Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariposa81

mężczyźni po 30... poszukuję Was

Polecane posty

Gość swwwetek
Drejfus a ty niby taki świetojebliwy??:classic_cool: jestes zonaty dzieciaty i chyba nie chcesz powiedziec ze pisujesz na erotycznym o komarze który ujebał cie w łokieć ?:P szukasz taniej i łatwej tyle ze za bardzo jestes zakompleksiony by sie na tyle wyluzowac i dać ponieść "pontonie" :classic_cool: Nie masz okazji i zapewne nigdy takowej miec nie bedziesz :D:D i przez to za duzo masz jadu w komorach jadowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja, znaczenia nie ma, ale przynajmniej wyjaśniło się, że ewentualne ryćkanie może nastąpić w niemożliwej do przewidzenia przyszłości, co powinno ewentualnym napaleńcom dać do myślenia chociaż co ja bredzę, jakiego myślenia? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swetku, drogie dziecię, jakby mnie interesowało spotkanie na kiszenie, to uwierz mi, że nie zaczynałbym tego typu rozgrywki na forum dla frustratów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swwwetek
Drejfus wiec po kiego ogóra piszesz tu na erotycznym o kasaniu w twój otłuszczony łokiec?:classic_cool: masz jakąś jebaną misję do spełnienia czy próbujesz podreperować nadwątlone ego?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swwwetek
zresztą śledzac twoje wpisy mozna dojsc do wniosku, że jak sie trafi kiszenie ogóra to byś i chetnie. Pusujesz w teamatach gdzie ciągle się migdalą :D:D stary zuzyty pryku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo jeeaah..
ale uczestniczysz w tym forum drejfusie. Zatem do grona frustratów nalezysz i sie nie wymigasz. A czestotliwosc z jaką sie udzielasz sugeruje że wiedziesz w nim prym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymonn
Wystarczylo, ze pojawila sie jedna zainteresowana czyms kobieta i juz awantura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa81
jakitaki naprawdę ciężko jest mi powiedzieć kiedy będę w okolicach Katowic, chyba że Ty jesteś w stanie gdzieś dojechać, w jakiś inny region Polski, ale myślę, że to jest kwestia dogadania się, na pewno nie dziś i nie jutro..., poza tym nie chciałabym, żeby to wyglądało tak, że ja jadę tam gdzie tylko mnie chcą, jeśli Ty również miałbyś ochotę się spotkać, wybierzmy jakiś neutralny teren, tak w połowie drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swwwetek
Drejfusowi zal dupe ściska że są tu ludzie którzy sobie bzykają a jemu sie zadna okazja nie trafia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa81
tymonn... dobrze trafiłeś :) jestem jedyną kobietą tutaj i takie zamieszanie zrobiłam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zainteresowanie kiszeniem ma charakter czysto teoretyczny, taki erotomańsko - gawędziarski zaś co do prymu- ja go nie tylko wiodę, ja tu króluję wręcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakitaki
oczywiscie, jestem mobilny i chetny bo widze nic porozumienia:) a jak duze masz potrzeby?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swwwetek
drejfus kazdy przyszedł tu pogaworzyć a ty zaczynasz kazdy wpis kwiatowac że zaraz dupodajka, która szuka chetnego:classic_cool: kazdy sądzi po sobie pajacu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymonn
Panowie im bardziej jestescie "mobilni", "chetni", "sklonni", "otwarci" itp, tym wasza atrakcyjnosc w jej oczach spada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swwwetek
tymonn wiekszosc takich gadek tutaj konczy sie na gadaniu przez gg :classic_cool: Drejfus ty mnie nie denerwujesz, jedynie rozbawiasz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fever O_0
Drejfus zostałeś podsumowany w całkiem zabawnym stylu. Inna sprawa czytałem jakiś czas temu jak to żegnasz się z forum i co nie udało sie? Chcesz coś ugrać na kiszenie ogóra to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nadaje
Mariposa a szukasz wolnego faceta z którym mozliwa jest "przyszłość" czy zupełnie Ci nie przeszkadza, że jest żonaty :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymonn
aha, to jak na gg, to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa81
jakitaki podobno kobiety po 30-tce dopiero wiedzą czego chcą i jakie mają potrzeby... ja tą magiczną liczbę już przekroczyłam, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa81
zupełnie nie przeszkadza mi, że jesteś żonaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomy20120507@op.pl
Witaj :) Mam 35 lat, też często podróżuję po kraju (Warszawa, Poznań, Trójmiasto). Jestem niebieskookim blondynem, 185 cm wzrostu, myślącym "okularnikiem" ;) Nie mam żony więc dyskrecji nie wymagam, za to oczekuję kobiecości, komunikatywności i uśmiechu :) Jesli jesteś zainteresowana- pisz: nieznajomy20120507@op.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fever O_0
Jest tylko nie chcesz go widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swwwetek
Drejfus wynik jest jeden :classic_cool: czas na ciebie🖐️ chce czytac jak 30tcka bzyka sie jakimś napalonym po 40tce :classic_cool: a nie czytac o tym jaki jestes głodny, śpiacy, wkurwiony, zniechecony i przegłodzony bo żona juz nie ma na ciebie ochoty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa81
oj przepraszam, chciałam napisać, że jest żonaty, a nie, że jesteś żonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakitaki
wiec jestem do dyspozycji, nie wiem czy Ty masz na mnie chec bo ja na Ciebie wielka:) mozemy sie spotkac w polowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×