Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

juffie

wakacje nad polskim morzem, najlepiej domki, co polecacie?

Polecane posty

Gość Kalina_B
ja również polecam Kołobrzeg, który od wielu lat jest prawdziwym kurortem wypoczynkowym. W razie niepogody jest co robić - jest ładny port, statki wojenne do zwiedzania, obok latarnia morska, zadbane molo. Ładne odnowione centrum, muzeum marynarki wojennej. Na plaży i w okolicy głównego deptaka zawsze się coś dzieje, są jakies imprezy, można popłynąć w rejs statkiem, można się urwać na jednodniowa wycieczke na Bornholm. Pewne noclegi możecie zarezerwować na portalu http://e-wczasy.kolobrzeg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karina
Mogę Wam baaardzo polecić ośrodek wypoczynkowy "Belona" w Niechorzu. W zeszłym roku trafiłam tam zupełnie przypadkowo, bo z mężem spontanicznie wyjechać nad morze z naszymi małymi szkrabami i po dłuugim szukaniu znaleźliśmy miejsce w Belonie (teraz wiem, że nigdy już nie wyjadę, bez wcześniejszego zaplanowania wszystkiego! )., okazało się, że jest to w ogóle nowy ośrodek, zresztą faktycznie tą świeżość czuć we wspaniale wyposażonych apartamentach ;) Ośrodek położony jest w ustronnym miejscu, w nowej części Niechorza, do plaży jest zaledwie 300m, zresztą plaże obok tego ośrodka nie są przepełnione tyloma turystami i parawanami co wszędzie, a ogromnym plusem jest to, że dzieciaki są zupełnie bezpieczne, ponieważ w pobliżu nie ma *****iwej ulicy, a ośrodek jest strzeżony. Zresztą w tej okolicy jest mnóstwo atrakcji, a nawet jak nie jest się zorientowanym (jak ja:D), to Panie w recepcji pomagały mi zaplanować cały dzień zwiedzania! :) Wybieram się też tu w tym roku, bo to było dla mojej rodziny pierwsze miejsce, w którym tak na prawdę wypoczęłam od tego całego zgiełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine76
oj jak ja lubie Polskie morze Polskie plaze tylko ze jest jedno ale.... mieszkam w zimnym kraju gdzie prawdiwe lato takie upalne ze mozna sie spocic a woda w akwenach jest nagrzana to 2 tygodnie w porywach do 4 wiec kiedy mam juz ten urlop to chce sie porzadnie wygrzac i poopalac i dla pewnosci wybieram Grecje Hiszpanie Portugalie , przecudna Italie , wakacji w Polsce nie ryzykuje to jak z deszczu pod rynne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia i Bartosz
Ja polecam domki w Sarbinowie Osada Kalina.Rodzinny idealne miejsce dla dzieci.Domki extra urządzone,do plazy 3-5 minut.Bylismy w maju zeszłego roku i teraz na czerwiec mamy rezerwację. Jest spokojnie i komfortwo :-) Osada Kalina ul. Ku słońcu 3 Sarbinowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2222
Zapraszam do Jastrzębiej Góry do nowych domków letniskowych Laura: cicha i spokojna okolica, 900 m od plaży i centrum miasta, duży ogrodzony i zamykamy na klucz teren, meeeega piaskownica, domek do zabaw, zjeźdzalnia, hustawki. Dla rodziców duże sloneczne tarasy, miejsce do grillowania www.domkilaura.dobrynocleg.pl czynne od maja do końca października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie kilometr do plazy!!! I ludzie placa za taki syf??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też polecam Sarbinowo, byliśmy w tych samych domkach co Małgosia i Bartek i za rok znowu jedziemy :) super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz oczywiście jest grudzień, więc nie ma co jeździć chyba, ale w lato ja zawsze odpoczywam w Kołobrzegu. Jest tam dużo atrakcji, dla mnie, dla męża, dla dzieci. Można też na przykład z rosa ventroum - http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/ - sobie popłynąć na bornholm. Dwa razy byliśmy,w następnym roku pewnie też się wybierzemy, bo czujemy się tam bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam, że ktoś polecał Karwię, pisząc że jest spokojnie. W zeszłym roku byłam w Karwi - dzikie tłumy na plaży. I w efekcie jeździłam na plaże do Ostrowa. W tym roku jadę docelowo do Ostrowa, bo mieścina malutka, plaża cudna i właśnie przeglądam oferty domków. Coś polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że tutaj maja jeszcze domki do wynajęcia: http://hotelirena.com.pl/. Możesz się skontaktowac z wlascicielem, ja akurat u nich w hotelu byłam, ale standard jest naprawde ok, i cenowo calkiem calkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam gdynię!!! spokój cisza i fajne knajpki np www.mariaszek-gdynia.pl :) coś niesamowitego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domki- takie dla 4 osób ale pełen wypas - w zamkniętym ogrodzonym ośrodku, z pełną wyposażoną kuchnią że można gotować, 2 pokoje, łazienka, taras no i przestrzeń pomiędzy domkami duża http://www.adam.jaroslawiec.pl/ miejsce dla dzieciaków i osób aktywnych super bo wiele sportowych i dziecięcych atrakcji jest na ośrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie warto odwiedzić Ranczo Oland (www.oland-wczasy.pl). Dokładnie to jest w Chłapowie, przylądek Rozewie i te klimaty. Piękna, szeroka plaża, ośrodek tuż przy morzu, dookoła las, cisza i spokój. Warunki idealne, żeby odpocząć i zapomnieć o problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wolę odpoczywać w komfortowym hotelu ze SPA. Taki hotel jest w Darłówku Zachodnim http://www.hotel-lidia.pl/. Oferuje komfortowe pokoje, dużo wygody, smaczna kuchnię no i ta strefa Welles i SPA, cudo. Już nie mogę się doczekać mojego urlopu w lipcu. Mam już zarezerwowany pokój w tym hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdzałeś tu splawie.com.pl? Serwis oferuje domki letniskowe z basenem do wynajęcia w Darłowie. Goście mają również do dyspozycji zarybiony staw, plac zabaw dla dzieci i miejsce przeznaczone do grillowania. Moja siostra w zeszłym roku spędziła tam ze swoją rodzinką urlop i wróciła bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia dla właścicielki domków nad morzem Balfala :) dziękujemy za miły pobyt w komfortowych i bardzo ladnych domkach i polecamy, polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam pokoje, bo uważam, ze niekoniecznie zawsze domek to najlepsze rozwiązanie. Pokoje Albatros przy Ul. Sosnowej 26 w karwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej świetne opcje dla rodziców z dziećmi są na stronce zarezerwuj-nocleg.com, wiem bo ostatnio rezerwowałam 2-tygodniowy pobyt w Gdańsku i było świetnie gorąco polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lineka
Ja moge polecić portal nocujznami.pl tam prawie w każdej miejscowości można znaleźć coś fajnego. My w tym roku byliśmy w Kołobrzegu, było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie Sopot to gwarancja udanego urlopu, świetne miejsce, żeby się zrelaksować, jest gdzie zjeść, gdzie wyjść, ja tam sobie znalazłam bardzo ładny apartament w http://www.victus-sopot.pl/ wynajem nie był drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaliśmy miejsca na wyjazd integracyjny, więc w sumie podobnie do Was. Były ze trzy, cztery propozycje, ale ostatecznie namówiłem ich na noclegi u Bogdana (www.bogdansopot.pl / (058) 550-67-58), bo byłem tam ze dwa razy. Potem mi dziękowali, bo wyszło grubo i po taniości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 5-letniego syna i przyznam szczerze, że wolę jeździć na rodzinne wypady do hotelów - tam dzieciaki zawsze mają zapewnione jakieś dodatkowe atrakcje. Ze wszystkich nadmorskich miejscowości najbardziej lubię jeździć do Ustki. Polecam tam hotel Jantar. Zapewniają tam bardzo dobre wyżywienie, basen dla gości oraz strefę przeznaczoną dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam nad morzem w Rusinowie w Bajkowym Zakątku :) bardzo przyjemne miejsce, pełno atrakcji dla dzieci i baseny w pobliżu. Domki letniskowe bardzo komfortowe dosc spore :) http://www.adam.jaroslawiec.pl/ maja stronke i mozna przejrzec galerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.domkibalos.pl nowe domki na ogromnej działce bardzo dużo przestrzeni dla dzieciaków i rzut beretem do morza. jeździmy tam od 3 lat z dwójką dzieci obecnie 5 i 7 lat dwukrotnie w trakcie wakacji pod koniec czerwca wtedy jest mniej ludzi i spokojniej oraz w pod koniec lipca ;) szczerze polecam dla rodzin z dziećmi :) domki są super wyposażone -praktycznie we wszystko, jest gril i taras :) w ogóle polecam Karwię- nie ma tyle wiary co we Władku czy w Jastrzębiej a plaża jest szeroka z bialutkim piaskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytok
jeśli chodzi o fajne, naprawdę relaksacyjne miejsce typu Hotel + Spa to chyba w Sopocie najlepsze miejsca. Byliśmy w kilku miastach ale tam najbardziej nam się podoba bo i poza spa miejsca są nawet w zimowym sezonie fajne i człowiek się nie nudzi :) my korzystaliśmy ostatnio z tego hotelu http://www.hotel-sopot.com/ i spa hotelowego, super sprawa także to polecam z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×