzy. Ogólnie nie zostałem przekonany, a sam system uważam za niezłą sektę i równie genialny pomysł na mega biznes . Dziwisz nie ma takiej kasy pewnie ze sprzedaży równie cudownej krwi po JP II. Cena 4 butelek to 250 Euro. Gratuluje poczucia humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doktorka
skąd ty taką cenę doktorku wynalazłeś 4 butelki active to 115 euro przy autoship 110 Kosher 112 euro autoship 107 euro Essential 108 euro autoship 103 euro. Essential 12 butelek czyli 3 paczki to koszt 288 euro lub taniej na autoship Wszystkie ceny w europie są zbliżone do siebie i aż tak gigantycznej różnicy nie ma. Z chemią może u ciebie jest ok ale z matematyką i rozumieniem to pozostawmy bez komentarza. A jeżeli chodzi o zestawy startowe to w tych cenach możesz zakupic 8 butelek lub zestawy mieszane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz NL
Pani podała wyraźnie kwotę 250 Euro. Ok, moglem pomylić ilość butelek, może było ich i 8 w ofercie. Dowiem się dokładnie, bo znajomy (osioł, trudno) się napalił jak onegdaj Azja i mi opowie, a ja przekażę co do flaszki liczbę Jego zamówienia. Tak, czy owak ów "cudowny" specyfik można zakupić o wiele, wiele taniej, w innej postaci, z innym logo producenta. Pewnie ten z MonaVie jest jedyny i niepowtarzalny, niczym cudowna woda z licheńskiej świątyni, ale mnie to nie przekonuje jakoś. I nie przekona. Straciłem tylko cenne godziny wczorajszego wieczoru. Odkąd stwierdzono śmierć Mojżesza, to cuda już się więcej nie pojawiły :-) . Milej niedzieli przy soczku. Ja tam spędzę czas z Kubusiem. Zdrowy i marchewkowy :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Janusz NL. Oczywiście masz rację, że cena monavie jest wystrzałowa. Dla porównania zobacz ten sok z Acai - V8, dostępny np w Amazon.com: http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B0014E OU8E/mactest3-20 Zestaw 8 butelek, każda po 1,3 l w sumie ponad 10 litrów za 26 $ czyli ok. 78 zł. Monavie droższe 8 razy :) , ale na prezentacji usłyszałeś zapewne że dzięki sprzedaży sieciowej i wyeliminowaniu wielu kosztów tradycyjnych nasz sok jest taki tani! Podążając za tokiem myślenia z prezentacji monavie, ich sok w tradycyjnej sprzedaży kosztował by ok 250 zł za butelkę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz NL
Mnie takie "bajery" doprawdy nie przekonują. Pani miała ze sobą "autentyczne" opinie w/s "cudownego uzdrowienia" pewnego dziecka. Opinie z okresu 7-8 lat, pisane na tym samym papierze firmowym, podpisane przez tego samego lekarza. OK, mogło się tak zdarzyć przecież, ale wg mnie to miał być zwykły, prymitywny nawet, chwyt. Dziecko było znanej persony i pewnie, gdybym zadzwonił, to potwierdziłaby ona wszystko, albo i nawet dodała. W wielu reklamach korzysta się ze znanych osób. Lepszy efekt :-) . Interesuje mnie bardzo, gdzie produkowany jest ów cudowny specyfik? Bo właśnie odkryłem niepożądaną cechę owej jagody, której zalet wcale nie neguje. Równie zdrowy jest imbir, czy korzeń mleczu, a już o zaletach marihuany wypowiadał się nie będę. Polecam nalewkę z soku aloesowego. Taka domowej roboty. Ja mam prawie 50 lat i kłopoty z ciśnieniem. Nic lepszego jak owa nalewka nie istnieje pewnie. I jest b.tania. Sam sobie ją robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz NL
Przepraszam. Moja pomyłka jednak była. 8 butelek, a0.7 l za 250 Euro. jakby nie liczył, cholernie drogo.Blisko 45 Euro za litr jakiegoś soczku, o niewiadomym składzie i koncentracji...? Drogo, pierońsko drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Średnie zarobki w Holandii. Całkowite wynagrodzenie w wysokości 33.000 brutto rocznie, czyli 2.541 brutto miesięcznie lub 1.829 netto czyli 7300zł na rękę -średnia krajowa w Polsce to ok 3500brutto 2500 na rękę. wiec ja kupując butelkę za 100zł to jak by pan ją kupował za 30 ... proporcjonalnie do średnich zarobków... -z tego co wyczytałem polska jest na 4 miejscu jeśli chodzi o sprzedaż .... wiec o co chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek1
No niestety od zawsze tak było że produkty sprzedawane taką drogą dystrybucji były cholernie drogie czy to soki jak w temacie czy inne pierdoły a taka buteleczka to chyba na 2 tyg starcza więc 90 euro na miesiąc trzeba szykować. Hmmm ile to by warzywek kupił za takie pieniądze a ile soczków zrobił. wcześniej by się chyba zepsuło jak by to wszystko wypił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz NL
W Holandii człowiek uczy się wydawać pieniądze, bo to przydatne w życiu. A szczególnie ja mam to w genach, bom ja Żyd z Polski :-) . W Polsce ludziom jest teoretycznie gorzej, ale teoretycznie. Wystarczy spojrzeć na wydatki świąteczne. Zes..j się, a nie daj się - jakie to przecież polskie. Taki Provident nie ma się lepiej nigdzie indziej, jak w Polsce właśnie. Jestem przekonany, że 90% klientów "cudownego soku" nawet nie wie, co kupuje. Ufają reklamie i przekonywującym filmikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcfly
przeszukałem jeszcze raz tą stronę i niestety nie ma wielu osób, które się wybiły. Już nie pamiętam kto napisał, że w tym biznesie zarabia tylko góra czyli ci co wcześnie weszli do biznesu reszta tylko na nich robi i to wygląda na to jest prawda, gdyby w tym biznesie było inaczej to po 4 latach myślę, że liderów byłoby dużo więcej, a tak to te same osoby. Piszecie, że Monavie ma wysoki współczynnik ORAC, a niezależne testy pokazują co innego. Sok Monavie jest daleko w tyle. Widziałem na facebook-u jak ktoś skomentował wpis dotyczący nowego zjazdu dystrybutorów w jakimś tam egzotycznym kraju : "znowu góra jedzie na wycieczkę za kasę tych na dole" i zgadza się jadą te same osoby już od ładnych paru lat. Jedno trzeba przyznać siła oddziaływania tej firmy jest ogromna bo tak naprawdę robią ogromną kasę na byle czym. Także produkt jest nie istotny, ważne jak się go zaprezentuje, wypromuje i przede wszystkim stworzy odpowiedni wabik na "rybki". Każdy filmik promujący Monavie to przede wszystkim wizja bogactwa i przepychu na wyciągnięcie ręki. Luksusowe domy, auta, wycieczki itp. Już to gdzieś widziałem, a tak na seminarium firmy Amway w katowickim Spodku jak kumpel mnie tam zabrał w bodaj 1993/94 roku. Ludzie uciekłem stamtąd bo jak zobaczyłem co się tam dzieje to po prostu się wystraszyłem. Co to znaczy siła tłumu. Oni normalnie odprawiali prawie, że taniec jakiegoś plemienia, okrzyki no nie da się opisać.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo ateiści mówią o chrześcijanach ;) że takim porównaniem pokaże .... że zawsze są dwa obozy ... w każdym temacie ... n.p. seksie przedmałżeńskim (będąc młodym chłopakiem pukasz się w czoło jak już jesteś ojcem nastolatki zmieniasz zdanie :P) mówisz, że wybili sie ci co prędzej weszli .... poczyści masz racje ... bo ja po pol roku mojej pracy np. zachęciłem 4 osoby a oni przez 4 lata pracy, prezentacji, niektórzy nawet jeżdżą po rożnych miastach, inwestują w reklamy itp. zachęcili 1500 osób ... i ja mam mieć pretensje że oni jadą a ja nie? będę tak samo medialny, tak samo ciężko pracował, i nie będę wciskał ludzi kit... też może do tego dojdę do czego oni doszli na tę chwilę .... wiadomo że jak ja bede na ich poziomie oni będą dalej ;] itd. lecz jest druga strona medalu ... prowizje dostaniesz od najmniej dochodowej nogi.... wiec jak nie będziesz dobierał odpowiednich osób dojdzie do takiej sytuacji, że np. noga lewa zrobi ci np. x.zł obrotu a noga prawa 10x.zł i tak zarobisz tylko x.zł-prowizję ze słabszej nogi....jeśli będziesz dobrym dystrybutorem ... i będziesz dobrze dobierał ludzi .... może być sytuacja że zarobisz więcej niż osoba kilka pięter wyżej .... i to nie jest cudowny sok .... to nie jest żadna ambrozja ... ludzie ! zauważyłem, że ludzie są leniwi ... apropo posta Arka1 - " Hmmm ile to by warzywek kupił za takie pieniądze a ile soczków zrobił" no właśnie ... ile powiem wam zero ... bo człowiek niema czasu....chęci .... woli zapłacić , żeby mu to podali na tacy .... np. mogę ćwiczyć w domu ... robić papki machać sztangą ... ale ile razy to powtórzę tydzień ? dwa? potem nie będę miał ochoty ... a jak zapłacę za karnet na siłowni ... to to mnie "zmusza" wewnętrznie ... nie bronie MV ... staram się po prostu tą firmę jak i produkt zrozumieć ... żeby podjąć decyzję czy się w to bawić czy nie .... \mcfly mógłbyś dać linka do tych testów ? chętnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otworz_oczy
to klasyczna piramida tylko jest jest czym obracać dlatego wydaje się wiarygodne. nawet gdyby sok działał firma odnosiłaby takie same efekty. piramidy tak mają, że trzeba znaleźć kogoś pod sobą żeby zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do otworz_oczy
Nauka nie boli a wiedza otwiera oczy, jak zabiera się głos na jakiś temat to trzeba choć podstawowej wiedzy na temat. Będę wdzięczny za przytoczenie definicji piramidy i wskazanie podobieństwa do MLM-u. Bardzo bym prosił o nie tworzenie filozoficznych własnych teorii a konkretne fakty poparte autentycznościoł. Nie jestem pracownikiem żadnej firmy pracującej systemem MLM ale ekonomia to moj zawod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Do fryckim Twoja strona z tanim sokiem acai coś nie działa? Mogę prosić o ponowny link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Podaję link do strony w Izraelu : http://il.monavie.com/ tam również jest cennik z produktami. Po raz kolejny wyjaśniam iż MV nie jest cudownym preparatem do leczenia chorób , jedynie sokiem który zawiera największą ilości witamin, minerałów i innych składników potrzebnych aby nasz organizm funkcjonował normalnie. Aktualnie większość owoców i warzyw są produkowane a nie hodowane. Co to znaczy ? Przede wszystkim producentom chodzi o to aby produkt był duży i kolorowy i dlatego hoduje się dostarczając głownie 4 minerały m.in.azot i fosfor , bez innych minerałów . Dlatego też pijąc MV dostarczam vit. ,min. aby nasz organizm funkcjonował normalnie i mógł walczyć z chorobami bez chemii z apteki. Ktoś kto obiecuje złote góry w ciągu pół roku kłamie.W tym przypadku mówimy o typowej piramidzie . Mówię to z pełną świadomością, aby biznes MLM mógł zafunkcjonować wymaga zainwestowania min 10 000 zł i dużo pracy przez 8 m-cy aby stworzyć grupę przynoszącą dochód. Czy 10 000 zł to dużo w stworzenie biznesu przynoszącego dochód pasywny w wysokości 20 000 zł miesięcznie to dużo ? Każdy musi sobie na to odpowiedzieć i każdy musi podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p0dejrzliwy
Ha ha ha, cytuję:"Po raz kolejny wyjaśniam iż MV nie jest cudownym preparatem do leczenia chorób , jedynie sokiem który zawiera największą ilości witamin, minerałów i innych składników potrzebnych aby nasz organizm funkcjonował normalnie." http://www.juicescam.com/mens-journal-proves-monavie-lacks-nutrition/ Oto dowód, że Monavie jest bezwartościowy. Przestańcie oszukiwać ludzi! Ktoś wam pewnie w końcu wytoczy proces za kłamstwa, a przepraszam......... Monavie już wytoczono tysiące takich procesów: http://en.wikipedia.org/wiki/MonaVie#Litigation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×