Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

juffie

wakacje nad polskim morzem, najlepiej domki, co polecacie?

Polecane posty

Gość justyna_żbik
Mogę polecić świetne noclegi nad polskim morzem, w Baltic Korona w Darłowie (Darłówku) - rewelacyjne apartamenty do wynajęcia nad morzem, dla rodziny albo znajomych. Nocowałam kilka razy, w różnych porach roku i każdorazowo było świetnie:) Polecam! Warto zajrzeć na ich stronkę www.baltickorona.pl - pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:54 Coz, ja nacielam sie na pogode nad polskim morzem tyle razy ze moze nie jestem obiektywna. A do lotniska faktycznie mam blisko, z 8km, a te 2h odprawy i 3h lot do Hiszp to dla mnie i tak mniej niz bym jechala nad morze samochodem (jestem z Wawy). Znajomi jezdza do Chorwacji autem ale to masakra taki dystans.... ale w sumie kazdy robi jak lubi, po prostu sie dziwie ze ktos ryzykuje pogode w urlop ktory jest tylko raz lub max 2 razy w roku. Czasem sa fajne last minute ze mozna gdzies w cieple miejsce pojechac naprawde tanio, tyle ze np w czerwcu albo we wrzesniu.. Tyle ze to nie dla rodzin z dziecmi co chodza do szkoly. No nic, zycze dobrej aury na wyjezdzie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja własnie szukałam Hiszpanie Costa Brawa albo Grecje Rodos Korfu czy Zakinthos na 7 dni od 10 czerwca i powiem Ci koleżanko że się załamałam bo liczyłam ze może za 6 tys wylece we 2 i syn 5l. a tu mi wychodziło 7 tys i więcej... a jak ktoś ma 2 dzieci czy 3 i więcej to juz w ogóle kicha. Jesli tanie wakacje to Turcja i Bułgaria. Kiedys byla jeszcze Tunezja i Egipt. Chorwacja tez mnie przeraża bo droga długa a jak jest 1 kierowca to przesrane. Trzeba by bylo robic nocleg na Węgrzech albo w Austrii. To sa znow dodatkowe koszty. A Chorwacja samolotem czy Włochy tez drogo. i żeby jeszcze robili na 10 lub 9 dni a tu tylko masz 7 i jeszcze w to wliczają ci transfer. Ja zarezerwowałam apartament na 2 polowe lipca. Co bedzie to bedzie. Spakuje stroj kąpielowy i oliwki a jak nie bedzie upałów to jedziemy do Gdyni Gdańska na Hel zobaczyć Władysławowo... połazić po Sopocie Westerplatte itp. czy do Malborka na zamek. Atrakcji bedzie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, w zeszłym roku byłam z mężem i dziećmi w Dziwnowie. Znajomi polecili nam świetne miejsce blisko morza- Morska Chatka się nazywa. Polecam, świetne. Tutaj możesz zobaczyć więcej morskachatka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wyjazd do trójmiasta, jest gdzie spędzić czas bo jednak są to trzy miasta obok siebie, a dodatkowo co roku wynajmujemy z rodziną jacht z firmy Sunsail - gdzie jest pełno frajdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku zamierzamy ze znajomymi wynająć jacht w trójmieście, słyszeliśmy dobre opinie o Sunsail, więc zapewne z tej firmy skorzystamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nordet66
Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś to polecam Domki w Dziwnów http://www.morskachatka.pl/ świetny standard, zadbane pokoje i mega dobra lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, ja za domkami nie przepadam... Ostatnio przy pobycie musiałam poro dopłacić, do i tak nietaniego pobytu, za prąd... :/ Dlatego w tym roku jadę do hotelu i nie mam zamiaru przejmować się tym czy dopłacić będę musiała dopłacać. Wybrałam miejsce, w którym koleżanka była dwa razy - http://www.bursztynowewzgorze.info. Podoba mi się to, że mają miejsce dla dzieci, boisko, zabawki, animatorów. Przynajmniej rodzic może trochę odpocząć, a nie ciągle zabawiać dziecko. ;) Już nie mogę doczekać się lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam, bo sprawdziliśmy w zeszłe wakacje, urlop w Sianożętach w ośrodku Imperiall. Można tam zarezerwować noclegi w apartamentach, pokojach hotelowych, domkach letniskowych a nawet bungalowach. Ośrodek leży nad samym morzem i na jego terenie jest dużo atrakcji. Warto sprawdzić ofertę na stronie pod adresem www.imperiall.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniqa
Poszukaj domków na Bookaparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domki to zupełnie nie mój klimat, zdecydowanie wolę hotel ze SPA gdze mogę sie konkretni zrelaksować:) Wybralam na ten rok to miejsce http://www.orle.com.pl/?pl_spa,32 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w lipcu byłam ze znajomymi w Karwi. Dokładniej wynajęliśmy sobie domek w www.domki-morena.pl. Dużym ich plusem jest bliski dostęp do morza i dość wysoki standard jak za tak niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaszczykowski
Ja polecam wczasy w Łebie i http://www.domkiwlebie.pl/ i te domki letniskowe są fajne i niedrogo. Za rok też tam będziemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W te wakacje byłam w Rowach w ośrodku wypoczynkowym www.lazurosrodki.pl Bardzo fajny ośrodek nad morzem, w którym można wypocząć i dobrze się bawić. Polecam wszystkim, którzy chcą spędzić urlop nad polskim morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na apartamenty? Standard jest taki sam, jak i nie lepszy. Tak się składa, że dopiero co wróciłem z Gdańska w którym wynajmowałem apartament od http://unoapartments.pl/ . Niezwykle wysoki poziom i dbałość o mieszkańca, dzięki czemu wyjątkowo dobrze spędziło mi się tam urlop. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne miejsce i fajny ośrodek http://wakacjewicie.pl/ Domki w pełni wyposazone, czyściutko i wygodnie i bliziutko do ładnej plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nocleg i obsługa bufetowa bardzo dobra jest w Chomiczówce, w Łebie. Barman Piotrek wprowadzał super klimat integracyjny. W menu ponad 50 pozycji na pewno, a może i więcej. Przy tygodniowym pobycie nie byłem w stanie wszystkiego nawet sprawdzić, tak dużo atrakcji i w kompleksie i w okolicy. Dwa tygodnie minimum absolutne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam hotel Grand Lubicz w Ustce - trochę bardziej luksusowy nie na każdą kieszeń ale jak można sobie na to pozwolić to warto się tam zatrzymać. Bardzo przyjazne miejsce dla rodzin z dziećmi, zadbane, czyste, z pysznym hotelowym jedzeniem a do tego położone 500m od morza. W razie niepogody hotel oferuje spa, basen i dyskotekę więc nie można się tam nudzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LatarnikMorski
Jeżeli chodzi o polskie morze to zdecydowanie polecam zapoznać się z ofertą apartamentów Sun&Snow. Czysto, przyjemnie, nowocześnie w świetnych lokalizacjach! Dodatkowo przy rezerwacji poprzez stronę 30% rabatu. Polecam! https://www.sunandsnow.pl/apartament-nadmorzem-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renataa

Na stroine gryfpobierowo.pl masz info o ośrodku w Pobierowie gdzie my byliśmy we wrześniu żeby trochę poświętować naszą rocznicę z narzeczoną i było bardzo sympatycznie. Intymnie, przyjemnie, sauna, jacuzzi, na plażę minuta. Obsługa bardzo pomocna ale też taka której „nie czuć”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×