Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
Ludzie czy Wy macie trochę wstydu.dajcie spokój,niech każdy robi to co lubi,spełnia się w tym czym się czuje dobrze i ma cel .chce być wolnym i niezależnym finansowo człowiekiem.niestety na etatach nie odczujemy wolnosci jak ktoś wyżej opisal pożar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyy ale że jak? mamy pozwalać oszustom się szerzyć i żerowac na innych? Dlaczego? To tak jakby powiedzieć, że powinnismy dac spokój szefowi Amber Gold, chciał chłopak coś osiągnąć w życiu, zarobić sobie na własną chatkę, w której by mieszkał ze swoją wspaniałą rodziną, ale oczywiście polskie społeczeństwo mu nie dało, bo Polacy sie wszytskiego czepiaja i plują jadem.... Wiecie, że 95% przedstawicieli handlowych Monavie da się zagiąć prostymi pytaniami o produkt? Nie wiedzą co sprzedają, nie maja zielonego pojęcia czy za kikla lat nie okaże się że wciskali swoim rodzinom trutki, która wywołała u nich choroby. Jest to zwykły produkt wytworzony w Stanach, który nie został dokładnie przebadany - jest zaledwie kilka badań, które tylko są zrobione na pokaz. (podskoczyła zdolnośc antyoksydacyjna, witamina c itp) podstawy, które skoczą Wam róznież pijąc multiwitaminę. Tylko, że o tym juz nie wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ,ze Was moi drodzy ,Ci którzy tak strasznie krytykują można nazwać !tchurzami ! .Dlaczego się nie ujawnicie - przecież macie tak dużo do powiedzenia.Sa organizowane spotkania w miastach ,można przyjść i się wypowiedzieć.Dla mnie na takich forach to sami źli,zaklamani ludzie .nie widać twarzy wiec można pisać bzdury .Dlaczego nie jesteście tacy odważni w zakładach pracy ,tam gdzie dzieje się krzywda ,tam gdzie można poprawić warunki pracy.tacy jesteście odważni i tacy pomocni.jestescie klamliwymi sukins.... Oklamujecie siebie i innych ludzi Poza forum usmiechacie się i możecie d*pska przełożonym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu nie nakręcaj się,nie jesteś na jednym ze szkoleń,gdzie odpowiednio Cię zaprogramują aTy jeczcze bijesz im brawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszystkim,którzy "zainwestowali"w ten "biznes" życzę zdrowia i dobrego humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusznl
Ja ponownie do marnych uczniów mistrza sekty MV. Zarabiacie takie ciężkie pieniądze - zainwestujcie w kurs języka polskiego!!! Ten wyżej znowu mnie powalił pisząc "tchórzami" !!! Tchórzami człowieku, tchórzami !!! IV klasy wystarczają by wstąpić do sekty? Na to wygląda...niestety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusznl
Przepraszam, napisałem poprawnie - ten wyżej napisał jednak "tchurzami" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mam inwestować w j.polski- fajnie czytać że Was to irytuje ..he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jedna Pani,która robi "biznes"mv powiedziała,że ma gdzieś wlasciwosci soku czy jest dobry itp.Ona robi "biznes"wciągając nowych na pakiety za ok.7000zl.Tańszych nie poleca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego analfabety
Doprawdy, bycie analfabetą to powód do dumy. Chyba tylko wśród analfabetów , a najlepiej tych z sekty MV :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YGS
Do Sceptyków i Optymistów. Polecam ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=O5ffO0ndB-Y (jeżeli nie macie czasu to ostatnie 15 min. powinno otworzyć Monavie'stom oczy). Radzę też poczytać kim obaj panowie są z filmiku. Wierzcie mi że nie są przypadkowi :) Ujmę to wprost MLM tak. MonaVie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli myślisz,że "fundamentalistom religijnym mv"otworzysz oczy to się głęboko mylisz :) Im sie oczy otworza dopiero jak bedzie na oku nowa" religia "i przejdą tam ze swoimi barankami;)Mam nadzieje,ze niektóre baranki do tego czasu zmądrzeją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik z Zadupia
czy to nie o tym piszą ??? ten soczek pewnie wart jest także 2-3 zł, ale skoro są barany to niech płacą 2000% więcej :-) http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14433005,UOKiK_zbadal_sprzedaz_bezposrednia___Byla_firma__ktora.html#BoxSlotIIMT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróćmy do meritum sprawy"kto został oszukany?" Moim zdaniem wszyscy i nikt ,bo kto trzeźwo myślący daje się nabrać na taki trik? Chyba tylko taki,który myśli,że też znajdzie takich naiwnych jak on sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YGS
bolek69 No wątpię bym opętanym otworzył oczy ;) Ale tak jak napisałeś - Zawsze szansa że kilka osób dozna oświecenia i skuma co jest grane. ;) Najfajniejsze jest to, że tam mało kto wie za co i kiedy kasiorę dostanie :) Czytam plan kompensacyjny (wdzięczna nazwa) już czwarty raz i nie ogarniam bez kartki i rysowania znaczków oraz tajemniczych skrótów. Ale najfajniej jest gdy ten z filmiku gada, że zapłacą Ci za to co Ci wyszło słabo (ewentualnie w ogóle nie wyszło haha) . Faktycznie tak to działa :) Nie ma to jak system motywacyjny :D Kto oszukany? Dokładnie wszyscy (poza twórcami). To nie jest normalny MLM , to jest jakieś chore. PS Fantastycznie jest słuchać byłego dyrektora z Wall Street Randyego Shreoder'a , uwaga cytuję - "pamiętaj! Złóż pierwsze, WŁAŚCIWE zamówienie" :D (gość powtarza to 6 razy w ciągu godziny :D - bomba ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, do Kazik z zad*pia...... artykuł tyczy się sprzedaży!!!, sprzedaży bezpośredniej na prezentacjach danego produktu, te firmy nie działają na modelu mlm ...... Wiedza Wiedza i jeszcze raz Wiedza!!!! Przyjacielu nie psuj wizerunku branży MLM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w tabeli ORAC najważniejszych produktów spożywczych o dużej zawartości roślinnych przeciwutleniaczy nie ma jagody acai ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabela ORAC z wikipedi nie jest aktualna, również jest tam taki zapis: ''Powyższy spis nie jest wyczerpujący, ponieważ nie uwzględnia niektórych produktów żywnościowych o najwyższych, znanych wartościach przeciwutleniających, np. pewne przyprawy korzenne oraz owoce, szczególnie jagody gatunku bez czarny (łac. Sambucus nigra, ang. elderberry) oraz owoce euterpy warzywnej (zwane ang. acai, pt. açai).''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj tabela z wikipedii... http://pl.wikipedia.org/wiki/ORAC Teraz pytanie do znawców Monavie, którzy mówią że ich sok jest taki świetny głównie za sprawa ogromnej ilości antyoksydantów. Jaki jest wskaźnik ORAC (czyli zdolności antyoksydacyjnej) w jednej dawce soku monavie? Przypominam, że np 100g aronii czarnej wedle tej tabeli ma wskaźnik ORAC 16.000 1 jabłko ma 5.900 itp itd, do zobaczenia w tabeli. Teraz Monavie niech się pochwali swoim ogromnym wskaźnikiem :) W badaniach robionych przez monavie jest ten wskaźnik podany, również w innych badaniach się pojawia. Uwierzcie mi, będziecie zadziwieni odpowiedzią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaki jest ten wskaźnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YGS
Link coś nie wchodzi. U góry stronki (tej z linku) jest wyszukiwarka. Wpisz antyoksydanty. Drugi temat od góry (taki z obrazkiem wielu owoców). W tym temacie jest tabela ORAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina 1
I to właśnie jest wkurzające że mówią jedno a potem okazuje się że istnieją inne produkty o wyższym wskaźniku ORAC . i po co ? cały czas mam dziwne wrażenie że to kolejna firma nawiedzonych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YGS
Malwina 1 Firma jakich wiele. Tyle że poza fantastyczną oprawą audiowizualną (muzyka, obrazy, logo, nawet lektor ma głos genialny) to nic tam nie ma. Jest zwykły sok i brak zewnętrznej sprzedaży. Zarobki dystrybutora wyżej są uzależnione od wpłat dystrybutorów poniżej. Jeśli kogoś taka praca bawi to jego sprawa. W mojej opinii to kanał. MLM jak sprzedaż bezpośrednia polega na posiadaniu dobrego produktu ("sprzedawalnego"i sprzedaży go. A już przymusu kupowania produktu firmy pod groźbą utraty wypracowanej prowizji brzmi absurdalnie. To czysta kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina 1
YGS a jest jakaś firma MLM godna polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla zainteresowanych. Nie pamiętam teraz dokładnej wartości konkretnie z soku monavie. Jednak wynosił on ok 2,5tys ORAC dla jednej dawki dziennej. W badaniu monavie zostasowało mały przekręcić i wzięli podwójną dawkę ( niby czemy, skoro polecają pojedyńczą?). W każdym razie jak sami widzicie, z wieeeelu owoców można dostarczyć o wiele wiekszą dawkę antyoksydantów. Prosze również nie pisac głupot o tym jak to dzisiejsze owoce maja mało wartosci odzywczych itp. Oczywiscie maja mniej jednak, nie o w takim stopniu jak to próbuje wmówić monavie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie moi drodzy jak nie antyoksydanty to co jest w tym napoju ze jednak ludzie lepiej sie po nim czuja .mozecie miec racje i moge Wam ja przyznac i zgodzic sie w 100procentach ze jest to sciema.nie podjełam pracy w tej firmie natomiast pije ten napoj ze wzgledu na poprawe zdrowia przede wszystkim stawow. pewnie bym uwierzyła w to co napisaliscie gdybym go nie wypróbowała na sobie.ja mysle ze tak to własnie działa .. napoj jest swietny pomogł mi w bolach natomiast odstawilam go na pare dni bole wróciły.teraz ponownie pije i bole znowu zanikaja.czuje sie po nim swietnie.jezeli nie probowaliscie bo szkoda pieniedzy a jest to j kosztowny wydatek to nie krytykujcie ..bo nie ma to sensu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YGS
Malwina 1 Nie mnie oceniać które są godne, a które nie. Przykład - dystrybutor MonaVie nie polezie do innej firmy. Czemu? Bo tam trzeba będzie sprzedawać :) Colway wydaje się być ciekawą opcją. (prosty i przejrzysty plan wynagrodzeń z kalkulatorem, brak fanatycznego nakręcania się, bonusy raz osiągnięte nie są odbierane). Mnie ta firemka odpowiada i na pewno się im przyjrzę bliżej. Akuna też źle nie wygląda. FM Group - trochę zamotany plan wynagrodzeń, z punktami znowu i przelicznikami dziwnymi. Ale produkty zapachowe ok :) Jest co robić tam. gość 2013-08-17 23:25:04 Mylisz się jeżeli sądzisz że soczków nie piłem :) Kupiłem, za 200 PV (2 kartony - 800zł) by sprawdzić cóż to za niebywałej klasy produkt przyleciał z kraju wiecznego przekrętu :) Nie czułem się ani lepiej, ani gorzej po wypiciu (zgodnie z zaleceniami odnośnie dawek). To co u Ciebie działa na stawy to prawdopodobnie "glukozamina" :) Można ją taniej zorganizować sobie. Ale to tylko moja opinia i nie musi się z nią nikt zgadzać. Efekt soku u ludzi to raczej coś w stylu "mam zdrowe nerki jak nikt, bo wypijam 4 piwa dziennie i dużo sikam. Więc filtrowanie tam odchodzi że hej" ;) Podsumowując. Krytyka zawsze ma sens. Bez niej ludzie dalej by wierzyli w energetyzację wody przez telewizor oraz magiczne piramidki co to same ostrzą żyletki ;) Zostaję przy robocie kuchennym (i owocach które sam sobie w nim miksuję, mieszam etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ale ja wymienilam jeden przyklad z niewielu poprawy mojego zdrowia.mysle ze jakby mieli wiele do ukrycia to nie ujawniali by sie na pewno w tak zawrotnym tempie .nie byli by sponsorami roznych imprez np: maratonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×