Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariposa81

mężczyźni po 30... poszukuję Was

Polecane posty

Gość mariposa811
jak miło :) może powiesz cokolwiek o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm. Wprawdzie miejsce dość publiczne, ale ... niech tam :) Jak już pisałem jestem po 30 urodzinach, niebieskooki blondyn w okularach, dość wysoki, mocno zbudowany, miłośnik dobrej literatury ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa811
a czym się zajmujesz? coś tak bardziej "od siebie" może powiesz... Nie chodzi mi o wyciąganie informacji :) tylko lubię wiedzieć z kim rozmawiam, a i zawsze jest trochę więcej tematów, jeśli wiem cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam i proszę o wybaczenie, ale wolałbym mimo wszystko nie dzielić się takimi informacjami na forum. Jakiś mam opór przed tym, żeby "upubliczniać" swoją osobę :) Ale ... może zaproponuję nieco bardziej prywatne rozmowy? Via mail chociażby? Jeśli masz chęć, to zapraszam na adres aksamitny.smok@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa811
wykorzystałam już Twojego maila... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo to jasne jak słonce
mariposa.. Twój nowy kolega na innym topiku własnie dobiera sie do laski pod prysznicem..:) dołacz do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na mnie! Żegnaj moja droga .... Możesz bawić się tutaj na forum ale to nie jest co Ci potrzeba. Tylko nie zapominaj o tym super-umysłu, kto jest tak blisko Ciebie. On jest duszą świata, zjawisko rzadko spotykany w życiu. Nie zapomnij o nim. Nie pozwól mu odejść, w przeciwnym razie może trzeba będzie poczekać na kolejny życie. Żegnaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma mnie:classic_cool: ja tu zabłądziłam wczorajszej nocy, właściwie nie wiem jak to się stało;) A może wiem, ale nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że Cię nie ma, bo chciałam o coś zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, nich będzie, ale ile mam czekać, bo ja niecierpliwa strasznie jestem... może gdzie indziej Cię szukać, dla mnie to nie problem ;) niezła w tym jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark_side.... jakby to powiedzieć, próbuję Cię hmmm... zmaterializować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tam chodzi mi po głowie, ale nie bardzo wiem czy słuszne mam podejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark_side co by Ci tu jeszcze powiedzieć, żeby nie wyjść na wariata, a dowiedzieć się to co chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miejscu gdzie jedno złudzenie goni drugie wariactwo nie jest niczym nadzwyczajnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark_side widzę, że przyciągnęłaś tu same ciekawe osoby, więc nie mogę tak bardzo się mylić... Boże, ale stek bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmijmy, że słuszne;), ale musisz wiedzieć, że kocham vievióra, więc jeśli chodzi Ci o seks, to tylko bez zobowiązań:classic_cool: Doktorze aura sprzyja, wsiadaj na rower i cho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×