Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość Kredi
Slash i gdzie Twoje wielkie doświadczenie marketingowe się podziało? Właśnie przyznałeś się, że to co mówiłeś wcześniej było głupotą, a jedyne na czym się opierasz to to że do tej pory nikogo nie pozwano i że sprzedawcy monavie świetnie zarabiają? Przecież normalne, że firma nie może teraz nikogo pozwać, bo jakby to się rozeszło to ludzie nie będą wchodzić w biznes. Takie kroki podejmą dopiero jak już firma będzie się zamykać. Nie wiem dlaczego ludzie dla tych kilku złotych sa wstanie zrobić wszystko. Zaryzykować całym swoim dobytkiem, a czasem nawet nie tylko swoim. np. wspólnota małżeńska. Do tego bez żadnych skrupułów wciągają w to swoich przyjaciół i rodzinę. Oni wszystko mogą przez Was stracić, ale dla Was to jest ok, bo wy zarobicie kilka złotych na nich. Wmawiają Wam, że takie umowy to norma, ale ludzie... miejcie trochę własnego rozsądku. Jak można podpisać zobowiązanie, że jak firma sobie tego zażyczy to oddajecie całość pieniędzy jaką pozyskaliście przez cały okres współpracy?!?!? (Ten zapis jest tak ogólny, że właśnie tak to wygląda, każdy z Was na bank złamał któryś z tych punktów.) Ten punkt już sam w sobie jest podejrzany, przecież takie wymogi można egzekwować w o wiele delikatniejszy sposób, bez jakichkolwiek zapisów o zwrocie całości pieniędzy.... NIE WIDZICIE, ŻE COŚ TU JEST NIE TAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slash back
wskaz zdanie w ktorym przyznaje ze to co było wczesniej napisane jest głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czywalna 41
Mialam podpisac te umowe. Ale dzieki fruckiem przeanalizowalam ja raz jeszcze. Nie podpisuje i rezygnuje z tego oszustwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Poszukaj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daroos
naiwne idiotki heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorentzxyz
Ja bym nie mógł spokojnie spać po podpisaniu takiej umowy.... Niby zarabiasz, ale cały czas masz świadomość tego, że podpisałeś cyrograf, który upoważnia człowieka, którego totalnie nie znasz, a w swojej przeszłości pracował w firmie, która została zamknięta za nielegalne praktyki biznesowe do zabrania Ci wszystkiego co zarobiłeś, a nawet nałożenia dodatkowej kary pieniężnej i wytłumaczcie mi jak osoba podpisująca coś takiego może być rozsądna? Chyba rzeczywiście jest coś w tym, że monavie to skupisko specyficznych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slash back
Tak jak bylo wspomniane wczesniej czytamy ze zrozumieniem. To cenna umiejetnosc. To nie jest umowa np spolki jawnej zeby odpowiadac swoim majatkiem. Co wiecej nie ma tak ze bogace sie ja a reszta nie... Ludzie ktorzy sa wprowadzeni takze zarabiaja, a nawet moga zarobic wiecej. Ale jak sie nie zna planu marketingowego i zasad dzialania firmy to sie gada glupoty. Skoro dla ciebie zadnym argmentem jest to ze nigdy nie bylo takiego przypadku egzekwowania przez firme oddania pieniedzy zarobionych i zaplacenia odszkodowania to na jakiej zasadzie prorokujesz ze tak sie moze przydazyc? Umowy innych firm mlm wcale nie sa mniej rygorystyczne. Ale co to za rygor skoro glownie chodzi o zasady etyki. Nawet lekarz sie stosuje do zasad etyki .... Zreszta jak kazdy zawod jak i kazdy czlowiek. Skoro to cie tak w oczy kole to sam masz z tym problem. I co wiecej nie wroze dlugiej kariery zgodnej z prawem. Jesli mialbys chodz raz doczynienia z DOBRA firma mlm to bys tak nie paplal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B mv
Slash back gratuluje opanowania w starciu z prostactwem. Jestem dystrybutorem ale nigdy nie skladalem zadnego podpisu. A wy gdzie podpisujecie te umowy? Zastanawiam sie ze gdyby nawet wasz nieprawdopodobny scenariusz sie sprawdzil i firma zarzadalaby zwrotu wszystkich wyplaconych prowizji to jak ona to zrobi? Moze wysle man in black albo capitana america hehe Jestescie zalosni!! Nie takie mozgi jak wasze przestudiowaly regulamin i plan marketingowy i co? Firma dziala nadal, kolejne kraje otwieraja rynki,kolejni dolaczaja i ciesza sie lepszym zdrowiem Pozdrawiam mv fanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Do Was nie docierają żadne racjonalne tłumaczenia... specjaliści przestudiowali, kurde człowieku Ty masz problem z samodzielnym myśleniem? Przecież masz jasno napisane jakie są konsekwencje podpisania umowy, nie potrzebujesz tutaj nikogo kto Cię za rączkę poprowadzi powie ze to jest zle lub dobre. To jest proste do zrozumienia. Jeśli nie podpisałeś żadnej umowy to działasz nielegalnie, chyba że podpisali ją za Ciebie specjaliści, bo z tego co pisałeś wyżej masz problem z samodzielnym funkcjonowaniem. Jak to zrobi? a co to za problem? np. sprawa, komornik i ściąganie z majątku. Jak można nie wiedzieć, jak się egzekwuje przestrzeganie warunków umowy? To jest już szczyt... No a dlaczego firma ma nie działać? Przecież naiwniaków nie brakuje... Amber Gold też działało długo i sporo było takich co właśnie nie przeczytali umowy i zachwalali jakie to oni pieniądze zarobią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie doszły dystrybutor
do czywalna 41 : SUPER DECYZJA URATOWAŁA CAŁE TWOJE ŻYCIE (widzę że otworzyłem puszkę pandory) do B mV: Masz rację w wielu krajach się rozwijają np. w Niemczech !!! (MonaVie ma bezwzględny zakaz tam rozprowadzania i oszukiwania poczciwych Niemców.... P.S. Szkoda że w Polsce mogą egzystować tacy oszuści.... do slash bach: Życzę Ci jak najlepiej ale w Twojej sytuacji nie wiem po cichu wysprzedaż majątku, upozorowanie zniknięcia (zaszycie się za pieniądze z Monavie :-) buha ha ha ha ha gdzie w Meksyku to może ocalejesz w przeciwnym razie staniesz się właścicielem ogromnej lokaty w "Amber Gold" tylko w gorszym wydaniu !!! Nikt z nas nie życzy Wam aby Wam się nie powiodło piszemy to aby ostrzec ludzi na których wy żerujecie i na których bardzo liczycie. Szkoda. Chociaż byście odpuścili i nie szli w zaparte bo to tylko pokazuje poziom IQ poniżej 90 i max. średnie wykształcenie (trochę mam wrażenie żeuhc8qżacie na tym forum ludzi ze średnim wykształceniem) ale jeśli tylko istnieje 1% szansy że macie wyższe wykształcenie to naprawde polecam psychiatrę bo na psychologa to już zdecydowanie za późno..... ale co tam siejecie zło, zło otrzymacie !!! You will see jak to mówia w UTAH :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slash back
Nie rozumiem waszej zagorzalosci w tej sprawie, nie macie zadnego poparcia w tym co mowicie. Widze ze informacje czerpiecie z mlm-owego "pudelka". Od kiedy to w Niemczech rynek dla mlm jest zamkniety? Skoro jest to jeden z krajow gdzie wlasnie najprezniej sie rozwija. Moge sie zalozyc ze nie raz i nie dwa korzystales z produktu nie jednej firmy mlm nie zdajac sobie sprawy ze to wlasnie taki biznes. Czyli sam przylozyles reke do ... Jak to nazywasz odebrania komus zycia rodziny majatku. I jak mozesz porownywac mv do amber gold? Jak mozna porownywac piramide finansowa do marketingu sieciowego? Braki wiedzy DUZE! A jak sie nie ma wiedzy na dany temat i poparcia dowodami to sie obraza ludzi. Tak najprosciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slash back
Nie rozumiem waszej zagorzalosci w tej sprawie, nie macie zadnego poparcia w tym co mowicie. Widze ze informacje czerpiecie z mlm-owego "pudelka". Od kiedy to w Niemczech rynek dla mlm jest zamkniety? Skoro jest to jeden z krajow gdzie wlasnie najprezniej sie rozwija. Moge sie zalozyc ze nie raz i nie dwa korzystales z produktu nie jednej firmy mlm nie zdajac sobie sprawy ze to wlasnie taki biznes. Czyli sam przylozyles reke do ... Jak to nazywasz odebrania komus zycia rodziny majatku. I jak mozesz porownywac mv do amber gold? Jak mozna porownywac piramide finansowa do marketingu sieciowego? Braki wiedzy DUZE! A jak sie nie ma wiedzy na dany temat i poparcia dowodami to sie obraza ludzi. Tak najprosciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie doszły dystrybutor
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do Slash back: Powiem tylko tyle i tylko w twoim języku i na tylko twoim poziomie mentalnym: idź strzel sobie palcówke a jak nie umiesz to wibrator kup sobie (może mają jakiś gadżet z monavie).... a może zrozumiesz babko głupia i przygłupia że jesteś k...wa jebaną oszustką, którą powinno się zutylizować a na pewno odizolowac od społeczeństwa. Jako kobieta lepiej byś zrobiła i zaczęła zarabiać dupą niż w monavie. Chyba ze z ciebie taka laska jaki poziom prezentujesz to faktycznie nawet w burdelu byś zbankrutowała ale wiesz co burdel i tak nie zabierze ci więcej niż Monavie. Spierdalaj !!!! P.S. Przepraszam wszystkich o większym poziomie intelektualnym niż dystrybutorzy monavie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Nie ma poparcia dowodami... no kurcze z Wami jest coś nie tak... :P Przecież to Wy nie macie na nic poparcia, a my wszystko dokładnie dokumentujemy i udowaniamy... Wy tylko piszecie bez sensu, ładu i składu żeby tylko coś pisać i zepchnąć fakty na dalszy plan. Dlaczego piszesz o innych mlm'ach? przecież my nie mówimy nic o nich i ratowanie się zmianą marki raczej Ci nie pomoże. Przecież to jest oczywiste i nie da się temu zaprzeczyć więc nie wiem dlaczego podważasz nasze zarzuty odnośnie umowy. Tu nie ma nawet jak tego podważyć. Umowa ma bezpodstawny zapis, który jest zupełnie nieadekwatny do "wykroczenia", nie byłoby sensu pisania czegoś takiego jeśli nie miałoby się jakiś powaznych planów związanych z wykorzystaniem tergo zapisu. Wiadomo, że firmy starają się pisac umowy tak aby ni odstraszyć klientów. Tutaj jak widać monavi musi mieć jakiś konkretny plan skoro mimo świadomości utracenia sporej ilości klientów tak niebezpieczny pkt zostawiają w umowie. Co do masowych pozwów to jest to bardzo popularne w stanach, są firmy prawnicze które się tym zajmują. Co prawda zazwyczaj działa to w drugą stronę - pacjenci skarżą firmy farmaceutyczne za skutki uboczne leków. Często są to pozwy wielu tysięcy pacjentów, a kasa z tego jest ogromna więc nie widzę problemu żeby zadziałało to w drugą stronę. Np monavie się zamyka, otwiera się wielka firma prawnicza ktora zajmuje się zbiorowymi pozwami i ściąga z Was calutką kasę jaką zarobiliście z monavi (sytuacja idealna dla nich, bo mają pełen pakiet dokumentów i właściwie wszytsko podane na tacy). Oczywiście już ją wydacie więc wejdą na nieruchomości itp. Nie mówię, że tak będzie na bank, ale podpisując taką umowę w pełni się na to zgadzacie co jest dla mnie nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
WOW!!!! cóż za poziom dyskusji. Gratulacje dla przeciwników MV. Szkoda że merytoryczna dyskusja o jakości soków przeszła w stronę obrażania. Proponuję zająć się swoimi biznesami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #13darwin
Jak mnie jakiś dystrybutor będzie chciał namówić na biznes monavie to chyba z pełną świadomością go strzele w łeb... czytają to co tutaj piszecie widzę że to są oszuści, którzy chcą mnie wkręcić w jakiś przekręt, możliwe że przez swoją niewiedzę, ale co mnie to... Jak ktoś chce mnie oszukać to nie zasługuje raczej na uprzejmość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
#13 darwni Zapraszam do biznesu i czekam na strzał pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Merytoryczne wartościowe to były jedynie wypowiedzi przeciwników monavie odnośnie analizy badań soku monavie, który z 3 badanych wypadł najgorzej, a do tego miał tyko 2% wartości antyoksydacyjnej jagody acai wiec tam też niestety polegliście ze swoimi wypowiedziami jak to mamie, tacie i wujkowi pomogło, ale bez żadnych konkretów, które nie byłyby wyssane z palca. Tutaj tak samo nie macie nic na obronę więc po co piszecie... dajcie ludziom zobaczyć jaka jest prwda, a nie piszecie jaieś bezsensowne wypowiedzi które zupełnie nie podważają zarzutów, ponieważ nie jesteście w stanie ich podważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybotor MV
Rozumiem że wszyscy którzy sprzedają suplemety to oszuści . Normalnie teoria spiskowa . Znowu biednych Polaków chcą wykorzystać bogaci Amerykanie .Litości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monavie-ona
Oj widzę, że temat Monavie ruszył lawinę oburzeń, zażaleń i wątpliwości. Ludzie dlaczego się tak wyzywacie? Czy tylko na tyle Was stać? Każdy ma prawo do własnej opinii, szanujmy się wzajemnie. Co do firmy Monavie: Jestem w tej firmie od roku. Był to mój pierwszy kontakt z MLM. Jako osoba sceptyczna podeszłam do tematu bardzo sceptycznie. Długo zbierałam informacje, przygladałam się, a także szukałam.. Chodziłam na wiele szkoleń i poznawałam ludzi zmotywowanych, chcących coś zmienić w swoim życiu. Dziękuję osobie która przedstawiła mitą szanse. Naprawdę. Było niełatwo, bo otaczali mnie sami pesymiści którzy chcieli ściągnąć mnie na dno.. Ale ja się nie poddałam. Wyjechałam do USA gdzie znajduje się siedziba Monavie poznałam Dallina Larsena i wielu innych wspaniałych ludzi. Obecnie jestem na pozycji Golda i zajmuję się tylko Monavie. Mam samochód dzięki tej firmie, mam w miarę zadowalające dochody przyjaciół i co ważne -rząd mnie może w tyłek.. nie będę pracowała na etacie i za X lat odbierała 700zł emerytury.. o nie.. dlatego Monavie jest firmą dla ludzi którzy chcą tak jak ja odbić się i cieszyć się zyciem na jakie każdy człowiek zasługuje. Ktoś wspomniał o Niemczech. To proszę wejdz sobie wpisz Monavie Niemcy i zobacz jak świetnie działają! Indie, Azja, Białoruś wkrótce, Portugalia itp. Tak macie racje... Ludzie wchodzą w SZAJS dlatego też firma zrobiła 1mld $ ze sprzedaży w ciągu 3,5 roku (czego nie osiągneła żadna inna odtychczas firma!!) bo sprzedawała SZAJS... badania ponad 70 badan naukowych też zostało wyssanych z palca.. Doktor alexander Schauss napisał grubą książkę o niczym... A wszystkie nagrody i pieniądze wzięły się z kosmosu.... ahh uwielbiam ten typ ludzi.. nic nie osiągneli, albo stracili zapał i pisza po forach jakie to monavie nie dobre jest... życzę więcej wiary w monavie i w siebie osobom które są w tej firmie, które dopiero zaczynają i tkwią w kole pesymistów.. nie dajcie sie... i zyczę tym co nie wierzą w MLM "wysokich" emerytur za X lat.. oraz cudownych 8-13 godzinnych dni spędzanych w pracy której nie cierpią... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Panie Adamie... Przecież to nic nie da, każda rozsądna osoba doczyta i tak ważne rzeczy, pisanie byle czego żeby zapchać temat nic Panu nie da. Chyba że Pan myśli, że pisze coś wartościowego, ale w to wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie doszły dystrybutor
do dystrybotor MV: spadaj oszuście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!podczas II Wojny Światowej to z takimi co oszukują nasz naród robiono jedno............na oczach ich rodzin..........z resztą ich rodzinom robiono to samo...................................spadaj głupcze o oszuście..................................................................................................................nie oszukuj siebie i nas.............................................................................................................................wypierdalaj z tymi plastikowymi mądrościami i gównianym produktem do UTAH..................a zapomniałem nie dostaniesz wizy więc może do Niemiec pojedziesz ale tam zamkną cię bo w Niemczech dystrybucja monavie jest surowo zabroniona pod groźba kary wiezienia do lat 6........................to wówczas wpadniesz do niemieckiego więzienia i tam chłopcy pokażą ci prawdziwy MLM od tyłu barani łbie. Już się słyszy że Rosja i Ukraina zamierzają zabronić sekcie pod nazwą monavie działalności na ich rynkach...................................powodzenia głupcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiepski
Nie doszly dystrybutor : ZAMKNIJ JAPE! Ojciec jak cie robil to strzelil za lozko i wychowaly cie bakterie! Jestes durniem debilem i kretynem jakich malo jedyne co potrafisz to pi****lic glupoty! Ile mozna czytac twoich wywodow na jeden temat. Gowno wiesz, wiedziales i bedziesz wiedzial zacofancu j***ny!! Zwal sobe moze cisnienie ci sie w koncu wyrowna i wroci jakikolwiek poziom myslenia! Bo chyba za dlugo juz masz mozg niedotleniony zj**e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie doszły dystrybutor
do Kiepski: hmmm Kiepski ..... wszystko w temacie o tobie..... ale się nie obrażam. Wiesz pewien mam pomysł. Pewnie się już szykujesz na sobotę do remizy wiesz miał być One Disco ale zachorowali i bedzie gwiazda Shaza. Wiem że organizujesz spotkanie przez remizą, przez baletami to ja przyjdę. Bedę w czerwonym swetrze podpierał ławke z twoimi kolegami i przyjaciółmi którzy zostali zaproszeni pod jabłon na prezentacje fiirmyyy z US-ej. Wiem ze Józej, Genowefa, Bonifacy i Konstancja sa zainteresowani sprzedąża ciagnika, krowy, dwóch kaczek, gumiaków i żużytej gumy nie wiem o co chodzi z ta gumą może Józek otworzył kondona i go nie wykorzystał więc go sprzedaje jak inni swoje rzeczy i zamierza wejść w pakiet 8 butelek wina jagodowego miesięcznie. Wiesz jaki masz problem zawsze na spotkaniach mówisz że te napoje majo alkohol i oni ze wchodza xłe sie stanie jak przed baletami w sobote się napijo i zorietujo się że zrobiłeś ich w balona. Powiem Ci więcej takiego jednego w zeszłym roku z jakiejś innej oszukańczej firmy akuna to na widłach z remizy wyniesli . Chłop zobaczył że nie warto kłamac na dzielnicy. Co do Wiesławy to nie jest przekonana ale się nie przejmuj powiedx no tylko że jak się napije 8 butelek wina jagodowego to ma będzie wyglądoł jak brooot pid czy jak mu tam w szkiłku na niego wołają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B mv
Hahaha Nie doszly dystrybutor nie wytrzymal psychicznie Polecam monavie , swietnie obniza poziom stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slash back
nie no naprawde jestescie przekomiczni! te wasze teorie spiskowe i wiadomosci wyssane z palca ... Rosja chce zamknac? w Niemczech zabronione pod grozba kary? ahahaha :D macie głowy pelne pomyslow wiec moze wykorzystajce je w bardziej racjonalny sposob :) ale moze udowodnijcie wszystkim ze wasze informacje co do wyzej wymienionych maja jakies zrodlo? macie wtyki w rzadach? a ty nie doszly dystrybutorze daruj sobie dalsza wymianie bo z panem kiepskim pokazałes najwyzszy poziom inteligencji i klasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Podejrzewam, że niedoszły dystrybutor to tez ktos z monavi, jakos wypowiedzi są bardzo podobne do wypowiedzi dystrybutorów i chyba była to próba zrzucenia na dalszy plan sensownych wypowiedzi które pogrążały monavie. Zachęcam do czytania poprzednich stron bo jest tam wiele ciekawych faktów, których dystrybutorzy nie są w stanie podważyć i stosują taką mało ciekawą taktykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×