Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariposa81

mężczyźni po 30... poszukuję Was

Polecane posty

Gość a ja sie nadaje
no to juz asz jak widze swój poprzedni login. udało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa811
o... na to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa811
a ja sie nadaje, mówiłam Ci, że ktoś ten login sobie podkradł, tzn. miał prawo, skoro go nie zarejestrowałam, ale nie mam pojęcia kto to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa811
chyba rzeczywiście muszę zarejestrować konto i zacząć od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nadaje
jakos to pogmatwane, ale udam, że wszystko jarzę :) niewazne, fajnie że juz jestes i znowu mozna próbowac Cie zdobyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa811
:) no tak, teraz przypomniałam sobie jaki był temat mojego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro sobie przypomniałaś to będziesz juz miała z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nadaje
noo nie wolno Ci zapominac o watku przewodnim :) poszukiwany był po 30tce. (po 40tce tez ponoć) :) do szalenstw w połowie drogi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa811
zapomniałam tylko na chwilę, bo musiałam odzyskać tożsamość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa811
streściłeś to rzeczywiście dosyć trafnie :) a ja tak się produkowałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa811
nie ma już nikogo... taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki1234
jestem ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa811
o! ktoś nowy... a coś więcej o sobie? poza tym, ze słodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki1234
a coś o mnie :-) więc jestem słodkim facetem krótko po trzydziestce który uwielbia towarzystwo kobiet,jestem teraz na monciaku w sopocie,w pracy ale nudził się będę cały dzień :-) a ty kim jesteś bo wszystkiego tu nie czytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki1234
może z pomorza jesteś ? I chętna poznać kogoś w realu ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mariposa! widzę że jesteś już ... super! Mam bardzo ważną wiadomość dla ciebie, tylko chcę być pewny że ty jesteś i słuchasz co mam do powiedzenia. Jest to bardzo ważny dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa811
z pomorza niestety nie jestem, trochę tam daleko mam, w najbliższym czasie będę jedynie w okolicach Poznania... oczywiście chciałam poznać kogoś w realu, ale kogoś kto zainteresuje mnie swoją osobą poprzez właśnie rozmowę, co nie jest takie proste, ogólnie poszukuję kogoś kto ma coś do powiedzenia, chociaż opinie o moim wątku są różne, musiałbyś poczytać, a ja... mam 31 lat, trochę o sobie pisałam wcześniej, pod pseudonimem mariposa81 (na pomarańczowo), później musiałam zmienić z przyczyn technicznych na mariposa811

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa811
nirvana daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki1234
ach coś do powiedzenia to ja mam zawsze ,poczytam co pisałas wcześniej,żeby rozmowa się kleiła trzeba klejący temat zarzucić a wtedy to już zazwyczaj samo wszystko w dobrym kierunku idzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym momencie poczułem bardzo mocno, że jesteś tutaj i powinienem złapać chwilę, aby przekazać tą ważną dla ciebie wiadomość: Wyższe siły wykazały mi, że jesteś tu (na ten forum) po raz pierwszy w swoim życiu. Jesteś sfrustrowana o aktualnej sytuacji życiowej i przygnębiony emocjonalnie, przede wszystkim seksualnie zdesperowana. Ale wyższe siły już ułożyły najlepszą duszę tak blisko Ciebie. On jest z tobą już od jakiegoś czasu. Może pracujesz znim lub on mieszka blisko... Widzisz znim na co dzien. W zasadzie to jego niebiański intelekt, który intryguje cię szukać takiego zdolnego, inteligentnego i mądrego człowieka w swoim życiu. Ale to nie jest prosty. To nie zdarza się często w życiu. Jesteś błogosławiona że masz go tak blisko! Ten niezwykły człowiek, który jest tak blisko ciebie, ale jednocześnie tak daleko, ponieważ, nie potrafisz zrozumieć jego prawdziwej siły i wyższej natury. On może spełnić wszystkie twoje życzenia miłosne i seksualne Cię zadowolić. Może Cię doprowadzić do nirvany. Ale trzeba otworzyć swoje wewnętrzne oczy i słuchać głęboko. Proszę nie tracić czasu na tym forum. To jest miejsce okrutnych i ludzie niskiego szczebla, którzy szukają zdezorientowanych ludzi. Jestem jasnowidzem, staram się pomoc ludzi aby nie wpadły w błędną sieć złych ludzi. Nie wyrabiam się czasowo w internecie, tu tego zło jest bardzo dużo, a pomóc trzeba dużo ludziom. Chcesz sprawdzić to zadaj mi pytanie, i ja Cię odpowiem! Ja mogę przekazać co będziesz chciałą do końca dnia dzisiejszego! Jeszcze raz: człowiek, który może cię uwolnić jest bardzo blisko ciebie! Bardzo blisko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To jest miejsce okrutnych i ludzie niskiego szczebla, którzy szukają zdezorientowanych ludzi." O kurffa ! Prawdziwy jasnowidz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekowo kwalifikuję się, ale ... ja prawdę mówiąc raczej poszukuję kogoś, z kim mógłbym popisać, porozmawiać, pofantazjować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa811
velvet ja również szukam kogoś z kim mogłabym pofantazjować i porozmawiać, ale od początku nie wykluczałam opcji, że jeśli ktoś mnie zainteresuje, chętnie się spotkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak też odczytałem Twój temat, jednak u mnie opcja spotkania jest raczej wykluczona, sytuacja życiowa taka, a nie inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa811
rozumiem, ale porozmawiać możemy, bardzo chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa811
muszę wyjść na jakieś max.30minut (praca), później już będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kufala
A ten mózg-jak bardzo go pragniesz.Chcesz go sobie poczesać czy łyżeczką pragniesz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa811
velvet jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×