Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
do kasa kasa kasa: jak to jest 46 osób w strukturze i zarabiasz kaskę? a na jakim jesteś poziomie? Gold? Ile musisz wydać miesięcznie żeby się załapać na premię i prowizję? A jak nie będziesz aktywny na tym poziomie to co dalej? Ile soku już masz w zapasie w garażu czy na pawlaczu? Czy już myślałeś o upłynnianiu tego na allegro? Niech ktoś mi wytłumaczy o co tu chodzi z tym rewelacyjnym zarabianiem w MV bo jak na razie to słucham i czytam jakie to wielkie pieniądze są do zarobienia, że biznes tradycyjny to be i tylko się dokłada i żyje od 1 do 1. Przeczytałem o tym triku ze zdjęciem super łódki jakiegoś dystrybutora, co to ściema jest i załamałem się. Do takich płytkich zabiegów już się ludzie staczają. Na innym koncie jakiegoś dystr. z Japonii czy coś same zdjęcia najdroższych zegarków na świecie i aut. Wszystkie skopiowane z netu. Sorry ale wymiękam. To chyba nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż mnie trzęsie jak czytam wypowiedzi osób zwerbowanych przez monavie, zrobili im wodę z mózgu a oni się tym jeszcze chełpią. Oczywiście każdy odnajduje się w określonej dziedzinie, niektórzy we wciskaniu ludziom kitu, Dlaczego to działa? bo każdy pragnie uwierzyć, że jest specyfik, który mu pomoże. Zastanowiliście się na ceną tego soku - ponad 100 zł za butelkę ? Produkcja, łącznie z całą logistyką prawdopodobnie nie przekracza 10 zł, reszta to premie dystrybutorów monavie. W którymś momencie to padnie bo jakiś inny cwaniak zrobi to samo tylko za połowę ceny. A sok z gumi jagód ? Pewnie jakieś dobre właściwości ma, chyba, że są to owoce z plantacji GMO. Przyjrzyjcie się reklamom, każdy zachwala swój produkt jako rewelacyjny, a w rzeczywistości okazuje się kolejnym śmieciem. Jeszcze jedno, jakiś bezmózgowy kretyn napisał, że gdyby te produkty były złe to firma by nie miała takich efektów finansowych, oni się wstrzelili w odpowiednim czasie w odpowiedni trend, czyli w powszechne światowe dążenie ludzi do poprawy zdrowia za pomocą "naturalnych" suplementów diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, polecam biznes mlm - zsiadłe mleko po 50 zł za 400 ml - na głowy bolenie i kuśki stojenie, po trzech m-cach kupisz Amerykę PŁD i co tylko chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichałOP
do osoby kilka postów wyżej Jeśli w monavie ktoś ma około 46 osób to jest na poziomie brązowego kierownika. A jak sie zarabia? nie wiem może Ty magazynujesz w garażu nieudane biznesy ale w monavie to tak nie działa. Żeby mieć wypłatę trzeba kupić raz na miesiąc 1 karton (4 butelki soku) za 400zł, a więc jeśli kupisz karton to należą Ci się 4 wypłaty w miesiącu. Tak więc kupujesz karton i masz tygodniówki, akurat na brązie to jest około 600zł co tydzień minimum, ja mam od 300 do 800 zł co tydzień. Tak więc masz 4 wypłaty a kupujesz tylko jeden karton na miesiąc, co robisz z kartonem? pijesz sobie, bo zapomniałeś że to jest normalna żywność więc wylewasz żywność do zlewu i marnujesz ją czy spożywasz? w dodatku zawierają one mnóstwo witamin i kwasów omega więc trujące nie są... no i tak dalej i tak dalej, jeśli masz do wypłaty w miesiącu w sumie około 1 tys zł opłaca Ci sie kupic soki za 400zł? opłaca bo masz 600zł na czysto, a jesli masz wypłatę 6 tys zł to opłaca Ci sie kupić te soki za 400zł? jasne że Cie się opłaca bo masz wtedy 5600zł na czysto, a soki wypijasz, albo dajesz komu chcesz, możesz nim popijać wódkę, czy wylać do zlewu, moim zdaniem jesli ma sie kilka tysięcy plus soki to dlaczego miałbyś zgarnąć wypłatę a soki trzymać w garażu? idziesz do marketu i kupujesz soki z dużą ilością pestycydów a zdrowsze soki trzymasz w piwnicy? no coś tu jest nie tak. W tej firmie nikt nie magazynuje w garażach soków bo po co? Aha i jeszcze jedno uprzedzę od razu pytanie, a co jeśli nie należy nam sie jeszcze wypłata? to nie kupujesz soków, proste!:) ale osoba która nie jest w monavie mysli że trzeba kupować soki co miesiąc mimo że sie nie ma wypłaty i w ten sposób sie ktoś zadłuża, nieprawda! nie znam takiej osoby w tej firmie która by tak robiła, tak tylko robią troglodyci, bo osoba która kupuje soki za 400zł żeby dostać wypłatę 0zł to troglodyta. Czekasz aż będziesz mieć wypłatę, kupujesz karton, dostajesz wypłatę (4 wypłaty) i w taki oto sposób masz co miesiąc i karton soków i pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz_JA
Ludzie Wy naprawdę nie macie pojęcia o systemie, w którym działa firma MonaVie. To zupełnie inna opcja niż w tradycyjnych MLM-ach do których oczywiście jesteśmy negatywnie nastawieni i słusznie - tam zarabia najwięcej ten na górze. A w Monavie każdy może zarabiać sporo a do tego ciągle pomagają Ci, którzy są nad Tobą, często wiele nie musisz robić oprócz bycia aktywnym. Wiecie ile osób zrezygnowało a potem chciało wrócić do tego systemu, bo widziało jakie są efekty ? Ale to nie jest najważniejsze. Nie dla każdego faktycznie taki biznes sieciowy jest odpowiedni. Dla mnie najważniejszy jest sok! To zupełny fenomen. I nie mówcie mi, że sa inne soki na rynku z jagody acai bo sa robione w zupełnie inny sposób przez co niestety tracą swoje wartości odżywcze. Poczytajcie trochę o soku monavie i potem się wypowiadajcie. Przeczytajcie opinie ludzi, którym sok naprawdę pomógł. Udowodniono, że te jagody mają najwięcej właściwości utleniaczy co przekłada się na stan naszego zdrowia. A do tego ma pyszny smak:) ! Ja piję już miesiąc ten sok i jestem wyłącznie klientem monavie i jestem w 100 % zadowolony. Miałem problemy ze stawami i częste bóle żołądka - piję sok monavie active (ten zielony) i czuję się naprawdę doskonale. Ktos napisał, że woli owoce i warzywa kupować za te pieniądze - sprawdźcie jednak ile wartości odżywczych faktycznie posiadają te produkty dostępne w sklepie. Niestety niewiele. Wszystko jest sztuczne! A sokowi z acai nie mozna NIC zarzucić. Bo już nie chodzi o firmę i jej sposób działania tylko o produkt który jest doskonały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "Grzegorz _Ja" ale na rozum jak widać nie dział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę jak czytam "Grzegorz_Ja", że to 21 wiek ale widać niektórzy jak w średniowieczu pili uzdrawiające wody itp.teraz piją "sok życia"Ja pier....ale kino :))TYLKO MONAVIE ,MONAVIE wszystko inne jest sztuczne i śmiertelnie niebezpieczne!!! Kto nie pije ten wróg!!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marketing Wielopoziomowy
Mam 46 lat i w swoi życiu byłem w 6 MLM-ach, powiem tak: Nie ma firmy działającej w marketingu wielopoziomowym która miałaby kiepskiej jakości produkty, wszystkie są bardzo dobrej a niekiedy wręcz doskonałej jakości, jeśli do tego są unikalne na rynku to sukces murowany. Jeśli produkt jest kiepski to taka firma upada po roku góra dwóch latach mimo że w pierwszym roku mógł być popyt bardzo wielki na dany produkt i wielu ludzi zarobiło. Jeśli jakaś firma istnieje 3lata 5lat 9 lat to nie ważne jak się jeden MLM z drugim nienawidzi i sieje negatywną propagandę, to i tak obie firmy pozostaną na rynku bo sprzedają po prostu dobre produkty. Prawda jest taka że w każdym MLMie istniejącym kilka-kilkanaście lat zarówno produkty jak i zarobki są bardzo dobre. Dziwi mnie jedynie to jaka nienawiść panuje między dystrybutorami różnych firm, przeważnie słyszę że Etat to kompletne dno i strata życia, tymczasem MLM to przyszłość, ale ich firma, bo reszta MLMów to nie ma przyszłości i jest gorsza.... Przerobiłem wielu liderów, spotkań i szkoleń i powiem wam jedno, jeśli osoba zaprasza was do MLMu i jest miła, poczym jak nie chcecie wejść albo wspomnicie o innym MLMie i ta osoba zmieni się diametralnie i zacznie nas atakować, to darujcie sobie współpracę i kontakt z takimi osobami. Lecz jeśli z zainteresowaniem i szacunkiem was słucha i sama mówi że nie ma złych MLMów i chwali też inne to znaczy że relacje w tej firmie/grupie są takie jakie powinny być. Jeszcze nikt mnie nie przedstawiał Monavie ale uwierzcie mi że miałem już dziesiątki spotkań w różnych MLMach i mogę wyróżnić kilka firm: KYANI i COLWAY - jedne z najprzyjemniejszych rozmów jakie odbyłem, mimo iż wysłuchałem ich, poświecili mi około2 godzin i byłem na nie, to wymieniliśmy się nawet numerami telefonów. Jeśli zaś chodzi o najnegatywniejsze doświadczenia to firma FM GROUP- spotkań odbyłem około 4 i zawsze kończyło się tym samym "inne mlmy to gówno", "spotkamy się za rok!" "zobaczymy kto się będzie śmiać" (mimo iż ani razu się nawet nie uśmiechnąłem), nie rozumiem kompletnie takich ludzi. Moja rada jest taka: Pracujcie na etacie a po pracy w wolnym czasie zamiast siedzieć na kanapie, budujcie swoją przyszłość, MLM to narzędzie i to bardzo dobre, od was zależy co z nim zrobicie. Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vassago35
Moj brat cioteczny bawi sie w te p*****ly co jakis czas wymyslaja jakies cudo laski na to ida i zmienia auto raz do roku kobieto uswidom to sobie i zapamietaj jak sama o siebie nie zadbasz to cud sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracam do regulaminu odnośnie zaboru wynagrodzenia przez firmę-tyczy się to sytuacji jak dystrybutor wprowadzi nowego partnera i zostanie mu wypłacona premia za przyłączenie do biznesu ,każdy ma możliwość odesłania produktów do 90 dni bez podania przyczyny i jak taka sytuacja zajdzie to dystrybutor który dostał za niego wynagrodzenie ,musi ja zwrócić i tylko wtedy i do tego to się tyczy ,,,,,,,,jeżeli chodzi o prezentacje to jak możemy na nich tylko sprzedawać? ,to kiedy i w jakich okolicznościach trwa nabór nowych ludzi?psy szczekają a karawana idzie dalej ,dobrze ze o nas głośno ,reklama dziala i sami wy sceptycy nam ja nakręcacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ,tak jest o Was głośno ;) karawana?hmmm....myslałem,że jescze nie umieracie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dystrybutor@tlen.pl... nie okłamuj już ludzi, nie tego się tyczy punk w regulaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon K
14 lat doświadczenia w MLM nauczyło mnie jednego: nie ważne jaki MLM, każdy działa..... i jeśli w waszej miejscowości jest mniej niż 400 czy 600 osób z danego MLM który wam proponują to nie zastanawiajcie się, inwestujcie w to w ciemno. Jeśli jest mniej niż 100 osób to bylibyście głupcami nie korzystając z tego. Jeśli ma się wpisać w ciągu roku dwóch, trzech lat, 200,400,900 osób to się wpiszą prędzej czy później. Tutaj zarabiają najwięcej nie Ci którzy poszli za przykładem innych kilkuset osób, tylko Ci którzy wchodzą w tego typu biznes z wiarą że: "To mnie będą podawać jako przykład zarabiania". Piszę tutaj głównie do młodych ludzi, wspomnicie moje słowa za kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam chora na serce i MonaVie mnie wyleczyło i nie miałam stopy i MonaVie mi ją odrosło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Szymona K. No to teraz wszystko jasne.Kto pierwszy ten lepszy a płotki kiedyś na dole zapłacą za Twoj przykład dla innych w zarobkach :) Swietna strukturaa piramidalna :))) i jescze nazywasz to dumnie MLM buchacha:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jakie tu tępe łby piszą nie mając o niczym pojęcia.tacy ludzie którzy maja ograniczoną wiedzę wypowiadają się o MLM.. Nie kompromitujcie sie bo wstyd ,ze Polska ma tak niski poziom inteligencji w spoleczeństwie.MLM tępe łby jest wszedzie tylko jak się nie wie co to jest to nawet nie zwrócicie uwagi ze otacza Was to wszystkich na co dzień.. powodzenia tkwijcie w tej głupocie ..nie rozwijajcie sie ..nie czytajcie ..nie interesujcie sie ..to jest własnie XXI w tumanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak mv jest lekiem na całe zło a kto nie pije ten tępy,głupi i będzie biedny.za chwilę cały świat ogarnie histeria i wszystkich zbawi jedynie boskie mv.wszyscy bedą wtedy na świecie zdrowi,piekni i bogaci.tak nam dopomóż mv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj dokładnie co zostało napisane.napisane jest o MLM a nie o MV.to jest wlasnie ta inteligencja spoleczna-skrocona definicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piję,piję,piję.....i czuję się świetnie ,sczególnie po drugiej butelce czuję,że świat jest bardziej kolorowy:)tylko wir w portfelu ale co tam,raz się żyje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie wypije ten soczek.ktoś ma na zbyciu jakis zapasik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapasów nie mam bo wypijam od razu,nie sprzedaje soków zapraszam na degustacje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie można spróbować ten" napój bogów"? Jestem z Berlina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acai z Calivity to 100% acai, a nie 5% jak w Monavie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YGS
Jakie 100% ? Przynajmniej 150% , o ile nie 200 :D A jaka cena przystępna. Można nabyć napój, którym sam Zeus (Bóg Bogów) się raczył już za jedyne 173 PLN ! Nic tylko kupować kartonami i pić. Dzięki naturalnym składnikom w lodówie wytrzyma 45 dni od momentu otwarcia :D (ach ta nasza Mama Natura, idzie z duchem czasu i nadaje nowych mocy swoim produktom). Dziwne. Gdy kupiłem sobie te niedobre, przecenione, spryskane pestycydami i innymi świństwami owoce i zostawiłem na 45 dni w lodówce, to ... Pojawiła się na nich bujna flora i fauna. Stworzyłem nowy świat. A tu proszę. Naturalny sok, w extra cenie i może czekać na konesera i czekać... I czekać... Szambo i żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Mamy sok wieloowocowy w ładnej butelce” Oczywiście główny owoc jest zagraniczny i cudowny, a fakt, że konserwujemy swój sok benzoesanem sodu (który w połączeniu z witaminą C, jakiej w soku dostatek, może się przekształcić w rakotwórczy benzen) jest mało znaczący. Mamy dowody, że ludzie leczą się z chorób za pomocą naszego soku. Fakt, że w większości są to ludzie, którzy zarabiają na sprzedaży tego soku nie ma znaczenia dla ich wiarygodności. Za to mamy bardzo wysokie prowizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to Frugo! Panie i Panowie ;) Na marginesie: Dlaczego boskie MV nie działa w Niemczech?Czyzby Niemcy byli okazem zdrowia i nie potrzebują od wuja Sama boskiego soczku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem jak mozna zostac oszukanym przez np MV. przeciez to zwykly MLM jakich na calym swiecie jest kilkaset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś w mv to niezrozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×