Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

jakim trzeba być FRAJEREM by zapłacić za miksturkę witaminową w efektownej butelce 400 zł za miesiąc jeśli komplet witamin niezbędnych dla prawidłowego życia można nabyć w aptece za 10-20 zł na miesiąc ? To się w głowie nie mieści, ale wiadomo, nie tacy frajerzy żyją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Marcin
Uważaj chłopczyku na słowa i nie obrażaj mnie. Nikt Ci nie karze kupować produktu. Jak Cię nie stać to nie kupuj, albo kupuj sobie świete syntetyczne tabletki, które na bank wchłaniają się w 100% i w ogólnie nie zostawiają złogów na wątrobie. Zanim ocenisz poczytaj. http://www.doktorwitamina.pl/witaminy_synt.html Wal se tabletki nawet za 5 zł. Przecież cena w życiu Polaczka jest najważniejsza. Albo zastanów się dlaczego produkty ekologiczne albo zdrowa żywność jest droższa od zwykłej. I czemu nazywa się to zdrowa żywność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Pan Marcin Chłopczyka to sobie poszukaj u siebie w rodzinie, a jak masz tak cieniutką skórkę, że to cię obraziło to nie wiem po co jesteś na tym forum. Jeśli stawiasz znak równości między prawdziwie zdrową żywnością, a soczkiem monavi to masz problemy z oceną rzeczywistości. Primo - sprawdź ile wytrzyma w świeżości naturalnie wyciśnięty sok z owoców i porównaj to z terminem przydatności do spożycia z etykiety monavie. Ile więc musi być tam chemii ?! Secundo - brak jakichkolwiek badań naukowych potwierdzających pozytywny wpływ soczku monavie na organizm. Zatem nikt ci nie broni płacić za ten wynalazek 400 zł i więcej na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Marcin
Nie chodzi o cieniutką skórkę, tylko o chamstwo i prostactwo w Twojej wypowiedzi. Tak stawiam znak równości między zdrową żywnością, a napojem funkcjonalnym MonaVie, ponieważ mam wiedzę, której Ty nie posiadasz. Primo - Otwarty sok MonaVie postoi w lodówce 2 tygodnie, a chemia o której mówisz (pewnie masz na myśli benzoesan sodu) to naturalne konserwanty. Z wikipedii Ci skopuję co to benzoesan sodu. Benzoesan sodu występuje w postaci anionu benzoesanowego występuje głównie w jagodach, a także w niewielkich ilościach w żurawinie, grzybach, cynamonie, goździkach oraz niektórych produktach mlecznych (efekt fermentacji bakteryjnej). Poza tym cały skład masz na etykiecie. Secudno - To nie jest lek i nie potrzebuj***adań naukowych, potwierdzających wpływ soku MonaVie na organizm. Wygoogluj sobie każdy owoc, który jest w napoju i dowiesz się jakie ma witaminy i jak pozytywnie wpływa na organizm. Oczywiście, że nikt mi nie zabroni za to płacić. Ale w moim odczuciu jest to inwestycja w zdrowie, ponad to nie kupuję żadnych innych suplementów, witamin w tabletach i wszelkiego rodzaju preperatów typu Rutinoscorbin. Można by wiele pisać, ale szkoda mi na to czasu, bo nie jestem trollem internetowym jak połowa społeczeństwa na kafeteri. Pomimo to z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości, albo poprawie Twoje wypowiedzi w kwesti MonaVie jeśli uznam, że trochę się mylisz. (Oczwiście wszystko w miarę możliwości) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W firmie jestem od 3 miesięcy, a o tym forum dowiedziałem się 2 dni temu. No cóż niektóre wpisy są bardzo ciekawe, a z niektórych nieźle się pośmiałem. Moje opinie na temat firmy: fajny projekt i szansa biznesowa, w 3 miesiace udalo mi się zaprosic do wspolpracy 2 osoby i znalzlem 1 klienta preferowanego. Trudno stwierdzić czy sok "działa". Na pewno mam więcej energii w dzień, skończyły się drzemki w ciągu dnia, dzięki RVL waga spadła 2 kg. Ale moim faworytem są energetyki EMV. Zupełnie inna i smaczna alternatywa dla dwoch kaw w ciagu dnia. Polecam zarówno biznes jak i produkty. Z tym, ze biznesu trzeba się nauczyć. Książki, spotkania, webinaria, szkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytuję poprzednika: "trudno stwierdzić czy sok działa" :) pewnie że trudno a że firma każe guglować owoce zamiast przedstawić niepodważalnych danych to inna para kaloszy... kupa śmiechu z tej firmy tak jak z zawartości napoju - bo to nie sok !!! mlody monavistku doczytaj co napisane na butelce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, ale mnie łapiesz za słówka. Masz racje, to suplement diety. SOK FUNKCJONALNY widziałem już pełno takich komentarzy jak Twoje. Nie próbowałeś - nie oceniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam tylko, że napisałem "działa" w cudzysłwie. Bo tylko tu na forum spotkałem się z wyrażeniami cytuję :"CUDOWNE DZIAŁANIE SOKU". A potem dodałem pozytywne skutki które odczułem, ale tego już nie zacytowałeś :) Pokaż mi dowody jak działa wpomniny wyżej Rutinoscorbin czy Plusssz, Vita-Miner, Rutinacea Complete, Skrzypo Vita. To też są suplementy diety i gdzie DOWODY. Ty siedzisz na forum i obsmarowywjesz firmę, a ja w tym czasie zdążyłem wypróbować produkty na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten od rutinoscorbinów i innych to jakiś ćpun , uznaje tylko proszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pan Marcin: Posłuchaj co mam Ci do powiedzenia. Biedny jesteś bo naiwny. Powołujesz się na jakieś rzekomo naturalne konserwanty w tym napoju monavie, dzięki którym sok nie otwarty wytrzymuje wiele miesięcy (a może lat), a po otwarciu 2 tygodnie. Co to za brednie ! Wyciśnij sobie sok z dowolnego owocu który jest na etykiecie Twojego "wybitnego" napoju i potrzymaj go sobie 2 tygodnie. Zepsuje się ! Smacznego. O jakich naturalnych więc mówisz konserwantach? Nie pieprz głupot ! Druga sprawa. Ile jest tej "cudownej" jagody acai w tym płynie? Wiesz ile czy nie? Na etykiecie nic nie ma na ten temat, wiec po jakiego grzyba wklejasz tu info o tej jagodzie skoro może jej jest tyle co brudu za paznokciem ? Trzecia sprawa. Ta wielka nieobecna jagódka ponoć trzyma swoje "cudowne" właściwości tylko kilkanaście godzin po zerwaniu. Dlatego nawinęli Ci makaron na uszy, że w postaci suchej (liofilizacja) może trzymać te właściwości bardzo długo. Poszerz więc swój wąski horyzont myślowy i zobacz, że w butelce jest ona znowu nawodniona !!! Więc co? Tym razem już może trzymać właściwości bardzo długo? Boże, co za brednie... Oj biedny jesteś... Ty i Tobie podobni dajecie się robić w balona jak dzieci... Twoja sprawa, Twoja kasa, Twoje zdrowie. Proszę, nie rozsiewaj tylko bzdur na lewo i prawo bo możesz skrzywdzić niewinnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mamy kolejne wcielenie nawiedzonego inaczej fryckiem , handlowiec betka :). Co ma liofilizacja i płyn do tego ile ma wartości Asai.Chlopie twoja argumentacja pasuje jak ulał do argumentacji Putina w sprawie Krymu.Tak samo niedorzeczna.Dziecko się w chemika biologa i fizyka bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniaczu powyżej, moja argumentacja co do liofilizacji jest poprawna, a twój wpis ma się tak do meritum jak sokopodobna ciecz monavi do zdrowia... czyli ni jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak biologu od siedmiu boleści ;) troll to troll wie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Mazgaj wiemy ze jest takie forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Mazgaj wiemy ze jest takie forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Marcin
do fryckiem Teraz ja Ci coś powiem. Zanim przyłączyłem się do dyskusji tutaj na forum poczytałem sobie wcześniejsze posty i byłem pewny, że taki delikwent o takim nicku jak Ty, już na samym początku był i miał stosunek na "NIE" co do firmy Monavie. I co się okazało - miałem racje. Już na 5 stronie tego forum, pojawił się Twój pierwszy post. I prowadzisz dyskusję, ze wszystkimi, którzy w MonaVie są, albo pochwalili cokolwiek z nią związane. Ale Ty z góry jesteś na NIE (Nie dla MLM, Nie dla produktu, Nie planu wynarodzenie itd.). Jesteś typowym trollem internetowym, który walczy z każdym, który jest na "TAK". Zadziwia mnie jak wytrwały jesteś w swojej pojedyńczej walce i jak dużo czasu już tu siedzisz, byle by obsmarować firmę. Nie jesteś zwykłym niezadowolonym użytkownikiem, albo sfrustrowanym dystrybutorem. Już na 8 stronie napisałeś swój cel bycia tutaj: fryckiem "....Pisanie na tym forum i tym wątku ma 100 razy albo i 1000 razy większą siłę rażenia niż bym wyszedł gdziekolwiek z transparentem. Wiesz dlaczego? Wpisz sobie "monavie" w google to zrozumiesz. Jestem przekonany, że moje wpisy dały do myślenia wielu osobom zastanawiającym się czy wejść w to czy nie - cel został zrealizowany. " Wszystko jest jasne, a Ty walczysz tu ponad rok. Kto NORMALNY poświęcił by tu tyle czasu, by udowodnić (co do tej pory Ci się nie udało) Polsce, że firma to piramidalna bzdura. Nie będę pisał, że jesteś z konkurencji (aczkolwiek to najlogiczniejsze wytłumaczenie), ale wróciłeś do tematu, po tym jak kolega "BTK" ucichł. A jakby przyjżeć się waszym wypowiedziom, to są strasznie podobne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Marcin
Musiałem rozbić tekst na dwie części bo był zbyt długi Wróćmy do Twojej wypowiedzi Ja jestem naiwny? Dziwi mnie tylko, że miliony osób (mam na myśli cały świat osób będący w firmie) jest naiwnych, a tylko Ty nie! Lekarze, dietetycy też są naiwni, ale Ty akurat nie. Co do reszty odpowiem Ci tak: To co piszesz jest typowe dla Polaków. Narzekanie i szukanie wszechobecnego oszustwa. Historia dała popalić naszemu kraju i społeczeństwu, ale moim zdaniem trzeba iść do przodu, a nie narzekać, że ludzie z zachodu mają lepiej, a polakowi na pewno się nie uda. Próbujesz mi wmówić, że to co jest na butelce i w składzie produktu, to bzdura. Bzdurą jest myślenie, że na każdym kroku próbują mnie oszukać. I to Ty jesteś biedny, pod tym względem. Chcesz walczyć przeciwko oszustwu - walcz z Rudym Tuskiem, który oszukuje cały naród, i w tym to Ci nawet pomogę. Masz rację: moja kasa, moje zdrowie, moja sprawa. Ale niestety bzdury rozsiewasz Ty, bo swoimi wpisami możesz odwieźć kogoś od szansy biznesowej i lepszego zdrowia Więc przestań już walczyć pod swoim nickiem i innymi, bo to nie ma już sensu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Marcin
Co do konserwantów nie będę się powtarzał. Dodam, że sok funkcjonalny MonaVie jest pasteryzowany. Jak nie wiesz co to pasteryzacja to wygogluj sobie, a ja zaproszę Cię na stronę, naturalnie tłoczonych soków, bez konserwantów, które są pasteryzowane i uwaga po otwarciu wytrzymują aż 3 tyg! (maciejowy sad w google) (Nie mogę podać strony, bo właśnie przez nią, wypowiedź była traktowana jako spam) Więc z tym wyciskaniem sobie daruj. Przepraszam, że tak w trzech częściach, ale coś było uznawane za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIECH ZYJE MONAVIE! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Marcin
@up O to chyba jakaś prowokacja, konkurencji. Bo nikt z dystrybutorów tak się nie zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mona nic niewie tylko sie jej wydaje ze vie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Fryckiem, daj sobie spokój z takimi wpisami. Zostałeś zdemaskowany, poza tym tylko Ty tu walczysz z firmą. Zobacz jak łatwe jest podszywanie się pod innych. Pan Marcin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frycku nie poddawaj się dalej do przodu,osobą z MV tylko i wyłącznie pieniążki zaślepiają oczy.Prawda jest taka że,mają świadomość etyczną i moralną swoich działań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gwoli ścisłości lekko pasteryzowany to różnica o paredziesiąt stopni i wartości odżywcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fryckiem postaw sobie fryty i popij piwem bedzie ci lepiej w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z maniakami nie ma sensu dyskutować, to jak dać małpie brzytwę... o dziwo nikt nowy nie wchodzi na forum i nie pyta co i jak. Ludzie mają więcej oleju w głowie niż się monavikom wydaje i potrafią przeczytać nawet i kilkanaście stron wstecz zanim podejmą ewentualną tak głupią decyzję jaką jest umoczenie kasy i strata przyjaciół przez monavie. socjotechnikę zostawcie dla tych co nie mają dostępu do sieci lub ludzi z niskim ilorazem inteligencji. Tutaj nie musicie się wysilać i pisać pseudo-wywodów. koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje nikt nowy nie pisze oprócz ciebie fryckiem betka ;) nikt inny nir pociska pierdół na tym forum. Bo trzeba byc psuchicznie chorum żeby chcialo sie w kólko pisac to samo , i to do tego wyssane z palca.Na szczeście takie rzeczy są juz do sprawdzenia ,zostały złożone odpowiednie pisma , ale możesz spać spokojnie, przecież piszesz prawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam,czytam i nie wiem czy ciemnogród to monavie czy reszta świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×