Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podnoszę bo chcę

DUCHU CAFE NIE GNIEWAJ SIĘ JUŻ

Polecane posty

automatzmywarka-- nawet na myśl mi nie przyszło aby sie dowiedzieć:D A po,co?? tak jest zabawniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmywarka jesteś jolą
Jesteś Jolka i jesteś zazdrosna o ducha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak naprawdę to chciałbym poznać nancjana bez przecinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jesteś inną osobą autozmywarka.Jak szybko łaska pomarańczek na pstrym koniu jeżdzi:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam od razu erotomanem :D wyraziłem tylko swoja opinię. Ktoś się zapytał a ja odpowiedziałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obydwaj nie macie gustu
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu dlaczego innym bo normalna rozmowe prowadze? zawsze bylem tego zwolennikiem to Ty mnie do chamstwa zmusiles:-) ale widze ze wiele moglibysmy sie od siebie sporo nauczyc i dowiedziec:-D A powiedz mi tyrady swoje uprawiasz na ludziach ktorzy.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość automatzmywarka to ty jesteś
facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
automatzmywarka-- nie kumam ostatniego Twojego akapitu.Może zapalisz wiecej światła?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu pytam kogo tyrasz jakich ludzi? takich co Ciebie wkurzaja, ublizyli Ci, komus kogo lubisz, co powoduje ze dobierasz sie do danego delikwenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
automatzmywarka-- tutaj nie otrzymasz odpowiedzi tylko tam gdzie byłeś.Nie trolluj.!!! Te wspaniałe i urocze kobiety nie bedą sie nami użerały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soooooooooooorry:P myślałem że jestem na Hmmm jak caroline zobaczyłem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc carola a tą duchu tak omotales ze mloda w ogien za Tobą wskoczy:-P zawsze Cie tak dzielnir broni:-P chyba ze to przez haka jakiego masz na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
automatzmywarka-- jesli znajdziesz obojetnie jaki temat gdzie nawiazywałem rozmowę i chamsko zacząłem się zachowywać ujawnie tutaj swoje dane osobowe.OKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Automatzmywarka weź, masakra, wodę z mózgu mi tylko wszyscy robią :P nie wiem po której stronie leży prawda :O duch cafe soooooooooooorry myślałem że jestem na Hmmm jak caroline zobaczyłem hyhyhyhyhy :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko duszku ja juz skonczylem a Ciebie nawet polubilem, widze tez sporo zabawy w tych twoich akcjach;-) chociaz jestes nazbyt emocjonalny i widac juz ze gubisz sie w swiecie internetu to pelen szacun za wypracowanie tylu osobowosci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedałek
bahahahahaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
automatzmywarka-- widzisz to mit o tych 300 nickach jest.Najwyżej na 5-6 nickach byłem stale.Pozostałe były jednodniowe czy nawet minutowe.:D Zmanipulowałem tak dokładnie swoich oponentów że sam w to uwierzyłem:DI pamietam co najwazniejsze o czym mówiłem 3-4 lata temu z grubsza mówiąc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistrzu nie sciemniaj 300 to nie masz ale wiele tak,teraz jestem w pracy ale w domu mam cala liste twoich nickow i jest ich wiecej niz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14.05.2012] 12:44 [zgłoś do usunięcia] carolina_free-- nie władam tym szacownym językiem więc w przybliżeniu jakby to było na nasze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×