Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

mimisiu straciłaś tyle kilosów, więc czym się martwisz? przecież Ci nie przybyło od ostatniego ważenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 ale wiesz,że im mniej do celu tym myślę,że jestem grubsza i jak zjem coś więcej to już myślę,że mam 2 kg więcej:( wiem głupie to:( kochana a Ty startowałaś z 87 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo!!!!:D Dziewczyny moje kochane !!!!naprawde macie takie przepiekne osiagniecia,ze naprawde nie warto sie zalamywac,nawet Wam nie wolno!!!! Cofnijcie sie pare miesiecy wstecz i co????to dopiero byl problem. Czym dluzej sie sie odchudzamy waga naprawde spada duzo wolniej. Same powiedzcie ,ze jestescie z siebie dumne!!! Ja np.bez Was ,bez tego forun i naszych topikow dawno bym sie poddala ,a tak ciagne dalej. Kochane moje Mimiska,Miluska glowy do gory!!!!!i juz usmiech widze na waszych piknych buzkach!!!! O 15.00 jedziemy na Ranczo,jestem juz spakowana,jeszcze tylko drobne zakupy,A.wraca z pracy i wioooo!!!! Caluje i do poniedzialku laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie waga jak w stopce, dzień 1 jak na razie ok :) na śniadanie 2 małe ogórki i 3/4 średniej papryki zielonej :D na 2 śniadanie jabłuszko. zważę się dopiero w poniedziałek bo jutro w nocy jedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:Dwidzisz Milusia wszystko na dobrej drodze!!!!:D A.zaraz wraca i jedziemy!!!!!! Pogoda jednak pod psem ,pade i grzmi!!!!strach!!!nie my sie burzy nie boimy i na Ranczo wyruszamy;P:P caluski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak na dobrej, tylko ciekawe czy wytrzymam tyle ile zaplanowałam :) paseczki życzę miłego pobytu na ranczu,i pięknej pogody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Paseczki miłego pobytu i masz kochana świętą rację tyle już za Nami a co to było 5 miesięcy temu??buuu strach pomyśleć!:(a teraz wszyscy są w szoku:D mjluska89 Kochana widzisz!!!!:D Wszystko jest na dobrej drodze!:D A Ty gdzie się wybierasz?? to ja sama zostanę?:( reszta Lasek nawet się nie odezwie:(:(:(:(:(:( haaaaloooo kobietki!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mimisiu :) a my jutro w nocy jedziemy na Słowację, w drodze powrotnej planujemy zajechać do Zakopanego i Oświęcimia. Kupiłam moim chłopakom dużą paczkę paluszków i małemu ciastka, i tak strasznie mnie ciągnęło do tych paluszków... uwielbiam po prostu, ale się powstrzymałam, zjadłam sobie miseczkę lecza , i żuję teraz gumę (bez cukru) nie wiem jak sobie poradzę w drodze jak tamci będą wcinać chipsy, paluszki i różne pyszności a ja biedna warzywka sobie ugotuję :( ale jakoś dam radę... MUSZĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba się skuszę i dzisiaj sobie kupię takie piffko:) http://www.portalprasowy.com.pl/2012/06/06/ku ltowy-radler-od-grupy-zywiec/ czytałam ,że raz na jakiś czas można sobie wypić i wcale nie tuczy przeczytajcie http://www.kfd.pl/ile-piwo-ma-kalorii-artykul-o-piwie-49068.html co myślicie??? za chwilkę jadę kupić:P i nie jadłam za to kolacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 dasz radę kochana!!!!!jedz pyyyszneee warzywka:) A paluszki i chipsy są BLEEEEEE:P:D Ale Wam zazdroszczę mmmmmmm weźcie mnie w torbę:D(lub jako osobę do noszenia bagaży:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane!:) u mnie spadek wagi jest!:) ale w zeszłym tygodniu nie zmieniała m Stopki bo byliśmy nad morzem. Teraz jestem strasznie zabiegana nie mam czasu na nic ale dieta w 100%:D laski co u Was Odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam!:D Jeden dzień luzzu w końcu:D Diabełku co tam u Ciebie słychać??? Wczoraj byłam na zakupach jestem meega zadowolona kupiłam dwie bluzeczki :P odezwijcie się!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witam kochane moje laseczki!!!! Wrocilismy 2 godziny tenu,juz jestem po kapieli,wlosy wysuszone ipadam na ryj(hahaha),wiec zaraz powedruje do lozeczka.Lubie to zmeczenie!!!:P Domek stoi;D,ale jeszcze nie skonczomy.W nastepny piatek maja skonczyc na tip top! Caluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo!!! Diabelku-:) Bilurbinko-gzie ty sie kochana podziewasz???teskno mi za toba!!! MImisku;) Miluska-jak na Slowacji? Anulak-co u Ciebie? Wirka-zastaniesz z nami? Natalinka_nie chudzinka? Poleczka? Czarna? Pysia? Karolajna? Zobaczcie dziewczyny ile znakow zapytynia.Mam nadzieje ,ze po wakacjach wszystkie sie tu znowu spotkamy???? U mnie po starenu,waga stoi ,ani drgnie do tylu,ale jakos sie juz nie zalumuje .Walcze dalek,kiedys ruszy :)pod tym wzgledem jeste juz weteranka!!! Mam dzis wolne ,wiec jeszcze tu zajrze ,a noz widelec ktos tu zajrzy:) Tym czasem ide zrobic sobie 2 kawke. Cmooookam WAs moooocnoooo tak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ja sie już melduje. Dietowo średnio,postanowiłam się ważyć raz w tygodniu bo te spadki i skoki były na przemian a tak myślę,że będzie lepiej. Kawusia za mną, śniadanie 2 jajeczka w sumie też już za mną. Pogoda dopisuje więc można iść na dwór i spalać kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestem w sumie cały czas czytam forum,ale to albo onet albo fejsik i tak jakoś zejdzie. A swoją drogą ciekawa jestem Natalinki czy trzyma się dietki w Pl. Bo jak pamiętam miała jaks lecieć do Polski w połowie lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....tak,tak miala byc w Polsce i napewno jest bo sie nie odzywa.Pozyjemy zobaczymy cz po powrocie sie odezwie.Mam nadzieje ,ze tak!.Teraz nie ma co od kogos wymagac systematycznoasci w pisaniu,wiadomo taki okres.Ja tez w kazde Wochenende jade na Ranczo i wypada mi prawie 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zdaję sobie z tego sprawę,że jest lato no i wakacje. Każdy ma swoje plany i zobowiązania i czasami brak czasu na net:) No fajnie masz z działeczką zawsze to jakaś odskocznia od szarej rzeczywistości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,u mie nareszcie przepiekna pogoda,ale juz zapowiadaja na Wochenende pogorszenie(deszcze i burze) Coz zrobic takie zycie ,na niektore rzeczy czlowiek niestety nie ma zadnego wplywu!!!!Tak mawia zawsze moj A.i ma swieta racje!!! Wracajcie juz z tych urlopow,wakacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!smutno tu bez Was!!!! prawda Werko????hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam srodowo i slonecznie juz!!!!!:D Mimiska brakuje tu Ciebie bardzo,bardzo!!!!!! Walcze o topi jak lwica ,zreszta razem z Werka!!!!:) Mam nadzieje,ze wszystkie tu sie zjawicie i bedzie fajnie jak kiedys-bedzie!!!!jestem pewna!!!:) Sniadanko i kawa juz za mna ,na obiad planuje udko z surowka,kolacja wczesna-salatka z tunczyka.W trakcie jakies przekaski,zeby nie podjadac i kupowac nic zakazanego.Przewaznie sa to orzechy i wszelakie ziarna. OK.laseczki to do pozniej!!!pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moje Kochane! Przepraszam,że nie pisze ale na prawdę nie mam na nic czasu(dzisiaj mam troszkę luzniejszy dzień a więc piszę):D Prażyłam się dwie godziny na słoneczku wszystko boli ciekawe jak to będzie wieczorem:P:) Paseczki:* Wirka87:* A co z resztą Lasek?:(Też takie zabiegane?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo!!! Mimiska-juz wrocilas???!!!!ciesze sie zagladaj tu jak najczesciej ,jakos mi dziwnie tu bezciebie! Wirko-co u ciebie? Dzisiaj ide na Zumbe troche tluszczyku zgubic:D;D;D i plotkowac(niestety przy piwku z przyjeciolka (nie widzialysmy sie caly m-c,przez nasze urlopy) Pozdrawiam i zycze przepieknego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×