Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

najczęściej stosowane kłamstwa przez kobiety

Polecane posty

1- nie zależy im na seksie 2- nie zależy im na przystojnym facecie 3- nie zależy im na kasie faceta 4- zależy im tylko na miłości najpierw przekonują siebie , ze to prawda , a potem starają się facetów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 8
rev - przeciez to jest wszystko swieta prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najpierw przekonują siebie , ze to prawda , a potem starają się facetów" a na koniec i tak wychodzi szydlo z worka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw przekonują siebie
a po co ? my wiemy czego chcemy a wy nawey jesli chcecie to nam tego nie powiecie ot barany z was i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila, ale jak dobrze siebie przekonają to czy to w praktyce nie staje się prawdą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety wiedza czego chca? a to dobre.. :P chyba dopiero jak to "coś" stanie nago przed ich oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku klux klann
najczęsciej stosowane kłamstwa przez facetów 1. - kocham cię 2. - to nie tak jak myslisz kochanie najpierw przekonują siebie , ze to prawda , a potem starają się kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocaine - kobiety dobrze wiedzą czego nie chcą, czyli drogą eliminacji można dojść do tego co chcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku klux klann heh noo... prawda.. :P ale skoro przekonujemy samych siebie, to moze chcemy zeby to byla ale jestescie niewystarczajaco dobre i po prostu nie dajemy rady was kochac, co? hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland czasem mam wrazenie ze 80% wysilku umyslowego, jaki podejmuja kobiety to wlasnie ta eliminacja, zeby wreszcie dojsc czego wlasciwie chca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy - ja mam bardzo sprecyzowane wymagania : dajcie mi wszystko i czas żebym sobie wybrała co mi się podoba najbardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
no to z koro już jesteśmy takie okropne kłamczuchy to po co za nami biegacie jak pieski? może zostań gejem przecież faceci są idealni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyysfdf445
a ja nie zauważyłam, żeby moje koleżanki twierdziły, że nie zależy im na aytrakcyjności fizycznej oraz pieniądzach. nie wiem skąd te przemyslenia. a na seksie zależy nam bardziej niż facetom, a te co twierdzą, że im nie zależy, to nie kłamia, tylko naprawdę maja seks w nosie- znam takie osoby, aseksualne i tyle, a nie kłamczuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw przekonują siebie
:) nawet jesli Go nie widze, to nie znaczy ze Go nie chce ale moje oczy go wypatruja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no to z koro już jesteśmy takie okropne kłamczuchy to po co za nami biegacie jak pieski? " rozumiem że do końca życia chcesz być sama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
ja mam męża człowieku i to od 12 lat ale to nie chodzi o to, tylko o was że myślicie że my kobiety takie złe jesteśmy to po co za nami się uganiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
często się spotykam z takimi tekstami od facetów -jeśli mnie podrywają i mówię im że mam męża to oni na to że im to nie przeszkadza no i proszę komu tu na czym zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mańka.dzik - to nie ja wymyślilem temat tylko zakompleksiony rev ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
reserved odpowiadam tylko na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
śmieszą mnie tacy faceci narzekają na nas że my takie złe i kłamczuchy a jak ubierzemy krótkie spodenki i szpileczki tak całe stado się zbiega ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella...
o wypraszam sobie :) mnie zależy na seksie, miłości i kasie.. a no i na urodzie faceta oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotny - no nie mów, że to kłamstwo często słyszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku klux klann
Samotny Romantyk zawsze to kłamstwo słyszę od osób na których mi zależy :D, :D, :D, :D a co masz słyszeć skoro kochasz paulinkę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
najmądrzejszy na świecie -jeśli chodzi o mnie to ja się tak ubieram dla męża nie po to żeby wyrwać samca to wy sami tacy głupi jesteście że kawałek nogi zobaczycie i kutas malo wam zębów nie wybije ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×