Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja4545

ZOSTAWIŁ MNIE W CIĄŻY!!!! CO ROBIĆ

Polecane posty

jak to co?? ja bym się mogła wstydzić gdybym tez olala wałasne dziecko, póki co to on je olał a nie ja!! Nie moja wina że okazał się skur******* gdybym o tym wiedziala to nigdy bym mu nie poświęciła ani minuty swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
kaja i teraz dobrze piszesz, masz prawo być na niego wściekła, sam "powód" jaki Ci podał jest żenujący, facet nie ma za grosz godności... oczywiście, że on powinien się wstydzić, że porzuca kobietę w ciąży, bo on "chce być wolny", bo nagle zrozumiał, ze musi sobie bzykać co popadnie, no proszę... jak szczeniak bez rozumu... Ale jak już pisałam - lepiej że zrobił to teraz niż po ślubie... a Ty sobie jeszcze życie ułożysz :) Teraz najważniejsze jest dziecko, a gościa pozwij o alimenty - musi płacić nie tylko na dziecko ale także na ciężarną. Będzie dobrze, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie DulskieWszeregu zbiórka
Rany, większości tu komentujących to się czytać nie da. Nie dość, że wszechwiedzący to jeszcze znają przyszłość :O Wiem natomiast, że skoro tak pięknie się tu wyżywają na autorce to znak, że z ich życiem też coś nie tak. Wiadomo jak ludzie w internecie się zachowują-hejtują. A w realu? Popełniają te i gorsze błędy. Tutaj pouczają a tam się gubią. Taka prawda. Kto zna życie nie ocenia nie spojrzywszy wpierw na siebie. Tutaj się podbudują cudzym kosztem, bo czemu by nie. Lepsi się poczują, oh. A ten zawsze szczery to jak bóg się czuje. Nic dziwnego, że traci tu swój drogocenny czas. Jego życie jest przegrane :) Autorko! Wszystko się z czasem ułoży! Z nim czy bez niego. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie DulskieWszeregu zbiórka
Aha, i nie przejmuj się złymi opiniami. Większość z nich to wypociny konformistów. Nie potrafią myśleć samodzielnie tylko bezmyślnie klepią co zasłyszeli i co da im "broń". Taka wiejska gawiedź żądna krwii. Przykro mi, bo tutaj niewielu (aczkolwiek zawsze ktoś się znajdzie) potrafi myśleć i współczuć. A tak naprawdę sama pomyśl-skąd oni wszyscy mają wiedzieć jaki jest ten Twój facet, co mu w głowie siedzi i co nim motywowało? Nie mogą tego wiedzieć. Mogą sobie jedynie zgadywać. Dlatego aż dziw bierze z jaką agresją próbują Ci wmówić takie rzeczy. Poorana banda bawołów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie DulskieWszeregu zbiórka nie robią na mnie wrażenia złośliwe komentarze na temat seksu przed slubem albo tego że przez tyle czasu byłam jego dziwką, czysta złośliwość ludzka i zawiść, a skad wiedzą jaki on jest i co nim kierowało... oczywiście każdy z tych wszechwiedzących przezył z nami ten długi czas, widział nasze codzienne życie i siedząc w naszych głowach poznał myśli i uczucia :) niech sobie oceniają zamiast coś mądrego poradzić, jeśli to da im w ich szarym życiu troche szczęścia i radości to prosze, niech się budują na moim nieszczęściu, dla mnie ich słowa i tak nie mają znaczenia. SĄ MI OBOJĘTNE a jak wiadomo obojętność jest gorsza od nienawiści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muj kolega zrobił dziecko
po 2 latach kopna swoja dziewczynę w dupę a znalazł sobie inna a ta modra widocznie jest, bo go od razu zaobrączkowała zaciągnęła go przed ołtarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikidiki
co za frajerzy są na tym świecie :( zrobić łatwo, gorzej wychować. tacy co uciekają od odpowiedzialności powinni być kastrowani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie, jakich argumentów użyć żeby przemówić mu do rozsądku żeby został ze mną i dzieckiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie, jakich argumentów użyć żeby przemówić mu do rozsądku żeby został ze mną i dzieckiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokijukilokipok
Powiedz mu tak: spierdalaj do swojej dziwki pierdolić ją w piekle zanim dosięgnie cię moja furia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokijukilokipok
zawsze szczery to taka ciotka: odpuść sobie! weź że odpuść sobie! pisze jak wredna pizda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah to nie temat o urodzie i nie wydaje mi się żeby to miało coś do rzeczy, nawet jeśli jestem okropną grubą paskudą czy też posiadam tytuł miss wojewodztwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powielam pytanie: dziewczyny pomóżcie, jakich argumentów użyć żeby przemówić mu do rozsądku żeby został ze mną i dzieckiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja4545 Nic na siłę nie wskórasz i nie wiem jakich użyłabyś argumentów nigdy nie będzie tak jak było. Może daj mu czas, nie nalegaj. Czasem są sytuacje do których trzeba dojrzeć. Może sam zrozumie jak zobaczy małą bezbronną istotkę? Mężczyźni też mają serca i są uczuciowi chociaż wcale tego nie pokazują. Nie wiadomo co on czuje i co przeżywa. Teraz zajmij się sobą, to ty masz urodzić i wszystkie stresy które teraz fundujesz sobie i maleństwu mogą się odbić na twoim i jego zdrowiu.Teraz potrzebny ci spokój. Wszystko się ułoży, zobaczysz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama dobrze wiesz że w takiej sytuacji trudno o spokój i pozbyć się stresu. Chciałabym móc użyć w stosunku do niego jakichś mądrych argumentów które pomogą mu uświadomić sobie że to dziecko bedzie go potrzebować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem aż nazbyt dobrze jak to jest. Siłą go nie zatrzymasz, żaden nawet najrozsądniejszy argument go nie przekona jak nie będzie sam tego chciał. Ja nie walczyłam a i czas pokazał że dobrze zrobiłam. Ty zrób co ci serce dyktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaju przypomnij mu przede wszystkim o tym jak było wam razem dobrze, o dwóch wspaniale spędzonych latach. I nawet jeśli będzie chciał do Ciebie wrócić to powinnaś dać mu szanse, bo czasami ludzie robią głupstwa których później baaardzo żałują. Ja go nie bronie bo to co zrobił jest baaardzo złe, ale różnie ludzi reagują...nawet po czasie. Powiedz mu, że najważniejsze dla niego powinno być dobro jego dziecka, WASZEGO dziecka i to jest teraz najważniejsze, że chciałabyś aby maleństwo miało szczęśliwy dom, kochających się rodziców...po prostu szczęśliwą rodzinę. SZCZĘŚLIWI RODZICE=SZCZĘŚLIWE DZIECKO. Daj znać jak tam się wszystko potoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że argumenty tego że nie bedzie widział jak jego dziecko dorasta i że nikt nigdy za żadne pieniądze mu tego nie wróci wywoła u niego jakiś głębszy proces myślowy i jakos uda mu się odnaleźć w tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim argument, że inny mężczyzna będzie ją/go chował bo całe życie na pewno nie będziesz sama, i że do tego co chowa będzie mówić tatuś a nie do prawdziwego ojca. W przyszłości dziecko może mieć żal do ojca że je zostawił, on może później tego żalować, ale później może być za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak, do obcego faceta bedzie mowiło TATO a prawdziwy tatuś bedzie dla dziecka zupełnie obca osobą:/ tylko wtedy bedzie juz na prawde za pozno na zmiany i naprawianie czegokolwiek. To tez jest argument ktory mysle ze da mu do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojciec będzie obcą osobą jeżeli sam nie zadba o dobre relacje z dzieckiem. Jeżeli będzie miał kontakt z dzieckiem to dziecko nie będzie mówiło do ojczyma tato tylko wujku lub po imieniu. To wszystko zależy od rozsądku dorosłych, bo to oni kształtują dziecko i jego charakter. U mnie takie argumenty trafiały w próżnię. Pan się zakochał i jego miłość była dla niego ważniejsza niż dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja4545 mam nadzieje że argumenty tego że nie bedzie widział jak jego dziecko dorasta i że nikt nigdy za żadne pieniądze mu tego nie wróci wywoła u niego jakiś głębszy proces myślowy i jakos uda mu się odnaleźć w tej sytuacji Nie na każdego to działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakos uda mu się odnaleźć w tej sytuacji ok, niech bedzie, ze to nie prowo :-) otoz, on sie doskonale odnalazl w sytuacji, to ty tego nie potrafisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×