Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maturzysta 2010

Jest sens iść na maturę bez jakiej kolwiek wiedzy?

Polecane posty

Gość Maturzysta 2010

Mam poprawkę poprawki zdałam wszystko gdy miałam pierwszy raz maturę tylko na matmie sie wyłożyłem ! I tak zdaje już trzeci rok mam za sobą 2 majowe matury i dwie poprawki w sierpniu! Teraz znowu ale kompletnie nic nie umiem myślałem że sie uda uszczelać 15pkt. Ale nie udało sie! I zastanawiam sie czy jutro iść bo nie za bardzo mi pasuje może dopiero w sierpniu i pójdę na korepetycje co to trochę sensu nie ma ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qfrfwde
"uszczelac" ? moze lepiej nie idz na ta mature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsorem mym apart
idź co ci szkodzi w sumie ? ale może na sierpień byś się no wiesz... tak normalnie, zwyczajnie, kurwa nauczył?! jak się będziesz uczył i przykładał to nie ma chuja żebyś nie zdał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thyhsherty
Mnie nie było stać na korki, a teraz leżę i kwiczę... też liczę, że jakoś uzbieram te 15 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qfrfwde
poprawki zdałam ?? jestes transwestyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa234
idz , idz moze akurat trudnej nie dadzą. warto spróbować, nie wolno sie poddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie poszlam bo
matka nie chciala mi dac kasy na spodnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsorem mym apart
kurwa ale masz wytłumaczenie :O wejdź na youtuba i wpisz sobie matematyka matura korepetycje i tam masz przerobione wszystkie działy i wszytko tam tłumaczą, no ale trzeba chcieć, a nie szukać tysiąca wymówek byleby tylko nic nie robić i móc się usprawiedliwić :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiujiuj
tak zupelnie szczerze? Nie jest wam wstyd, ze jestescie takimi tepakami? W ogole zdajecie sobie z tego sprawe, czy wmawiacie sobie, ze jestescie humanistami i inne pierdoly tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to to
nie idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thyhsherty
ogólnie mam czwórkę z matmy. na lekcjach wszystko rozumiem, ale jeżeli chodzi o całość materiału to nie wiem jak te zadania ruszyć... Uczę się w domu, robiłam tysiące testów, ale z miernym skutkiem, więc nie mów, że szukam tysiąca wymówek. Nie miałam kasy na korki i teraz pizda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maturzysta 2010
Błąd w druku.. Facet jestem !hehe! Nie za bardzo mi właśnie pasuje jutro iść kompletnie nic nie powtarzałem książkę od matmy widziałem w tamtym roku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale jak można
"Błąd w druku.. Facet jestem" pomylić swoją płeć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maturzysta 2010
Przyznaje sie jeżeli chodzi o matme ledwie wyciągalem na 2 i chodziłem przed sierpniowa poprawka na korki ale to była mordęga kompletny głąb jestem do matmy i już !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie sztuka coś umieć
sztuka trafić w klucz! Matura jest jak test inteligencji. Zdadzą Ci którzy potrafią myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maturzysta 2010
Szkoda mi stracić moich wyników bo ustne ang.i pół. Ustny na 80% a pisemne polski coś 85% a angielski coś 70%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko koko matura spoko
punkty polecą ci hen wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×