Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość Bardzo ciekawe
MONAVIE POLSKA NAJLEPSZĄ FIRMĄ w kategorii "Dynamiczny Rozwój 2012" według RANKING MLM. Rzeczywiście, pikują w dół :) ciekawe, którzy to liderzy opuścili MV?? Zabawne rzeczy piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo ciekawe
MONAVIE POLSKA NAJLEPSZĄ FIRMĄ w kategorii "Dynamiczny Rozwój 2012" według RANKING MLM. Rzeczywiście, pikują w dół :) ciekawe, którzy to liderzy opuścili MV?? Zabawne rzeczy piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo ciekawe
MONAVIE POLSKA NAJLEPSZĄ FIRMĄ w kategorii "Dynamiczny Rozwój 2012" według RANKING MLM. Rzeczywiście, pikują w dół :) ciekawe, którzy to liderzy opuścili MV?? Zabawne rzeczy piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Co ta nagroda ma wspólnego z obecną i rzeczywistą sytuacją Monavie na terenie Polski? Pan Pac mądrze skomentował przyznanie tej nagrody - "NIE NALEZY PRZJMOWAC NAGROD OD FIRMY KOMPLETNIE NIEWIARYGODNEJ" Od kolegów dla kolegów tak możemy to określić. Tak jak pisałem wcześniej, Jakości firmy MLM nie określa się na podstawie zarobków firmy, a na podstawie osób które na tym biznesie nie straciły przy jednoczesnym uwzględnieniu wysokiego współczynnika sprzedaży ogólnej firmy. Tutaj bym mógł jedynie przyznać nagrodę dla firmy, która wyciągnęła dużą ilość pieniędzy przy tanim towarze - czyli firma która zarobiła dużo. Nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Co do liderów np P. Robert Buszta. Przeszedł już do konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liar, liar
Kolejne kłamstwa: monavie nie jest najlepsza. Poniżej oryginalny atrykuł, ślepcy z MV. http://www.rankingmlm.com/managermlm/articles/article?id=dyplomy_uznania_2012_rankingu_mlm_zostaly_przyznane W kategorii działalność charytatywna postanowiliśmy nagrodzić dwie firmy. Zwyciężają Lyoness i EuCO. W kategorii innowacyjny produkt bezkonkurencyjna okazała się firma RICI. W kategorii budowanie marki wyróżniliśmy Betterware. Firma Raypath zwyciężyła w kategorii ECO Product 2012. Za wsparcie dla Liderów i Dystrybutorów Dyplomem Uznania nagrodziliśmy OVB. W kategorii Propagowanie zdrowego trybu życia wyróżniliśmy PMI. Za dochodowy plan marketingowy nagrodziliśmy Novision; Najlepszym debiutem 2012 roku ogłaszamy firmę Synergy WorldWide; W kategorii najlepszy program samochodowy nagradzamy FM Group. Za rozszerzanie działalności, wdrażanie innowacyjnych pomysłów, wzbogacanie oferty produktowej, intensywne rozszerzanie struktur, czyli dynamiczny rozwój firmy, nagradzamy Dyplomem Uznania MonaVie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokoono78
hyhyyh to są śmieszni bogacz, taki majatek zarabiają a wszyscy tam biedacy. Mieszkają kątem w mieszkaniach na kredyt, wycieczki na kredyt zeby sie pokazac, a potem caly czas placza na fejsie :D milionerzy jak nic :D albo gadanie ze oni maja swoj pierwszy milion za soba :D przez 15 lat łącznie i do tego w wieku 35040 lat za sprzedawcami ktorym kazdy wciska co tylko chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tematu wątku to uważam,że wielu ludzi zostało oszukanych ale z tego co widzę sami sie do tego nie przyznają i robią dobrą minę do złej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilokilo
Mam tylko proste pytanie (dwa): Ile kosztuje (detalicznie) 1 butelka tego boskiego napoju? Oraz - ile go tam jest? Litr? Szukałam w internecie ale mi się nie udało znaleźć. Podobno nie da się kupić jednej...... Trzeba się zapisać i kupić cały karton..... A ja pytam o jedną! Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredi
Jedna butelka to ok 120zł - 750ml. Można kupić jedną, ale jest to trudne, ponieważ będziesz musiał obronić się przed natarciem sprzedawcy, który za zadanie ma wciągnąć Cię w biznes - dlatego zabrania się sprzedaży np. na allegro, tracisz wtedy możliwość wciągnięcia takiego osobnika do siatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzymbzym
Wcale nie jest trudo kupic jedna butelke. Mozna zostac klientem preferowanym i tylko korzystac z produktow mv Jedna butelke mozna kupic dla posmakowania ale jest minimalna szansa ze odczujesz jakiekolwiek dzialanie po takiej ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, polecam przeczytać tekst z powyższego linku. Nie rozumiem jak sprzedawcy mogą wciskać coś takiego ludziom żeby tylko zarobić i oszukiwać jeszcze, że oni się dzielą dobrocią, że oni pomagają.... Polecają to podawać dzieciom!!! Widać, że taki podrzędny człowiek w Polsce zrobi wszystko dla pieniędzy. Co chwilę tylko pokazują jakieś badania jednego natchnionego doktora, który nagle obala tysiące badań zebrane wciągu wielu lat i potwierdzone w praktyce. Nawet nie mają pojęcie czy to co udostępniają na swoich profilach jest prawdą, nie sprawdzą tego, tylko ktoś im ładnie napisze to już wierzą we wszystko, bo to fajnie brzmi... Oby więcej było ludzi inteligentnych, którzy zanim w coś uwierzą to sprawdzą, a nie tylko ślepo będą wierzyć komuś, bo napisał ładny artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli już dyskusja to proszę! Byłem na 3-ech spotkaniach MV i porażka.Gadają,gadają i nic ciekawego. To jest piramida i już.Równie dobrze może to być długopis a nie soczek!!! A jak zaczęli pokazywać kolorowe kartki z zarobkami to zacząłem płakać ze śmiechu.Takie kartki to sam mogą wydrukować.Jak zapytałem o wydruki z banku to już nie chcieli słuchać.Puścili film.Pogrzebałem w necie i nie jest tak pink!Soczek nie jest tak leczniczy jak zapewniają!A zarobki to sami poszukajcie!Dla mnie to oszuści!Jak chcecie się z nimi związać to po pierwsze dobrze się zastanówcie i poszukajcie wiarygodnych informacji.Sprawcie ludzi którzy was chcą w to wciągnąć.Dużo tych osób ma sprawy o oszustwa.Oszukiwali pracowników żeby pompować kasę w MV!A to drogi biznes!Jak ktoś chce więcej info to piszcie na forum,podam e-mail.Pozdro i nie dajcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet dzieci w podstawówce wiedzą, że Wikipedia nie jest i nigdy nie była rzetelnym źródłem informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GABI 100
Zostałam dystrybutorem. Nikt mnie nie zmuszał, sama podjęłam decyzję. Przeczytałam książkę Schausa o jagodzie acaji. Dowiedziałam się z niej wiele. Firma nikogo nie zmusza do działania. Nie jestem "agresywna" i napastliwa jak niektórzy tutaj piszą o dystrybutorach,przekazuję informację spokojnie i rzeczowo, podając info,że można przeczytać książkę. Proszę aby każdy sam podjął decyzję o przyłączeniu się do mnie i spróbowaniu produktów Monavie. Nikt nie musi kupować wiele wystarczy WŁAŚNIE np. 1 btl czy 1 szt napoju energetycznego czy RVL. Wcale nie czuję się oszustką ponieważ sama piję od czasu do czasu sok bo mi smakuje i naprawdę czuję się lepiej. Nie oczekuję jakiś specyficznego szybkiego uzdrowienia bo proces dostarczania odpowiednich składników do organizmu aby być w dobrej kondycji trwa przez całe życie. Nie opluwajcie MLM bo dzięki niemu mam możliwość zarabiania a nie bycia bezrobotną. Polacy są niesamowicie "okrutni" jeżeli sami nie mogą czegoś robić to ZAZDROSZCZĄ,że innym się udało. Więcej pokory, szacunku dla innych. Zacznijcie OD SIEBIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do GABI
Acai w MV jest ŚLADOWA ILOŚĆ. W tym jest problem. Nie ma możliwości aby butelka 0,75l dostarczyła antyoksydantów na 2 tygodnie. Nie macie nawet żadnych badań na poparcie tego. A sprzedawanie tego soczku w tak zbójeckiej cenie jest oszustwem! I nie jestem zazdrosny o wasz wątpliwy sukces, bo jedyne co was wyróżnia spośród "ciemnej masy", która nie weszła w Monavie to to, że jesteście na tyle głupi, że daliście się w to wciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wszyscy wiedzą że wp ma więcej wiadomości niż Ty! Nie ma kasy bez pracy!!! A jak jest,to albo oszustwo albo cud,fenomen!!! Drugiego i trzeciego nie ma! Na spotkaniach jest coraz gorzej! Lektorzy nie mają podstaw psychologii!!! Żenada!Wymiękają na prostych pytaniach!!!Powaga,nie dajcie się ty głupkom!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NemX - Nie oszukany
Kocham polskie społeczeństwo, szczególnie tych którzy krytykują innych bez jakiejkolwiek wiedzy (nie do tyczy to tylko MLM). Polak zawsze powie. Jesteś słaby zajmij się czymś innym. Nie wiem po co bić się na argumenty. Nie wiem po co wam jakieś głupie informacje nie wiadomo przez kogo napisane itp. (czytałem tylko częściowo wypowiedzi) Od kiedy suplement diety jest lekarstwem ? Monavie nie mówi że wyzdrowiejesz i będziesz okazem zdrowia, wyleczysz raka, noga ci odrośnie, zostaniesz supermenem czy supermenką ;-) Kto został oszukany przez Monavie ? Mom zdaniem nikt albo człowiek głupi który myślał że istnieje lekarstwo na wszystko i zarobi miliony w tydzień. Czy witamina c bądź inne lekopodobne chemiczne wyroby tobie pomogły? Zachęcam do wypróbowania produktów. Mi pomaga na kolana i na sen. A jeżeli pomaga to polecam. Jeżeli chcesz dostać podstawowe informację (nie jestem lekarzem) i nie stawiasz wszystkiego w negatywnym świetle, zawsze możesz napisać. (nemx.monavie@gmail.com) Z miłą chęcią poczytam w tym temacie o dalszych oszustwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener/dietetyk
Te soki to wałek-kupują je ludzie nie znający tematu suplementów i/lub ulegli socjotechnicznym gadką dystrybutorów -,,expertów''po przeczytaniu ksiązki o jagodach acai haha.Na rynku dostepne są produkty tańsze,bogatsze w składniki i antyoksydanty oraz zawiatające wiekszą pojemnośc za mniejszą cene ( dot.RVL)-więcej chyba nie trzeba... Zeby byla jasnośc;nie krytykuje MLM tylko daje kubeł zimnej wody dla entuzjastów tych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te soki jak to soki mają wiele zalet ale żeby od razu dorabiać ideologię?no chyba,że cel jest całkiem inny;)znam dystrybutorów,którzy mówią,że soków nie trzeba sprzedawać,mozna je nawet wylewać do zlewu bo to nie oto chodzi w biznesie MV;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego piszecie takie brednie nigdzie nie słychać o tej firmie nawet w telewizji ti jedno wielkie badziewie jak Nakławoda która miała niszczyć raka czy Nakłamin jeden wielki bubel aby ludzi naciągnąć jak zawsze na tym świecie znajdą się jelenie którzy to kupią bo więżą w bzdury .nie dajcie się ludzie omamjać takimi badziewiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zainwestowałem w dwie butelki i teraz pije inwestuje w swoj organizm będe wiecznie młody a kita będzie mi stać do 99 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchodzacy
Po doswiadczeniach jakie zyskalem bedac kilka miesiecy wlasnie w MLMie Monavie stwierdzam, ze polskie spoleczenstwo jeszcze nie doroslo do biznesu MLM. Kilka lat temu probowalem dzialac w innej firmie tego typu (kosmetycznej) i jak widze nic sie nie zmienilo. Zeby sie nie rozpisywac: CD szkoleniowe z MONAVIE nijak sie nie maja do polskiej rzeczywistosci- moze w USA ludzie sa bardziej na siebie otwarci, tu nie. Prezentacje maja naprawde swietna- pozytywna, uwalniajaca emocje- mogaca przekonac. No ale wszystkie MLMy taka maja jak sie zorientowalem. Ale jak sie zaczyna drazyc temat, wychodza pewne niuanse. Brak jakichkolwiek polskich certyfikatow. Konserwanty. Cena. Koniecznosc comiesiecznego zamawiana by dostac ewentualne zyski. Czesto spotykalem sie z odpowiedziami an pytanie o konserwanty, ze stosowany w soku benzoesan sodu wystepuje naturalnie. Guzik prawda. Naturalnie wystepuje kwas benzoesowy, z ktorego sztucznie produkuje sie konserwant. Certyfikaty? Odpowiadali a po co. Sa amerykanskie, swiatowe, w Polsce nie ma bo sa kosztowne a oni chca kase dawac ludziom, a nie firma zajmujacym sie badaniami; polskie ceryfikaty nie sa miarodajne, miedzynarodowe itp. Cena. Co miesiac min. ponad 400zl trzeba wydac. Na dziendobry ponad 1300zl. Po to by ewentualnie cos zarabiac. Dla mnie to duzo, ale nie na tyle by nie zaryzykowac. Niestety po kilku miesiacach, po kilkunastu prezentacjahc, po wielu wielu zaproszeniach stwierdzilem, ze niewielu na to stac w Polsce. Zrobilem liste znajomych z komorki i facebooka dodatkowo. Skontaktowalem sie z 90% osob. Okolo 150. 10 nie popukalo sie w czolo. Nikt nie wszedl. Reasumujac. Nie namawiam do wejscia w ten i zaden inny MLM, ale i nie odradzam. Ale zapamietajcie sobie. Jest to praca trudna, dla osob otwartych, wygadanych, krótko mówiąc "jak nie drzwiami to oknem", majacych nie min. 108 a 1008 znajomych i co najwazniejsze utrzymujacych z nimi w miare staly kontakt. No i dla tych co sa po szkoleniach socjotechnicznych. Poki co nie wroze znacznych sukcesow MLMowi w Polsce. Jak w kazdym, zarobi grupka ludzi ktorzy weszli na poczatku, mniej ci nizej, no a ci na dole beda zyc nadzieja ze im sie uda, zarabiajac na tych na gorze. Takze zanim wejdziecie w jakikolwiek MLM idzcie na 3-4 prezentacje. Zadawajcie pytania i dopiero wtedy podejmujcie decyzje o inwestycji. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dalam sie namówić na ALVEO .... tez soczek co m-c 150 zł. po malym naparstku/dziennie tj chyba 50mlm i tak 3 lat. przestalam kupowac bo zadnej zmiany na lepsze nie odczuwam. no moze gdybym nie pila to juz by mnie nie bylo. ale mnie nic nie dolegalo wiec i nie pomaga na cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim trzeba być typowym domokrążcą. Nie każdy ma do tego charakter, większość osób uważa za poniżenie latanie po ludziach / znajomych i namawianie do kupienia soku, albo wejścia w "biznes". Na szkoleniach próbuja ich tam zakręcić, że to oni są na wygranej pozycji, że oni nie sprzedają, tylko dzielą się biznesem itp itd :D każda jednak racjonalnie myśląca osoba wie o co chodzi i wiadomo co sobie pomyśli o takiej osobie. Jak widać jednak są ludzie, którzy dla pieniędzy zrobią wszystko i wcisną najgorsze g... nawet własnej matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmęczonaAA
Dziękuję za wszystkie komentarze - właśnie rozważam to aby być dystrybutorką tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ZmęczonaAA: Zachęcam zatem do przeczytania wątku od początku. Jest tego sporo, ale będziesz miała jasny obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawigator
@fryckiem - jak widac przeczytala cały temat i jest zdecydowana Pozwolicie ze obale was podstawowy argumen - co miesiac 400 zl na sok. teraz moja odpowiedz: Jak waszym zdaniem firma miała by przynosic zyski jezeli nikt nic by nie kupował. Sok jest produktem zbywalnym dlatego jak wypijesz to kupujesz kolejne. To swego rodzaju koszty stałem w biznesie. Majac sklep musisz placic za lokal, prad, pensje. wiec i tu masz koszty stałe. Gdyby firma miała placic cokolwiek nie oczekując zadnych zakupów to wydało by sie to mocno podejrzane. kolejny mit "tylko garstka zarabia " - nikt nie mówi ze zarobisz w godzine od zapisania sie bo to nie lotto ani czarodziejski kapelusz, jednak gdy pracujesz to sie uda na poczatku nieduze ktowy - ja pierwszw wyplaty mialem po 300 zl na mce jednak juz po jakims czasie (około 4 mce) doszły do poziomu 3- 4k zl na mce i teraz srednio z miesiaca na miesiąc mam 20 do 25% wzrostu przychodów bo nie tylko ja działem ale jeszcze 10 osób z mojej struktury. W kwestii zdrowia - na 100 przypadków 90% ludzi czuje się lepiej, ja sam z powodu oddawania krwi (płytki krwi udaje co 4 tygodnie równo) mam regularną morfologie i sam lekarz zauważył polepszenie wyników - HCT - z 49,5 do 50 MCHC 32,1 do 33,2 i to w przeciągu 2 badan wiec łącznie około 12 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×