Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mska3232

zmarszczki

Polecane posty

Gość Mska3232

Mam 36 lat. Zauwazylam zmarszczki pod oczami, sa onr nieduze. A przyprawym oku mam taka odcisnieta kreske jakby wgniecenie. Co zrobic aby zminimalizowac takie wgniecenia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holistyka
zainteresuj sie odczytywaniem stanow narzadow wewnetrznych z twarzy calkiem mozliwe ze musisz oczyscic nerki - to podstawa poprawy wygladu twarzy z zabiegow kosmetycznych polecam masaz olejkiem migdalowym- na oczyszczona skore troche olejku i masowac okreznie wokol oczodolow wg ulozenia wloskow na brwiach czyli u gory od wewnatrz do zawenatrz a u dolu odwrotnie, masaz ok 15 min, olejek zostawic do wchloniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mknjnhkhn:)
masowac olejem kokoswym i araganowym.oczyscic organizm z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiujiuj
holistyka, co moze byc przyczyna napuchnietych gornych powiek? Tez cos z nerkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mska3232
Co jeszcze moge zrobic??? A jak oczyscic nerki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz ćwiczyć mięśnie twarzy, stosować dobrze nawilżające kremy i składniki rewitalizujące skórę (vitasource, resveratrol, roślinne komórki macierzyste) i dbać o dietę (dużo zdrowych tłuszczy i białka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyyyyyllll
pogodzic się z upływającym czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holistyka
opuchniete gorne powieki moga wskazywac na problemy krazeniowe- przeciazone serce i nadcisnienie oraz odwodnienie do autorki watku- sa rozne sposoby- mozna np jesc tylko arbuza do syta ok 3 dni, taki post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 40
wysypiaj się najlepiej 8 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala-mala
A może laser? Laser frakcyjny bardzo fajnie odświeża starzejącą się skórę. Jeśli chodzi o komórki macierzyste, o których ktoś tu wspominał to nie polecałam\bym tych w kremach, nie wiele zdziałają. Dr Urszula Brumer mówiła tłumaczyła mi to tak, że bakterie powstają z bakterii, rośliny z roślin, a zwierzęta ze zwierząt. Analogicznie roślinne komórki macierzyste działają najlepiej na rośliny, ale nie na komórki ssaków. Owszem, mogą stymulować pewne działania, ale ich efektywność nie będzie duża. Dlatego jeśli bawić się w komórki macierzyste to tylko swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
zrób botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna z dziewczyn powyżej doradziła masowanie olejkiem kokosowym i arganowym. Potwierdzam że to świetny sposób. Ja używam tych olejków zawsze na noc zamiast kremu i rano cera jest bardzo delikatna i dobrze nawilżona. Olejki są delikatne i nadają się do pielęgnacji skóry wokół oczu. Poza tym możesz je wykorzystać do pielęgnacji włosów. To kosmetyki uniwersalne. Olejek kokosowy wykorzystuje nawet mój mąż do nawilżenia twarzy po goleniu, zamiast balsamu. Jakiś czas temu też zauważyłam taką kreskę jakby wgniecenie przy oku, a później uzmysłowiłam sobie że często siedząc podpierałam twarz pięścią opierając łokieć na stole. Zaprzestałam i kreska zniknęła. Zastanów się czy nie robisz mimowolnie tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada moja rada
opuchnięcie powiek może być tak jak ktoś napisał od problemów z krążeniem, nerkami, ewentualnie od alergii czy chorych zatok co do zmarszczek podobno super wygładza maseczka z awokado lub z olejku awokado na opuchlizny wokół oczu możesz wypróbować zimne okłady lub krem pietruszkowy, poszukaj w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×