Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Gość kociolek85
Witam wszystkich :) PASECZKIKROPECZKI jestej :) nie tylko wy nagrzeszyłyście niestety nie udało mi się wytrzymać bez słodzenia kawy/herbaty :( i znowu poległam... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocioleczku kochany damy rade ,pogrzeszymy i przestaniemy.Moze od razu nie zaprzestawaj wogole slodzic tylko zmiejsz racje ,bedzie ci latwiej! Buziaczki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski piatkowe!!! Dzisiaj troche pozniej niz zwykle,ale lepiej pozniej niz wcale-hehe kawka na stole,moze jeszcze sie zalapie ,ze ktoras wypije ze mna tem pyszny napoj!!! A to dla was na piekny poczatek dnia,mino,ze na zewnatrz jako tako) http://images45.fotosik.pl/1703/55362a151f6e587cmed.jpg zebys kochana kwiatka powachala i fajny dzien miala!!!! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Pije kawe i mysle o Was Bardzo mi przykro Paseczku z powodu Twojej mamy :( takie zycie niestety Kociolku, nie przejmuj sie, my tez juz nie raz poleglysmy ;) trzeba sie brac w garsc i zaczynac od nowa :) Milego dnia kochane Mimisia!!!! Jak tam u Ciebie, jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alowi
Sprzedam Adipex retard. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ||MimisiA||
jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Moje Kochane chudzinki! :-) :-) :-) miło tutaj do Was wpaść i zobaczyć że topik żyje pamiętajcie dołączam do Was spowrotem w czerwcu bardzo pilnuje wagi ale sięga już 80 kg ale dam radę! To sa kochane kilogramy:-) a co u Mnie hm w poniedziałek zaczynam 30 tydzień byle wytrwać do 32 później jakoś to będzie. Mała strasznie broi w brzuszku w nocy spać nie daje ale to nie ważne :) niestety praktycznie ciągle Leze ale dla tego Skarba warto! ! ! Miała być Agata a będzie Zuzanna :-) trzymajcie się ciepło i do kolejnego napisania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny, Mimisia dyzo nie przytyłaś, jak Ci zazdroszczę ja z Nadią przytyłam 24 kg, prawie tyle ile wcześniej zrzuciłam. Niestety przez zimę pozwoliłam sobie i niestety parę kg mi znowu przybyło, aby do wiosny i ruszamy z Nadia na długie piesze spacerki. U nas niestety tez jest zima :( Pozdrawiam i mam nadzieje że nasz topik nie upadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane jak to ja czyli czwartkowo!!! Anetka -u nas tez zimno i zima w pelni ,aje czekam tak mocno na wiosenke.Zaplanowalismy swieta na Rancho. Mimiska-pozrowionka ,oraz dla wszystkich dziewczyn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo,hallo niedzilnie!!! Dalej zimowo,ale wiosne juz czuje ............:) Dzis na sniadanko -owsianeczke zjadlam,kawke wypilam i dobrze sie z tym czuje! Zycze milych dni w oczekiwaniu na wiosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alowi
Sprzedam Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny zakupiony w czeskiej aptece. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×