Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
Tak tak , wiemy btk( handlowiec) mazgaj :) Nie masz sie czego obawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz stare informacje bo już się skonczył, uniewinnieniem. A ty masz na dobrych adwokatów wiec nie ma co sie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty betka a ty mogłbyś byc bardziej inteligentny .Jak juz piszesz pod dwoma nazwami to wiesz że zachowac pozory móglbys chociaż korzystać z tych nazw w róznych porach dnia.Np btk wieczorem a handlowiec przed południem, byloby bardziej wiarygodnie za ciebie jest dwóch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam inne pytanie dotyczące certyfikatów. Jaki inny produkt (suplement/żywność funkcjonalna) witaminowy (Vigor junior, marsjanki, centrum itd.) Ma satysfakcjonujące sceptyków certyfikaty. Czekam na odpowiedź i przykłady. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak , nie ma na pierwszych stronach internetowych producentów ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowiec
Po szkole podstawowej mozna bez problemu rozróżnić dwie różne osoby na podstawie ich stylu pisania ! Więco co to za problem rozróżnić mnie od Btk ? Ano problem bo trzeba wysilić mózg na innej płaszczyźnie niż tylko monavie , Pzdro wszystkich : mon ami ( dla nie wtajemniczonych to po francusku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiemy btk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowiec
mam was w d.. pie szkoda mojego czasu na pisanie z jełopami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć psychole:) co tak cicho?kiedy znowu porzucacie na siebie błotkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psycholu powyzej malo masz ksiazek na rynku ze podniecasz sie wypisami na kafeterii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiazki to nie to samo co życie :) szczególnie jak w rolach głównych wystepuje religia,pieniądze,wojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tepie_idiotow
Jeżeli chodzi o właściciela Monavie sprawa tez jest ciekawa. Chodzi o Pana Dallina Larsena. Wcześniej prowadził on inna firmę a konkretnie Dynamic Essentials. Firma ta zajmowała się też sprzedaża cudownych soczków o nazwie "Royal Tongan Limu". Niestety amerykański urząd FDA (Urząd do spraw żywności i leków) uznał że reklama tego soczku )mówiąca ,że soczek leczy raka ,zapalenie stawów i inne schorzenia) jest niezgodna z prawem federalnym. W 2003 roku FDA nakazało zniszczenie 80tysiecy butelek Royal Tongan Limu. Na popiołach cudownego soczku limu powstało nie mniej cudowne Monavie. Czy ta histora nie jest zabawna :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam,oj tam Każdemu się może noga powinąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak juz pisałes 50 postów temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Marcin
Po co kolejne prowokacje? Temat ucichł i był spokój. A tu znowu konkurencja się nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,tak temat ucichł a tu trupem z szafy zalatuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że temat nie cichnie ! Aktywności tu więcej niż na większości for religijnych ! O tyle to dziwne, że zarówno w religię jak i skuteczność produktów monavie trzeba uwierzyć! Tak panie i panowie - trzeba UWIERZYĆ. Soki monavie nie mają ŻADNYCH żadnych, rzetelnych dowodów na ich dobroczynne działanie na ludzki organizm. Powtarzam ŻADNYCH ! Jeśli są tu sprzedawcy tego soku to niech podniosą rękawice i udowodnią że się mylę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie udowadniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udowodnilam sobie . Moje zdrowie sie liczy bo lubie dbac o siebie a Ty sobie udowadniaj co chcesz.nie mam potrzeby udowadniac szczegolnie tobie ze tam jest bardzo wartosciowy sklad.dla mnie liczy sie moje zdrowie.natomiast co wy z tym zrobicie wasza sprawa.zegnam i zycze zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa i już!!!Koniec kropka!!!! ja w to wierzę i ludzie z moich struktur też w to wierzą i piją!!!kto nie pije ten nie wie co traci!!!Trzeba pić żeby zrozumieć ten biznes!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowiec
No niestety nie wytrzymałem po tym wpisie :) cytuję : "Trzeba pić żeby zrozumieć ten biznes!! " I TO JEST KWINTESENCJA WSZYSTKICH WPISÓW ZACHWALAJACYCH SOCZKI MONAVI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojadę was wieśniaki
Do handlowiec, BTK i innych wieśniaków- zaganiaczy- ciągcie się wszyscy do wsi. Mózg wam się lansuje od komputera i ślęczenia na tym forum. Trzeba wam pomóc- tak więc niebawem je zlikwidujemy. Jeżeli macie jakiś problem ze sobą to proponuję robić śmietnik we własnym pokoju. Bez odbioru- g***o mnie obchodzi, co od teraz napiszecie na tym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc betka( handlowiec) alias mazgaj ,widze ze choroba znów się odnowiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monavie jak i całe MLM moze zachwalać tylko debil, idiota i skonczony kretyn bez żadnej etyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin78
do fryckiem "Wiara w witaminy" - tak chyba by brzmiała maksyma sekty, którą próbujesz stworzyć z dystrybutorów MV. Bo czym, że jest sok MONAVIE -> WITAMINAMI Dowody masz w google. Wygoogluj sobie każdy owoc i dowiesz się jakie "dobroczynne działanie ma na ludzki organizm". Jak masz problem z tego typu produktem to porówna go sobie do reklamowanego w telewizji "Vigor complex" "Vita-min". Tam też wszędzie są dowody na działanie witamin? Od Ciebie zależy, czy będziesz doprowadzał witaminy po przez świeże owoce i warzywa (najlepiej z eko upraw, bo podobno te eko są lepsze, bo droższe), czy suplementował się syntetycznymi witaminami, albo pożal się boże naturalnymi witaminami z ekologicznych upraw jakie są w soku z Monavie. P.S Będę powtarzał swoje wpisy, bo i wy siedzicie w tym błędnym kołe o którym pisałem. Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do tych wszystko wiedzacych? Napiszcie jak wyglada wasza codzienna dieta ,ile wam sie udaje zjesc warzyw i owocow. wazne pytanie i jakie to sa warzywa i owoce ? Lubicie pisac wiec piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaką metodą pozyskuje się soki z wymienionych owoców?czy są rozcieńczane?jak są konserwowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak rozcieńczają w proporcji 1ml soku na 100 ml wody , konserwowany jest wszystkimi mozliwymi konserwantami e z tablicy mendelejewa też i dodatkowo słodzony syropem glukozowo-fruktozowym .I nalewaja do nieumytych butelek , a asai jet tylko w nazwie.Uf teraz chyba już wszystkich forumowiczów z konkurencji zaspokoiłem i zadowoliłem.Juz nic nie musicie pisać ,wszystko zostało napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wolę Mona Lise :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrju bokser
Wszedłem tu przez przypadek. Poczytałem pare komentarzy, trochę się pośmiałem. Ale ja chce krótko i na temat. Bo temat dyskusji to "MonaVie - jakie są wasze opinie?". Moja opinia - siostra dała mi 4 butelki soku. Poopowiadała co i jak. Piłem codziennie 2 kieliszki. Na czczo i przed obiadem. Nic nadzwyczajnego nie zauważyłem. Aż 2 razy zapomniałem napić się przed obiadem. Z tego co pamiętam zawsze miałem zgage. Lecz gdy piłem sok przed obiadem nie dostawałem zgagi. Zapomniałem te 2 razy i przypomniało mi się co to jest zgaga. Proponuję każdemu kto ma zgage, zamiast tabletki reni czy innych waląć sobie kielicha soku. Zdziwicie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×