Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Sernik wyszedl -supr .nawet nie opadl,teraz szarlotka orkioszowa siedzi w piekarniku,a kapcha wigilijna na piecu. Na dzis to bedzie wszystko,reszte roboty jutro po mojej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnie !!! Ja zmykam zaraz do pracy ,a po pracy znowu do pracy. hehehe,ale to juz przyjemniejsza praca ,mozna usiasc ,odpoczyc .nie jedna kawke wypic idd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po pracy,jakos poszlo.Siedze w domku,cieplym domku i pioje kawke.Zaplanowane mam polozenie farby na wlosy i porzadki.Jutro zas znowu prace swiateczne, Wiecie u nas znowu bialo.pada snig i to jakie wielkie platki:) Moze beda biale Swieta,oby!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie!!! Ja juz na nogach,ale to zupelnie przez przypadek:) Jestem w trakcie kawki,potem pojde z Tino ,znowu kawka,a potem do obowiazkow swiatecznych.Nie zostalo mi duzo,bo tez nie robie duzo na 2 osoby.Pirwszy raz spedzam swieta z moim A.tylko sami.Nawet chcialam raz spedzic swieta w domu i tak troche samotnie,Myslami jeste oczywscie z dziecmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie praca wre od sanego ranka.Pralka nachodzie,naczynka juz tez sie "piora" rosolek wstawiony,ziemniaki na salatke w garnku i na piecu,jaja tez,zaraz galareta.a miesa sie odmrazaja! No troche pracy mnie czeka! Poleczka jak u ciebie przygotowania,jak daleko jestes z tym wszystkim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co dziewczynki,ja jeszcze tylko sledzie ,jutro mieska i wlasciwie wszystko gotowe:D Chwale sie teraz!!!!ale robilam po raz pierwszy sztrucle mokowa-drozdzowa i wyszla super!!! Jutro musze tylko a polukrowac. Poleczka zyczonka bede skladac jutro z rana,wiec dzis Wam mowie juz dobranoc:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ||MimisiA||19tc
jezu mój temat żyje:) paseczki słońce:-) wesołych świat:-) Ja dzisiaj zaczęłam 19 tydzień ciąży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie poniedzialkowo i wigilijnie! Wszystkim tam co tu zagladali i pisali wczwsnie i tym co beda zadladac i pisac pozniej zycze zdrowych,spokonych Swiat Bozego Narodzenia,duzo zdrowia,bo to najwazniejsze!!!! Spedzajcie przemilo te swieta razem ze swoimi rodzinami Paseczkikropeczki:) Mimisiu-zycze wszystkiego dobrego i pisz kochana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze swiatecznie i srodowo!! Jeszcze dzis i koniec objadania!!!:) No w sumie to ,az tak sie nie objadalam ,ale w normalnych warunkach zawsze mniej zjesz niz we swieta. Ciesze sie ,zejuz nastapi koniec swiat, w styczniu lub w ltym pjade do moich dzieci,bo tym razem spedzilismy je osobno:(:(:( Wszystko nadrobimy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna ,kochane !!!! Ja nam dalej wielka nadzieje ,ze sie pojawicie na topiku!!! I tak laseczki: Miluska :) vaniliwa:) Bilurbinus-kochana:):) Nie wiem co wpisac:) Czarna---):) angel007:) Nalatka _nie _chudzinka:):) SleepingSun :) kolometka:):) essentialsummer1989 aneta_sw Listonoszka ammararie szpaczek:):) pasia):):) Adela MalgosiaGosia_ Wirka:) Poleczka:):):) ilianka2222o000 gruba laleczka Julcia.miładziewczyna Koniczynus:):):) Ancymonisia GDEGS dominika_21 madzior9022 Gienka 31 lauduss zabka092 diabelska waga:):):) bmkma1 pozniej troche pamaranczek:);):P i panna_muffinka anulak240890 alasisa fidelio Ptyśka84 paulanonono Malinka13091988 No to taka ktotka historia naszego topiku. No coz bylo i sie zmylo!!!!! Zostalam sama nawt Miniska odeszla ,a to do niej nie podobne!:) zycze ,wam dzie wczyny i sobie jescze w te swieta ,zeby topki odzyl i zyl:) paseczkikropeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki Wesołych Świat kochana:) obiecuje do Ciebie zagladac i przylozyc sie do diety jak kiedys od jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po swiatecznie i czwartkowo! Tak,tak dziewczyny swieta,swieta i po swietach.To tylko 3 dni,kilogramkow przybylo!!!Nie wiem ile bo sie nie waze po co sie denerwowac!hahaha Teraz trzeba co zrobic ,zeby wbic sie w jakas sukienke na Sylwka.Myslalam jak to zrobic??? Tylko jesdno przyszlo mi do glowy---Dukan---1 faza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prohbicja
Hej paseczkiikropeczki, jestem chetna do zwalania wagi. waze tyle co maly slon. Od 01.01.2013 dieta. Jak zwale 25kg - chyba oszalele ze szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaulaaaaaa
paseczki czemu nie wszystkie niki maja buzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Melduje sie czwartkowo bardzo dietetycznie:) Dzisiaj zjadlam 4 uszka, pije druga szklanke kawy ze slodzikiem i woda:) Paseczki ja mam 2 kg po swiatecznym obzarstwie generalnie pochlanialam wszystko co zakazane a najbardziej slodkie. Od dzisiaj cwicze "skalpel z Ewa Chodakowska" heh 15min na poczatek i mam maxa. Jak am dotrwac do 40 minuty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki a co n I fazie mozna bylo jesc? generalnie chyba parowki? bialka jajek?czy z zoltkami i twarog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirko-ciesze sie niezmiernie i witam raz jescze!!.) ja parowek jesc nie bede nawet drobiowych,nie sa zdrowe ,mysle ,ze ogolnie sam tluszcz,ale wogole to za nimi nie przepadam. JAJA twarogi ,drob,galretki drobiowe,ryby,-musze jeszcze poczytac. Prohbicja-jesli tylko to zart ,witam cie i zapraszam!!!!!!!:) jaulaaaaaa-odpowiadam Ci na zadane pytanie. Przewertowalam ten topik od samego poczatku do konca.Niki z ktorymi bylam wiecej zzyta,wiecej z nimi piszac zaznaczylam buzkami,te ktore pojawily sie tylko raz badz pare nie maja.O to cala tajemnica:P A ty bedziesz u nas-julaaaaa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacze jak mi pojdzie odchorowanie tych kg po swietach:) i moze zaczne tez I faze dukana:) w sumie jajka lubie, rybe i twarogi tez:) za parowkami nie bardzo bo wiadomo co one maja po skladnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×