Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość YGS
25.08.13 gość Otóż szanowny "wtajemniczony" tak! Trzeba tłumaczyć jak do przedszkolaka. Chętnie się czegoś nowego nauczę. Napisz do mnie/ do wszystkich czytelników tego forum jak do przedszkolaków. PS Obrażasz inteligencję ludzi czytających to forum. Jakość produtku odróżniają od jakości "wiązów/współpracy" w grupie. A co za tym idzie od tego co jest najważniejsze. Nawet nie spróbowałaś/eś zrozumieć co napisałem. Niech zgadnę. Jesteś z MonaVie ? cyt; "liczy się przedewszyskim plan" - to wystarcza za całą rekomendację tego kim jesteś i co robisz (w zasadzie jak urabiasz ) A teraz wykaż się czymś i zaskocz nas (niewtajemniczonych) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarolin
monavi wchodze i zdrowy bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to, że jak zwykle wypowiadają się osoby, które nie mają pojęcia zarówno o marketingu sieciowym jak i o soku z jagód acai. W Polsce mamy taką mentalność, że każdy biznes "piramidowy" jest zły i temat się kończy a jedynym argumentem z Waszej strony jest stwierdzenie, iż dana firma to oszuści i tyle. Zero konkretów. Może warto lepiej zagłębić się w temat przeglądając wartościowe strony oraz przeczytać kilka książek na temat tego biznesu a nie szukać informacji na tego typu forach...? Zazdrość, czysta zazdrość. Tak jak ktoś już wspomniał wcześniej - nikt Was nie zmusza do pracy w MLM, każdy decyduje o swoim życiu i rodzaju wykonywanej pracy więc nie rozumiem po co te oskarżenia, obelgi itp. Nikt na siłę nas nie zmusi do kupienia tego soku:] A do założycielki tego wątku - jak widać kompletnie nie wiesz jak działa sok z jagód acai i naprawdę sądziłaś, że picie go zmieni diametralnie Twój organizm? To tak jak np. z produktami na odchudzanie - ludzie zażywają je i nic więcej nie robią myśląc, że to wystarczy by cudownie schudnąć. Nic bardziej mylnego. Trzeba zmienić swoje życie, sposób odżywiania itp. I tak jak tez ktoś wyżej wspomniał jakich efektów się spodziewałaś? Skoro nie napisałaś czy w ogóle coś Ci dolegało... Jeśli ktoś interesuje się biznesem MLM polecam książkę Roberta T. Kiyosaki - bardzo ciekawa, dająca wiele informacji do przemyślenia i z pewnością po jej przeczytaniu będziesz wiedział czy w ogóle nadajesz się do takiego biznesu;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa2
Dlaczego nikt z "diamentow" nie pokazuje ile naprawde zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy chwalilibyście to monavie i jagodę acai, gdyby sprzedaż soku prowadzona była w systemie sklep - klient, a nie MLM.... Jestem bardzo ciekawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie pokazują zarobków,pokazują! Ale w telewizji na pewno tego nie zobaczysz.pomysl troszkę to moze zobaczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sekta i jeszcze raz sekta z braku laku dobry i taki pieniadz tylko kosztem biednych ludzi zarobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YGS
Otóż to. Diamenty z tej firemeczki (których ja znam) to nie są przypadkowi goście. To są osoby majętne już od 10 -15 lat. I zarabiają coś co mogę określić jako przyzwoite pieniądze. Niestety nie szanuję ich zarobku bo kasę walą na naiwnych ludziach, biednych. Wciskają im do dyni, że będą bogaczami ze strukturą idącą w tysiące osób i zarobkami na poziomie prezesów wielkich korporacji w Polsce. Naiwni. Pchajcie im dalej swą kasiorę na ich merce, volvo i landrovery :) Oni się Wam odwdzięczą "klepnięciem" w ramię i dobrym słowem. A i błyskotliwy żart usłyszeć będzie Wam dany oraz parę "wskazówek" jak w życiu robić "mani menejdżment" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakko
Kto chce wejść do firmy? Zapraszam na spotkanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredo
Jesttem ciekawy opinii wszystkich MLM-owcow o takiej firmie jak "4 LIFE"???Produkty TRANSFER FACTOR.....Pozdrawiam, czekam na odpowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę mówił o Mona Vie, bo temat tej firmy jest mi mało znany. Natomiast nie mogę się zgodzić z twierdzeniem, że nie ma mlm-ów z dobrymi produktami. To absurd! Weźcie pod uwagę, że produkty oferowane w mlm-ach używane są przez samych dystrybutorów, czy używali by produktów, które są KIEPSKIE? Logiki... Po drugie - każdy przyzwoity mlm posiada tzw. gwarancję satysfakcji czyli możliwość zwrócenia produktów w określonym czasie i odzyskanie pieniędzy. Wyobrażacie sobie, co by się stało, gdyby ludzie powszechnie z tych produktów NIE BYLI zadowoleni? Takie absurdalne legendy tworzą ci, którzy nigdy takich produktów nie używali a chcą zgrywać ekspertów. To prawda, że w biznesie system sprzedaży jest ważniejszy od produktu, ale w mlm-ie produkt jest równie ważny co system sprzedaży. A na marginesie - oczekiwanie, że ktoś, kto zarabia duże pieniądze będzie się tym przechwalał na forum publicznym nie wiedząc do kogo mówi i podając dane mogące go zidentyfikować jest idiotyczne. Może od razu poszukać kontaktu z gangsterami i poprosić, by go okradli lub mu kogoś porwali dla okupu? Jak można być tak głupim? Niestety, każdego dnia się przekonuję, że można. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do MonaVie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonaVIE
Czym jest MonaVie - firma ? MonaVie powstała w styczniu 2005 roku i szybko stała się liderem w branży wellness. - MonaVie wypłaca najwyższe prowizje w branży MLM - 1 miliard dolarów skumulowanego obrotu w ciągu pierwszych 3,5 roku istnienia -- tylko na rynku USA. - Nr 18 na liście 500 najszybciej rozwijających się firm, Inc. 2009; No. 1 w kategorii żywność i napoje - Założyciel MonaVie i jej Prezes Dallin A. Larsen został Przedsiębiorcą Roku 2009 Czym jest MonaVie - produkt ? MonaVie stanowi wspaniałą mieszankę 19 owoców w tym najbogatszy w antyoksydanty owoc na ziemi ACAI ! Suplement diety MonaVie to: - Największe źródło antyoksydantów w najczystszej postaci. - Jagoda Acai dostarcza witaminę A,B,C,D,E, fitoskładników i kwasów omega 3,6,9. - Poprawia kondycję fizyczną i wydajność organizmu. - Oferuje ochronę komórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. - Zawiera wiele składników odżywczych niezbędnych dla zdrowego stylu życia. - Pomaga utrzymać zdrowy i aktywny styl życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, ja piłam sok i wszystko mam lepsze, odrósł mi palec którego nie miałam, jestem piękna i zmysłowa tylko sok z MonaVie kto się nie zgadza ten śmiec i gówno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy "biznesmeni i biznesłumenki" z MV czy ten boski sok działa też na centralny układ nerwowy-mózg?Tylko poważnie,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie do ekspertów, których tutaj nie brakuje. Od dawna interesuję się suplementami diety. Piłem już sok z owoców noni, podobnie przyjmowałem trunek z mangostanu. Zawsze, ale to zawsze po każdym kieliszeczku i łyżeczce czułem się lepiej. Miałem dużo siły, energii, chęci do życia. Jednocześnie skończyły się moje problemy z bólami głowy, żołądka, może i nawet d**y. Niestety, im więcej miałem siły, tym mniej kasy w portfelu... I tutaj moje pytanie. Czy sok z acai dostępny w Monavie jest przełomowy? Chodzi mi o to, czy jest dobry na GŁUPOTĘ? Jestem świadom tego, że ta dolegliwość mnie dopadła. Wydałem już tyle pieniędzy na wszystkie soki, ale żaden z głupoty mnie nie wyleczył.... może jedna butelka tego soku sprawi, że już więcej po podobne specyfiki nie sięgnę? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozew
I to niby ma być koniec Monavie? te oskarżenia to pikuś przy tym jakie były kierowane przeciwko firmie Amway, avon czy herbalife i wszystkie pozwy przegrały, tak samo będzie tutaj, Monavie nawet się nie musi bronić bow tym pozie można przeczytać że roszczenia ludzi dotyczną tego iż ich produkty nie wyleczyły raka, nie pomogły w cukrzycy i nie ma ktoś pięknej gładkiej skóry. Dalej w pozwie czytamy: "Propaganda stworzona przez system MonaVie jest fałszywa i wprowadzająca w błąd co do charakteru i leczniczych korzyści związanych ze spożywania soku MonaVie" Przecież Monavie nie twierdzi że to jest lek, w filmikach widzimy po pierwsze że coraz więcej ludzi choruje na choroby cywilizacyjne a po drugie firma reklamuje produkt który ma pozytywne działanie na organizm i może zapobiegać niektórych chorobom w przyszłości. Nie pada żadne słowo LEK, LEKARSTWO, LECZENIE. Monavie to nic innego jak zdrowa żywność jak jabłka od Wujka Jeremiasza z sadu albo marchewki od cioci Jarosławy z działeczki. Firma sprzedaje to jako suplement diety, zdrową żywność a nie LEK, co więcej, dystrybutorzy którzy wmawiają że monavie jest lekiem i leczy wiele róznych chorób, karani są przez firmę za wprowadzanie klienta w błąd. Więc jedyny pozew jaki można tutaj złożyć to do sąsiada który powiedział nam że to lek i my od niego kupiliśmy to. Jakby mi sprzedawca w kiosku powiedział że batony snikers leczą raka i jadłbym je codziennie nie widząc pozytywnych efektów nie oskarżałbym snikersa tylko miałbym żal do sprzedawczyni że mnie okłamała. Proste jak drogi w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie że tu wszytsko było przewidziane przez jedną osobę kilka miesięcy temu? :) Oczko, czy jakos tak pisał o tym, że w przeciągu 1,5 roku monavie zacznie mocno słabnąć. Pojawia się pozwy zbiorowe, za które do odpowiedzialności zostana pociągnięci dystrybutorzy, a nie firma, bo w umiewie jest wyraźnie napisane, że biorą całą odpowiedzialnośc na siebie. Wszytsko dokładnie było rozpisane na kilku stronach postów. Patrzę z lekkim niedowierzaniem, ale kurcze to się zaczyna sprawdzać. Pisał nawet, że firma sama może się przebranżowić i pozwać dystrybutorów, ponieważ w umowie jest zapisane że jak firma będzie chciała to dystrybutor musi oddać całe wypłacone wynagrodzenie... To już mniej prawdopodobne, jednak znając przekręty z USA nie takie wybryki juz widziano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pozew: Bo firma ma tęgie łby na górze, a banda baranów jest na dole. Dlatego właśnie dystrybutorzy sa najbardziej narażeni i MV od początku na to stawiało. Firma się pod niczym nie podpisała, jednak dystrybutorzy byli tak manipulowani, że szli w świat okłamując wsyztskich. Dlatego właśnie sprzedawcy w MV to specyficzna grupa ludzi, w wiekszości raczej bez szkół.Od zawsze to było mówione. Ci którzy zrobili to tylko dla kasy już w 70% odeszli z biznesu i cieszą się tym co zarobili, bo wiedzą, że tu juz jest końcówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monawi monavi po nocach mi się śni, ach to moje monawiiii <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda o Monavie
Ja pochodzę z najsilniejszej struktury monavie czyli centrum woj łódzkiego i powiem szczerze że odkąd zaczynałem to już liderzy wmawiali nam żeby nie mówić że to lek, bo lekiem nie jest i od samego początku nam mówili że jesli ktoś sprzedaje informację że monavie jest lekiem to nikt nie bierze żadnej odpowiedzialności za to. W regulaminie firmy jest napisane że to jest karane tak więc jeśli ktoś kłamie to normalne że prędzej czy później spotkają go za to konsekwencje. Nie wiem jak jest w stanach ale w Polsce szklenia są na bardzo wysokim poziomie i nacisk stawiany jest na prawdomówność, czyli firma oferuje suplementy diety koniec kropka. A że w stanach mówią o leczeniu raka czy o tym że urośnie komuś trzecia pierś to odpowiedzialność za to bierze ta osoba która tak powiedziała. Bynajmniej w Polsce takich praktyk niema i na wszystkich ogólnopolskich szkoleniach jest wpajane że kto sieje wiatry, zbiera huragany. Kłamstwo ma krótkie nogi. Dlatego w Polsce Monavie tak dobrze przędzie, bo nikt nie jest oszukany z tego powodu. Druga sprawa to zarobki, nie słuchajcie ludzi i dystrybutorów którzy mówią że za siedzenie dostaje sie tys zł. bo tak nie jest, trzeba sie zaangażować kilka godz tygodniowo żeby sobie po takich 3 miesiącach wypracować stały dochód ponad 1 tys zł. później to rośnie na autopilocie, 1,5 tys 2 tys, ale pierwsze 3 miesiące to nie jest siedzenie na tyłku, najpierw trzeba wykonać pracę żeby to zaprocentowało w przyszłości, koniec kropka. Aha i pozdrawiam dystrybutorów z FM-u z Łodzi:) którzy sieją informacje że Monavie to najgorsze w co można sie wpakować:) pytając go dlaczego, on powiedział że nie wie ale ich liderzy tak mówią i nie kazali wnikać:) więc przekazują dalej:) Tu jest ta różnica, w Monavie są same pozytywne relacje, nawet na szkleniach i prezentacjach chwalimy FM za to co osiągneli, Polska firma, dobre produkty itp, szacun:) szkoda że koledzy po fachu MLM z FM mówią takie niestworzone rzeczy i to tylko dlatego bo liderzy im tak kazali i oni mówią następnym i następnym. Sam kupuje rzeczy z FM i polecam, tak samo Alveo ,świetne produkty, nie mówię nikomu MONAVIE jest najlepsze a reszta to CHŁAM. Może dlatego w Monavie nie ma tylu frustratów, bo są tutaj same pozytywne emocje. Pozdrawiam wszystkich MLMowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o to czy mówicie, że to lek czy nie lek...Chodzi o to, że w umowie jest napisane, iż przed rozpoczęciem prezentacji musicie jasno powiedzieć klientowi, że chcecie mu sprzedac produkt, a nie wciągnąć do biznesu (tak macie to w umowie, tylko nie czytaliście, bo za dużo kartek). Dalej... jeśli zaczynacie swoją gadke o tym, że monavie cudownie Was wyleczyło ze wszytskich chorób, że Wasi koledzy zostali cudem wyleczeni to opieracie się na nierzetelnych informacjach - czyli kłamiecie, manipulujecie wypowiedzią ( nieświadomie w wiekszość, bo znam dystrybutorów i wiem, że oni na serio są mało rozgarnięci ). To są właśnie kłamstwa, za które zostaliście pozwani i pozywani będziecie dalej, bo jak jedna firma wygra ( a stoją za pozwem świetni adwokaci) to po Was, bo albo pozwy będą szły na Was bezpośrednio, albo Monavie samo się zgłosi do Was po pieniądze, bo w umowi macie jasno napisane, że jeśli coś się monavie nie spodoba w Waszej pracy to oddajecie calutką kase więc najpierw pozew zbiorowy do Monavie, potem rozbicie pozwu przez monavie na pojedyńczych klientów i wyłapywanie dystrybutorów, którzy maja karę zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda o Monavie
Tak więc powiedziałem prawdę, kto nie kłamie - śpi spokojnie. Jeśli ktoś kłamie to na własną odpowiedzialność, A na spotkaniach nikt nie mówi o cudownych uleczeniach czy o tym że chcemy coś sprzedać. Mowa jest że szukamy partnerów do biznesu który opiera się o produkt, tym produktem są suplementy diety i koniec. Nie wiem w których regionach zaczyna się od tego że mówi się cóż za cudowne historie słyszeli i kto jakie ma efekty pozytywne po stosowaniu tego. W moim regionie mówi sie krótko, jest do zrobienia biznes oparty na produkt i tyle, sami kupujemy sami spożywamy i stosujemy sie do planu biznesowego, przyznam szczerze że o samym produkcie mówi się mniej niż o biznesie, bo ludzi interesują profity z wejścia do monavie, pieniądze a nie to czy ten produkt jest cudowny czy nie, produkt jest normalną żywnością i na prezentacjach nie mówimy o jego cudownych właściwościach. Bardzo dobry produkt, o wiele zdrowszy niż większość produktów w marketach... tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa kasa kasa
Ja wam powiem jedno, mam około 46 osób w strukturze monavie, zarabiam dzieki temu ponad 2 tys zł co miesiąc, a ludzie ciągle sie zapisują więc kasa rośnie...... i nawet jeśli firma upadnie za rok to to co zarobie to moje, skończy się przygoda - trudno. O produkcie opinie są różne ale stan konta mówi sam za siebie, nie oszukujmy się, zarobić tutaj się da i to niezłe pieniądze. A co do tej odpowiedzialności o której pisze "gość", ja czytałem całą umowę i nawet dałem kuzynowi prawnikowi do wglądu.... W zapisie jest prosto powiedziane że to co zarobisz jest twoje i tyle, a ta odpowiedzialność o której mówisz jest wtedy gdy sam sprzedasz to komuś jako lek i ta osoba oskarży firmę, to firma ukarze Ciebie za kłamstwa, ukarze finansowo. Tak więc ktoś napisałem fajnie wyżej: nie kłamiesz - śpisz spokojnie. Nikt się do Twoich pieniędzy nie dobierze bo nie złamałeś umowy i regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do prawda o monavie: Jeśli tak sprzedajesz to właśnie złamałeś punkt o tym, iż na spotkaniach możesz jedynie sprzedawac produkt i to ma być jedynym celem Twojej wizyty. Te punkty były cytowane na forum więc wystarczy zobaczyć w okolicach stron 30-40. Mówiąc jasno, złamałes umowę i Monavie ma prawo zażądac od Ciebie zwrotu CAŁOŚĆI wynagrodzenia. Podpunkt ten jest w umowie po to, aby trudniej było oskarzyc monavie o piramidę finansową. Co do drugiej wypowiedzi (nie pamiętam nick'a) więc powiedz mi jak sprzedajesz ten suplement nie kłamiąc? Co mówisz ludziom, że chcą od Ciebie kupić suplement, którego działanie własciwie nie jest nigdzie potwierdzone? Mówisz może o zabiegach jakie sa przeprowadzane na Jagodzie Acai, które pomagają zachowac ich wartości, dzięki czemu sok posiada tak duże wartosci jagody Acai? To również kłamiesz, ponieważ nie ma tych wartości co jest wykazane w badaniach. Ten proces, o którym mówią Wasi szefowie działa oczywiście, ale tylko do momentu zmieszania proszku (mieszanki monavie) z płynem. Dlatego tak zgrabnie manipuluje sie ludźmi mówiąc, że to mieszanka monavie ma wartości jagody - co jest prawdą. Jednak mieszanka to nie sok monavie, a jedynie proszek z jagody acai przed zmiksowaniem w butelce. To są właśnie takie drobne manipulacje, które w dużej ilości powoduja, że ludzie się nabierają. Wiem, że to może wyglądac strasznie, że Was nienawidzę itp. Jednak taka jest prawda. Nie proście mnie o cytowanie umowy, bo to juz było cytowane. Rozumiem kary za niepodporządkowanie się umowie, jednak zapis o oddaniu całości wynagrodzenia jak dla mnie jasno prognozuje że coś będzie nie tak. Niektórzy ludzie zarobili trochę kasy na tym,wydali ją i teraz moga wylądowac pod mostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×