Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość A co powiesz mi na coś takiego
Moja znajoma ma dwuletnią córkę, która cierpi na atopowe zapalenie skóry. Kobieta wydała MAJĄTEK na lekarzy, maści, kremy i inne leki, które nie pomagały małej a nawet wzmagały stany zapalne skóry. Od dwóch miesięcy mała przyjmuje sok monavie. Poprawa dzieje się na moich oczach (opiekuję się tą dziewuszką). Skóra przestaje schodzić, plamy z buzi, z rączek i nóżek znikają. Mała się nie drapie. Zaznaczam, że nie jestem żadną dystrybutorką, nie mam nic wspólnego z tym biznesem. Opisuję tylko to, co widzę. Dodam jeszcze, że mama małej nie daje jej innych leków i nie stosuje już żadnych kremów czy maści. Nawet lekarka prowadząca dziewczynkę, jest bardzo zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprysna patrycja 21
Mojej znajomej zmarł pies. Nie mogła się z tym pogodzić i wlozyla go do wanny. Do wanny skala ponad 70 litrów soku Monavie. Pies ożył. Nie jestem dystrybutorka a pisze to co widziałam na własne oczy. Pies miał juz akt zgonu a ożył!!! Szok!!! Nawet pani weterynarz była w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuu
dotychczas miałam straszliwy problem z paznokciami, non stop mi się rozdwajały i żaden kosmetyk na tego typu przypadłości nie pomagał a stosowałam różne typu eveline avon itd Zaczęłam pić sok i po problemie, suplement na pewno bardzo pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MooonaLissa
MonaVie Active zaczęłam pić od stycznia. Wypiłam już 6 butelek i pozytywnie zaskoczona. Pracuje fizycznie na produkcji w koncernie żywnościowym. Kręgosłup i nogi wysiadają szczególnie przy 10h pracy Po za tym niemiłosiernie bolały mnie stopy. Teraz jest lepiej mam więcej energii, radzę sobie w pracy. Jestem zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichociemny17
Od razu widac, że to naciąganie ludzi :) Przeciwko faktom i badaniom postawiono wyssane z palca histroyjki, żeby tylko zepchnąć na dalszy plan rozmowę która ujawniła prawdę o monavie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co powiesz mi na coś takiego
Dlaczego wyssane z palca? Ja piszę prawdę. Sama soku nie piję ani też nie rozprowadzam. Dziecko widzę każdego dnia. Żeby było weselej, mama małej nie próbowała ani razu wciągnąć mnie do biznesu. x Co wam do tego, że inni chcą w to wchodzić? Wy nie musicie, prawda? Żyjcie i dajcie żyć innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichociemny17
"Żeby było weselej, mama małej nie próbowała ani razu wciągnąć mnie do biznesu." - Teraz to już na pewno nie uwierzę, że niby charytatywnie sok rozprowadza? :D bo za te 20 czy 15zł od butelki to by jej się nawet z domu nie chciało wyjść. 100 butelek soku by trzeba było sprzedać na 2000zł... Biznes życia jak nic ;) ale oczywiście to nie jest piramida finansowa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyjgfccsbkddcfdvvsdc
3 posty pochwalne, pisane na 1 kopyto w krótkim okresie czasu:D Douczcie się dystrybutorzy monavie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichociemny17
Takich sprzedawców to strach zaprosić wśród znajomych na impreze itp... przecież jak taki zobaczy nową ofiarę to zaraz zacznie przedstawiać swój świetny plan biznesowy, mówić że właśnie zamówił samochód i odbirera 7 tys tygodniowo... a człowiek będzie musiał chodzić i ostrzegać znajomych żeby ich nie wciągnął i nie wyssał z niego całej kasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MooonaLissa
DO: rtyjgfccsbkddcfdvvsdc To, że na Ciebie nie działa nie znaczy, że soki nie poprawiają zdrowia. jestem zadwolona z efektów i chce sie podzielić moją opinią z innymi. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaggt
Kasiu: A ile stosowałaś ten produkt? mam podobny problem i myśle o zakupie tych soków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystybutorka MV:)
Witajcie kochani, Widze, że firma MonaVie wzbudza obromne poruszenie na waszym formum. Bardzo dorze:) Bo nie wiem czy wiecie, ale najlepsza reklamą jest negatywna reklama:) Tak wiec w imieniu swoim i innych dystrybutorów chciłam wam serdecznie podziekować, za wszystkie pozytywna a takze negtywne informacje na temat naszej firmy:) Bardzo dużo osób odwiedza wasze formu i miedzy innymi dzieki Wam o Nas słychać. A jeżeli chodzi o brak dziełąń na produkcie, to może trafić sie jednostka ktorej produkt nie pomoże. Jeśli 99% osob sporzywajacych MV ma efekty, to przecież 1%, który nie ma efektów nie przekona 99% ze produkt nie dziala. Wśród mojej rodziny i przyjaciół jest mnustwo przykładów ze MonaVie działą. Wiec przekonajcie Mnie, że to "bajka":) Jak ktoś to zrobi to oddam 100% zarobkow z MonaVie:) a coś tam zarabiam:P... No tak zarobki to też "bajka":) Faktycznie Bajka:D Nigdy o takich nawet nie śniłam:p Tylko zastanawia mnie czemu, tak wiele osob pisze negatywne rzeczy na temety o ktorych nie maja wiedzy. Skad moje zdanie na ten temat? Bo gdyby ktoś miał jaka kolwiek wiedzę poprartą wartościowymi książkami i ludzmi biznesu, to zarabiałby w mlm:) Nie ważne czy w MonaVie czy w innej firmie. Na koniec...dla pozytywnych:) gratulaje podejscia do zycia i fajnie ze pokazujecie innym ze jesteście szczesliwi. dla negatywnych:) pozdrawiam Was serdecznie i wierze, że zmienićie coś w swoim nastawieniu do życia, bo to jakie macie zdanie na temat MV jest nie ważne, każdy może mieć zdanie jakie chce, ale to że tak agresywnie dzielicie sie nim z innymi świadczy o tym, że chyba jest wam bardzo źle i ta złość musicie wylać na zewnatrz, żeby sobie z nia poradzic. Dlatego życze Wam z całego serca szescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloletta25
Mi odrosła ręka po wypiciu MonaVie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuu
Wiesz co, zmiany zauważyłam doyść szybko miesiąc stosowania. Ale pije je cały czas wieć już mam to w nawyku. Zacznij a się przekonasz ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
"Bo nie wiem czy wiecie, ale najlepsza reklamą jest negatywna reklama" - ta wypowiedź aż tryska inteligencją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko _78
"Chcesz najlepszego dowodu na to, że Założyciel i pomysłodawca firmy nauczył się już w życiu jak obchodzić system prawny? Firma w której pracował Dalin Larsen jako senior executive która sprzedawała podobny produkut w systemie MLM została zamknięta przez FDA za nielegalne praktyki biznesowe. MonaVie CEO and founder Dallin Larsen was previously a senior executive with an MLM company that sold a similar juice product prior to being shut down by the FDA for illegal business practices. http://en.wikipedia.org/wiki/MonaVie Oczywiście możesz teraz powiedzieć, że to był przecież tylko pracownik.. tak, Wy też jesteście tylko pracownikami i co by było z Wami jakby się okazało, że swoje rodziny i kolegów wpakowaliście w kolejny przekręt? jak się okaże,że produkt o którym nic nie wiecie powoduje bardzo duże skutki uboczne? Zrobiliście to tylko i wyłącznie zaślepieni kilkoma złotymi, bo pieniądz jest dla Was jedynym wyznacznikiem w życiu, prawdopodobnie właśnie dlatego, że nigdy większych pieniędzy nie mieliście mając nagle 2,5tys zł miesięcznie za kilka godzin pracy tygodniowo stajecie się bogami,którzy nie potrzebują żadnych argumentów, jedyne co Wami kieruje to ogromne ciśnienie na kasę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Powiedz mi Pani bizneswoman, ile znasz MLM'ów z dobrym produktem i adekwatną ceną? Bo ja nie znam żadnego. Wynika to z samego faktów, iż założenie MLM jest sprzedaż taniego produktu, po wysokiej cenie. Inaczej nie ma możliwości opłacenia tak dużej ilości poziomów. Ja wiem, że Wam wmawiają, że MLM jest przyszłością dystrybucji. Jednak jest to typowa gadka sprzedawana ludzikom od wielu lat. Zasada jest prosta... wyłapać z tłumu ludzi, którzy są najbardziej podatni na manipulację i nie potrzebują żadnych faktów, biorą wszystko co im się podsunie pod nos i uznają to za jedyny słuszny wybór. Do momentu kiedy zdajecie sobie sprawę z tego, że robicie ludzi w balona to jeszcze Was rozumiem, no bo cwaniactwo w Polsce już jest standardem. Jednak osoby, które wierzą w to co słyszą i idą z pełnym przekonaniem pomocy, są niestety niezbyt rozsądni. Co do tych pięknych zarobkow - znam dwóch dystrybutorów monavie, którzy ok 3-5 miesięcy temu ogłosili na facebooku, że za kilka dni odbierają samochód z salonu, bo już zamówili. Do tej pory tych samochodów nie odebrali. Jest to jawne kantowanie ludzi, a to co Wam wmawiają szkoleniowcy, że trzeba tak działać żeby przyciągnąć szczęście jest zwykłą manipulacją. Szczęście możecie przyciągać w swojej głowie, nie trzeba tego rozpowiadać potencjalnym klientom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela elantis
ja od kiedy pije monavie, zauważyłam ze miseczka C zmieniła mi się w E!!!! Szok!!!! Namawiam każdego na momavie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamentowe dżolo dystrybutant
natomiast mnie wyrosła pleśń na mona vie, których spory zapas mam w garażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta II
"Jeśli 99% osob sporzywajacych MV ma efekty, to przecież 1%, który nie ma efektów nie przekona 99% ze produkt nie dziala" te dane to rozumiem, że ze statystyk prowadzonych przez rzetelnych naukowcow niepodlegajacych zarzadowi firmy monavie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedną nogą w rowie
To są proszę pani dane gromadzone w oparciu o liczne wywiady jakie dystrybutorzy, prowadzą ze sobą nawzajem. Myślę, że to solidne źródło wiedzy o produkcie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof. Smrodek-Miodek
Sekciarze z MV. Gorący apel!!! Szkoda waszego czasu na misje w internecie. Kurs wam potrzebny i to pilnie. Kurs z zakresu zasad pisowni języka polskiego. Nie z przymiotnikami piszemy łącznie, po spółgłoskach najczęściej rz, a spożycie piszemy przez ż, itp. itd. Zarabiacie miliony, bujacie się na salonach Europy, a wy zwyczajni analfabecie jesteście !!! Wstyd! Wstyd! jeszcze raz wstyd, oraz obciach !!! Nie pijam waszego soczku, bo Jack Daniels czyni cuda i jest pewnie tańszy. Czy z waszego kompotu można zrobić bimber? Próbował ktoś? Pozdrawiam i do książek nieuki jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_pa_o_pa_o_pa_o_pa
Ja nie miałam ucha. Od kiedy nasmarowałam MonaVie to ucho mi odrosło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof. Smrodek-Miodek
Na końcu wkradła się literówka, miało być - analfabeci . Czuwaj i do nauki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co powiesz mi na coś takiego
A ja powtarzam: NIE MAM NIC Z TYM WSPÓLNEGO i nie interesuje mnie to, co o tym pomyślisz, co napiszesz itp. Piszą tu, że osoby związane z monavie wszystkich werbują. Mnie nikt nie werbuje, nikt nie próbuje. Powtarzam, napisałam to, co widzę. Stan małej się poprawia. Dlaczego cię to tak irytuje? A to, ze chwilę po mnie ktoś napisał peany na cześć monavie... Przecież to tak miało wyglądać i ty, żuczku, nabrałeś się na to. Może sam nawet to napisałeś :) Mnie to nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutorka MV
Gratuluje Wam spostrzezeń, jestescie wybitnie błyskotliwi:) Ciesze się ze moglam sprawic wam radosc kilkoma bledami:) Bawcie sie dalej na formu bo widze ze sprawia wam to ogromna satysfakcje, a w koncu trzeba robic to co sprawia nam przyjemnosc:) Moje doswiadczenia pozwalaja mi stwierdzić ze MV to nie tylko pieniadze ale przede wszystkim pomoc ludzia. Jazeli wy uwazacie ze to sekta. To macie racje:) Na szczescie wy do niej nie nalezycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof. Smrodek-Miodek
Pomaga się ludziom, a nie ludzią !!! Szanowna dystrybutorko, a może byś nam opisała w jaki to sposób kompocik firmy MV pomaga ludzkości (a nie czasem luckości !)? Mam pomysł, aby wysłać kilka tysięcy hektolitrów tego specyfiku do Korei... Zażegna to konfliktowi? Jak sądzisz? Czuwaj i do nauki (czuwaj piszemy przez u!) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haaaaaaaaaaazamat
Nie miałam nogi. Nasmarowałam się Monavie i mi odrosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada.Paw.
Widzę, że ostra dyskusja wywiązała się na temat Mona Vie. Należę akurat do ludzi, którzy piją te soki i widzą efekty, z zaznaczeniem, że dla mnie efekt są to zmiany raczej natury racjonalnej. Bo jeśli ktoś pije sok przez tydzień i posiewa się cudów to raczej taka kuracja nie jest dla niego. Jeśli ktoś chce schudnąć pijąc sok i spodziewa się natychmiastowej utraty wagi to raczej zapraszam na siłownię na porządną dawkę ruchu. Jeśli ktoś spodziewa się, że odrośnie mu noga, ręka (jak widać padają i takie stwierdzenia) lub będzie mądrzejszy to raczej zapraszam do psychiatry na długoletnie leczenie. Ten sok nie jest czarodziejskim napojem, który zamienia metal w złoto. Ludzie, ma wam pomóc odzyskać naturalny balans ciała. i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyta czyta czyto czyto
Żywsze przy tym iż naturalny balans ciała szybciej, zdrowiej i taniej da się osiągnąć pijąc soki które zrobimy w domu, samemu w sokowirowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×