Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Witam Kochane i Nowe Laski!:) KarolajnaKarolajna jutro wszystko Ci napiszę:)okej?:):* mjluska89 no póki co ładnie leci zobaczymy co dalej:)a co tam u Ciebie BUZIAKI DLA RESZTY DZIEWCZYNEK!!!!:) A ja dziś cały dzień umierałam nie dość,że dostałam @ o dziwo planowo a zawsze albo miesiąc nie miałam lub półtora a teraz mam jak w zegarku!Nawet na to dieta pomaga:D Wczoraj najadłam się czereśni i chyba były pryskane rano zjadłam śniadanie i zaczęły się wymioty żołądek mnie bolał szok i nadal nie jest w 100 % okej:( nigdy więcej do Nikogo nie wejdę na czereśnie:( Dzisiaj na wadzę miałam już 79,7 kg ale zobaczymy w sobotę:P R niestety w pracy:(Uciekam spać. Spokojnej Nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki staram się jeść jak na 1 fazie sb, tyle, że jem te jogurty raz dziennie, ale taki ma chyba 88kcal nie zawiera cukru ani tłuszczu. wyczytałam dziś, że kobiety z figurą jabłka powinny jeść codziennie produkty pełnoziarniste. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MImiska-no o masz twoja wymarzona 7-ke z przodu:) MIluska-takie jogurty nie maja duzo kal,wiec mysle spoko ,a otej 2 sprawie nic nie wiem i nic nie slyszalam,przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!!! Pogoda sie robi ,a dla mnie to najwazniejsze! Wiecie ,wczoraj bylo powtorka z rozrywki.Dzwonila tesciowa z pretensjami ,ze dostala zaproszenie na dzialke ,a nie knajpie w Berlinie.Powiedzial,ze jak mnie nie stac to wylozy mi ,albo przyjedzie i zrobi mi imprezke.Wszystko dostalo sie mojemy biednemu A.bo ja nie chcialam wogole z nia rozmawiac!. To tyle wiadomosci ze swiata. Sniadanko:galaretka drobiowa,jajo na miekko,duzy plastr szynki. kawa-naturalnie Jescze dzisiaj do pracy ,ostatnie dzien na kursie niemieckiego i wakacje:):):) Buziaki dla was do pozniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam środowo:) Czas poczynić ostanie plany wakacyjne:) Paseczki, Ty się niczym nie przejmuj! To ma być Twoja uroczystość, nie teściowej. Zawsze znajdą się jacyś niezadowoleni. Nic już na to nie poradzisz. Dzisiaj chyba zrobię sobie ucztę pomidorową, bo naszedł mnie apetyt na to warzywko. Niby jej je codziennie w wersji surowej, ale zachciało mi się jakiejś zupy, albo chudego sosiku. Coś wykombinuję :) Bawcie się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Melduję sie i ja:) Mieszkanko wysprzatane, mały zalicza drzemkę-wstanie obiadek i na działkę bo pogoda ładna:) Dietkowo-ok :) dzisiaj na sniadanie twarożek, obiad- mięsko gotowane z surówką, kolacja jeszcze nie zaplanowana;) Paseczki-eh te tesciowe........ Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirka87
Witam dziewczynki:) Paseczki ach te tesciowe im sie chyba nigdy nie dogodzi,ale nie ma sie nimi tez co przejmowac. Dietka w miare dobrze kawa zaliczona jajeczka rownież. Pora na obiadek, dziecko spi wiec mozna pokucharzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , mimisia no jacha z tymi ciuchami hehehe :P:P ja dietkowo jak dietkowo zawsze ale chyba ostatnio troche za duze ilosci wcinałam :( nie wiem ile waze w sobote to sprawdze mam jakies zalamanie ostatnio z ta dieta ale nie obzeram sie. tesciowe to zawse potrafia podniesc cisnienie nie przejmuj sie, mnie czeka koszmar bo tesciowa sobie na miesiac tu przylatuje z czegfo ja w tym czasie na tydzien lece sama do polski i boje sie tu wrocic zey mi tu czasemporzadkow ni porobila i nie przestawila mi faceta hahahahahaha ju sie tego boje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstawię też niedługo zdjęcia jak wrócimy z nad morza:P jedziemy 14 lipca:) także może jeszcze troszkę ubędzie tu i tam:D Natalka a Ty BOSKO wyglądasz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pogody to jutro ma być niby 26 stopni!!!:D SUPER w końcu!!!!:D A w nocy 20:P Zabalujemy :D R jutro ostatni dzień do pracy i długiii weekend aż do poniedziałku 21:00:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam troszkę moją stopkę bo już więcej bym nie mogła wpisywać mie wiem dlaczego:( od początku cała moja stopka jest w "kila słów o sobie"a w stopce ostatnie tygodnie i lecę dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Natalinka_nie_chudzinka
super wyglądasz, podczytuje was od czasu do czasu i kibicuje, sama waże ponad 100 i z braku silnej woli nie potrafie zejśc ponizej setki, natalinka moglabys opisac co jesz na poszczegolne posiłki i czy jesz np o stałych porach, trzymam kciuki za dalsza redukcje wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirka87
No Natalinka extra wygladasz:) nawet teraz z ta waga. Też waże ponad 100 i w sumie dobrze mi z tym bo tu w UK nie ma problemow z ciuchami nie to co w PL. Dzisiaj z dietka kiepsko.Ahh te lody z bita smietana i czekolada:( ale wyrzuty sumienia byly masakra heh za to poszlam spalac kalorie na rower:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki!!! Natalka-jeszcze raz ,naprawde piekna z ciebie dziewczyna!!! Mimisku-czekam z niecierplowoscia na twoje fotki i wierze ,ze wygladasz rownie pieknie jak Natalka . Ja postanowilam dojsc calkiem juz do mojej wagi,moze uda mi sie wlasnie tam ""na wlasnej ziemi"""-hahahahahahaha Mam jescze sporo do zrobienia przed wyjazdem,ale spoko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :) natalinko nie wyglądasz na tyle ile ważysz! piszę Ci to całkowicie szczerze. ja stopkę zmienię w poniedziałek. pomalutku, ale jednak idzie w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jEJKU DZIEWCZYNY DZIEKUJE :*************** jestescie bardzo sympatyczne. a co do mojego menu nie jem o stalych godzinach bo czasami nie mam czasu ogolnie jem wszystko oprocz slodyczy chleba ziemniakow (juz zapomnialam jak smakuja) jak gotuje zupe dla mnie , córki i mojego M nie zageszczam ale kupuje nisko tluszczowa smietane na przyklad. staram sie kupowac rzeczy malo kaloryczne nie odmawiam sobie kielbaski z grilla od czasu do czasu aha i kazde miesko robie sobie wlasnie na takim grillu domowym i wiem ze ten caly tluszcz mi odcieknie na nim ja jem wszystko rzadko kiedy sprawdzam ile co ma w sobie tluszczy jak kielbaska tylko staram sie chamowac do 1000 kcal i jakos te kg leca terazgorzej bedzie bo malo ruchu mialam ostatnio tu pada dzien i noc ale damy rade mam jeszcze 3 tyg na pozbycie sie 5 kg wiec musze sie zmotywowac i zacisnac pasa i moze zmniejsze kcal bo musze te 5 kg zjechac do 17 lipca :) i to taka moja wlasna wymyslona dieta dodam jeszcze ze jestem kawoszem i pije ok 3,4 dziennie :P od poczatku diety. zapomnialam dodac ze nie jem duzo owocow , za to jem b. duzo pomidorow ogorkow itp :) sadze zenie mozna sobie wszystkiego odmawiac tylko trzeba jesc z głową. A ty MIMISIA mam nadzieje ze tez sie pochwalisz swoja piekna sylwetka :) buziaki :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3456......
Natalinka-ładna kobietka z Ciebie. Wcale nie widać po Tobie,że tyle ważysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Witam!!!!:) Paseczki do usłyszenia za dwa tygodnie!:)Miłej Imprezy! w końcu jest pogoda!:D Od jutra szalejemy ALE DIETY SIĘ TRZYMAMY!:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 Witam Witam!:) Nie było mnie:P Byłam na spacerku niestety samotnym dzisiaj bo R w pracy,ale ostatni dzień!:D A co tam u Ciebie Kochana?????? A gdzie reszta babeczek????:P Uciekam jutro może jeszcze zajrzę:) DOBRANOC!KOLOROWYCH SNÓW DLA WSZYSTKICH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję weekendową listę obecności :) Niestety, to smutna prawda o możliwościach zakupu ciuchów w dużych rozmiarach w Polsce. Tak naprawdę jedynie w siecówwkach C&A, H%M, M&S, Kappahl i Ulli Popken można coś znaleźć. Rozstrzał cenowy i jakościowy jest porażający. Ni wspomnę już o bieliźnie, której jak na lekarstwo w dobrym gatunku i cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki tu widze cisza jak nie wiem co sie zWami dzieje nie rezygnujcie czasem :) ja juz po wazeniu waga super 1.7 kg w tydzien polecialo i mam 104,2 :) mimisia zaczynam wierzyc ze zjade do 17 te 4 kg :) ale skocze do nieba jak zobacze 99 kg hehehe buziaczki :*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirka87
Witam i podpisuje liste obecnosci:) Wczoraj dietkowo bylo dobrze i jazda na rowerze rowniez byla. Dzisiaj po juz po kawie. Niestety mala moja ma ospe i jest strasznie marudnie az sie wszystkiego odechciewa,ale damy rade:) i z ospa i z dieta. Pozdrawiam cieplutko bo u mnie znowu pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane!!!:) Stopka poprawiona!:D ale jestem SZCZĘŚLIWA oby tak dalej!:D U mnie właśnie zaczęło padać i buuurzaaaa;/;/;/;/;/ Natalka na pewno dasz radę!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×