Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
No tak, żeby pozbyć się zgagi lepiej kupić soczek za ponad 100 zł niż tabletki za 9 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrju bokser
To tylko moje spostrzeżenia, jak Cię nie stać to nie kupuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MonaWie jak nabić w butelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale śmieszek z konkurencji nas odwiedził. Witamy serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, a tabletki rennie to samo zdrowie :)polecam , co tam sok . To że pózniej inne problemy z brania chemii to nieważne :) liczy sie ze dziś za 9 taka se nastrój poprawiłem ;) Pozdrawiam konkurencje ,co przypadkiem wpada na to forum.Patrzcie jakie to przypadki chodzą po forach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Przepraszam trochę na inny temat a mianowicie , W lutym miałem spotkanie z człowiekiem z MV w sprawie współpracy i wysokich zarobków,przy okazji narty (Jaworzyna) w jednej Gospodzie w toalecie zobaczyłem ciekawą higieniczną deskę sedesową... po naciśnięciu przycisku pokrywa się folią ,toaleta płatna . Moje pytanie czy ktoś ma taką deskę , jak się sprawuje ,co o tym sądzicie. Mam zamiar zakupić takie urządzenie do restauracji . Proszę o wasze opinie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to widze ze tu sami chorzy, przecierz to jest PIRAMIDA FINANSOWA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie smyku w Wikipedii co to jest piramida finansowa.:D Nie zmienia to jednak faktu, że firma monavie to zwykła sekta piorącą mózgi podatnym jednostkom. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , widze ze betka( handlowiec) przeszedł do konspiracji. . Hehe.Pozdrawiamy kochaną konkurencje.W monavie w lutym w Polsce 4 awanse na pozycje Rubin ( 15000 pln) 2 na pozycje emerald ( ponad 20000 pln/ mies) 1 na pozycje Diament(ponad 30000 pln/ mies).Dziwne czym w monavie jest lepiej to konkurencja zaczyna wiecej szczekać na tym forum;)Mam do Was radę , lepiej juz wejdźcie do monavie i zabierzcie sie z tym pociągiem bo za chwilę pociąg odjedzie a wy dalej bedziecie czekac na dobre czasy w waszych firmach przez kolejne lata ;) tylko rece was zaczna bolec od pisania na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto by porozmawiać o produkcie z kimś bardziej popularnym,chociażby z panią PYREK ,czy ZŁOTKOWSKĄ i kilkoma innymi ze świata POLSKIEGO SPORTU.Niedowiarki ,czas najwyższy uwierzyć że soki i inne produkty działają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też porozmawiajmy z naszą mistrzynią Justyną o finansach na poważnie;) albo z Bogusiem Lindą o Geriavicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecietna_obywatelka
Witajcie przebrnelam przez wszystkie strony jakie napisaliscie, ja ok 10 miesiecy sie przygladalam firmie Monavie, zaczelam od testowania produktow, bardzo pomogly mojej Mamie (nie wiem czy zadzialaly jako placebo czy na prawde dzialaja mam nadzieje ,ze to drugie) poczytalam troche madrych ksiazek i zapisalam sie do businessu, jestem bardzo zadowolona, generalnie zalezy mi na dochodzie pasywnym i uwazam ze to strzal w 10tke, sama prowadze fajna dzialanosci gospodarcza i w zasadzie zaden dochod nie jest mi potrzebny, ale to co dalo mi Monavie to fajne produkty, powoli wchodze na dochod pasywny, poznalam wiele ludzi ktorzy tez cos chca zmienic w zyciu, wyszlam z domu, nie wiem czemu niektore osoby tak atakuja marketing spolecznosciowy, po prostu inny sposob zarabiania pieniedzy kazdy idzie taka droga jak mu sie podoba, jedni sa na etacie, inni pracuja na czarno, inni prowadza dzialalnosc, ja nikogo nie naciagam przedstawiam model businesowy czesc osob chce sie dolaczyc czesc nie i kazdy ma wolna wole. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy post inteligentnej osoby. zauważ jednak że sama napisałaś że nie wiesz czy to nie jest przypadkiem placebo... . Przeczytałaś kilka książek, jesteś już w tym biznesie od jakiegoś czasu a ciągle nie wiesz czy "to nie placebo" - jak większość osób z MV, która nawet boi się do tego przyznać przed samym sobą. Ważne że aby nie oszukiwać ewentualnych kandydatów (przyjaciół, znajomych) - tak aby po czasie nie mieli pretensji że nie jest tak różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up. Ale się czepiasz słówek. Byle by napisać jakiś "minusik" na temat MV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Witam Przepraszam trochę na inny temat a mianowicie , W lutym miałem spotkanie z człowiekiem z MV w sprawie współpracy i wysokich zarobków,przy okazji narty (Jaworzyna) w jednej Gospodzie w toalecie zobaczyłem ciekawą higieniczną deskę sedesową... po naciśnięciu przycisku pokrywa się folią ,toaleta płatna . Moje pytanie czy ktoś ma taką deskę , jak się sprawuje ,co o tym sądzicie. Mam zamiar zakupić takie urządzenie do restauracji . Proszę o wasze opinie Pozdrawiam cześć wpisz sobie higieniczna deska sedesowa galar zadzwoń i wszystkiego się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa nazwa "dochód pasywny", może ktoś mi powie czym to się różni od "znajdź jak najwięcej osób którzy będą na ciebie zapier.."?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różni się tym samym jakby nazwać ciebie inteligentnym albo imbecylem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecietna_obywatelka
Witajcie, skladniam sie ku drugiej opcji , ze dziala :-), tym bardziej ze ja przestalam chorowac i sie przeziebiac :-) pozdrawiam przecietna obywatelka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecietna_obywatelka
""" Ciekawa nazwa "dochód pasywny", może ktoś mi powie czym to się różni od "znajdź jak najwięcej osób którzy będą na ciebie zapier.."? "" Witaj dochod z nieba Ci nie spadnie, w marketingu sieciowym najwazniejsze jest praca i pomaganie innym, i wtedy z czasem powstaje dochod pasywny nic dziwnego w tym nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicherek80
Witam serdecznie. Na to forum weszłam z czystej ciekawosci ale i dla potwierdzenia czy moze i utwierdzenia sie w swojej opini o Mona Vie nawet moze nie o samym produkcie ale o tej instytucji o tym tak zwanym "społeczenstwie" bo tak siebie nazywaja. Dzisiaj wrociłam z Berlina gdzie był zlot miłosników Mona Vie zaproszono mnie jako goscia. o produkcie słyszałam jakies 3 mc temu na poczadku nie skojarzyłam produktu tylko dla tego ze nie przywiazałam uwagi na jego temat wczesniej. musze powiedziec ze byłam oszołomiona i przerazona jednoczesnie bedac uczestnikiem iwentu. tak atmoswera, ludzie cudowne, impreza z******ta, muza extra, bawiłam sie swietnie do momentu kiedy zaczeli przemawiac opowiadac i wypowiadac sie na temat Mona Vie i tu uruchomiło sie moje przerazenie,siedzac tak i słuchajac moj "wewnetrzny głos" a moze i zdrowy rosadek mówił uciekaj gdzie pieprz rosnie jesli nie chcesz by twój mózg został zlansowany. Nie mogłam uwierzyc własnym usza i oczom jak mozna swietnie manipulowac ludzmi,jak słyszałam ze Mona Vie zmieniło moje zycie ze nie moge zyc bez Mona Vie i jak mozna cudownie zyc byc wyzwolonym człowiekiem dzieki Mona Vie. Jeden przez drugiego opowiadali swoje historie jak jeden maz powtarzali to samo ze Mona Vie to to czego potrzebujesz ze zmieni twoje dotychczasowe zycie a ci uczestniczy słuchali i patrzyli na nich jak na bogów. euforuia jaka tam panowała była dla mnie przerazajaca a po trzech godzinach spedzonych w nie wygodnym krzesełku wyszłam by zaczerpnac swiezego powietrza. Nie moge powiedziec ze ten produkt działa czy nie działa bo go nie piłam i czy to złe czy dobre ale jedno wiem napewno ze napewno nie dam sie w manipulowac w to ich społeczenstwo ,ludzi pełych wigoru,ludzi zadowolonych z zycia,ludzi cudownie omamionych euforia Mona Vie.Tez jestem osoba pełna wigoru wesoła z dobrym poczuciem humoru,zadowolona. Kiedy wracalismy do polski to w autokarze o niczym innym nie mówiono tylko o Mona Vie ci ludzie nie mówili o niczym innym a moje niedowiezanie i przerazenie było coraz wieksze. Jestem zwykła noramalna dziewczyna ze wsi samotna matka majaca cudowna corke i moge smiał powiedziec ze jestem szczesliwa,mam cudownych znajomych świetną rodzine mam lepsze i gorsze dni ale jestem przede wszystkim wolna od euforii Mona Vie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli miałabys np problemy finansowe , twoja firma splajtowała by i nie miałabys za co kupić jedzenia dla dzieci , szukałabyś rozwiązania i sposobu wyjścia z tego g***a.Gdyby w takiej sytuacji trafiloby ci sie rozpoczęcie współpracy z monavie gdzie przy niskiej inwestycji udałoby ci sie stanąć na nogi , spłacić długi i zacząć żyć na znowu wysokim poziomie , to napisz cobyś wtedy mówiła gdybyś wyszła na środek sceny ? Monavie to narzędzie to osiągnięcia celu , nie bożek.Natomiast ktokolwiek wychodzi na scenę nie ma nieskoñczonej ilości czasu na opowiadanie dlaczego zmieniło sie jego życie.Jestes szczęśliwa ze żyjesz tak jak żyjesz ? Super , gratuluje ci .Pozwól jednak że są tez tacy którzy szukają trochę wiecej ,niż to ze starczy od pierwszego do pierwszego ,ze mam kochającą rodzinę i wszyscy zdrowi .Choć to jest najważniejsze i w priorytetach na pewno jest na pierwszym miejscu ,ale niektórzy mają takie "zboczenie" ze chcą czegoś więcej :) Ja również byłem w Berlinie i nie odczułem tego w taki sposób jak ty . Był rozmach , byli ludzie nastawieni rozrywkowo :) Natomiast to ,ze ktos mówi iz monavie zmieniło jego życie ? :) jak ktoś jeździe na wycieczki cztery razy w roku ufundowane przez mv dla całej rodziny ,plus dostaje dofinansowanie na auto i całkiem fajne wypłaty co tydzień to wiesz....ja też wyjdę na środek sceny i będę mówił że monavie zmieniło moje życie :) jezeli to zafunkcjonuje dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecietna_obywatelka
Witaj, do wszystkiego nalezy miec zdrowe podejscie i tyle :-) , dzieki Monavie wyszlam do ludzi, przeczytalam kilka fajnych ksiazek wiec same plusy, mysle, ze to najbardziej sprawiedliwy system zarabiania, bo wszystko zalezy od Twojej pracy i zaangaznowania, moje doswiadczenie z etatu , nie wazne ile zapierniczasz, rezygnujesz z urlopu, poswiecasz sie, premia i tak sie nie nalezy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie we wszystkich mlm-ach sa takie szopki i odpusty ;) to jest stały element socjotechniki.nie ważna jak to wygląda ale działa na wszystkich bez wyjątku i oto w tym chodzi :).brawa,ochy,achy itp.mają zachęcać do dalszego działania i nie poddawania się.motywacja mas daje efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie , można też siedzieć w domu , pierdólnąć sobie sete i zamartwiać sie w samotności że kurna jest do d.py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo dobre. Pozdrawiam goscia powyzej.niestety wiekszosc osob tak spedza czas albo siedzi przed komputerem do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd o tym wiesz? prowadzisz badania czy może to z informacji jakie wyniosłeś wraz z błogim entuzjazmem z Berlina? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z obserwacji :) i z telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecietna_obywatelka
Witaj, a co zlego widzisz w takiej "szopce" to fajnie, ze sa takie spotkania, aby zmotywowac ludzi... chyba o to chodzi, zeby miec checi i sile oraz energie do pracy ), czy wszyscy mieli tam siedziec na nudnej konferencji i plakac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecietna_obywatelka
Ostatnio tak sobie pomyslalam, doradzilam komus kupno samochodu takiego jak ja mam, jest wygodny duzy, ale czy dostane od firmy jakies wynagrodzenie za polecenie, kolejna sprawa polecilam komus makaron z Lidla, a znajoma polecila mi szprotki wedzone, Lidl sprzeda wiecej takich produktow, czy wyplaci mi albo znajomej za to jakis bonus... NIE, chcialabym robic zakupy w tesco i przez to, ze polecilam komus zakupy i teraz jezdzi co drugi tydzien ja dostaje bonus...a z czasem byc moze mialabym zakupy za darmo, bo kolejne osoby polecaly by Tesco innym, tak to powinno dzialac ... i to jest sprawiedliwe..., dlatego mam nadzieje, ze Monavie i inne uczciwe MLMy bedą sie rozwijac, mam tez nadzieje ze Monavie z czasem wprowadzi wiecej produktow na rynek, ogladnijcie sobie w ogole film Kapitalizm moja milosc... polecam... nie dotyczy MLM , zobaczcie jak dzialaj firmy w Polsce pracujesz za najnizsza krajowa.. a cala kasa idzie do wlascicieli, tylko CI wlasciciele sa glupi bo jak cala kasa pojdzie do nich to kto bedzie nakrecal gospodarke i kupowal ich produkty i produkty innych firm, to wszystko jest proste jak budowa CEPA, po co komu miliony, ktore leza na koncie, ja np zatrudniam 2 osoby, place jednej ok 4-5 tys na reke drugiej za sprzatanie 1,5-1,7 razy tyle niz stawki rynkowe przez to wprowadzam pieniadze w *********** zadowolnych wydajnych pracownikow i przez to defacto tez zarabiam wiecej bo mam zadowolonych klientow i jest ich coraz wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×